Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Piotras, z Tobą też miałem ładną walkę. :) Po prostej S/M musiałeś minimalnie wcześniej hamować a ja na świeżych jeszcze oponach mogłem to robić później. Dzięki temu zawsze Ciebie tam wyprzedzałem.

Po dzisiejszym krótkim treningu w Tokyo muszę powiedzieć, że będzie ciężko, dużo trudniej niż na Fuji, niezbyt lubię tory uliczne i przy tych prędkościach niesamowicie łatwo coś sobie uszkodzić. Na czasy nawet nie patrzę bo mam słabe, (okolice 1:36) ale głownie będę się koncentrować na jeździe bez uszkodzeń, kręcenie hot lapów zostawię na inny wyścig chyba. :) Tak czy inaczej wieczorem jeszcze trochę potrenuję, może mój partner z zespołu będzie mieć ciekawe pomysły. ;)

Edytowane przez Sheffy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy, że mi się nudziło... I zrobiłem takie podsumowanie wyścigu. :P

 

 

Jakość, montaż, wszystko słabe, ale nie mam nic lepszego do zgrywania niestety...

Edytowane przez Sheffy
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po 6-7 godzinach klikania licencji i nadal nie trafiłem na Camaro :(. Większość pojazdów pojawiła mi się już dwukrotnie, a tego ...... jeszcze nie widziałem.

Jak tylko położę dzieciaki spać siadam do poszukiwań. Jeżeli nie trafię to raczej się nie pojawię na wyścigu.

 

Może wiecie gdzie można wygrać to auto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po 6-7 godzinach klikania licencji i nadal nie trafiłem na Camaro :(. Większość pojazdów pojawiła mi się już dwukrotnie, a tego ...... jeszcze nie widziałem.

Jak tylko położę dzieciaki spać siadam do poszukiwań. Jeżeli nie trafię to raczej się nie pojawię na wyścigu.

 

Może wiecie gdzie można wygrać to auto?

Aru. W zawodach sezonowych masz przecież Mistrzostwa Klasycznych Muscle Carów - 500 PO a za wygranie 5 wyścigów dostajesz kupon na poszukiwane przez Ciebie nowiutkie, nie bite Camaro LM. Musisz mieć tylko jakegoś amerykana sprzed 80r. Chapparal 2j na przykład był by idealny. Tak nie będzie szybciej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aru. W zawodach sezonowych masz przecież Mistrzostwa Klasycznych Muscle Carów - 500 PO a za wygranie 5 wyścigów dostajesz kupon na poszukiwane przez Ciebie nowiutkie, nie bite Camaro LM. Musisz mieć tylko jakegoś amerykana sprzed 80r. Chapparal 2j na przykład był by idealny. Tak nie będzie szybciej?

 

Ziemniak, dzięki za info :biggrin:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aru. Jeszcze malutkie sprostowanie ode mnie. Chapparala 2j nie da się wykastrować do 500 PO ale wygrasz to bez najmniejszych kłopotów Chapparalem 2d. Jeżeli nie masz to udostępniłem Ci go w swoim profilu. Camaro zdobyłem w 25 minut nie podłączając kierownicy, niestety kuponu nie dało się przesłać :/.

ps. Nie wiem czy widzieliście ale z aut którymi aktualnie się ścigamy można wygrać również kupon na Nomada jakby ktoś nie miał go w garażu. Zawody Lambo...

Gdy nie jedziemy tą samą marką to lubię zaczynając trening przejechać się najszybszym autem w stawce by wiedzieć do czego mam się odnosić. :)

Edytowane przez ziemniak82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najszybsze auto w stawce, to jest pojęcie mocno uzależnione od toru w tym evencie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako absolutny amator jesli chodzi o wirtualne wyscigi musze Wam powiedziec, ze lubie czytac wasze tematy:D Bojcie sie, jak kiedys pieniadze i czas pozwola to sprawie sobie jakas dobra kierownice, pocwicze i bede Was ogrywal;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czułem w wyścigu bym sprowokował tą sytuację, a raczej jako poszkodowany. Choć o samo uderzenie we mnie rozwalające silnik nie mam pretensji bo jak napisałeś nie miałeś kontroli nad autem. Nie napisałbym że to ja Ciebie kończę. Nie mam powtórki, więc proszę niech np. Yogi oceni sytuację, bodajże 6 lap.

 

Rzeczywiście sam to sprowokowałem, nie widziałem tego w wyścigu bo nie widziałem Waszego kontaktu, stawiałem raczej na Twój błąd i spin. Szkoda, że się nie utrzymałeś :) Ten wyścig jednak nie był moim najlepszym, byłem mocno zmęczony wieczorem i chyba przesadziłem z dopingiem.

 

Sheffy, dobra robota z video relacją :)

 

Nervus, jak będziesz planował następny event z trudno dostępnymi standardami to daj znać wcześniej o liście aut, vide case Aruwa.

