Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W fifa 12 czasami samodzielnie wykonywane jest gorne podanie/ podanie lub strzał. Czy ktoś się orientuje o co chodzi ?.

Dzieje sie tak na padzie który był dołaczony do konsoli 300mAh . Na drugim który dokupiłem z bateria 500mAh problem nie występuje.

Witam,

W fifa 12 czasami samodzielnie wykonywane jest gorne podanie/ podanie lub strzał. Czy ktoś się orientuje o co chodzi ?.

Dzieje sie tak na padzie który był dołaczony do konsoli 300mAh . Na drugim który dokupiłem z bateria 500mAh problem nie występuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Też miałem problem z samodzielnym wykonywaniem jakichś akcji przez piłkarza (albo zmiana taktyki etc). Zwykle wtedy, gdy naraz przyciskałem L2, R1 i jeszcze kierowałem gałką. Pomogła zmiana pada (i to dopiero na trzeci, drugi okazał się chyba jakąś podróbką, nawet jakoś dziwnie trzeszczał w rękach - mimo, że legalnie kupiony w sklepie).

Nie, nie jadłem masła.

Co do formacji, grywam 4-2-3-1, po ostatnich sparingach z kotletem dosyć mocno popracowałem natomiast nad taktyką. Miałem problem z jego taktyką "dzida do przodu na 3 napastników" i zmusiło mnie to do kombinowania :) Dało to zresztą błyskawiczny awans o 2 dywizje w górę. Grywam zwykle Wisłą, jakby ktoś chciał posparować to zmienię drużynę do ustalonego poziomu. HS mile widziany, zwłaszcza, że w końcu sparing ma służyć wykryciu słabych stron...

Update składów.

Musicie zdać sobie sprawę, że w cywilizowanych ligach okienko transferowe kończy się w dniu ostatniego stycznia. EA nie będzie przesuwać terminu update, żeby zadowolić graczy z polskiej ligi (stety/niestety - niepotrzebne skreślić). To nie jest też tak, że taki update robi się w ciągu kilku dni, bazę danych piłkarzy trzeba zamrozić, przygotować ekstrakty, sprawdzić n rzeczy, które sprawdzić trzeba (np. czy jakiś geniusz nie ustawił takiemu Małeckiemu skilla Ronaldo). Składy drużyn z polskiej ligi były aktualne na dzień zamrożenia bazy danych. Jeżeli ktoś ma uwagi związane z poszczególnymi atrybutami piłkarzy - proszę o kontakt na priv.

Edytowane przez Cycorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponawiam pytanie , czy drużyną z UT można grać poza UT nie mówie tu juz o H2H ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponawiam pytanie , czy drużyną z UT można grać poza UT nie mówie tu juz o H2H ?

Nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dla was Fifa nie wydaje sie conajmniej dziwna :D jak to jest mozliwe zeby z 1ligi spac do 4 w przeciagu 3 sezonow ;] nagle wszystkie zagrania przeciwnikowi zaczyna wychodzi :D co jest grane nie kumam :Dprzeciez nie zapomina sie jak sie gra :D frustracja ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poanowie a jak latwo w miare strzelac wolne czymacie jeszcze jakiegos guziczka?? finezyjny lub mocny soht?? czy normalnie????analog-w gore?? w dol????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pyrol. Polecam arena->select->rzuty wolne. Nikt Ci tutaj magicznej formuły nie poda, po prostu odpal i ćwicz. Godzina, dwie i powinieneś dawać radę zarówno z 18m jak i 30. Na youtubie możesz zobaczyć kilka poradników, ale musisz sobie sam wyrobić to w "mięśniach".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poanowie a jak latwo w miare strzelac wolne czymacie jeszcze jakiegos guziczka?? finezyjny lub mocny soht?? czy normalnie????analog-w gore?? w dol????

Ja najczęściej gałka do przodu i dopasowywuje siłę tak by piłka przelciala nad murem trudno powiedzieć jak trzeba to wyczuć ^^ Ogląda dziś ktoś z was ten dokument na National Geography może ?? O 22 jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, od kilku stron tego wątku można tylko czytać o maśle i wymianie wzajemnych uprzejmości. Może skupmy się na samej grze, bo warto..?

