Skocz do zawartości
kill

We've Got A Psn Down, We've Got A Psn Down!

Rekomendowane odpowiedzi

"I know you all want to know exactly when the services will be restored. At this time, I can’t give you an exact date, as it will likely be at least a few more days. We’re terribly sorry for the inconvenience and appreciate your patience as we work through this process."

Zdania kluczowe zboldowane :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"... least a few more days....."

jesli "few" znaczy po angielsku kilka, to wnioskuje, ze nie bedzie to kilkanascie, czyli mniej niz 10 dni ^^ czyli do 20ego powinno chulac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli "few" znaczy po angielsku kilka, to wnioskuje, ze nie bedzie to kilkanascie, czyli mniej niz 10 dni ^^ czyli do 20ego powinno chulac :D

face-palm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli "few" znaczy po angielsku kilka, to wnioskuje, ze nie bedzie to kilkanascie, czyli mniej niz 10 dni ^^ czyli do 20ego powinno chulac :D

Ja wiem, ze bardzo fajnie tak sobie tlumaczyc po lebkach i poprawiac samopoczucie, ale przed "a few more days" widnieje przepiekne AT LEAST. Dodajac jedno do drugiego wychodzi "at least a few more days". To teraz czekam na kolejna teorie oparta na poprawnym tlumaczeniu calosci, nie tylko wyrwanego z kontekstu slowka.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kiego mają pisać co chwila, że nadal lipa? Widzimy to sami.

Przy reanimacji raczej nie pracują murarze i moim zdaniem od początku wiedzieli ile i jak to będzie przebiegało. Jednak jakby od razu napisali 1,5 miesiąca to nastąpiłby dużo większy exodus do xpudeł, plus zerowa sprzedaż nowych konsol.

Kolejny raz okazało się, że jak w grę wchodzi kasa to nie ma co liczyć na uczciwość... pewnie sam bym tak zareagował, ale w tym przypadku mam komfort bycia rozżalonym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arab w trollingu to już co niektórych redaktorów ps3site nikt nie przebije. Z drzym naciskiem niektórych.

A wracając do tematu, dzisiejszy news na blogu sony kompletnie o niczym nie informuje: pracujemy w pocie czoła, i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy reanimacji raczej nie pracują murarze i moim zdaniem od początku wiedzieli ile i jak to będzie przebiegało. Jednak jakby od razu napisali 1,5 miesiąca to nastąpiłby dużo większy exodus do xpudeł, plus zerowa sprzedaż nowych konsol.

Kolejny raz okazało się, że jak w grę wchodzi kasa to nie ma co liczyć na uczciwość... pewnie sam bym tak zareagował, ale w tym przypadku mam komfort bycia rozżalonym...

oj tank ja mam wrażenie że tam sami murarze robią i to na dodatek tacy którzy nie wiedzą jak dom zbudowac a zaliczkę na budowę już wzięli angry.gif

http://video.interia.pl/obejrzyj,film,72967

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, ze bardzo fajnie tak sobie tlumaczyc po lebkach i poprawiac samopoczucie, ale przed "a few more days" widnieje przepiekne AT LEAST. Dodajac jedno do drugiego wychodzi "at least a few more days". To teraz czekam na kolejna teorie oparta na poprawnym tlumaczeniu calosci, nie tylko wyrwanego z kontekstu slowka.

a mialo byc tak pieknie ^^ zabiles moje nadzieje czlowieku ;( aa i gratuluje znajomosci jezyka angielskiego thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Chodzą teorie spiskowe, że za atak jest ktoś odpowiedzialny z tych 200 osób z działu usług online( PSN/SOE) które Sony zwolniło przed atakiem

Bardzo dobre rozeznanie i siła ataku sprzyja w wyciągani takich wniosków.

Do tego jeszcze łatwość przerzucenia winy na "Anonimowych"

Czas postawienia na nowo PSN też moze o tym świadczyć bo taki człowiek wie wszystko i trzeba zmienić całośc od podstaw.

Jezeli to ktoś od Sony to i tak nie poznamy sprawcy ataku bo to jeszcze bardziej by ich skompromitowało

Osobiście zgadzam sie z tą teorią że to ktoś od wewnątrz

Edytowane przez saracen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Chodzą teorie spiskowe, że za atak jest ktoś odpowiedzialny z tych 200 osób z działu usług online( PSN/SOE) które Sony zwolniło przed atakiem

Bardzo dobre rozeznanie i siła ataku sprzyja w wyciągani takich wniosków.

Do tego jeszcze łatwość przerzucenia winy na "Anonimowych"

Osobiście zgadzam sie z tą teorią że to ktoś od Sony

Jak sam zauwazyles jest to teoria spiskowa, lecz nawet gdyby okazala sie prawdziwa to wydaje mi sie, ze sony zrobi wszystko zeby prawda nie wyszla na jaw, dlatego hakerzy bekna za to tak czy inaczej ^^

m0ty1 piona bracie! badz dzielny ;)

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie szczęście w nieszczęściu że pogoda sprzyja :)

a na wieczory odkurzyliśmy z żonką scrabble :)

... tylko fify brak :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

.

