Skocz do zawartości
kakaroto

Pro Evolution Soccer 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Czy może ktoś się orientuje czy na PS3 wyjdzie spolszczenie PES 2012 ?

Śmiem bardzo wątpić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos jak rozpoczac nowy sezon, nowa druzyna w MLO?

Gralem pierwszy raz tak naprawde sezon i nie ma co ukrywac- popelnilem troche bledow.

Chcialbym zaczac jeszcze raz, ale nie moge :) Ktos wie jak to zrobic? Czy musze "zbankrutowac" i wtedy bedzie mozliwy start od poczatku?

z gory dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wie ktos jak rozpoczac nowy sezon, nowa druzyna w MLO?

Gralem pierwszy raz tak naprawde sezon i nie ma co ukrywac- popelnilem troche bledow.

Chcialbym zaczac jeszcze raz, ale nie moge :) Ktos wie jak to zrobic? Czy musze "zbankrutowac" i wtedy bedzie mozliwy start od poczatku?

z gory dzieki za pomoc

Czy da sie zacza calkiem od zera tego nie wiem ale jest tam opcja "reset team"czy cos takiego kasa niestety zostaje taka jaka miales ale sklad wraca caly z ktorym zaczynales.Ja mam inne pytanie po strzeleniu np.gola naciskajac L1 mozna sobie wybrac jedna z opcji np."gol,yes"jak gram z innymi to oni maja jeszcze kilka innych ktorych ja nie mam:(wiem ze jakos sie wlaczalo to dodatkowe okienko tylko nie wiem jak kiedys na to trafilem ala zanic nie moge teraz tego znalezc.

Edytowane przez vaxel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da sie zacza calkiem od zera tego nie wiem ale jest tam opcja "reset team"czy cos takiego kasa niestety zostaje taka jaka miales ale sklad wraca caly z ktorym zaczynales.Ja mam inne pytanie po strzeleniu np.gola naciskajac L1 mozna sobie wybrac jedna z opcji np."gol,yes"jak gram z innymi to oni maja jeszcze kilka innych ktorych ja nie mam:(wiem ze jakos sie wlaczalo to dodatkowe okienko tylko nie wiem jak kiedys na to trafilem ala zanic nie moge teraz tego znalezc.

Musisz wejść w online settings bodajże w menu MLO i tam masz kilka opcji komentarza do wyboru dla danej sytuacji meczowej - komentarz do strzelonej bramki, do niecelnego strzału, do zatrzymanej/nieudanej akcji i chyba do sytuacji kontrowersyjnej, typu faul itp. Polecam komentarz do strzelonej bramki "thank you", bardzo potrafi wkurzyć przeciwnika ;P szczególnie gdy rywal traci piłkę w obronie i przez to głupiego gola ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz wejść w online settings bodajże w menu MLO i tam masz kilka opcji komentarza do wyboru dla danej sytuacji meczowej - komentarz do strzelonej bramki, do niecelnego strzału, do zatrzymanej/nieudanej akcji i chyba do sytuacji kontrowersyjnej, typu faul itp. Polecam komentarz do strzelonej bramki "thank you", bardzo potrafi wkurzyć przeciwnika ;P szczególnie gdy rywal traci piłkę w obronie i przez to głupiego gola ;D

Dziekithumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie na temat grania w PESa w 3D w opcjach jest "3D Settings" ale nie można na to najechac, bo przeskakuje, wiecie jak uaktywnic tą opcję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie na temat grania w PESa w 3D w opcjach jest "3D Settings" ale nie można na to najechac, bo przeskakuje, wiecie jak uaktywnic tą opcję?

zakładając oczywiście że masz TV 3D, twoje PS3 nie rozpoznaje tego. wejdź w ustawieniach konsoli w Display Settings -> Video Output Settings -> HDMI -> Automatic. pokaże Ci jakie tryby są dostępne. powinny być na dole rozdzielczości z 3D na końcu. potem odpalasz PES to poznasz czy gra rozpoznaje TV jak na początku będzie tekst o zdrowiu i 3D dużą białą czcionką na czarnym ekranie. potem w opcjach 3D Settings będzie aktywne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tych okienek z gotowymi tekstami powinno być w wersji dla mnie 'o Kurw..aaa' albo 'ja pier.ole!' bo to najczęściej używany przeze mnie komentarz..

