Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie zaczynają dostrzegać parodię impact engine.

Edytowane przez lons
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie zaczynają dostrzegać parodię impact engine.

To jeszcze nic sa sytuacje, gdzie zawodnik sie wyciaga i kreci sie jak wirnik. Zle zrobili ze wydaja stara wersje kodu.

Ale tez i kontekstowe zderzenia sie pojawiaja, takie jak powinny:

http://www.youtube.com/watch?v=5YWQzcFe4GA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ions rozumiem , ze Twoim obecnym hobby jest wynajdywanie na YT roznych filmikow z bledami w grze . Szkoda , ze nie robiles tego gdy wyszlo demo Pes-a . Zroumialbym tez gdybys to robil po ograniu dema a nie przed no chyba , ze masz "wujka" w EA i dostarczyl Tobie specjalna wersje gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko powinno się jutro pojawić : ) Grałem na PC , nie wiem skąd się biorą te dość negatywne oceny , według mnie bardzo przyzwoita jak na wersje demonstracyjną , nie zastanowie się chwili w dniu premiery czy kupić , według mnie to oczywiste , że musze ją mieć w kolekcji ... ale się szykuje granko : ))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porażka z tą wersją na PC, nie da rady włączyc gry z padem : ]

I nie porownojcie wersji z PC z klawiaturą do PS 3...blagam was, to tak jak grac w wyscigi samochodowe myszką : ]

To co Ty masz za pada? Ja bez problemu podłączyłem pada xbox for windows i wszystko działa bez zarzutu. A gra jak na demko i na wersję PCtową prezentuje się całkiem przyzwoicie. Myślę, że w tym roku będę miał spory dylemat co wybrać, ponieważ demo PESa na konsolę tez mi się podobało. Wyjdą pełne wersje, to będzie można porządnie ocenić co lepsze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że zastanawiałem się nad kupnem FIFY PC vs PS3 ściągnąłem też demo na PC (kiedyś się pogrywało na ESL-u :D, stare dobre czasy). Ustawienia wszystko na full oczywiście inaczej bym nie tknął. Problemów z podłączeniem pada który mieli koledzy wyżej nie uświadczyłem, pad od PS3 hula jak trzeba. Pierwsze co zobaczymy po włączeniu gry to samouczek obrony, nie powiem to chyba będzie najtrudniej opanować ze wszystkich aspektów gry, bronienie jest zupełnie inne i hmm bardziej realne ale czy lepsze ... to sami zdecydujecie :P. Nie mogę ocenić czy będzie to fajnie czy nie bo nie grałem przeciwko żywemu przeciwnikowi którego poziom jest zupełnie inny niż ten komputera który był chyba na niższy niż najniższy poziom - każda praktycznie prostopadła piłka = sam na sam. Strzelanie też się trochę zmieniło, teraz trudniej jest strzelić bramkę 1vs1, na plus także zmieniony strzał lobem, popróbujecie zobaczycie o co chodzi :P już czuję że dużo bramek będzie właśnie takim sposobem strzelane. Co do tego Impact Engine to nie zauważyłem jakiś większych różnić, ale to pewnie dlatego że nie grałem zbyt długo. Ogólnie gra mnie nie zaskoczyła, jest to czego się spodziewałem/liśmy czyli stara dobra FIFA z paroma zmianami i mnie to pasuje w zupełności, teraz tylko czekać na wersję na PS3.

Edytowane przez marol0v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie na tą wersję poczekajmy, a nie piszecie o wersji PC... :rolleyes:

Wytrzymajcie do jutra!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie na tą wersję poczekajmy, a nie piszecie o wersji PC... :rolleyes:

Wytrzymajcie do jutra!

W tym roku wersja na PS3 jest taka sama jak nie gorsza niż na PC, więc w sumie nie oczekuję żeby była rożnica między platformami, jedynie cenowa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze nic sa sytuacje, gdzie zawodnik sie wyciaga i kreci sie jak wirnik. Zle zrobili ze wydaja stara wersje kodu.

Ale tez i kontekstowe zderzenia sie pojawiaja, takie jak powinny:

http://www.youtube.com/watch?v=5YWQzcFe4GA

Akurat w tym przypadku zawodnik BARCY odbija się jak szmaciana laleczka. Dla mnie tak średnio to wygląda.

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tych fruwających zawodników to jak będzie dużo takich błędów to po miesiącu dostaniemy jakiś patch więc mi to lotto...

Jak narazie nie grałem czekam do jutra piszę tylko o tych filmikach co podaliście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jakieś lewe pady macie? :)

Żadnych problemów ze swoim padzikiem od X360 (for PC)nie uświadczyłem.

Co mi się podoba:

- Oprawa audio-wizualna stoi na bardzo wysokim poziomie. Czuć atmosferę święta piłkarskiego.

- Defeultowa kamera. Wypas!

