Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli jest jeszcze miejsce to oczywiście wbijam się na kolejny event. Dzisiaj mam nadzieje że net stanie na wysokości zadania i mnie nie wywali, a co za tym idzie uda się dojechać na bezpiecznej ostatniej pzycji ;) chyba że spotka mnie jakaś miła niespodzianka:-) Do zobaczenia wieczorem i powodzenia w wyścigu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj i w piątek mnie nie będzie, niestety nocna zmiana w pracy. Powodzenia w dzisiejszym wyscigu i do zobaczenia w nowym evencie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Event jak się zaczyna tak się kończy. Nie wiem co jest nie tak, być może to wina dysku w mojej konsoli, ale drugi raz lag. W wyścigu na Autumn Ring lag przez 1 minutę w czasie wczytywania się wyścigu na starcie, teraz w czasie rywalizacji. Ale od początku...

 

Dobry start, jechałem za mattamanem, potem walka o pozycje i z tego co widzę na powtórce, na drugim okrążeniu u mnie zbyt agresywne wyprzedzanie na pierwszym zakręcie, zacząłem później hamować i wjechałem po wewnętrznej zakrętu, podobnie zrobił mattaman przez co wypchnąłem go z toru z tego co widzę bez uszkodzeń.

Potem już jazda na P3 za Pacmanem i na 5 okrążeniu zostałem wyprzedzony przez ziemniaka, i to właśnie zaraz potem dorwał mnie lag trwający z dobre 40-50 sekund po czym wjechałem rozpędzony w barierę i uszkodziłem silnik, tak musiałem dowlec się do pitlane. Chciałem opuścić wyścig, ale jechałem dalej. Mój wskaźnik pozycji zupełnie oszalał i pokazywał, że jestem na P2, a liderem jest Nervus. Przez to do końca wyścigu jechałem przed jogim myśląc że toczę z nim walkę o P5, w rezultacie okazało się, że skończyłem 8.

I jeszcze kontakt z wilkesem na 21 okrażeniu gdzie uszkodziłem jego (i swoje) koło, tutaj ewidentnie moja wina i jak coś to poddaję się karze punktowej.

 

Tak powtórka wyglądała u mnie:

 

 

Jestem ciekaw jak to się zapisało u innych, prawdopodobnie mój samochód nagle zniknął z toru? Może ktoś kto jechał za mną na tym 5 okrążeniu może powiedzieć jak to wyglądało (Jogi? :) )

Edytowane przez Sheffy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wina leży po stronie twojego netu. Jak przedwczoraj/wczoraj wbiłem jak już skończyliście trening i ty byłeś hostem, to podczas sprintów twoje auto lekko lagowało. Takie rzeczy nie dzieją się nawet jak Ja stawiam pokój a mam dość kiepski, z pingiem w granicach 50-100. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla wszystkich uczestników. Ja już baaardzo potrzebuję urlopu i na całe szczęście na początku przyszłego tygodnia ta potrzeba się zmaterializuje. Przepraszam za swoje nerwowe wyjścia, ale ostatnio stanowczo brakuje mi cierpliwości. Wczoraj po planowanym pitstopie po 10 okr. na okrążeniu wyjazdowym rozwalam kompletnie auto i dalej wydarzenia potoczyły się błyskawicznie .. ;)

Świetnie bawię się na treningach, ale moje ostatnie popisy wyścigowe skłoniły mnie to odpuszczenia kolejnego eventu, przede wszystkim ze względu na urlop i nadzieje że krótka przerwa pomoże mi nabrać skupienia i cierpliwości.

Oczywiście będę zaglądał na liczne treningi GTS/LM bo zabawa jest naprawdę przednia. Golfem jeździło mi się bajecznie. Do rychłego zobaczenia na treningach.

Gratulację dla kolegi Ziemniaka i reszty ekipy za świetny event i super walkę.

Edytowane przez NPK_PACMAN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny event, jak dla mnie na nasze średnie umiejętności takie średnio szybkie auta są najlepsze. Jest najwięcej walki, jazdy koło w koło i dystans pomiędzy najgorszymi i najlepszymi jest najmniejszy. Jednak chętnie przesiądę się do czegoś szybszego, fajnie, że będą wyścigowe miękkie. Ciekawe ile razy w wyścigu będziemy zjeźdżać do pit :)

 

Sam wyścig to znów P5. Może byłoby lepiej, ale dopiero po drugim picie zacząłem lepiej pokonywać nawroty, tzn używać właściwego biegu. Wcześniej traciłem na nich pewnie z 0,5-0,8 s. na okrążeniu. W końcówce miałem przez chwilę nadzieję na dogonienie Yogiego (po tym jak odjechałem Nervusowi), ale ten jednak wziął się do kupy i obronił dystans.

Graty dla Ziemniaka, dla Jaskiego za nawiązanie z nim walki, dla Nervusa za P3. Ziemniakowi to dałbym w każdym evencie dodatkowy balast 50-100kg, bo w zasadzie moim osiągnieciem w wyścigu nie jest walka z nim, a brak dubla. W tym znów się udało :)

 

Patrzyłem na garaż i nie mam za wiele aut tej klasy, mam kilka LMP, ale to rozumiem klasa wyżej. W razie czego będę prosił o przesłanie autek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest jeszcze miejsce to oczywiście wbijam się na kolejny event.

