Skocz do zawartości
kakaroto

Pro Evolution Soccer 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i pytanko mam dla znawców tematu . Otóż gralismy sobie turniej utworzony w trybie community. Była to faza grupowa , gdzie w grupie znajdowały się 4 zespoły grajace systemem kazdy z każdym ,ale tylko jeden mecz. Na koniec tej fazy okazało się ,że dwa zespoły zajęły 2 miejsce ex equo . Identyczny był bilans bramkowy , punktowy , wynik bezpośredni meczu miedzy tymi druzynami remisowy.Jedna z druzyn posiadała 1 żółtą kartkę zaś druga 1 żółtą i 1 czerwoną . To była jedyna różnica. Ale komputer do nastepnej fazy ( pucharowej ) wytypował właśnie tę drużynę z czerwoną kartką . Dlaczego ? Jakimi kryteriami kieruje się Konami ? Czy komputer sugerował się tym kto był gospodarzem w spotkaniu i liczył bramki jako zdobyte na wyjeździe ? Myśmy po męsku wybrnęli z tego rozgrywając dodatkowy mecz barażowy wyłaniając ostatecznie druzynę do nastepnej fazy. Jak myslicie ? Za wszystkie sugestie bedę wdzięczny. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Mam pytanko :D Czy wam tez tak trudno przychodzi strzelić gola. Ja po prostu nie mogę. Prawdę mówiąc, lepiej mi wychodzą strzały z daleka, jak z bliska. Da się to jakoś scentrować te strzały ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i pytanko mam dla znawców tematu . Otóż gralismy sobie turniej utworzony w trybie community. Była to faza grupowa , gdzie w grupie znajdowały się 4 zespoły grajace systemem kazdy z każdym ,ale tylko jeden mecz. Na koniec tej fazy okazało się ,że dwa zespoły zajęły 2 miejsce ex equo . Identyczny był bilans bramkowy , punktowy , wynik bezpośredni meczu miedzy tymi druzynami remisowy.Jedna z druzyn posiadała 1 żółtą kartkę zaś druga 1 żółtą i 1 czerwoną . To była jedyna różnica. Ale komputer do nastepnej fazy ( pucharowej ) wytypował właśnie tę drużynę z czerwoną kartką . Dlaczego ? Jakimi kryteriami kieruje się Konami ? Czy komputer sugerował się tym kto był gospodarzem w spotkaniu i liczył bramki jako zdobyte na wyjeździe ? Myśmy po męsku wybrnęli z tego rozgrywając dodatkowy mecz barażowy wyłaniając ostatecznie druzynę do nastepnej fazy. Jak myslicie ? Za wszystkie sugestie bedę wdzięczny. Pozdrawiam

A jakie były nazwy drużyn i która przeszła dalej? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w nowym pesie można w community zrobić turniej typu LM z fazą PLAY OFF to fajnie w poprzedniej tylko ligę się dało grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Mam pytanko :D Czy wam tez tak trudno przychodzi strzelić gola. Ja po prostu nie mogę. Prawdę mówiąc, lepiej mi wychodzą strzały z daleka, jak z bliska. Da się to jakoś scentrować te strzały ?

Wcisniecie R2 przy strzale moze byc odpowiedzia na twoje problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcisniecie R2 przy strzale moze byc odpowiedzia na twoje problemy.

dzięki, zobacze. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Jako zagorzały fanatyk FIFY miesiąc temu kupiłem nowego PESa . Kilka razy zabierałem się do grania lecz po kilku chwilach wracałem do ukochanej fifki. I dziś znowu to samo. Tyle że spędziłem więcej czasu.I z przykrością dla FIFY stwierdzam że PES po prostu mnie roz........dala. Łatwość robienia akcji (do pola karnego) spoko, ale najbardziej rozjechała mnie opcja kiksowania. Tyle radości ze zwykłego machnięcia przy strzale.Denerwują mnie za to powtórki choć dużo lepsze jak na FIFIE.Krótko ;zajarałem się nią

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy system strzałółw w PES2012 jest tak całkowicie spie.....ny, czy może ja czegoś nie potrafię? Przecież tu nie ma się żadnego wpływu na kierunek strzału z R2. To w który róg kopnie mój grajek (wiem, wiem, najłatwiej ograć bramkarza = co jest w tej częsći najłatiwjsze odkąd gram w pesa!) to zupełny PRZYPADEK! Też tak macie, czy jest jakiś sposób? Ps. Może "pass support"? (gram na "3" jak coś)

Niestety w obecnej części to jest właśnie zjebane, kierunek strzałów z pola karnego. Automat :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie były nazwy drużyn i która przeszła dalej? ;)

W pierwszej grupie Chelsea & CSKA Moskwa wynik 3:3 komputer wytypował Chelsea , a w drugiej taka sama sytuacja Sporting Braga & Celtic 1 : 1 i komputer wytypował Bragę. W pierwszym przypadku obie druzyny z taka samą ilościa punktów i bramek zdobytych i straconych , kartki żółte 1:1 i Chelsea 1 kartka czerwona , w drugim przypadku to samo bez kartek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemacie !

Chętnie posparuje z kims w pesa 12 !

