Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

a nie dało by rade 550 Po i opony ST ? wiele aut ma okolice 550 PO, więc osiągi były by adekwatne do wyglądu auta. a Tak to będziemy szybciej wyglądać niż jeździć ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspomnialem o wolnym miejscu bo ostatnio frekfencja spora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie dało by rade 550 Po i opony ST ? wiele aut ma okolice 550 PO, więc osiągi były by adekwatne do wyglądu auta. a Tak to będziemy szybciej wyglądać niż jeździć ;)

Med , nie do końca jezdzimy na oponach KM bo lubimy:( Gdyby nie było błędu pitu to od razu przesiadł bym się na ST. 500PO to max na opony KM. W ostatnim wyścigu rozbiłem się na 1 kółku i gdyby był błąd pitu to miałbym pozamiatane:(  Gdy przyszedł mi pomysł na Tuning Cary to testowałem je na oponach ST i 520 PO. Niby nie odczułem różnicy po pit , ale miałem tylko 2 pomiarowe kółka na krótkim torze. Podobno po pit skrzynia się przestawia czy cóś.. .. . Niektórzy testują ten błąd co niedziela na oponach WM.  Na oponach sportowych podobno też  występuje.;

Jak by był ktoś chętny na dłuższy wyścig dla testów to można by to sprawdzić:)

Laker jak biletu jeszcze nie ma to może i nie będzie:) Jak dla mnie to wybieraj normalnie:)

 

Lalek spoko rozumiem:) Mam nadzieje że może szybciej odpoczniesz, a może kiera skusi Cie na tyle żeby nie chować jej do szafy:) Jakby co to wybierz auto na końcu i wpadaj jak sił starczy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem właśnie testowy wyścig jednym z aut. 550 PO i opony ST , 10 okrążeń na Fuji. Jechało się ciężej niż przu specyfikacji 500 PO i opony KM. Jest dużo więcej mocy a tylko trochę więcej przyczepności. Więc konfiguracja 550PO i ST wydaje się być bardzięj zabawowa:) Przed pitem na 3 kółku pojechałem 1.46.700 , średnio na pozostałych kółkach 1.47. Na 5 kółku pit i po pitstopie średnie czasy 1.47 a na 8 kółku B/L wyścigu 1.46.400. Czasy bez błędu, takie same przed i po , a nawet lepszy po pit. Do tego zwróciłem specjalną uwagę na skrzynie i wszystko było tak samo . Te same biegi w tych samych zakrętach. Skrzynie miałem tak ustawioną że na prostej tuż przed hamowaniem , ułamek sekundy odcinało mi gaz. Tak przypadkowo ustawiłem. Po pitstopie było dokładnie tak samo:)!!!

Moim zdaniem po pit stopie nic dziwnego sie nie dzieje ,przynajmniej na oponach ST:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmigneliśmy dzisiaj mocny trening w ''Tuning Carach''  Założenia były 550 PO i opony ST. Pojechaliśmy dwa dłuższe wyścigi i w obu nikt nie zauważył błędu pitu. Czasy i biegi w zakrętach takie same jak przed pit:))))) Myśle że można byłoby pojechać w tej konfiguracji , tylko dałbym 540PO . Do 550 nie może dobić kilka aut  a do 540 już lepiej:) Do tego opony sportowe zużywają się szybciej i do pitu trzeba by zjeżdżać nie tylko po benzyne:) Może jutro...... eee dzisiaj wieczorem jakis trening:))) Chociaż nie wiem czy dam radę , noga już mi odpada:)


1) NICEMAN--- RE AMEMIYA FD3S RX-7

2) PRZESTEPCA

3) TOMEK

4) PLEBANN

5) ŁYSY

6) CIENGLASZ

7) REMIGIO

8) BLACK

9) LAKER

10) NAMING

11) NERVUS

12) PELA

13) YOGI

14) GRANDE

15) LALEK

16) MATTA

17) JASKI

18) PIOTRAS

19) MEDMAX

20) ROBERTO

21) ZIEMNIAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skutkiem tego zaczęło się wymierzanie sprawiedliwości na torze, co pokazuje, że też mógłbyś sobie przemyśleć to i owo.

