Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

Ale nie pograsz nim w sezonach online, czy ultimate.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

radze nauczyc sie nowego systemu i grac online :) tam dopiero zaczyna sie zabawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie jak dobrze wykonać rzut rożny tak żeby chociażby uderzyć głową w bramkę nie mówiąc już o zdobyciu gola. Trzeba użyć jakiejś kombinacji przycisków czy co?? bo jak już mi się uda oddać strzał głową to leci straszna petarda gdzieś w trybuny hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie jak dobrze wykonać rzut rożny tak żeby chociażby uderzyć głową w bramkę nie mówiąc już o zdobyciu gola. Trzeba użyć jakiejś kombinacji przycisków czy co?? bo jak już mi się uda oddać strzał głową to leci straszna petarda gdzieś w trybuny hehe

A więc tak

trzymasz :l2: :r1: klikasz :dpad: (w górę) następnie szybko stukasz :l1: przytrzymując :r2: od razu wciskając :r3: i :l3: i do połowy paska :square:

Gdy piłka dolatuje do zawodnika wciskasz szybko kombinację :l2: :l1: :l3: :r1: :r2: :r3: :dpad: (lewo) i 1/4 paska :cicle:

Jeżeli powtórzysz tą kombinację bezbłędnie z dobrym wyczuciem czasu gol murowany.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przestan bo jeszcze bedzie probowal to wbijac...

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam pytanie

czy edycja zawodnikow (poszegolnych parametrow jak ruch, atak itd) wplywa na rozgrywki online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jestes kipeski jajk grasz w 3 lidze jak wygrasz tytuł ligowy to napisz pozdro

To rozumiem że jak ktoś gra miedzy 3-2 ligą i nie zdobył ligi to musi uwarzać się za kiepskiego gracza? Ciekawe rozumowanie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem dlaczego to napisałeś. Miałeś już swój ciekawy wywód na ten temat i z łaski swojej skończ już go, a nie ciągniesz go bez sensu.

EOT

Moge go kontunuowac ile mi sie podoba, i nie badz taki madry bo widze ze ty chyba chcesz byc najmadrzejszy na tym forum.

witam

mam pytanie

czy edycja zawodnikow (poszegolnych parametrow jak ruch, atak itd) wplywa na rozgrywki online?

Nie, nie wpływa tak do by wszyscy mieli po 99 piłkarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie wpływa tak do by wszyscy mieli po 99 piłkarzy.

Ty też nie Polska?

Jak możesz to napisz to po Polsku.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy spotkał się ktoś z takim problemem: otóż, grałem sobie wczoraj w Fife12 i po jakimś czasie w padzie przestała działać wibracja. Strzelam w słupek lub poprzeczkę i lipa. Nie wiem z jakiego powodu. Tak się zastanawiam, czy możliwe, że coś przestawiłem? Bo przypominam sobie moment, że na chwilkę musiałem przerwać mecz a po powrocie na łóżko lekko przygniotłem pada poduszką tak, że coś powciskałem i na ekranie pojawiła się opcja wyboru stron. Zignorowałem to nie zdając sobie sprawy z niczego. Oczywiście nie dam sobie ręki uciąć, że coś koniecznie musiałem wtedy przestawić. Dodam, że w opcjach PS3 wibracja jest włączona a w innych grach jest wszystko OK. Włączając drugiego pada nie ma żadnych problemów. Ktoś ma jakiś pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może podczas gry przytrzymaj przycisk PS,wybierz ustawienia kontrolera i sprawdź czy wibracje są włączone.Wątpie że to w tym tkwi problem,ale zawsze lepiej sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dodam, że w opcjach PS3 wibracja jest włączona...

W opcjach jak i ustawieniach kontrolera jest wszystko na włączone. Dziwne, nie działa tylko w Fifie12 a w innych grach śmiga bez problemu. Podłączam drugiego pada podczas meczu i wibracja działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W opcjach jak i ustawieniach kontrolera jest wszystko na włączone. Dziwne, nie działa tylko w Fifie12 a w innych grach śmiga bez problemu. Podłączam drugiego pada podczas meczu i wibracja działa.

A spróbuj restartować pada.

Od spodu masz taką malutką dziurkę, wetknij tam igłe lekko

Edytowane przez wiaderko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Milan Jadłeś kanapkę z masłem przed włączeniem Fify? Chodzą wieści gminne po tym forum, że masło potrafi samoistnie wyłączyć niektóre styki w dualshocku, przez co nie działa w nim wibracja. Ponoć to efekt złowrogiego cholesterolu, ale to nasz czołowy ekspert ds. kanapek z masłem DeX może potwierdzić. Radzę dokładnie umyć ręce przed dotknięciem pada. Pozdrawiam.