Możecie się pochwalić jakimi gracie formacjami i jakie są wasze ulubione kapele? Ja grając ostatnio 4* Szwecją wróciłem do ulubionej Barcelony i co za tym idzie wskoczyłem ponownie na 5* level. Wnioskuję, że dzięki tym meczom Szwecją, tak naprawdę zacząłem lepiej grać. Grając Szwecją najlepsze wyniki uzyskiwałem lekko zmodyfikowaną formacją 5-3-2, grając z kolei Barcelona chyba najlepiej idzie w formacji 4-2-3-1, choć i tak cały czas według mnie, nie jest to optymalne rozwiązanie dla tej drużyny.

Jakiś czas temu napisałem, że 5* to bieganie lewo-prawo, prawo-lewo. Teraz uważam inaczej, po prostu trzeba poczuć lepiej tą grę i w zależności od nastroju dobierać sobie skille drużyn.

Pewnie w Fifie 2015 będzie można strzelać bramki jajami. Lewym lewa gałka, prawym prawa ;)

Sam gram Barcą i proponowałbym systemem 3-4-3 i skład:

BR Valdes

,3x ŚO Abidal,Pique,Puyol

PP-Dani alves

,2x ŚP Fabregas i Xavi,

LP Iniesta

LS Wcześniej David Villa ale teraz go osłabili więc proponuje Pedro.

N-Messi oczywiście

PS-Sanchez

Grając takim ustawieniem często wygrywam czy to z Realem czy innym zespołem,bo dominuje grę w środku,mam bardzo szybkie skrzydła,najlepszego napastnika i solidnych ŚO obrońców,i często biedny Ronaldo nie może się przez Puyola przebić :) Najważniejsze jest jednak jak grasz dajmy na to z tym Realem,to nie ustawiać od razu taktyki na Super defensywna, ,,bo tam jest Ronaldo i przegram",tylko iść do przodu,rozgrywać.Taktyka zrównoważony to minimum,a jak zobaczysz że przeciwnik jest bezradny to i nawet ofensywny.Jak chcesz na super defensywny grać to od razu się lepiej ustaw na 5 obrońców i licz na to że Messi osamotniony będzie Ci wszystkich przechodził (co przy ogarniętym przeciwniku jest to nie możliwe,jeżeli grasz z dobrym graczem to Messi straci piłkę już po starciu z Pepe).Poza tym świetną rzeczą w Barcelonie jest to,że dajmy na to Messi ma piłkę,odgrywa do TYŁU do Fabregasa/Xaviego,i to nie oznacza zmarnowania akcji,bo ,,Messi wszystkich by przeszedł".Wręcz przeciwnie,jak odegrasz do tyłu,to Messi już leci i oczekuje że podasz mu górą(u mnie lob jest pod L1,więc :l1: + :triangle: ).Tak najczęściej ja dochodzę do akcji sam na sam.

Można też grać standardowym 4-3-3,jak kto woli.

PS.W innych drużynach też wychodzą do podania górą,ale rzadziej niż w Barcelonie.Zawsze się wściekam że jak gram Legią to nikt mi nie wyjdzie,a jak już wyjdzie to podanie jest niedokładne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dla was Fifa nie wydaje sie conajmniej dziwna :D jak to jest mozliwe zeby z 1ligi spac do 4 w przeciagu 3 sezonow ;] nagle wszystkie zagrania przeciwnikowi zaczyna wychodzi :D co jest grane nie kumam :Dprzeciez nie zapomina sie jak sie gra :D frustracja ....

Ja miałem już parę razy taka sytuację :)

Kiedy miewam dobrą passę ....większość meczy mi wychodzi i pne się w górę .

I w którymś momencie nagle wszystko się rypie......ogólnie to spadam parę lig w dół.

To raczej tkwi w naszej psychice niż w samej grze. Wkońcu grać umiemy.

I tu tkwi szkopuł....nasza świadomość passy, to że nam wszystko wchodzi sprawia że stajemy się pyszni.

Faktem też jest że gramy schematycznie i wciąż przemy do "przodu"

Dla mnie lekarstwem jest zmiana drużyny (ja przynajmniej lubie grać głównie jedną drużyną)...formacji ....taktyki.