 

Ciekawe jak będzie dziś wieczorem. W poniedziałki chodzę na treningi na salkę, gdzie w upały jest potwornie gorąco. Stawiam, że dziś będzie tam ze 38 stopni. Biorę 3 litry wody do picia, ale ciekaw jestem swojej formy w wyścigu :)

Edytowane przez GrandeBombik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyścig dla mnie średni... dwa poważne błędy, w tym jeden ze skutkiem rozbicia auta i koniecznością wcześniejszego zjazdu do Pit-Stopu i zmiany strategii (niestety bardzo złej) przekreślij moje szanse na walkę o podium. Sama rywalizacja z Wami bardzo przyjemna i czysta - bardzo mi się podobało!

 

Dzisiaj zamierzam również pojechać z Wami o ile będzie dla mnie miejsce, dlatego prosiłbym o jak najwcześniejszą informację o tym czy będę mógł wystartować, abym nie trenował na marne ;)

 

Na pewno 5 i 9 sierpnia nie pojadę, bo będę na urlopie (po 3 latach w końcu mam czas oderwać się od pracy i gdzieś pojechać, chociaż na tydzień :P), ale reszta rund jak najbardziej będę obecny, o ile będę mógł.

 

Starty z Wami bardzo mi pomagają jeszcze bardziej okiełznać Zondę i w sobotnim WEC (GT Planet) , po wyciągniętych wnioskach co do stylu jazdy itd. dojechałem na 3 miejscu w klasie GT na Suzuce (tam jeżdżą też LMP - po 8 w każdej klasie), więc progress jest :)

 

Czekam na odpowiedź, a najlepiej jakby pojawiała się np. dzień wcześniej jakaś lista startowa kierowców którzy jadą ze stałych składów, to od razy bym wiedział - np. na FB, bo tam najczęściej zaglądam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomimo szczerych chęci i wielogodzinnych poszukiwaniach nie udało mi się znaleźć na giełdzie Nissana GTR więc nie dam rady dzisiaj pojechać. Do zobaczenia, mam nadzieję, w piątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps. Nie wiem czy widzieliście ale z aut którymi aktualnie się ścigamy można wygrać również kupon na Nomada jakby ktoś nie miał go w garażu. Zawody Lambo...

Gdy nie jedziemy tą samą marką to lubię zaczynając trening przejechać się najszybszym autem w stawce by wiedzieć do czego mam się odnosić. :)

Hehe, zwykłe brednie. Chyba po prostu chcesz mnie i jaskiego trochę po wkurzać po ostatnich naszych spinach. 

Nie ma ŻADNEGO toru na którym Nomad jest najszybszy w stawce i na każdym torze ma niesamowite braki docisku.

Odradzam Ci trenowanie w Nomadzie, bo w Tokyo traci do najszybszego auta 2s, więc strata czasu. :)

Edytowane przez piotras3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotras a czym ja Cię wkurzam? Jedyne co mogę to pogratulować dobrego wyboru. Nie ukrywam że sam wybierałem trochę w ciemno i nie miałem za bardzo czasu by odświeżać co chwilę stronę by wybrać jak najszybciej auto.

Nie jestem gołosłowny bo na Fuji jeździłem wszystkimi autami i mój TOP 5 to:

Nomad 1:28,2xx

Viper 1:28,3xx

Zonda 1:28,4xx

Corvetta 1:28,7xx

Panoz 1:28,8xx

Na Tokyo dziś pojeżdżę wcześniej bo mam wolny dzień i znowu sobie poporównuję. Co do różnic w charakterystyce torów na pewno długie proste będą faworyzowały Panoza i Vipera z kolei kręte partie toru Nomada i Zondę. Cały czas setupem staram się vette upodobnić do Lambo i Pagani. Są one bardzo fajnie nadsterowne tak jak lubię. Np. łuk w drugim sektorze Fuji można było przechodzić takim prawie driftem mając na budziku 200km/h, w Corvecie 180 max. Tokyo w drugim sektorze ma bardzo podobny łuk.

Edytowane przez ziemniak82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z kolei kręte partie toru Nomada i Zondę.

Nie wiem jak Zonda ale Nomad na krętym Tokyo nie jest najszybszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem taka walka o dziesiąte sekundy jest trochę bez sensu. Nikt z nas chyba nie jest tak dobry,  żeby utrzymywać najwyższe tempo i wyciskać z auta 100% przez cały wyścig, ważne to jechać szybko, bez większych błędów i sprawnie, czysto wyprzedzać innych.

Edytowane przez Sheffy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj zamierzam również pojechać z Wami o ile będzie dla mnie miejsce, dlatego prosiłbym o jak najwcześniejszą informację o tym czy będę mógł wystartować, abym nie trenował na marne ;)

 

Czekam na odpowiedź, a najlepiej jakby pojawiała się np. dzień wcześniej jakaś lista startowa kierowców którzy jadą ze stałych składów, to od razy bym wiedział - np. na FB, bo tam najczęściej zaglądam.

Lista jest, ale nikt dzień wcześniej nie zapewni Cię, że jutro nic mu nie wypadnie i na pewno będzie. Kierowcy rezerwowi muszą śledzić temat, czekać na info od kogoś, kto wie, że na pewno nie pojedzie i wtedy mają miejsce w składzie. Np., tak jak poniżej..

