Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Testowałem dzisiaj trochę i wydaje mi sie że Panoz to straszne autko , w prowadzeniu. Był tak nad sterowny i zrywał tył ze nie dałem rady jechać . Nie wiem może da się go jakoś ustawić ale wydaje mi sie że jest zdecydowanie najgorszym autem. Wiem że zmiany przed eventem nie są najlepszym pomysłem , ale zastanów się Nervus proszę , czy nie dało by zamienić Panoza na Pagani np. :) LUb coś innego , mniej fajnego:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne auto jakie (chyba) mam to Nissan Fairlady. Więc najchętniej pojechał bym tym by nie szukać długo. Jednak Wilkes wybrał to auto, ale nie będzie w części jeździł. Jednak jeżeli Wilkes nie masz Nissana lub Camaro i musisz go szukać to może się zamieńmy (o ile mam to auto, sprawdzę dziś wieczorem). 

 

Czy na pewno nie przechodzą w wysyłce?

Edytowane przez GrandeBombik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, właśnie wróciłem z roboty no i poproszę to i tamto :)

Z kością, czy bez? ;)

 

Co do Panoza, to nie mam go i nie testowałem :sad: Chciałem też żeby było po równo aut GT i LM. Z tego co pamiętam, to Zonda zbyt łatwa również nie jest w prowadzeniu, ale można się nad nią zastanowić... Jedynie w wypadku kiedy Ci, co już wybrali nie protestowaliby z tego powodu :) Nie wiem czemu Camaro nie cieszy się popularnością. Bardzo przyjemne auto w prowadzeniu...

 

@Grande, chyba wszystkie auta są powyżej 1mln, więc nie można ich wysyłać...

 

Samochody FIA World Endurance Championship

 

2001 Chevrolet Camaro LM Race Car - bagilks / aruw_77

2000 Chevrolet Corvette C5-R (C5) '00 - DatSheffy / ziemniak82

2000 Dodge Viper GTS-R Team Oreca Race Car '00 – NERVUS_PL / mart_102

2002 Nissan Fairlady Z Concept LM Race Car - GrandeBombik / wilkes_GT_PL

2002 Nissan GT-R Concept LM Race Car - mattaman_PL / black_cris

2001 Jaguar XJ220 LM Race Car - sharent / dr-yogi-reborn

2000 Lamborghini NOMAD Diablo GT-1 '00 - jaskiniowiec1995 / piotras_1990

1998 Panoz Esperante GTR-1 Race Car '98 - MrKubool /

2001 Pagani Zonda LM Race Car (rezerwa/independent) - GTPL_Plotnik

Edytowane przez NERVUS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie przechodzą to ja mogę jechać czymkolwiek co mam (Nissan?) lub na co trafię w pierwszej kolejności. Nie bardzo mam czas teraz godzinę spędzić na odklikiwaniu licencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę? Ja wczoraj siedziałem od 22 do 2 w nocy i nie trafiłem na Chevroleta. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, Camaro to bardzo dobre auto. Dobrze się prowadzi i porównał bym go charakterystyką prowadzenia do Vipera i Corvetty z tym że Viper jest dodatkowo odrobinę szybszy na prostych. Jak znajdę chwilę czasu to przetestuję Panoza, lubię wyzwania i ciekaw jestem czy go ujarzmię. ;)

edit. Nie wiem czy to kwestia setupu ale Panoz nie jest taki straszny, dla mnie jest bardzo stabilny i bardzo szybki na prostych, najszybszy w stawce. W zakrętach jest już gorzej ale myślę że dobry setup pomoże. Z kolei Zonda jest bardzo szybka w krętych partiach toru lecz jej nadsterowność i apetyt na tylne gumy w moich oczach dyskwalifikują ją z wyścigów długodystansowych. Przy szybkim zużyciu praktycznie już na pierwszym okrążeniu trzeba bardzo kontrolować przepustnicę a po kilku okrążeniach tył bezustannie próbuje wyprzedzić przód. Wiadomo setup częściowo mógł by pomóc.

Edytowane przez ziemniak82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Ja w nocy też trochę testowałem. Lambo na pewno nie jest najszybsze(Dodge i Jag na fuji są szybsze), z aut jakimi jechałem jest najtrudniejsze w prowadzeniu i dość nerwowe przez co i fajne, razem z 350z ma mniejszy docisk od pozostałych i bez problemu na WM łatwo jest stracić kontrolę. 

Jeśli Panoz jest taki tragiczny(Ja wcześniej nawet o nim nie słyszałem) to jest kilka ciekawych aut:

 BMW McLaren F1 GTR Race Car ‘97
 Mazda RX-7 LM Race Car
 Mazda RX-8 Concept LM Race Car
 Ford Ford GT LM Race Car
 Ford Ford GT LM Race Car Spec II
 Mercedes-Benz CLK-GTR Race Car ‘98

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w nocy też trochę testowałem. Lambo na pewno nie jest najszybsze(Dodge i Jag na fuji są szybsze), z aut jakimi jechałem jest najtrudniejsze w prowadzeniu i dość nerwowe przez co i fajne, razem z 350z ma mniejszy docisk od pozostałych i bez problemu na WM łatwo jest stracić kontrolę. 