Miejsce jest jeszcze :)

 

Świetnie bawię się na treningach, ale moje ostatnie popisy wyścigowe skłoniły mnie to odpuszczenia kolejnego eventu, przede wszystkim ze względu na urlop i nadzieje że krótka przerwa pomoże mi nabrać skupienia i cierpliwości.

Udanego urlopu i do zobaczenia na torze :)

 

Graty dla Ziemniaka, dla Jaskiego za nawiązanie z nim walki, dla Nervusa za P3.

Patrzyłem na garaż i nie mam za wiele aut tej klasy, mam kilka LMP, ale to rozumiem klasa wyżej. W razie czego będę prosił o przesłanie autek.

Dzięki również Grande za walkę :biggrin: Event udany, ale okropnie się (nie)prowadzą te FF :sad: Już nie mogę się doczekać "normalnych" aut ;)

 

Wyścig, to już raczej było dowiezienie 3 miejsca w generalce. Jakieś fatum chyba, bo znowu na 5 okrążeniu łapię uszkodzenie. Potem trochę walki z jaskiniowcem, Grande i mattamanem - dzięki Panowie :biggrin: Na nic więcej nie było mnie stać. Ogólnie szokiem dla mnie jest ukończenie eventu na podium (oczywiście pamiętając o nieobecności kilku szybkich), jednak myślałem, że będzie mi szło dużo gorzej i jestem miło zaskoczony. Czas GTI odstawić do garażu i zacząć mentalnie przygotowywać się na 2x większą moc i mam nadzieję 2x więcej zabawy :biggrin:

 

Fotorelacja jak zwykle pojawi się na Facebooku GTbN :read:

Edytowane przez NERVUS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samochody FIA World Endurance Championship

 

2001 Chevrolet Camaro LM Race Car

2000 Chevrolet Corvette C5-R (C5) '00 - DatSheffy / ziemniak82

2000 Dodge Viper GTS-R Team Oreca Race Car '00 – NERVUS_PL / mart_102

2002 Nissan Fairlady Z Concept LM Race Car - bagilks /

2002 Nissan GT-R Concept LM Race Car - mattaman_PL / black_cris

2001 Jaguar XJ220 LM Race Car - sharent /

2000 Lamborghini NOMAD Diablo GT-1 '00 - jaskiniowiec1995 / piotras_1990

1998 Panoz Esperante GTR-1 Race Car '98

Edytowane przez NERVUS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej, można wybierać?

 

Strzelam w zasadzie w ślepo, w to co "wydaje mi się" najlepsze. Ok, a więc mój wybór padł na 2000 Chevrolet Corvette C5-R (C5) '00

 

Mam nadzieję, że to będzie dobry wybór. :)

Edytowane przez Sheffy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde to są Standardy wszystkie, nie mogę trafić w komisie na tego Chevroleta i chyba nie ma go nigdzie jako nagroda. :sad:

Edytowane przez Sheffy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, właśnie wróciłem z roboty no i poproszę to i tamto :)

Edytowane przez dr-yogi-reborn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, po raz ostatni , mam nadzieję :) pozwolę sobie zmienić decyzje i wracam do pierwszego , najwłaściwszego wyboru.:) Jaggg XJ220


Samochody FIA World Endurance Championship

 

2001 Chevrolet Camaro LM Race Car- 

2000 Chevrolet Corvette C5-R (C5) '00 - DatSheffy / ziemniak82

2000 Dodge Viper GTS-R Team Oreca Race Car '00 – NERVUS_PL / mart_102

2002 Nissan Fairlady Z Concept LM Race Car - bagilks /

2002 Nissan GT-R Concept LM Race Car - mattaman_PL / black_cris

2001 Jaguar XJ220 LM Race Car - sharent / dr yogi

2000 Lamborghini NOMAD Diablo GT-1 '00 - jaskiniowiec1995 / piotras_1990

1998 Panoz Esperante GTR-1 Race Car '98

Edytowane przez dr-yogi-reborn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ktoś podarować Chevroleta? Szukam od 2 godzin, odświezam co parę minut salon z uzywanymi i nic :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ktoś podarować Chevroleta? Szukam od 2 godzin, odświezam co parę minut salon z uzywanymi i nic :/

Chciałem Ci wysłać , ale te autka nie przechodzą :( Jak klikniesz 4 testy z licencji pod rząd ( bez jazdy) to odświeżysz automatycznie sklepik:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja poproszę Nissana Fairlady Z Concept LM Race Car.

Z tym że na 100% mogę być tylko na dwóch pierwszych i dwóch ostatnich wyścigach, w środku w końcu urlop, więc jeżeli byłby ktoś chętny na pełny event tym autem odstąpie miejsce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam szybszy (chyba) sposób, gdzie wchodzę w testy prędkości (były w DLC/Academy Edition), i wychodzę z nich i mam już odświeżony. Gra się długo ładuje i całość trwa coś koło minuty, ale nie mam lepszego pomysłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×