Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam użytkowników PS3site.

Chciałbym was poinformować o nowym koncie easportsfifa na którym będą wrzucane ciekawe filmiki dotyczące fify.

Jeżeli chciałbyś aby twoja bramka była wrzucona na filmik "Szybka Piłka" wyślij mi ją na konto email : easports@o2.pl bądź na PW.

Konto na youtube : http://www.youtube.c.../Mreasportsfifa

Dziękuję !!

Edytowane przez easportsfifa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli gracz jest prawonożny, to popróbuj w ten sposób np zrób przetaczanie piłki w lewo(L2+prawy analog w lewo) po czym od razu lewa gałka do góry+L1+trójkat(albo zamiast trójkąta strzał - tak też chyba działało). Można też spróbować po innych zwodach np. po wypuszczeniu piłki prawym analogiem pod lekkim kątem w lewo,po McGeady Spin albo po Rabona Fake. Weź Krystynę na arenę i próbuj. Timing to podstawa :) Ja w 11 próbowałem zrobić w czasie meczu kombinacje Rabona Fake + Rabona, ale tylko na treningu dawałem radę :P

Niestety próbuje ale nie wychodzi cały czas tylko wysoko strzela .... Czy jest jeszcze jakiś sposób i jak zrobić rabona fake ? pomocy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakiegoś ŚPD dobrego brazylijczyka, bądź kogoś z ligi włoskiej, angielskiej?

Roberto Carlos

Niestety próbuje ale nie wychodzi cały czas tylko wysoko strzela .... Czy jest jeszcze jakiś sposób i jak zrobić rabona fake ? pomocy ...

Biegniesz w prawo, wciskasz O+X i analog w lewo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roberto Carlos

Biegniesz w prawo, wciskasz O+X i analog w lewo.

a to ma wyjść rabona czy fake rabona ? bo nie wychodzi ani jedno ani drugie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochwale się, jeszcze trochę i będzie drużyna na Start:

http://www.ea.com/pl...f#hG9IqNEWbbGAv

a to taki Polski Brązowy:

http://www.ea.com/pl...f#f5gckEHxbbuPf

Też mam taki początkowy angielski po sprzedaży coinsów, nie wiem jak Sturridge się spisuje ale jak dla mnie Lukaku pomimo skilla 78 jest świetny na tej pozycji. Do tego w miarę tanio można znaleźć Bosingwe na rb i bainesa na lb który jest naprawdę niezły jak za tę cenę. To mój skład, chociaż pewnie nie optymalny przez kontuzje, no i na razie nie inwestuję w zmiany pozycji itp

http://www.ea.com/pl/football/fifa-ultimate-team?failed=true/show-off#hbh6dY2lbbGC4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy jest opcja żebym razem z bratem na jednej konsoli zagrał 2v2 z ludźmi z sieci ?

Z góry dzięki za odpowiedź

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety próbuje ale nie wychodzi cały czas tylko wysoko strzela .... Czy jest jeszcze jakiś sposób i jak zrobić rabona fake ? pomocy ...

W tym filmiku fake jest wytlumaczony - 2:52

Edytowane przez falcon87pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie w czasie świąt można liczyć na jakieś promocje/ obniżki cen FIFA 12 ? Na pewno kupuję zwłaszcza dla trybu FUT, tylko czekam na jakąś fajną obniżkę :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to ma wyjść rabona czy fake rabona ? bo nie wychodzi ani jedno ani drugie ...

Rabone wykonujesz trzymając L2 i dośrodkowując kwadratem (dośrodkowanie musi być robione pod kątem i nie działa na pełnej prędkości) Fake Rabone robisz wypuszczając piłkę i markowanie strzału O+X trzymając L2 i lewy drążek w przeciwnym kierunku do którego biegłeś.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rabone wykonujesz trzymając L2 i dośrodkowując kwadratem (dośrodkowanie musi być robione pod kątem i nie działa na pełnej prędkości) Fake Rabone robisz wypuszczając piłkę i markowanie strzału O+X trzymając L2 i lewy drążek w przeciwnym kierunku do którego biegłeś.

Wielkie dzięki już wychodzi !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak strzelacie z wolnych?

Ponawiam pytanie kolegi jak wy przy strzelaniu tak bardzo podkręcacie piłkę?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótka piłka dwie sprawy.

Pierwsza to przepychanki przed polem karnym gdzie pada dwu trzech zawodników i piłka sobie grzecznie leży na murawie i nie mogę przełączyć z zawodnika który leży na ziemi na tego który stoi i się patrzy jak debil na piłkę.

Kolejna sprawa to defensywa podczas kontry, linia pomocy w ogóle się nie wraca i nie gra agresywnie za przeciwnikiem, mimo nastawienia defensywnego. Zostaje mi wtedy 4 obrońców kontra zawodnik który biegnie sobie bezkarnie i tylko wciska lewo prawo, da się jakoś zaradzić temu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanko:

Czy np. w przypadku FIFY 11 były jakieś promocje w czasie świąt, ale takie zauważalne a nie o 5zł dry.gif Teraz jak się orientuje można dostać najtaniej (allegro) 175zł + wysyłka, nie wiem jak w sklepach :pinch: Czy można liczyć na jakieś obniżki nowej fify w grudniu, żeby byłą w granicach 150zł w doł...?

PS. Jak dajecie swoje składy to czasami dajcie jakiegoś sreena bo jeśli ktoś nie ma konta na fifie to nie zobaczy :thumbsup:

Edytowane przez puma111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój skład w UT, niestety co chwilę ktoś kontuzję łapie (4-2-2-2)

Liedson - Rodallega (Crespo)

Ibson - El Mohammady

Pazienza - Anderson

Nagatomo - Legrotaglie - Gamberini - Rafael (Lichtensteiner)

Marchetti

Moje pytanie w jakim kierunku radzicie rozbudowywać drużynę (liga włoska, angielska czy może brazilia team) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100 k coins i nic, zwróciło się moźe 15k totalna masakra odczuwam wrażenie że jak kupuje na FUT web to dostaje zawsze gorsze karty niż w grze. wiecie coś o tym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem 3 razy Gold Pack i 3 raz miałem tylko 3 piłkarzy w dodatku o skillu 77.... Tak to same jakieś kondycje, leczenia itp. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem 3 razy Gold Pack i 3 raz miałem tylko 3 piłkarzy w dodatku o skillu 77.... Tak to same jakieś kondycje, leczenia itp. :(

z tymi paczkami to juz wlasnie tak jest - niestety, jedni maja farta a inni moga pomarzyc. Wraz z bratem i kuzynem kupilismy pewnie ponad 30 paczek i najlepszy zawodnik to Sagna i Rossi... dziekuje wole kupowac na aukcji zawodnikow!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój skład :

http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/show-off#iWVC92kwbbG1Z

Jak się prezentuje?

I opowiem wam historię która się przed chwilą przytrafiła.

Kupiłem kilkanaście paczek i nic, nie zwracało się.

Posiadałem 20 tys, postanowiłem kupić paczkę ii... Ashley Cole ;)

Już wystawiony, warty ok. 25 tys coins, 20 do przodu ;)

Nie raz się przytrafi coś ciekawego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie ponad 100 paczek kupiłem-swoją drogą niewiele osób ma to trofeum. Jakby tak patrzeć to się zwracają w long runie. Rooney, Cr, Tevez, Aquero, Sagna, Mata, Modric, Valdes, Buffon, IBra, Vidic, kilku było:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy rozłączanie z serwerami EA to moja wina czy po stronie elektroników? Bo z PSN nie wywala.

Edytowane przez crash5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×