 

Pomimo szczerych chęci i wielogodzinnych poszukiwaniach nie udało mi się znaleźć na giełdzie Nissana GTR więc nie dam rady dzisiaj pojechać. Do zobaczenia, mam nadzieję, w piątek.

 

Gotowa jest już fotorelacja z Fuji :D Zapraszam do oglądania, komentowania i polubienia strony :thumbsup:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.163617867159221.1073741856.141213779399630&type=3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomimo szczerych chęci i wielogodzinnych poszukiwaniach nie udało mi się znaleźć na giełdzie Nissana GTR więc nie dam rady dzisiaj pojechać. Do zobaczenia, mam nadzieję, w piątek.

Black. Jak masz czas to łatwo zdobędziesz tego nissana wygrywając Suzukę 1000 km (30lvl A-spec). Żeby było szybciej może być nawet Red Bullem X1 :)

Jeżeli brak Ci czasu rozłóż sobie na raty po godzince dziennie do następnego wyścigu, w piątek akurat suzuka więctrening jak się patrzy. Najlepiej Nissanem GTR concept ( tokyo motor show 2001) ewentualnie jakimś GTRem 500 bo podobnie się prowadzą :)

ps. Z tego co kojarzę wyścig ASpec możesz też pojechać pożyczonym autem, udostępnie Ci Nissana GTR Concept LM Race Car jak chcesz. :)

Edytowane przez ziemniak82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, że minimum jedno miejsce dla mnie jest... jedno mi wystarczy do zobaczenia wieczorem lub w sumie w nocy :D

Cieszę się na kolejny start z Wami!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich którzy mają problemy ze znalezieniem autka, mam pewien pomysł. Wyślijcie mi na priva wasze adresy meilowe, zgram swojego sejva i spróbuje Wam wysłać meilem. Mam wszystkie autka z aktualnej kategorii. Nie wiem czy się uda ale w sumie powinno. 

Napiszcie kto jest chętny i czy wysłał już adres. Nie chcę ciągle sprawdzać meila :)

 

Co do Tokyo to tor jest mega zajebisty do tych aut. Wszystko smiga za oknem z niesamowita prędkością , Mega fantastyczne uczucie:) W tłoku jednak będzie wyjątkowo trudno. Proszę wszystkich o NAPRAWDĘ  wyjątkową ostrożność a będzie miodnie:)

Edytowane przez dr-yogi-reborn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panoz ma koszmarny rozkład masy (53/47) przez co nie dość,że mu się zdzierają przednie gumy, to jeszcze jest tak podsterowny, że jak ustawię się gdzieś źle w zakręt, to nie ma mowy bym wykręcił, i ominął bandę..  :/ Mimo to nie zamienił bym go na żadne inne auto, bo prezentuje się fenomenalnie, i mam do niego ogromny sentyment  :biggrin:

Edytowane przez MrKubool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich którzy mają problemy ze znalezieniem autka, mam pewien pomysł. Wyślijcie mi na priva wasze adresy meilowe, zgram swojego sejva i spróbuje Wam wysłać meilem. Mam wszystkie autka z aktualnej kategorii. Nie wiem czy się uda ale w sumie powinno. 

Yogi to nie działa, już sprawdzałem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mam wniosek do Nervusa. Fajnie by było gdyby Aruw czy Black mogli z nami pojechać , może by pojechali tym co mają ??  Aruw masz Zondę może byś pojechał Zondą?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka postów wyżej napisałem Aruwowi poradnik -" Jak zdobyć Camaro w 25 minut" , myślę że dziś będzie.

Swoją drogą mam sposób na zdobycie każdego auta w grze, dla niektórych pewnie znany ale Ci co nie wiedzą to:

Mam konto na PS3 które nazywam Magazyn. Mam na nim całą masę różnych kuponów podarunkowych z różnymi levelami wygrane w sezonówkach czy też z A i B spec. Teraz powiedzmy że potrzebna mi Corvetta więc wysyłam sobie z magazynu na moje konto ziemniak 82 kupon podarunkowy na auto 22 level. Odpalam grę, odbieram kupon, wychodzę z gry, zgrywam sejva na pendriva, wracam do gry losuję auto. Jak trafię to ok jak nie to wychodzę podmieniam sejva i tak do skutku. Czasami to trwa minutę czasami godzinę. Im wyższy level auta tym większa szansa trafienia. W przypadku aut którymi teraz jeździmy jest to w większości 22 lvl a aut kilkanaście. Vette trafiłem za 2 razem ( za pierwszym miałem 350z). Do tego zdobyte w ten sposób auto to nówka sztuka, bez przebiegu.

Acha, przed wysłaniem kuponu z magazynu robie backupa sejva którego podmieniam po wysłaniu.

Edytowane przez ziemniak82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa prawdziwa stajnia wyścigowa, jak się patrzy :biggrin:

 

Jakie kręcicie czasy okrążeń na WM?

Edytowane przez GTPL_Plotnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×