Edytowane przez arab
admin skasował, bo go twoja odpowiedź zabolała :PP (p.s. nie wiem, kto usunął tamtego posta - nie ja, i nie chce mi się dociekać). twoje komentarze są na poziomie 15-latka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy reanimacji raczej nie pracują murarze i moim zdaniem od początku wiedzieli ile i jak to będzie przebiegało. Jednak jakby od razu napisali 1,5 miesiąca to nastąpiłby dużo większy exodus do xpudeł, plus zerowa sprzedaż nowych konsol.

Kolejny raz okazało się, że jak w grę wchodzi kasa to nie ma co liczyć na uczciwość... pewnie sam bym tak zareagował, ale w tym przypadku mam komfort bycia rozżalonym...

Żartujesz, prawda? Nie zawsze wiadomo ile zajmie naprawa/leczenie/tłumaczenie/itp. zadania, więc nie ma co wyciągać pochopnych wniosków.

Co do przeskoku na X360, to już czysta fantazja. Jeśli kogoś stać na (lub chciał mieć) dwie konsole, to je od dawna ma i teraz olewa cały kłopot z PSNem. Pewnie znajdzie się kilku zapalonych fanów sieciowych gier, którzy przerzucą się na amerykańską konsolę, ale nie pisałbym o tym, jak o jakimś zjawisku masowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wydaje mi sie, ze nie ma co prorokowac tylko czekac na wyniki sprzedazy obu konsol od czasu awarii psn i porownac je z poprzednimi miesiacami. Swoja droga bardzo mnie to ciekawi.

osobiscie gdybym wiedzial od poczatku ze awaria tyle potrwa i mial pieniadze to rozwazalbym kupno xboxa

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przejście na x360 tylko że PSN chwilowo nie działa to dla mnie jakaś abstrakcja :)

Można oczywiście zamienić jedną konsole na drugą ale powodem nie może być awaria PSN

Edyt

Nie rozumiesz mojej wypowiedzi.

Dla mnie jest czyms niezrozumiałym że można sie przerzucic na xboxa 360 bo PSN nie działa.

To nie jest żaden argument do zmiany konsoli

Edytowane przez saracen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Niewiem czy zdajesz sobie sprawe, ze istnieje duza grupa uzytkownikow, ktorzy tylko/glownie uzywaja konsoli do grania online, przychodza po pracy/szkole do domu, siadaja przed tv i graja wspolnie ze znajomymi, rozmawiaja itd... taki sposob na wyladowanie sie po ciezkim dniu i spedzenie milo czasu. Jesli im sie to zabiera na kilka tygodni i maja kase to dlaczego nie kupic xboxa? dla mnie jest to logiczne.

Pozatym gdyby graczom nastawionym na singla zabrano mozliwosc grania tak samo by protestowali i zastanawiali sie nad zmiana konsoli.

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka, że sony dało dupy. skoro wiedzieli o tej luce i nic nie zrobili olali sprawę czyli klientów czyli nas, a jak już wiadomo nie było to mega trudne dla tych co się znają na takich rzeczach. A posta pisze dlatego bo dziś rano włażę na oficjalnego bloga ps i co widzę? kolejna podobna do innych notka, że : "I know you all want to know exactly when the services will be restored. At this time, I can’t give you an exact date, as it will likely be at least a few more days. We’re terribly sorry for the inconvenience and appreciate your patience as we work through this process.." Najśmieszniejsze jest ostatnie zdanie HAHAHA masakra. Co to za news jest nic nie wnosi. A czemu jestem taki wk#rwiony? bo tuz przed awarią miałem do wyboru kupić fallouta 3 albo BF BC2, a że mam fajna bandę do grania w multi wybrałem to drugie............... nie długo kończy się czas wolny i ani razu nie zagrałem w bf PECH. I sony dziękuje za moją cierpliwość?? jaką cierpliwość hehe. Kurde tu chodzi o miliony użytkowników a oni nawet oficjalne informacje dają śmiechu warte. Sony jak widać, nie różni się niczym od innych korporacji, a przynajmniej do tej pory niczym się nie różniło. Zobaczymy jakie gry dadzą gratis itd itd.

Na bank zagramy przed 1 czerwca na moje. Będzie dzień dziecka sprzedaż konsol i gier w tym dniu na pewno jest wyższa niż normalnie. Więc jeśli sony nie postawi na nogi tego wszystkiego jakiś tydzień przed dniem dziecka to będą kolejne straty dla sony i wydawców gier, bo jak ktoś będzie miał kupić konsole to kupi ta w której wszystko działa (łącznie z usługami).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzelanie w daty nie ma sensu. Na pewno zrobią i uruchomią najszybciej jak to możliwe. Gdybanie nic tu nie da. Może zamknąć temat? Niech każdy ponarzeka w duchu... A tutaj pojawiały by się jedynie oficjalne/mniej oficjalne informacje, które są warte uwagi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście, że konsolę kupiłem za grosze. Patrząc teraz na Microsoft i ich xklocka mam wrażenie, że odskoczyli dość daleko sony. Kupili skype, wsadzą go teraz wszędzie, kinect nie wymaga trzymania nic w łapach i oferuje jeszcze mnóstwo funkcji które się pojawią, XBL jest o wiele bardziej rozbudowany...jedyne co ssie to abonament i to, że napęd jest tylko dvd. No i kontroler nie ma czujnika ruchu, ale za to ma lepsza ergonomie.