Dobry też jest odpoczynek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja miałem już parę razy taka sytuację :)

Kiedy miewam dobrą passę ....większość meczy mi wychodzi i pne się w górę .

I w którymś momencie nagle wszystko się rypie......ogólnie to spadam parę lig w dół.

To raczej tkwi w naszej psychice niż w samej grze. Wkońcu grać umiemy.

I tu tkwi szkopuł....nasza świadomość passy, to że nam wszystko wchodzi sprawia że stajemy się pyszni.

Faktem też jest że gramy schematycznie i wciąż przemy do "przodu"

Dla mnie lekarstwem jest zmiana drużyny (ja przynajmniej lubie grać głównie jedną drużyną)...formacji ....taktyki.

Dobry też jest odpoczynek ;)

Dokładnie,problem tkwi w psychice.Najbardziej irytujące jest gdy przegrywasz tzw ,,wygrany mecz".Mam na myśli że ciśniesz przeciwnika niemiłosiernie,kończysz mając 15 strzałów celnych i 0 bramek,koleś 2 strzały i 2 bramki.Ja lubię rozgrywać,i tylko tak mi gra wychodzi,po takim meczu jestem tak podirytowany że ustawiam się na taktykę ofensywną,pełen atak,chce koniecznie wygrać i mecz kończy się kolejną porażką,po takiej serii odkładam pada i do fify wracam dopiero po kilku dniach.Teraz staram się zachowywać spokój w każdej sytuacji,nawet gry wysoko przegrywam,nawet mi to wychodzi,lecz jest ciężko.Pewnie większość też jest wkurzona po przegranym meczu,może to głupio zabrzmi,ale gdy przegrywam z kumplem to humor tracę,co innego jak wygram... :biggrin:

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram tylko Man United. Do czasu aktualizacji składów grałem 4-2-3-1 i nie powiem była to cholernie skuteczna taktyka. Szybkie skrzydła, gęsty środek i Hernandez na szpicy. Jednak syf jaki zrobiła aktualizacja w defensywie wymusiła trochę zmian w moim stylu grania. Po pierwsze przerzut na 4-1-2-1-2 z nastawieniem na 4-3-1-2. Druga sprawa odstawka Rafaela na rzecz Fletchera jako PO. Trzecia to postawienie na szybkość i prawdziwą siłę tego zespołu czyli skrzydłowych.

GK: De Gea

Def: Fletcher, Ferdinand, Vidic, Evra

CDM: Carrick

Skrzydła: Valencia, Young

CAM: Nani

N: Hernandez, Rooney.

Ustawienie od razu na defensywne, aby boczni nie atakowali za często i spokojnie można ograć Real. W 70 min zazwyczaj puszczam Parka, Welbecka i Giggsa/Andersona. Z marszu awans do 1 ligi i ratio 7-1-0. Jak ktoś chce posparować i ma headseta to pisać na PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dla was Fifa nie wydaje sie conajmniej dziwna :biggrin: jak to jest mozliwe zeby z 1ligi spac do 4 w przeciagu 3 sezonow ;] nagle wszystkie zagrania przeciwnikowi zaczyna wychodzi :biggrin: co jest grane nie kumam :Dprzeciez nie zapomina sie jak sie gra :biggrin: frustracja ....

To zależy od dani jaki masz czy masz zajebisty dzień czy się wyspałeś czy zmęczony nie jesteś czy cie ktoś nie wkurwil wcześniej ja, w ten weekend usiadłem sobie to fify i awansowałem z 2 ligi do 1 i odrazu potem zdobyłem tytuł i wczoraj chciałem pograć to tak miałem chujowoy dzień ze spadłem odrazu do 2 ligi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy dla was Fifa nie wydaje sie conajmniej dziwna :biggrin: jak to jest mozliwe zeby z 1ligi spac do 4 w przeciagu 3 sezonow ;] nagle wszystkie zagrania przeciwnikowi zaczyna wychodzi :biggrin: co jest grane nie kumam :Dprzeciez nie zapomina sie jak sie gra :biggrin: frustracja ....

