Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

Niezłe combo :)

Ja takiej kombinacji przycisków nie stosuje.

jesus_facepalm_59418.jpg

Mam nadzieje że to był żart.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy spotkał się ktoś z takim problemem: otóż, grałem sobie wczoraj w Fife12 i po jakimś czasie w padzie przestała działać wibracja. Strzelam w słupek lub poprzeczkę i lipa. Nie wiem z jakiego powodu. Tak się zastanawiam, czy możliwe, że coś przestawiłem? Bo przypominam sobie moment, że na chwilkę musiałem przerwać mecz a po powrocie na łóżko lekko przygniotłem pada poduszką tak, że coś powciskałem i na ekranie pojawiła się opcja wyboru stron. Zignorowałem to nie zdając sobie sprawy z niczego. Oczywiście nie dam sobie ręki uciąć, że coś koniecznie musiałem wtedy przestawić. Dodam, że w opcjach PS3 wibracja jest włączona a w innych grach jest wszystko OK. Włączając drugiego pada nie ma żadnych problemów. Ktoś ma jakiś pomysł?

Dziś to samo z drugim padem :) Nie wiem co to za fatum. Przynajmniej wiem, że to nie kwestia przyciśnięcia którychś z przycisków bo wibracja przestała działać od tak po prostu. O dziwo wibracja działa w obu padach, gdy kupuję zawodnika w Ultimate Team i odlicza sekundy do końca aukcji. Help

Dziś pierwszy z niewibrujących padów odziwo działał podczas jednego z meczów, potem znowu odechciało mu się. Zauważyłem, że przy wyborze stron do meczu pojawia mi się aktywny jakby dodatkowy pad:

fifa12.jpg

Czy to normalne, że jest on aktywny? Drugi pad jest wyłączony, więc niebardzo wiem jaka jest tego przyczyna. Ktoś ma pomysł?

Edytowane przez Milan_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój boże,wygrywałem 2:0 w sezonach pojedynków,była 80 minuta,nagle zatrzymało grę (zawodnicy staneli,a po lewej stronie pokazało się ładujące kółko).Wywaliło z meczu,myślę sobie ,,no to kit,mecz wygrany i tak".Dupa a nie wygrany!Zaliczyło porażkę.Ale syf,ja pierdziele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko ciekawi czy takie sytuacje maja miejsce na x-boxie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Pana up.

To ty mi kolego wytłumacz skąd wiesz, że to akurat on wyszedł?

Nie gram dużo h2h, ale w UT są dwa komunikaty:

-Przeciwnik opuścił grę

- utracono połączenie z serwerami

Widzisz różnicę?

NIE MA OPCJI, aby gość wychodzący z rozgrywki wygrywał. Nawet przy wyniku 10-0 i posiadaniu 95%.

Inna sprawa, że na pewno istnieją jakieś metody do powodowania disconnectów, tyle że z tego co czytam, to wy nawet sobie poprawnie routera nie potraficie pod fife ustawić, a mędrkujecie jakby każdy z was informatykę kończył.

Odblokujcie sobie porty, ustawcie stałe ip, a gwarantuje wam brak tego rodzaju kwiatków.

- zapoznaj się z tematem

- typ mówił, że to przeciwnika rozłaczyło

- nie tłumacz mi rzeczy dla mnie oczywistych ;)

1. Spauzował,

2. sprawdził w pakietach Twoje IP,

3. przyatakował Twoje porty,

4. Tym samym sprawił, że rozłączyłeś się Ty.

Proste? Proste. Z punktu widzenia serwera EA rozłączyłeś się Ty.

najpierw zalecam lekture tematu, gdyż problem nie dotyczy mnie :fool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko ciekawi czy takie sytuacje maja miejsce na x-boxie

Na ps3 nigdy nie zostałem rozłączony z meczu (no, raz, bo żona wyciągnęła przez pomyłkę kabel od routera z prądu). A jak rozłączało rywala zawsze zaliczało zwycięstwo.

Na xbox widziałem dwukrotnie na własne oczy jak koleś przyatakował konsolę kolegi, rozłączenie i porażka.

@up. Kolego, pytanie zadałeś Ty, odpowiedziałem więc Tobie (z racji mało elegancko zadanego przez Ciebie pytania dla ułatwienia zrozumienia postawiłem Ciebie w sytuacji kolegi). Pytałeś jak to możliwe, dostałeś odpowiedź i teraz zdziwko. Jak nie chcesz poznać odpowiedzi to nie zadawaj pytania.

