Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

kurde to zalezy od osoby bo np u mnie nie bylo ani jednego wiekszego problemu..

Nie laguje ci .....nie wiesza się nie zrywa połączenia podczas meczów....etc.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bardzo dziwną sytuację miałem teraz, grałem z kolesiem w sezonie pojedynków, on caly czas utrzymywał piłkę podając na własnej połowie (z 70-80% pewnie miał), wynik 0:0 i w 35 minucie pauzuje grę i wychodzi. Patrzę jak rozliczyło spotkanie i mam porażkę 0-3 za ten mecz. Jak to możliwe? Czy w przypadku wyjścia z gry system uznaje że mecz wygrał ten który miał większe posiadanie piłki przy wyniku remisowym?

Edytowane przez dreamtox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurfa próbuje zaktualizować składy i przy 100% wszystko stoii tak jakby była zwiecha jedynie reset konsoli pomaga ???

miał ktoś z WAS TAKI PROBLEM???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziwną sytuację miałem teraz, grałem z kolesiem w sezonie pojedynków, on caly czas utrzymywał piłkę podając na własnej połowie (z 70-80% pewnie miał), wynik 0:0 i w 35 minucie pauzuje grę i wychodzi. Patrzę jak rozliczyło spotkanie i mam porażkę 0-3 za ten mecz. Jak to możliwe? Czy w przypadku wyjścia z gry system uznaje że mecz wygrał ten który miał większe posiadanie piłki przy wyniku remisowym?

komputer analizuje kto miał lepsze statystyki, w tym przypadku koleś z którym grałeś miał dużo większe posiadanie piłki od Ciebie, co jest równoznaczne z tym że w momencie, gdy wyjdzie przegrywasz walkowerem.

kurfa próbuje zaktualizować składy i przy 100% wszystko stoii tak jakby była zwiecha jedynie reset konsoli pomaga ???

miał ktoś z WAS TAKI PROBLEM???

jeśli próbujesz w tym momencie zaaktualizować składy, to poczekaj aż włącza ponownie EAS FC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komputer analizuje kto miał lepsze statystyki, w tym przypadku koleś z którym grałeś miał dużo większe posiadanie piłki od Ciebie, co jest równoznaczne z tym że w momencie, gdy wyjdzie przegrywasz walkowerem.

Czyli wiadomo w jaki sposób łatwo awansować do 1 ligi... bezsens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komputer analizuje kto miał lepsze statystyki, w tym przypadku koleś z którym grałeś miał dużo większe posiadanie piłki od Ciebie, co jest równoznaczne z tym że w momencie, gdy wyjdzie przegrywasz walkowerem.

jeśli próbujesz w tym momencie zaaktualizować składy, to poczekaj aż włącza ponownie EAS FC

dziękuję za odpowiedź,,,, tylko pytanie kiedy ta opcja bedzie uruchomiona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za odpowiedź,,,, tylko pytanie kiedy ta opcja bedzie uruchomiona?

w sumie to padło gdzieś o 19, więc może już jest włączone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie to padło gdzieś o 19, więc może już jest włączone

wlasnie ze nie przed chwila sprawdzalem ;/ myslalme ze jeszcze zagram jeden meczyk przed MECZEM :) POLSKA PORTUGALIA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komputer analizuje kto miał lepsze statystyki, w tym przypadku koleś z którym grałeś miał dużo większe posiadanie piłki od Ciebie, co jest równoznaczne z tym że w momencie, gdy wyjdzie przegrywasz walkowerem.

Bez jaj ! To jest trochę nie fair.

Dla kogoś kto lubi grać defensywnie i atakować z kontry.

Dajmy na to że trafiam na gościa z Barcą a gram Polską.

I gdy przeciwnik widzi że lepiej ogarnia grę a nie może się przebić przez mój blok obronny może wyjść przed czasem bo ma większe posiadanie i więcej strzałów ?

I dostanie za to 3pkt.?

Totalnie bezsensowna głupota !!

Lepiej już nie rozpowiadać takich rzeczy bo stanie się to jeszcze plagą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up - nie jesli gra padnie to wygra, jak wyjdzie to oczywiscie, ze przegra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

up - nie jesli gra padnie to wygra, jak wyjdzie to oczywiscie, ze przegra

Padnie ?

To jak wyciągnę kabel z routera,EA może uznać że padło...?

Edytowane przez wiaderko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co kaman z tym posiadaniem pilki? Do tej pory wydawalo mi sie, ze do 5 minuty mozna wyjsc i nic sie nie stanie, a teraz slysze, ze mozna dlugo trzymac pilke i wyjsc sobie z gry wygrywajac walkowerem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Padnie ?

To jak wyciągnę kabel z routera,EA może uznać że padło...?

nie mialem ani jednej takiej sytulacji a mam rozegranych grubo ponad 1,5k spokan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komputer analizuje kto miał lepsze statystyki, w tym przypadku koleś z którym grałeś miał dużo większe posiadanie piłki od Ciebie, co jest równoznaczne z tym że w momencie, gdy wyjdzie przegrywasz walkowerem.