Hehe, święta prawda. Ja zacząłem wczoraj kombinować z formacjami i grać innymi zespołami niż zazwyczaj i spadłem z 3 do 4 ligi. Dzisiaj na inauguracje 1:5 i trzeba chyba odpocząć trochę ;)

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To witajcie w klubie:) po 6 ostatnich sezonach i 6 awansach teraz w 3 lidze walka o utrzymanie. Nie gralem od 3 dni sezonowek (mecze br online) i mam nadzieje ze jak zagram w weekend jak w piatek dostane lepszy net to uda sie nie spasc. Aktualizacja cos takiego zrobila ze zawodnicy nie chca grac:/ ostatni mecz ok 55% dokladnych podan gdzie srednio miewalem od ok 85%. Ale co tam bedzie stabilniejszy internet to bedzie walka o 2 i 1 lige.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tamtym tygodniu też tak,miałem w 3 sezonach spadek do 4 ligi. Raz przegraleś idz na rewanż,innego wyjscia niema :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktos jest lepszy to nie pomoze ci zadna taktyka i ustawienie - taka prawda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy spotkał się ktoś z takim problemem: otóż, grałem sobie wczoraj w Fife12 i po jakimś czasie w padzie przestała działać wibracja. Strzelam w słupek lub poprzeczkę i lipa. Nie wiem z jakiego powodu. Tak się zastanawiam, czy możliwe, że coś przestawiłem? Bo przypominam sobie moment, że na chwilkę musiałem przerwać mecz a po powrocie na łóżko lekko przygniotłem pada poduszką tak, że coś powciskałem i na ekranie pojawiła się opcja wyboru stron. Zignorowałem to nie zdając sobie sprawy z niczego. Oczywiście nie dam sobie ręki uciąć, że coś koniecznie musiałem wtedy przestawić. Dodam, że w opcjach PS3 wibracja jest włączona a w innych grach jest wszystko OK. Włączając drugiego pada nie ma żadnych problemów. Ktoś ma jakiś pomysł?

Dziś to samo z drugim padem :) Nie wiem co to za fatum. Przynajmniej wiem, że to nie kwestia przyciśnięcia którychś z przycisków bo wibracja przestała działać od tak po prostu. O dziwo wibracja działa w obu padach, gdy kupuję zawodnika w Ultimate Team i odlicza sekundy do końca aukcji. Help

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po zalogowaniu na EA i sprawdzeniu historii meczów otrzymuje komunikat: "Rozegraj mecz bezpośredni na swojej konsoli, żeby zobaczyć tu swoje wyniki."

o co k..rwa chodzi. Ta fifa jest niedorobiona - pieniadze na gre wyrzucone w bloto juz nie wspomne że zawodnicy bez mojej kontroli czasami sami podaja......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PYTANIE O CO CHODZI.. ?!

Witam od kilku godzin próbuję zalogować się poprzez grę na tryb rozgrywki EA Games Arena i ciągle wyskakuje mi komunikat że gra nie została dodana do konta , bądź naruszony został regulamin .. nie wiem co jest nie tak , jestem zarejestrowany na EA games jak i na Ea Games Arena ( w internecie ) normalnie loguję się poprzez przeglądarkę , na moim koncie widnieją ostatnie mecze oraz wyniki a mimo to nie mogę wejść w tryb rozgrywki EA Games ARENA .. o co chodzi? Proszę o pomoc i ewentualne rozwiązanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera,po obejrzeniu megafabryk na nowo spostrzegłem jak dobrą grą jest fifa.Wcześniej nie zwracałem uwagę na poruszanie się,upadki itd,dopiero teraz to dostrzegam.Oczywiście po zakończeniu programu chwyciłem za pada,3 mecze i 3 wygrane ;)Jakby ktoś chciał obejrzeć to dziś powtórka o 19 na National Geographic

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można jakoś na sztywno ustawić by mieć cały czas pogodę suchą grając online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niby tak to wszystko profesjonalnie ale serwerów to nie potrafią zrobić stabilnych, o olewaniu klienta już nie wspomnę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde to zalezy od osoby bo np u mnie nie bylo ani jednego wiekszego problemu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×