Edytowane przez Cycorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- typ mówił, że to przeciwnika rozłaczyło

Ale co to znaczy "rozłączyło"? Albo przeciwnik wyszedł (pojawia się napisał "przeciwnik opuścił spotkanie") albo KOGOŚ rozłączyło. Jak on był w stanie stwierdzić, że to akurat przeciwnik wyszedł?

Przywykłem już do tego, że co roku są te same pytania o problemy z grą przez sieć i zwalanie winy na EA, przeiwnika hackera czy innego złego kransoludka, podczas gdy 90% jedzie na jakichś domyślnych modemach marki "no name" albo innych sagemach dodawanym za 1zł do neostrady, gdzie ich jakość sygnału można zobrazować linią ciągłą, przerywaną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak gra ma działać w Full HD, jeśli na pudełku jest napisane 720p?

Dałbym głowę, że jak ściągałem Demo z PSN to było jak byk: 720p, 1080i i 1080p. No cóż, kupiłem wersję na PC i gram w 1440p :-) To jest dopiero WYPAS :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełen ironii :P

Już się bałem, że serio :biggrin:

Edytowane przez Tom21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałbym głowę, że jak ściągałem Demo z PSN to było jak byk: 720p, 1080i i 1080p. No cóż, kupiłem wersję na PC i gram w 1440p :-) To jest dopiero WYPAS :biggrin:

Na ilu calach grasz na PC w tej rozdzielczości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

która opcja w ustawieniach sterowania odpowiada po przyciśnięciu na padzie L1+trójkąt ? chce zmienić z Asysty na Ręczne albo Częściowe , czy jakoś tak, bo wkurwia mnie jak wypuszczam piłkę nie dla tego co chciałem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

która opcja w ustawieniach sterowania odpowiada po przyciśnięciu na padzie L1+trójkąt ? chce zmienić z Asysty na Ręczne albo Częściowe , czy jakoś tak, bo wkurwia mnie jak wypuszczam piłkę nie dla tego co chciałem ...

Te opcje zmieniasz w ustawieniach kontrolera, co ma do tego L1+trójkąt?

Do tego zawsze może się zdarzyć, że piłka i tak poleci do innego piłkarza niż oczekujesz. W ustawieniach taktyk suwakiem zmieniasz bardziej lub mniej ryzykowne podania między twoimi piłkarzami w zespole. Czasami sam siebie zaskoczę nie wspominając o przeciwniku, kiedy po naciśnięciu trójkąta piłka poleci w uliczkę do zupełnie innego piłkarza niż oczekiwałem i stworzy się bramkowa sytuacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sie robi cieszynke ze koles biega jak pajac, rzuca sie na trawe i wyglada jak zdechlak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba za 2-3 miesiące. Przypuszczam, że EURO wyjdzie w połowie maja.

Trudno powiedzieć. World Cup mi bardzo podszedł i grałem w niego aż do premiery FIFY 11... Na pewno będzie demo to się sprawdzi :)

Niestety Panowie nie będzie EURO 2012 od EA ...... :down:

Jest za duży bałagan między rozgrywkami ligowymi, pucharami itp. - LICENCJE. Samo Euro podlega całkowicie innej umowie, które nie podpisało EA i Konami

Gra o nazwie "EURO 2012 Poland & Ukraine" (?) ma ujrzeć światło dzienne, ale ze stajni .... Double Helix Games :blink: :shok: :threaten:

Ludzie nie mają pojęcia o grach sportowych. Najprawdopodobniejszy scenariusz to skopana gra obrzydzająca całe Euro :nono:

Szkoda, że nie będzie nawet gry od Konami, a była by to SUPER PROMOCJA dla obu krajów..... no cóż ....takie życie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety Panowie nie będzie EURO 2012 od EA ...... :down:

Nie wiem skąd masz te informacje. Ale mijają się z prawdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.efifa.pl/...-2012-2432.html

Gamezilla też podała taką informację. Jeśli masz inne to podziel się z innymi :rolleyes:

Kłócić się nie będę :)

Ale gamezilla nie napisała tego tak jednoznacznie jak efifa (tylko bardziej w formie pytającej). Ponadto oba serwisy nie raczyły powołać się na jakiekolwiek źródła. Czyli gamezilla zadała pytanie, efifa sobie odpowiedziała i napisała newsa. Ot charakterystyka internetu.

Czy mając w świadomości rychłą premierę EURO 2012 ludzie kupiliby FIFĘ STREET?

Czy EA przepuściłaby taką okazję do zarobku jaką bez wątpienia są mistrzostwa Europy?

Za parę tygodni prawda na pewno wyjdzie na jaw.

