Skocz do zawartości
kakaroto

Pro Evolution Soccer 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

ponawiam pytanie :

czy jest jakiś ekstraklasa patch pod bles 01406??

Edytowane przez Kamil Użak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

f...k zostalo mi ost trofeum a przez tego liveboxa dostalem bana bo rozlanczol Jak to jest z tym banem w competition ? da sie cos z tym zrobic ? ban jest na konsole ? czy na konto ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy mógłby ktoś powiedzieć jak ustawić taktykę drużyny w trybie MLO coach mode? mam w miarę niezłych grajków, a dostają baty od początkującego zespołu, kombinowałem na wiele sposobów i nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano,

Mam pytanko apropo MLO w pesie. Zacząłem grać nową drużyną, mam samych słabych zawodników no i ciągle trafiam na drużyny co grają samymi gwiazdami. Raz mi się udało wygrać no a teraz dostaje równe baty i marne grosze za mecz (jakieś 600tyś euro) No i moje pytanie brzmi czy jest jakiś sposób by szybciej zgarnąć kase i kupić lepszych zawodników? A i drugie pytanie dlaczego dla moich piłkarzy nie zmienia się forma co mecz? Wszyscy zawodnicy ciągle mają taką samą formę już chyba przez 10 spotkań. Jeżeli są to głupie pytania to proszę nie cisnąć po mnie ale zawsze grałem w fifę a w pesa parę razy w roku a dopiero teraz wziąłem się poważnie za tą grę :smile2:

Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie patchy od Konami do tej części PESa. Kupiłem grę, ale później sprzedałem, bo denerwował mnie brak kontroli nad strzałem. Pojawił się może jakiś patch zmieniający to? Fifa nudzi strasznie :pinch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego mi strzaly wychodza i jest kontrola nad nimi. poprostu jest trudniej piłkarz musi byc ustwiony odpowiednio do bramki i musi być odpowiednia siła uderzenia. Spójż na mecze w tv ile razy pudło żadko wchodzą soczyste strzały tak jest w pes moim zdaniem fajnie, że jest trudniej :)

Mam pytanie odnośnie patchy od Konami do tej części PESa. Kupiłem grę, ale później sprzedałem, bo denerwował mnie brak kontroli nad strzałem. Pojawił się może jakiś patch zmieniający to? Fifa nudzi strasznie :pinch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano,

Mam pytanko apropo MLO w pesie. Zacząłem grać nową drużyną, mam samych słabych zawodników no i ciągle trafiam na drużyny co grają samymi gwiazdami. Raz mi się udało wygrać no a teraz dostaje równe baty i marne grosze za mecz (jakieś 600tyś euro) No i moje pytanie brzmi czy jest jakiś sposób by szybciej zgarnąć kase i kupić lepszych zawodników? A i drugie pytanie dlaczego dla moich piłkarzy nie zmienia się forma co mecz? Wszyscy zawodnicy ciągle mają taką samą formę już chyba przez 10 spotkań. Jeżeli są to głupie pytania to proszę nie cisnąć po mnie ale zawsze grałem w fifę a w pesa parę razy w roku a dopiero teraz wziąłem się poważnie za tą grę :smile2:

Dzięki!

To może ja odpowiem...Przede wszystkim mnie osobiście ostatnio MLO odrzuca... Wszyscy już praktycznie mają "przekoksowanych" zawodników, na szpicy mają PATO, ETO'O, AGUERO i ich praktycznie nie sposób zatrzymać. Konami trochę przesadziło z umiejętnościami zawodników, są oni za szybcy i za silni fizycznie. Dlatego mimo mojego zachwytu nad tą częścią pesa, ten tryb ostatnio nie cieszy się moim powodzeniem. Nie da się z ludźmi spokojnie pograć bo wszyscy zamiast pograć trochę piłką i wypracować sobie sytuacje bramkowe poprostu biją na pałę do przodu i tam PATO sobie zawsze poradzi...

No ale już przechodzę do odpowiedzi :) Aby zdobywać kasę niezbędne są zwycięstwa :P brzmi to trochę banalnie ale tak jest... Potem będzie kasy regularnie przybywać. Mam wrażenie że im lepszych się ma zawodników tym więcej się potem dostaje, nawet za porażke. Ostatnio dostałem np. 1,3 mln za porażkę. Dodatkowo zarejestruj się na facebooku w aplikacji myPES i w PESie chyba w personal data czy coś wpisz swoje dane (oraz zmień ustawienie z off na on) a dodatkowo po każdym meczu dostaniesz 300 tyś :) Polecam też wyprzedaż praktycznie całego składu, a za kasę kup zawodników tanich ale dobrych, takich których nazwisko nic ci nie mówi :P są naprawdę super zawodnicy do kupienia już za 2,5 mln także to na prawdę nie dużo. za przykład podam zawodnika o nazwisku CIURMIRA :P staty ma dobre a kosztuje grosze :) na takich grajkach opieraj początkowo skład, potem kupisz gwiazdy ;P aha pamiętaj żeby kupować ich w super formie - strzałka czerwona albo żółta. Po co ci grajek bez formy?