W MLO można nawet swoją nazwę drużyny mieć co jest dość fajne. Ja mam 'Staszki Piastów' ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki cwir za odpowiedź, ale mnie teraz podłamałeś, bo tylko przez hdmi rozumiem że to zadziała :/ a ja mam kabel commponent, bo od jakiegoś czasu hdmi nie działa i już raczej nie zadziała, bo słyszałem o kilku takich przypadkach w ps3 i nikt nie wie co zrobic żeby jeszcze kiedyś zadziałało. Telewizor specjalnie kupiłem pod gry 3D, a teraz to chyba muszę kupic specjalnie pod TV konsole :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety ale przez HDMI tylko jest sygnał 3D wysyłany z konsoli. Jeszcze się upewnij ale jestem niemal pewny że tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam mam taki problem. Kupiłem dziś PESa i wszystko cacy gdyby nie to że gdy chce zagrać jakikolwiek mecz przez internet wyskauje 'testing ..." a nastepnie "an error has occurred" . Nigdzie nie mogę znaleśc porady jak się z tym uporać. Byłbym wdzięczny za pomoc. Stawiam flachę :P Pozdrawiam

Edytowane przez napiorek12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem. Kupiłem dziś PESa i wszystko cacy gdyby nie to że gdy chce zagrać jakikolwiek mecz przez internet wyskauje 'testing ..." a nastepnie "an error has occurred" . Nigdzie nie mogę znaleśc porady jak się z tym uporać. Byłbym wdzięczny za pomoc. Stawiam flachę :P Pozdrawiam

Przypadek ten pojawia się u mnie często choć właściwie to jest niezależny od niczego. Czasem zagram mecz, w którym w ogóle nie ścina a po nim zaraz łącze się "gubi" i wyskakuje ten komunikat. Nie wiem co ci poradzić, po prostu próbuj się dalej łączyć. A ten komunikat to zawsze się pojawia? Nie możesz w ogóle zagrać żadnego meczu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak cały czas , nawet na sekundke nie wszedlem do menu online . próbuje od południa;p Testuje połaczenie chyba i potem ten błąd. A offline nie chce się grać;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak cały czas , nawet na sekundke nie wszedlem do menu online . próbuje od południa;p Testuje połaczenie chyba i potem ten błąd. A offline nie chce się grać;p

Problem naprawiony! U mnie po prostu za którymś odpaleniem PESa wyskoczył regulaminj do zaakceptowania . Po zaakceptowaniu mogę normalnie grać przez sieć. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak się zastanawiam jak to się dzieje. Otóż wczoraj grałem online z kolesiem który oczywiście grał Barcą. I nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to że praktycznie w ogóle do piłki nie dochodziłem, wyprzedzał każdy ruch mojego zawodnika, nawet jak miałem wolny i podawałem do najbliższego gracza to o n już był przed moim - tak jakby na wiecznym i maksymalnym pressingu. Czy ktoś wie o co chodzi?

No właśnie jest to bardzo zastanawiające. Napewno istnieją jakieś ustawienia które pozwalają tak wyprzedzać swoich przeciwników, jednakże jak do tej pory dla mnie to "czarna magia", a nie ukrywam że opanowanie tej sztuki zapewne nie jednemu dało by ogrom radości w MLO.

Więc może jednak ktoś wie, jak należy ustawić drużynę, ewentualnie jakie przyciski naciskać by w momencie podania naszego przeciwnika być juz o jeden krok przed jego kolegą?

Bardzo proszę o pomoc!!