Pozdro !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanie, chciałbym wgrać do pesa 12 dajmy na to prawdziwą twarz Lewandowskiego, jest taki patch na necie tylko ze on bodajże jest na kompa, da rade to normalnie wgrać w edytorze ? dodam, że tam są 2 pliki, włosy i twarz osobno o rozszerzeniu .bin. ???????????????/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanie, chciałbym wgrać do pesa 12 dajmy na to prawdziwą twarz Lewandowskiego, jest taki patch na necie tylko ze on bodajże jest na kompa, da rade to normalnie wgrać w edytorze ? dodam, że tam są 2 pliki, włosy i twarz osobno o rozszerzeniu .bin. ???????????????/

Nie da rady, pc a ps3 to całkiem inna bajka. Ogólnie wgrywanie patchy w ps3 jest spier...e na maxa, żmudne kopiowanie kilkuset plików pojedyńczo z pendrive na dysk ps3 dry.gif Sprawdź http://www.pesgaming.com/forumdisplay.php?f=332 są tam różne patche i OFy, może któryś Ci podejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w nowym pesie można w community zrobić turniej typu LM z fazą PLAY OFF to fajnie w poprzedniej tylko ligę się dało grać.

Nie , nie można .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie zna ktoś dobrą stronke z ligą pes 2012 ??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak panowie wrazenia po patchu ? ;) I ogolnie jak sie nowy pes podoba , temat wyraznie zastygl :P zastanawiam sie czy nie kupic ponownie tej odslony waham sie pomiedzy pesem a black opsem :D zagralem ostatnio 3 mecze w demko i gralo sie calkiem przyjemnie. Interesuje mnie glownie granie 2v2 (pisze sie ktos na takie granie ? Jak cos to piszcie ) wzglednie master league offline i z ciekawosci online.

Przepraszam ze usunalem niektore osoby z listy znajomych na psn ale nie mialem juz miejsca a musialem troche dodac nowych.

Up: Kolego w tej odslonie jest nowy system obrony ;) trzymasz r2+x wtedy pilkarz przechodzi w stan gotowosci jak puscis r2 tedy Twoj grajek robi ruch do pilki

Kolego patch 1.03 bo pewnie o niego Ci chodzi wyszedł ale na PC na PS3 i XBOX360 jeszcze nie.Na razie pozostaje łata 1.02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ściągnąłem takiego oto OFa http://www.pes-patch...bles-01406.html i nie do końca wiem jak go zainstalować, tz chodzi mi o plik DATA bo tam coś pisze zeby coś pobrać z Extra Content czy jakoś tak, a żeby to zrobić musiałem zaktualizować grę do wersji 1.03, jak to dokładnie zainstalować żeby OF działał ??

Następne pytanie, moge jakoś wgrać update 1.01 ????? bo teraz juz jest 1.03

Albo czy jest jakiś OF na wersje 1.03 ????

Pozdrawiam

Edytowane przez patryk_dziedzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ja posiadam taki problem mianowicie nie mam mozliwosci gry online udalo mi sie rozegrac moze trzy mecze wiekszasc konczy sie utrata polaczenia i bledem z tego komunikatu ktory sie tam pokazuje rozczytalem tylko blad portu 57307 (nie jestem pewien czy ten).zajrzalem w ustawienia portow automatycznie sie wyszukuja. posiadam wersje francuska.jeszcze jedno pytanie czy jest mozliwosc zmiany jezyka na angielski lub polski czy sa jakies dostepne aktualizacje posiadam ps3 pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wyjaśnić temat "staminy" zawodników w tym Pes-ie? Gram sobie sezon w lidze hiszpańskiej i to jest przecież jakieś nieporozumienie, że muszę robić rotację nawet na pozycji bramkarza, bo po 3-4 rozegranych meczach ma "połowę paska". Nie wspominając już o zawodnikach z pola. Co gorsza, nawet jak dam im odpocząć to regenerują się fatalnie, żeby nie powiedzieć wcale. O co chodzi, wyjaśni mi ktoś? (Wystawiam zawodników na swoich pozycjach).

Wyjaśnienie jest dośc proste. To zwyczajnie błędy w grze, podobnie rzecz się ma z formami. Te dwie rzeczy powodują że nie ma przyjemności grając sezon.

witam ja posiadam taki problem mianowicie nie mam mozliwosci gry online udalo mi sie rozegrac moze trzy mecze wiekszasc konczy sie utrata polaczenia i bledem z tego komunikatu ktory sie tam pokazuje rozczytalem tylko blad portu 57307 (nie jestem pewien czy ten).zajrzalem w ustawienia portow automatycznie sie wyszukuja. posiadam wersje francuska.jeszcze jedno pytanie czy jest mozliwosc zmiany jezyka na angielski lub polski czy sa jakies dostepne aktualizacje posiadam ps3 pzdr

wyłącz zaporę w routerze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśnienie jest dośc proste. To zwyczajnie błędy w grze, podobnie rzecz się ma z formami. Te dwie rzeczy powodują że nie ma przyjemności grając sezon.

wyłącz zaporę w routerze

a jak to zrobic?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zależy jaki masz router . Jeśli livebox to mogę pomóc:)

ja mam router z dialogu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam router z dialogu

musisz pogrzebac w ustawieniach /konfiguracji i wyłączyc zaporę/firewall .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×