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

wiaderko, to samo :( Nie mam pojęcia co jest grane.

qim, nie, nie jadłem ;) Raczej dbam o sprzęt i nie jestem z tych, którzy grają, jedząc :( Zakładając nawet, że to masło, to czemu tylko w Fifie nie działa :(

Edytowane przez Milan_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczęśliwa godzina do 21 kupiłem brązową premium, nie było gracza tygodnia a trofeum co za szczęście wpadło, w końcu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Milan Jadłeś kanapkę z masłem przed włączeniem Fify? Chodzą wieści gminne po tym forum, że masło potrafi samoistnie wyłączyć niektóre styki w dualshocku, przez co nie działa w nim wibracja. Ponoć to efekt złowrogiego cholesterolu, ale to nasz czołowy ekspert ds. kanapek z masłem DeX może potwierdzić. Radzę dokładnie umyć ręce przed dotknięciem pada. Pozdrawiam.

Zdaje sobię sprawę że to było złośliwie,nie mniej jednak leże ze śmiechu po przeczytaniu tego posta :biggrin:

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzis jadlem kanapke z maslem podczas gry - padla mi konsola :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjmij moje najszczersze kondolencje.Już ja się z tym masłem policzę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie, od kilku stron tego wątku można tylko czytać o maśle i wymianie wzajemnych uprzejmości. Może skupmy się na samej grze, bo warto..?

Możecie się pochwalić jakimi gracie formacjami i jakie są wasze ulubione kapele? Ja grając ostatnio 4* Szwecją wróciłem do ulubionej Barcelony i co za tym idzie wskoczyłem ponownie na 5* level. Wnioskuję, że dzięki tym meczom Szwecją, tak naprawdę zacząłem lepiej grać. Grając Szwecją najlepsze wyniki uzyskiwałem lekko zmodyfikowaną formacją 5-3-2, grając z kolei Barcelona chyba najlepiej idzie w formacji 4-2-3-1, choć i tak cały czas według mnie, nie jest to optymalne rozwiązanie dla tej drużyny.

Jakiś czas temu napisałem, że 5* to bieganie lewo-prawo, prawo-lewo. Teraz uważam inaczej, po prostu trzeba poczuć lepiej tą grę i w zależności od nastroju dobierać sobie skille drużyn.

Pewnie w Fifie 2015 będzie można strzelać bramki jajami. Lewym lewa gałka, prawym prawa ;)

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, od kilku stron tego wątku można tylko czytać o maśle i wymianie wzajemnych uprzejmości. Może skupmy się na samej grze, bo warto..?

Możecie się pochwalić jakimi gracie formacjami i jakie są wasze ulubione kapele? Ja grając ostatnio 4* Szwecją wróciłem do ulubionej Barcelony i co za tym idzie wskoczyłem ponownie na 5* level. Wnioskuję, że dzięki tym meczom Szwecją, tak naprawdę zacząłem lepiej grać. Grając Szwecją najlepsze wyniki uzyskiwałem lekko zmodyfikowaną formacją 5-3-2, grając z kolei Barcelona chyba najlepiej idzie w formacji 4-2-3-1, choć i tak cały czas według mnie, nie jest to optymalne rozwiązanie dla tej drużyny.

Jakiś czas temu napisałem, że 5* to bieganie lewo-prawo, prawo-lewo. Teraz uważam inaczej, po prostu trzeba poczuć lepiej tą grę i w zależności od nastroju dobierać sobie skille drużyn.

Pewnie w Fifie 2015 będzie można strzelać bramki jajami. Lewym lewa gałka, prawym prawa ;)

Ja gram różnymi ekipami , nie potrafie długo grac to samą drużyną,choć po jakimś do nich czesto wracam .Odnośnie ustawiienia,gram przeważnie ,,domyślny'',wczesniej zawsze grałem 4-4-2,od fify 12 staram sie grać jednym snajperem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja najczęściej gram Polską, Legią albo Santos'em. Ustawienie najczęściej 4-1-2-1-2. Ciężko mi się gra bez dwóch napastników bo lubie grac z kontry :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram praktycznie tylko Legią z ustawieniem 4-3-3 wyglądającym jak 4-2-3-1. Gdy gram z kumplem to wtedy losujemy drużyny i najcześciej gram wtym momencie 4-1-2-1-2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×