Jeżeli chodzi o formę zawodników to zmienia się ona zwykle w nocy a nie po rozegranych kilku spotkaniach. także w jeden dzien możesz rozegrać z 20 meczów a forma i tak będzie bez zmian :)

Pozdro ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kolego mi strzaly wychodza i jest kontrola nad nimi. poprostu jest trudniej piłkarz musi byc ustwiony odpowiednio do bramki i musi być odpowiednia siła uderzenia. Spójż na mecze w tv ile razy pudło żadko wchodzą soczyste strzały tak jest w pes moim zdaniem fajnie, że jest trudniej :)

kolego sam na sam przytrzymaj R2 i np strzałki w lewo badz prawo i wtedy bardzo łatwo i technicznie ograsz bramkarza smile.gif potrenuj w opcji treningu

Z tego co pamiętam, przytrzymanie R2 nic nie pomagało. To, że trudniej jest strzelić bramkę uważam oczywiście za plus. Mam za to zastrzeżenia co do kierunku tych strzałów. Zza pola karnego wygląda to jeszcze ok, ale gdy jest się w polu karnym, czy strzela się po paru dryblingach, to piłka przeważnie leci w środek bramki. I to mnie odpycha od tej gry. Próbowałem już wszystkich kombinacji z klawiszami, a piłka i tak leci w środek. Z bramek graczy, wstawionych na yt, widzę, że nie jest to problemem tylko w mojej grze. Strasznie mnie to irytuje. Czasem nawet na maxa odchylony analog nie pomaga... Może jakiś tutorial lub coś? Naprawdę tej kontroli nie czuję :ermm:

Edytowane przez eMeK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thierry Henry w Arsenalu :)

Thierry juz wrocil z wypozyczenia takze chyba nie zobaczymy go w Arsenalu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thierry juz wrocil z wypozyczenia takze chyba nie zobaczymy go w Arsenalu :)

Ostatnie 2 PESy po lutowym update Beckham był w składzie Milanu mimo tego że wracał z wypożyczenia więc liczę na konsekwencję Konami i Thierrego w Arsenalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktos cos na temat bana w pes ?? da sie cos z tym zrobic ?

A za co masz bana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam livebox i on sie czesto wyłącza sam i 10 razy sie rozloczylo i nie moge wejsc w competition a to ost, trofeum i nie wiem co robic na co jest ten ban ? na konto ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do IV sezonu ligi PES ;)

Edytowane przez merio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam livebox i on sie czesto wyłącza sam i 10 razy sie rozloczylo i nie moge wejsc w competition a to ost, trofeum i nie wiem co robic na co jest ten ban ? na konto ?

musisz w ustawieniach liveboxa wylaczyc Zapore sieciowa i nie bedzie rozlaczac. a co do tej sytuacji wystarczy rozegrac 10 meczow z rzedu bez rozlaczenia albo mieć 70% wszystkich meczów bez rozłączenia i bedziesz mógł wejść w Community i Competition

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapore juz dawno wylaczylem i gram i gram i nic z tego ciegle to samo rozegralem z 30 meczow bez rozlaczzania nie koniecznie wygranych to nie chodzi to to zeby miec 70 % wygranych ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update zaciągnięty, Henry w Arsenalu, ale Arshavin też :dry: , a miałem ochotę pograć wzmocnionym Zenitem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie jest problem z pobraniem update... zatrzymuje sie na 0% i musze za kazdym razem restartowac konsole. probowalem kilka razy juz... z poprzednimi update nie mialem takich problemow i nie wiem co sie dzieje...

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam wgranego patcha ,lecz teraz będę grał w lidze "pes.com.pl" a tam wymagany jest czysty PES2012

moje pytanie to:

jak usunąć tego Patcha?

drugie pytanie:

nie mogę nieraz grac online mimo ze mam internet w konsoli

w grze PES 2012 yskakuje mi kounikat:

"an error has occurred"

Edytowane przez mafe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie zmienia taktyke podczas trwania meczu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są chętni żeby popykac małą ligę ? :start: zapraszam na priv .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×