Ponawiam pytanie, jezeli ktos mi moze pomoc, bylbym wdzieczny

Edytowane przez Pan.Paradise

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest kwestia zwykłego pressingu? Podawanie "na krótko" jest zawsze ryzykowne i warto się tego oduczyć grając z dobrym przeciwnikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak się zastanawiam jak to się dzieje. Otóż wczoraj grałem online z kolesiem który oczywiście grał Barcą. I nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to że praktycznie w ogóle do piłki nie dochodziłem, wyprzedzał każdy ruch mojego zawodnika, nawet jak miałem wolny i podawałem do najbliższego gracza to o n już był przed moim - tak jakby na wiecznym i maksymalnym pressingu. Czy ktoś wie o co chodzi?

A to nie jest kwestia zwykłego pressingu? Podawanie "na krótko" jest zawsze ryzykowne i warto się tego oduczyć grając z dobrym przeciwnikiem.

Też tak właśnie myślałem, więc ustawiłem swojej drużynie pressing na full, jednakże dalej nie dało to rezultatu jaki obserwuje grając przeciwko innym. Oczywiście zdaje sobie sprawę że może to być kwestia umiejętności poszczególnych graczy, no ale nie za bardzo w to wierzę iż 99% moich przeciwników grając domyślnym składem przeciwko trochę lepszym grajką dalej potrafi robić to niezwykle skutecznie....

Edytowane przez Pan.Paradise

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli, że grasz z cały czas wciśniętym "pressingiem". Ja tak gram i mam sporo przejęć w obronie, ale nie wiem czy o to chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli, że grasz z cały czas wciśniętym "pressingiem". Ja tak gram i mam sporo przejęć w obronie, ale nie wiem czy o to chodzi.

Chodzi ci o trzymanie cały czas X, bez dodotkowych komb inacji przycisków???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jest patch do BLES 1406 po aktualizacji 1,03 ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem niektorzy z niezbyt wysokim rankingiem w MLO maja zawodnikow po kilkadziesiat milionow euro np.Messi,Ronaldo i paru niewielu tanszych w skladzie.Przeciez to jest nie mozliwe,jak gram z takimi z moim beznadziejnym poczatkowym skladem to nie mam zadnych szans na wygranaverymad.gif i kupienie sobie leprzych zawodnikow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem niektorzy z niezbyt wysokim rankingiem w MLO maja zawodnikow po kilkadziesiat milionow euro np.Messi,Ronaldo i paru niewielu tanszych w skladzie.Przeciez to jest nie mozliwe,jak gram z takimi z moim beznadziejnym poczatkowym skladem to nie mam zadnych szans na wygranaverymad.gif i kupienie sobie leprzych zawodnikow.

Sprawdź najpierw ile delikwent rozegrał już meczy. Najczęściej grają już wystarczająco długo aby było ich stać na taki skład. A jeśli do tego składu jest mizerny ranking to tylko świadczy jakimi są CIENIASAMI tacy grajkowie :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź najpierw ile delikwent rozegrał już meczy. Najczęściej grają już wystarczająco długo aby było ich stać na taki skład. A jeśli do tego składu jest mizerny ranking to tylko świadczy jakimi są CIENIASAMI tacy grajkowie :thumbsup:

No ale skoro slabo graja to nie moga zdobyc takiej kasy zeby sobie kupic zawodnika za np.60 baniek nie mowie juz o calym skladzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale skoro slabo graja to nie moga zdobyc takiej kasy zeby sobie kupic zawodnika za np.60 baniek nie mowie juz o calym skladzie.

Grałem wczoraj w MLO w pes2011, gdzie kasa wolniej płynie do "portfela" z gościem, który miał wartość total assets ponad 550mln euro. Przegrał z moim dosyć niezłym(109mln) 6:0. Dlaczego? Czy jestem taki świetny? Tak, ale nie to jest głównym powodem:) zagrał ponad 6000 spotkań, miał tylko 29% zwycięstw(przy moich 49%, a ja jakimś mistrzem nie jestem). Wniosek? W MLO nagradzane są nie umiejętności, a długie godziny spędzone przy konsoli. Nawet często przegrywając ogromną ilość spotkań stać nas na Dream team :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×