- Wszystko jest jakby większe. Boisko i bramki w końcu przypominają rozmiarem te z reala.

- Większa swoboda rozgrywania akcji

- Nowy system obronny (aby przechwycić piłkę trzeba w odpowiednim momencie wdusić X, w przeciwnym wypadku nastąpi albo faul, albo CPU nas minie) Podobne rozwiązanie jest w Pesie, z tym że w Fifie wydaje mi się odbiór piłki łatwiejszy

- Pomeczowe statystyki

- graficznie wygląda dużo lepiej od wersji roboczej Pes'a.

Co mi się nie podoba:

- Podania są anemiczne, strzały nieco poprawione, ale dalej to nie jest to czego bym oczekiwał.

- Fizyka piłki, jakieś to wszystko sztuczne

- Dalej są skrypty, schematy, przewidywalność

- granie sprawia mało radochy.

Gdyby połączyć oprawę audio-wizualną Fify z gameplay'em Pesa, to byłby dopiero piękny temat :)

Póki co kolejny rok, spędze z PES'em, który jest imho nieszablonowy, nieprzewidywalny i daję ogromną dawkę emocji takiemu staremu prykowi jak ja.

P.S. Wymienione plusy i minusy są moją subiektywną opinią.

Pozdrawiam.

Edytowane przez DAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie dajcie lons'owi się wyżyć. Niepowtarzalna okazja, aby wyżyć się na demie Fify. On tę grę pewnie ocenił jak zobaczył pierwszy spot reklamowy. Przez 2 strony tematu, tylko ze 2 osoby wypowiedziały się obiektywnie, a reszta to standardowe wojenki Fifa vs. PES. W sumie to samo mógłbym wejść do tematu PESa napisać, że ta alpha to jakiś chłam, piłka do stopy się klei, ping pong, bramkarze to idioci, strzały padają z 30m z prawdopodobieństwem równym 1, animacje rodem z 2006 roku, zawodnicy wyglądają jak zombie i ogólnie syf. No ale przecież grałem w demo i to moja opinia i mam wyjebane. Wejdzie jeden idiota z drugim i zaczyna się dysputa o tym, że PES to synonim wolności, a Fifa to gra dla uciśnionych mózgowo. Jak będzie premiera Fify to pewnie znowu zamkną ten temat na 2 tyg.

P.S: lons błagam zalej ten temat filmikami z YT, bo jeszcze nie wszyscy widzieli, że nowa Fifa to chłam i syf.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat w tym przypadku zawodnik BARCY odbija się jak szmaciana laleczka. Dla mnie tak średnio to wygląda.

Zawodnik w tym przypadku Vila potyka sie o nogi, a potem uderza w innego zawodnika, kiedy jest wytracony z rownowagi. Jak najbardziej ma sens i jest kontekstowe.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączałem 3 pady :

tego od PS 3 - nie działa.

jakiegos z Logitecha - nie działa.

jakiegos no-name z Carrefoura za 20 zł - nie działa.

2 godzinki wytrzymam, w między czasie się mogę posmiac z Barcy i straty gola w 25 sekundzie : ]

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie dajcie lons'owi się wyżyć. Niepowtarzalna okazja, aby wyżyć się na demie Fify. On tę grę pewnie ocenił jak zobaczył pierwszy spot reklamowy. Przez 2 strony tematu, tylko ze 2 osoby wypowiedziały się obiektywnie, a reszta to standardowe wojenki Fifa vs. PES. W sumie to samo mógłbym wejść do tematu PESa napisać, że ta alpha to jakiś chłam, piłka do stopy się klei, ping pong, bramkarze to idioci, strzały padają z 30m z prawdopodobieństwem równym 1, animacje rodem z 2006 roku, zawodnicy wyglądają jak zombie i ogólnie syf. No ale przecież grałem w demo i to moja opinia i mam wyjebane. Wejdzie jeden idiota z drugim i zaczyna się dysputa o tym, że PES to synonim wolności, a Fifa to gra dla uciśnionych mózgowo. Jak będzie premiera Fify to pewnie znowu zamkną ten temat na 2 tyg.

P.S: lons błagam zalej ten temat filmikami z YT, bo jeszcze nie wszyscy widzieli, że nowa Fifa to chłam i syf.

Ty głupi jesteś czy tylko takiego udajesz? Pokazuje filmiki, gdzie impact engine kuleje. Nie piszę, że FIFA 12 jest zła z tego powodu. Kumasz? A może mam pisać w samych syperlatywach to będziesz wtedy w niebo wzięty? Czy tak? Mam pisać, że FIFA 12 to super wypasiona piłeczka bez błędów? Nie żartuj. Kto tutaj pisze coś o PES w stosunku do FIFA 12? Weź zastanów się zanim coś napiszesz.