Według mnie gra wyjdzie ze stajni EA Sports.

Edytowane przez Cycorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakieś światełko w tunelu, że EURO 2012 wyjdzie od EA Sports a mianowicie na oficjalnej stronie UEFA.com pojawił się konkurs w którym można wygrać grę :)

"Finalista

Nagrody dla trenera, który doprowadzi drużynę do drugiego miejsca:

Aparat cyfrowy Canon PowerShot

Oficjalna piłka meczowa UEFA EURO 2012

Oficjalna gra EA Sports UEFA EURO 2012 na PS3"

http://pl.euro2012fa...efa.com/prizes/

Według mnie takie info o nagrodzie w postaci gry nie byłoby przedstawiane bez konsultacji z EA :)

Edytowane przez CroppQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIFA Street to trochę inna kopanka niż FIFA 12 czy EURO 2012. Tak czy siak moim zdaniem jest za krótki okres na promocję.

Tak jak pisałem wszystko się rozbija o licencję. Niestety gracze będą pokrzywdzeni przez durne przepisy.

Na forach jest kompletna cisza na ten temat, więc raczej nie zapowiada to nic dobrego

Na marginesie przypomnij sobie kiedy ostatni raz była wydana gra przez EA z okazji Euro. Myślę, że najbliższa tego typu premiera będzie to World Cup 2014

Obym się mylił i żeby wyszło na Twoje ;) , a WSZYSCY myślę będą zadowoleni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe h2h,3 pierwsze mecze,9 punktów i myśli o szybkim awansie, a później 7 kolejnych porażek i spadek heh jaja

FIFA Street to trochę inna kopanka niż FIFA 12 czy EURO 2012. Tak czy siak moim zdaniem jest za krótki okres na promocję.

Tak jak pisałem wszystko się rozbija o licencję. Niestety gracze będą pokrzywdzeni przez durne przepisy.

Na forach jest kompletna cisza na ten temat, więc raczej nie zapowiada to nic dobrego

Na marginesie przypomnij sobie kiedy ostatni raz była wydana gra przez EA z okazji Euro. Myślę, że najbliższa tego typu premiera będzie to World Cup 2014

Obym się mylił i żeby wyszło na Twoje ;) , a WSZYSCY myślę będą zadowoleni :)

No ostatni raz gra wydana przez EA z okazji Euro byla na ostatnim Euro2008

Edytowane przez panucci82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wyjdzie EURO 2012 Poland&Ukraine :D będzie to okazja do fajnej pamiątki z mistrzostw na naszych boiskach. Ale z drugiej strony to czy EA nie za "mocno" zaatakuje rynek? Fifa 12(październik2011), Fifa Street(marzec 2012), EURO2012(maj 2012) i Fifa 13(październik2012) .... Tym samym mogą sami sobie zadać cios w plecy.. Myślę, że jak dojdzie do skutku to EURO to gracze będą wybierać między Fifą Street a włąśnie Euro 2012..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wyjdzie EURO 2012 Poland&Ukraine :biggrin: będzie to okazja do fajnej pamiątki z mistrzostw na naszych boiskach. Ale z drugiej strony to czy EA nie za "mocno" zaatakuje rynek? Fifa 12(październik2011), Fifa Street(marzec 2012), EURO2012(maj 2012) i Fifa 13(październik2012) .... Tym samym mogą sami sobie zadać cios w plecy.. Myślę, że jak dojdzie do skutku to EURO to gracze będą wybierać między Fifą Street a włąśnie Euro 2012..

Zgodzę się w 100%

Ja sam wybiorę Fife street w euro zagram tylko w demo bo szczerze szkoda mi na nią kasy...

jak za parę miechów wyjdzie fifa 13 i euro pójdzie w odstawkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się w 100%

Ja sam wybiorę Fife street w euro zagram tylko w demo bo szczerze szkoda mi na nią kasy...

jak za parę miechów wyjdzie fifa 13 i euro pójdzie w odstawkę...

Ja z kolei całkowicie odpuszczam sobie podwórkowe 5vs5 i poczekam na Euro. Zwykle kupuję grę wtedy, gdy mam pewność, że godzina grania nie będzie mnie kosztować więcej jak 5 PLN (czyli jak spędzam przy grze 40h to uważam ją za dobry zakup).

Doświadczenia z każdą poprzednią odsłoną FIFY, czy też World Cup na ps3 mam takie, że zwykle ta godzina nie kosztuje mnie nawet złotówki (spędzam grubo ponad 200h) ;-) Nie mam się więc nad czym zastanawiać.

Edytowane przez Cycorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×