Jeśli Panoz jest taki tragiczny(Ja wcześniej nawet o nim nie słyszałem) to jest kilka ciekawych aut:

 BMW McLaren F1 GTR Race Car ‘97

 Mazda RX-7 LM Race Car

 Mazda RX-8 Concept LM Race Car

 Ford Ford GT LM Race Car

 Ford Ford GT LM Race Car Spec II

 Mercedes-Benz CLK-GTR Race Car ‘98

 

Nie wiem jak by na tle innych aut wypadły Mazdy ale pewne jest że pozostałe by dominowały na tle pozostałych. Teraz jest ok, ja bym już nic nie zmieniał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to już dorwałem Corvettę, więc mogę pojechać w jakimś wieczornym treningu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mazdę i forda, więc mogę przetestować późnym wieczorem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jaki jest cel dalszego testowania kolejnych aut i wprowadzania zamętu? Lista aut została podana, zawsze są szybsze i wolniejsze w stawce ale nie ma jakiejś przepaści jak np. kiedyś między Artą i Lexusem. Wszyscy testują na Fuji a jestem pewien że na takim Sarthe Panoz ma duże szanse na zwycięstwo a np w Tokyo Nissan GT-R.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, mam tego Nissana Fairlady. Wilkes, masz Camaro albo inne auto, które zostało wolne?

 

a może Bagilks masz Camaro i chciał byś nim pojechać? :)

Edytowane przez GrandeBombik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grande mam Camaro, jutro może po testuje, ale pamiętam że Nissan był szybszy, więc raczej się nie zamienię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testowałem dzisiaj trochę i wydaje mi sie że Panoz to straszne autko , w prowadzeniu. Był tak nad sterowny i zrywał tył ze nie dałem rady jechać . 

 

 

 

Dziś nim troche pojeżdziłem i śmigał jak przyklejony na standardowym setupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie Aruwa zapisuję do Camaro (nie wiem, czy go ma).

 

Mikołaj i seba, będziecie startować w tym evencie? :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grande Nissan jest twój, biorę Camaro :)

 

Super, dzięki :) Gdyby nie Ty to jedynym ratunkiem było chyba zgrywanie save od kogoś kto ma te inne auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś nim troche pojeżdziłem i śmigał jak przyklejony na standardowym setupie.

 

Hehe, według ziemniaka jest najszybszy na prostej , a dla Ciebie śmigał jak przyklejony :) a jakoś nikt się nie kwapi żeby wybrać to najszybsze a zarazem świetnie prowadzące się auto:)

 

We wtorek testowałem wszystkie furki na standardowym setupie oczywiście, i wszystkimi śmigało się bardzo dobrze. Tylko w jednym przypadku zdarzyło mi się zespinować( nie raz) mimo że jak zwykle delikatnie pracowałem gazem. To właśnie w Panozie. Oczywiście przy odpowiednim skupieniu i wiedzy o jego narowistości, mógłbym tego uniknąć ale w innych przypadkach w ogóle nie ma tego tematu. Jag sam z siebie jest tak szybki i stabilny że zastanawiam się czy warto przy nim coś dłubać w ogóle :).  Może ktos się skusi i wybierze jednak Panozika :)   

Jakiś trening dziś wieczór??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na track day  :laugh: Pojeździmy, potestujemy. Mi przyda się trening, bo jeszcze nie jeździłem i nie wiem jak moja bestia wypada z zużyciem nawet. Jak są chętni, to wbijać pędzikiem  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yogi, też jeżdziłem wszystkimi i jak dla mnie zdecydowanie najgorsza była Corvetta, podsterowna jak cholera. No i Panoż nie był najszybszy na Fuji, podczas moich testów  :P

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yogi, też jeżdziłem wszystkimi i jak dla mnie zdecydowanie najgorsza była Corvetta, podsterowna jak cholera. No i Panoż nie był najszybszy na Fuji, podczas moich testów  :P

Faktycznie Corvetta jest podsterowna ale łatwiej setupem zrobić z takiego auta nadsterowne ( takie lubię) niż na odwrót. Masz rację nie jest to najszybsze auto w stawce tak jak Nomady i Vipery ale ma też swoje zalety i w sumie cieszę się że nim jadę, będzie ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie Corvetta jest podsterowna ale łatwiej setupem zrobić z takiego auta nadsterowne ( takie lubię) niż na odwrót. Masz rację nie jest to najszybsze auto w stawce tak jak Nomady i Vipery ale ma też swoje zalety i w sumie cieszę się że nim jadę, będzie ciekawie.

Nomad byłby najszybszy, gdyby limitem zamiast Wagi i mocy były PO, bo tu jest średnio około 20 punktów na korzyść innych. Jaski po przesiadce z nomada w jaguara w zaledwie kilku okr. pobił swój czas. Ja najlepszy czas zrobiłem Viperem, a Vettą z pochylonymi kołami z przodu, pełnym dociskiem i zmniejszoną skrzynią, czas na poziomie nomada, więc samochody są naprawdę wyrównane. 

Będę pewnie około 22, ale jest możliwość, że nie zdążę i dlatego prosiłbym o poczekanie 5-10 minut w razie co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj niestety jeszcze nie dam rady pojawić się na torze bo późno wrócę z wyjazdu i nie zdążę na start, ale od poniedziałku nie przewiduję już żadnych komplikacji. Do zobaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×