Zawodnik w tym przypadku Vila potyka sie o nogi, a potem uderza w innego zawodnika, kiedy jest wytracony z rownowagi. Jak najbardziej ma sens i jest kontekstowe.

Być może jest kontekstowa, ale nie wygląda to naturalnie, gdyż Vila zachowuje się jak lalka, a nie jak człowiek widać to w szczególności w momencie jego upadku.

Edytowane przez lons
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozegrałem z 20 meczów na padzie, i gra mi się coraz bardziej zaczyna podobać, jako fan \pesa muszę pochwalić tutaj konkurencję, poziom trudnosci wybieramy przed samym zatwierdzeniem meczu, a nie w ustawieniach ... powiem wam ze dobrze robi to spowolnili tempo mozna lepiej przygotowac kontre, rozegrac akcje, chociaz mam wciaz kłopot z obrona, i czasami nie czuje strzalu - w pesie jak przytrzymasz kwadrat to czujesz moc - tutaj lekutko wciskassz a gosc laduje tak samo jak wciskasz mocno z tym ze bramkarz czasami reaguje z opuznieniem i gol - troche to dziwne, ale ogolnie całkiem dobrze mi sie gra, oczywiscie na tym etapie raczkuje, i wlaczenie na poziom Legendy tylko raz dalo mi remis i przegrana w karnych ale bardzo duzo fajnych sytuacji dalo sie zrobic, i spoko ze w karnych rzucamy sie bramkarzem prawa gałką spodobało mi się to rozwiązanie. Poczekam jeszcze na drugie demo Pesa zeby sie upewnic, bo w sumie w stosunku do 11 w tym demie pierszym zbyt mało zmian, i być moze zmienie obóz, ... bo naprawde po ograniu tam kilku meczów robi się bardzo fajna alternatywa, ...

Podłączałem 3 pady :

tego od PS 3 - nie działa.

jakiegos z Logitecha - nie działa.

jakiegos no-name z Carrefoura za 20 zł - nie działa.

2 godzinki wytrzymam, w między czasie się mogę posmiac z Barcy i straty gola w 25 sekundzie : ]

nie wiem jaki masz emulator, ale sprawdz MotionJoy .. mi za ktoryms razem załapał i śmiga w FIFIE padzik z ps3 :P ...

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W motionin Joy po podlaczeniu pada trzeba go wybrac i wcisnac activate, pozniej test vibracji i jak zatrzesie pad dziala w pelni.

Lons nie oczekuj Bog wie czego. Euphoria to to nie jest, ale daje wiecej ciekawych sytuacji niz w przypadku jednej z gory ustalonej animacji. Ostatnio grealem w Backbreaker Vangance to tam animacje powalaja, gdzie wlasnie jest euphoria. Kolejna generacja pewnie na tym silniku bedzie sie opierac. A jak na dzisiejszy dzien jesli wyeliminowac wariackie animacje z IE, bedzie dobrym rozwiazaniem.

Edytowane przez SmaleC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale demo fify 11 też nie było zbyt ładne/dobre. Pamiętam, że były spore różnice nawet w samym gameplayu.

Jak dla mnie demo fify11 od finalnego produktu sporo sie różniło i byłem z tego zadowolony, jak bedzie teraz zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa 09 była według mnie na PS3 zdecydowanie najlepszą częścią Fify, kolejne części wprowadzały minimalne zmiany, które tak naprawdę zmniejszały tylko grywalność (jedynie gra bramkarzem w 11 jest fajnym dodatkiem) i podejrzewam, że z 12 będzie tak samo. W Fifę 09 dalej bym grał, gdyby nie wyłączyli serwerów online dla tej gry w tym roku. <_< Mam nadzieję, że z 11 tak nie zrobią po wyjściu 12, bo jeśli będzie lipna to nie będzie mi się chciało jej kupować, a gra w "single player" w Fifę to jak dla mnie niezbyt dobry pomysł.:sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam większość gram sing plajer w fifie przez nata to tylko ze znajomymi :)

Z tego co pisali na gamezilli to w jednym na 4-5 meczy zdarzył im się taki dziwny upadek zawodnika więc nie jest źle :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie zaczynają dostrzegać parodię impact engine.

Dostał chyba z półobrotu z bańki w kostkę od jakiegoś ziomka w czapce niewidce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja czekam na tryb kariery ;)

wersja demonstracyjna to wersja demonstracyjna, bledy sa i beda, tak samo w wersji finalnej, nikt nie jest alfa i omega.

jesli dobrze pamietam to jest kod gry z gamescomu, choc pewien nie jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ktorej jest aktualizacja PSN USA? bo czekam na fife aby pograc na padzie bo na klawiaturze jakos mi sie nie widzi ta gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba jimmy pisał wcześniej że około 23? ale pewien nie jestem , a też czekam . Jak ktoś ma jakieś info niech pisze śmiało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×