Brednie. Przegrywa ten co traci połączenie z serwerem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brednie. Przegrywa ten co traci połączenie z serwerem.

to wytłumacz inteligencie w jaki sposób typ co sie rozłączył wygrał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Apeluję do moderacji o zamknięcie tego tematu, bo przynosi on więcej złego, niż dobrego. Albo niech mi ktoś da zapewnienie, że edytuje pierwszego posta, to napiszę FAQ i za każde pytanie w stylu "jak strzelić bramkę" ban na 1 dzień. Inaczej się nie nauczą.

Do Pana up.

To ty mi kolego wytłumacz skąd wiesz, że to akurat on wyszedł?

Nie gram dużo h2h, ale w UT są dwa komunikaty:

-Przeciwnik opuścił grę

- utracono połączenie z serwerami

Widzisz różnicę?

NIE MA OPCJI, aby gość wychodzący z rozgrywki wygrywał. Nawet przy wyniku 10-0 i posiadaniu 95%.

Inna sprawa, że na pewno istnieją jakieś metody do powodowania disconnectów, tyle że z tego co czytam, to wy nawet sobie poprawnie routera nie potraficie pod fife ustawić, a mędrkujecie jakby każdy z was informatykę kończył.

Odblokujcie sobie porty, ustawcie stałe ip, a gwarantuje wam brak tego rodzaju kwiatków.

Edytowane przez lipek90
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wytłumacz inteligencie w jaki sposób typ co sie rozłączył wygrał?

1. Spauzował,

2. sprawdził w pakietach Twoje IP,

3. przyatakował Twoje porty,

4. Tym samym sprawił, że rozłączyłeś się Ty.

Proste? Proste. Z punktu widzenia serwera EA rozłączyłeś się Ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie !

Skończcie już ten temat.

Nie ważne czy można tak zrobić czy nie ! !

Jeśli to prawda że można poprzez majstrowanie przy routerze przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę to granie dla przyjemności mija się z celem.

Kojarzy mi się to z moimi czasami na psOne.....kiedy kody do gier były opisywane w gazetach i można było przejść całą grę bez "mrógnięcia okiem"

Z perspektywy czasu uważam takie zagrania za nieporozumienie.

Lepiej pewnych rzeczy nie wiedzieć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to prawda że można poprzez majstrowanie przy routerze przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę to granie dla przyjemności mija się z celem.

Według mnie na odwrót - właśnie tylko gra dla przyjemności ma jakiś sens.

To granie dla wyniku mija się z celem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc tak

trzymasz :l2: :r1: klikasz :dpad: (w górę) następnie szybko stukasz :l1: przytrzymując :r2: od razu wciskając :r3: i :l3: i do połowy paska :square:

Gdy piłka dolatuje do zawodnika wciskasz szybko kombinację :l2: :l1: :l3: :r1: :r2: :r3: :dpad: (lewo) i 1/4 paska :cicle:

Jeżeli powtórzysz tą kombinację bezbłędnie z dobrym wyczuciem czasu gol murowany.

dzieki za odpowiedz, teraz strzelam gole juz tylko z rzutow roznych, nawet jak jestem sam na sam z bramkarzem to wale prosto w niego tak zeby wybil na rog i wtedy brama juz murowana, jeszcze raz wielkie dzieki !!!!!!!!!!!!!!!

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezłe combo :)

Ja takiej kombinacji przycisków nie stosuje. Nie mam większych problemòw z dochodzeniem do górnych piłek po rzucie różnym.

Lubie bić mocne piłki odchodzące od bramkarza.

Marzy mi się pograć rep.Polski w ich oryginalnych trykotach :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marzy mi się pograć rep.Polski w ich oryginalnych trykotach :(

No to chyba za 2-3 miesiące. Przypuszczam, że EURO wyjdzie w połowie maja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezłe combo :)

Ja takiej kombinacji przycisków nie stosuje. Nie mam większych problemòw z dochodzeniem do górnych piłek po rzucie różnym.

Lubie bić mocne piłki odchodzące od bramkarza.

Marzy mi się pograć rep.Polski w ich oryginalnych trykotach :(

zeby to wbic trzeba miec ten specjalny kontroler namco do tekkena :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba za 2-3 miesiące. Przypuszczam, że EURO wyjdzie w połowie maja.

To prawda. Ale odnoszę wrażenie że gra będzie sprawić frajde z początku. Czy też podczas turnieju. A po imprezie pewnie i tak pójdzie w odstawke. Kupować grę z sentymentu też nie mam ochoty.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Ale odnoszę wrażenie że gra będzie sprawić frajde z początku. Czy też podczas turnieju. A po imprezie pewnie i tak pójdzie w odstawke. Kupować grę z sentymentu też nie mam ochoty.....

Trudno powiedzieć. World Cup mi bardzo podszedł i grałem w niego aż do premiery FIFY 11... Na pewno będzie demo to się sprawdzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×