Sony nie potrafi nawet ogarnąć normalnej przeglądarki internetowej. Może teraz pojawi się chrome...tymczasem 3 lata temu miałem PSP i kurwica mnie brała jak musiałem coś sprawdzić w necie. Przy konsoli na szczęście stoi PC. Awaria PSN to porażka, nie dość że jego funkcją najważniejszą było ogarnięcie multi i sprzedaż gier to teraz nawet w tak ubogiej postaci zobaczymy go może za miecha i to też nie wiadomo.

Jedyne co to wszystkie gry EX na PS3 przemawiają na korzyść. Gears of war mnie nie podnieca, wolę HR, God of War, GT5, killzone, uncharted, LA Noire itd...

I gdybym potrzebował jakiegoś takiego media center do grania, neta, gadania itd to xklocka raczej bym zakupił...ale ze tylko gram na konsoli a obok do reszty jest PC to ujdzie.

Ale chyba jak każdy wolę mieć w kółko więcej opcji niż mniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Myślę że dla Sony najważniejsze jest pełne uruchomienie wszystkich usług i danie tych obiecanych bonusów przed E3 czyli 7 czerwca. Jak do tego czasu wszystko nie będzie działać na 100% to nie mają po co pojawiać się na targach. Zamiast promocji byłaby tylko totalna kompromitacja.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka, że sony dało dupy. skoro wiedzieli o tej luce i nic nie zrobili olali sprawę czyli klientów czyli nas, a jak już wiadomo nie było to mega trudne dla tych co się znają na takich rzeczach. A posta pisze dlatego bo dziś rano włażę na oficjalnego bloga ps i co widzę? kolejna podobna do innych notka, że : "I know you all want to know exactly when the services will be restored. At this time, I can’t give you an exact date, as it will likely be at least a few more days. We’re terribly sorry for the inconvenience and appreciate your patience as we work through this process.." Najśmieszniejsze jest ostatnie zdanie HAHAHA masakra. Co to za news jest nic nie wnosi. A czemu jestem taki wk#rwiony? bo tuz przed awarią miałem do wyboru kupić fallouta 3 albo BF BC2, a że mam fajna bandę do grania w multi wybrałem to drugie............... nie długo kończy się czas wolny i ani razu nie zagrałem w bf PECH. I sony dziękuje za moją cierpliwość?? jaką cierpliwość hehe. Kurde tu chodzi o miliony użytkowników a oni nawet oficjalne informacje dają śmiechu warte. Sony jak widać, nie różni się niczym od innych korporacji, a przynajmniej do tej pory niczym się nie różniło. Zobaczymy jakie gry dadzą gratis itd itd.

Na bank zagramy przed 1 czerwca na moje. Będzie dzień dziecka sprzedaż konsol i gier w tym dniu na pewno jest wyższa niż normalnie. Więc jeśli sony nie postawi na nogi tego wszystkiego jakiś tydzień przed dniem dziecka to będą kolejne straty dla sony i wydawców gier, bo jak ktoś będzie miał kupić konsole to kupi ta w której wszystko działa (łącznie z usługami).

1 czerwca - dzień dziecka jest w Polsce i kilku krajach wokół naszego (pewnie nawet nie 0,5 mln użytkowników się nie nazbiera), więc to akurat średni powód do uruchomienia.

Co do zarzutu, że wrzucają bezwartościowe informacje to się zgodzę. Tekst "it will likely be at least a few more day" już bardziej ogólnikowy nie może być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ubawił bym się okrutnie, jakby malkontenci pozamieniali PS3 dla XBoxy, PSN by ruszył, i taka sama awaria przytrafiła się XBox Live. Wyczuwał bym niezmierzone pokłady beki... :D

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaką wartość ma PSN (kasa) ?

Moze znajdzie sie kupiec i wyprostuje całą usługę...Microsoft ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh dla kogo pogoda dla kogo nie. To jednak trzeba mieć pecha. Kurację mam ciężką od 3.5 tygodnia. Akurat na czas kiedy PSN padło :). Cóż przynajmniej był czas na "wymasterowanie" kilku gier singleplayerowych. Aczkolwiek teraz już żaden tytuł mi nie pozostał, a tu jeszcze 10 dni siedzenia w domu...

Co do daty to jakoś nie przywiązuje wagi- będzie to będzie (a może mnie miło Sony zaskoczy i włączy wcześniej). Żonka obiecała dostawę nowych gierek, więc jakoś przetrzymam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×