 

Przemyślałem, parowóz nie dymi :) Mam piękny weekend, każdemu przybijam piony :)

 

Dawaj Przestepca, dawaj Tomek :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

540 Po i ST brzmi już lepiej. Część zawodników będzie miała dylemat czy oby na pewno brać auto RWD i nie będzie walki klonów s2k ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle sam pomysł z rankingiem jest bardzo ciekawy. Czy myśleliście, żeby prowadzić go na bieżąco i aktualizować np. na 1. stronie wątku po każdym evencie? Coś jak lista all-time greats GTbN. Wiadomo, że to nie do końca wymierne bo 12 miejsce przy 16 startujących to nie to samo co 12 na 12 startujących ale przy świadomości takiego uproszczenia byłby to fajny dodatek do mistrzostw :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buick jest marką, nie zajmuje się tuningiem.

 

Cieglo, a po co Ci ten ranking? Mało Ci popularności?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Przestepca wie w ogóle, że teraz jego kolej na wybór (dostał info na PSN)? Nie wiem, czy czyta to forum. Bo jeśli dostał info, to czas już minął. Wiedziałem, że będzie problem z wyborami ludzi spoza forum :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lalek:dodatkowe statystyki to fajna zabawa. Nie rozumiem jak to się ma do popularności. Nie musisz się ze mną zgadzać ale skąd torpeda na starcie?

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmigneliśmy dzisiaj mocny trening w ''Tuning Carach''  Założenia były 550 PO i opony ST. Pojechaliśmy dwa dłuższe wyścigi i w obu nikt nie zauważył błędu pitu. Czasy i biegi w zakrętach takie same jak przed pit:))))) Myśle że można byłoby pojechać w tej konfiguracji , tylko dałbym 540PO . Do 550 nie może dobić kilka aut  a do 540 już lepiej:) Do tego opony sportowe zużywają się szybciej i do pitu trzeba by zjeżdżać nie tylko po benzyne:) Może jutro...... eee dzisiaj wieczorem jakis trening:))) Chociaż nie wiem czy dam radę , noga już mi odpada:)

1) NICEMAN--- RE AMEMIYA FD3S RX-7

2) PRZESTEPCA

3) TOMEK    ---  Honda S2000 GT1 `04

4) PLEBANN

5) ŁYSY

6) CIENGLASZ

7) REMIGIO

8) BLACK

9) LAKER

10) NAMING

11) NERVUS

12) PELA

13) YOGI

14) GRANDE

15) LALEK

16) MATTA

17) JASKI

18) PIOTRAS

19) MEDMAX

20) ROBERTO

21) ZIEMNIAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Przestepca wie w ogóle, że teraz jego kolej na wybór (dostał info na PSN)? Nie wiem, czy czyta to forum. Bo jeśli dostał info, to czas już minął. Wiedziałem, że będzie problem z wyborami ludzi spoza forum :sad:

Spoko wczoraj cisneliśmy do 4 rano i miał się zdecydować dzisiaj w miarę wcześnie. Zaraz odpale PSN i sprawdzę czy już coś wybrał:)

Lalek:dodatkowe statystyki to fajna zabawa. Nie rozumiem jak to się ma do popularności. Nie musisz się ze mną zgadzać ale skąd torpeda na starcie?

Ciegło pamiętaj że żeby coś było robione to musi to ktoś zrobić:) W grupie zapracowanych tatuśków nie jest łatwo znalezc czas nawet na same wyścigi. A ja osobiści wolę każdą chwilę poświęcać na jazdę po torze a nie aktualizowanie tabelek. Do tego nie dla każdego statystyki i tabelki są interesujące , dla Lalka na pewno nie:) Wolność wyboru i opinii. Jeśli znalezli by się jednak jacyś entuzjaści takiego pomysłu i ktoś chętny do realizacji to nic nie szkodzi żeby się zgłosić do Nervusa i może coś z tego będzie:) Ja np. nie jestem za .... ani przeciw:)) 

Co do tuning carów to powiem że są ZAJEBISTE. Mają przeróżną specyfikę i jest wiele wiele bardzo szybkich graczy. Po niektórych nawet się nie spodziewałem:) Dodam że w GT6 brak aero powoduje dużo większy wzrost prędkości na prostej niż w GT5. Przy odpowiednim tuningu skierowanym na zakręty auta bez aero robią się na prawdę konkurencyjne, oczywiście nie dają takiego komfortu jak te z dociskiem ale na prostych....:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera nocna zmiana w piatek :( Irysy maja swieto.wiec mnie nie bedzie

....juz pisalem ze ja nie czuje roznicy offline,online itd pewnie juz dawno naprawili.. to ze podobno skrzynia byla krotsza po pit stop to jakis idiotyzm (mechanik "sabotazysta" nie mial by czasu) Ja slyszalem z pewnego zrodla ze ktorys cukier sypal do baku - ale to narazie niepotwierdzone plotki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) NICEMAN--- RE AMEMIYA FD3S RX-7

2) PRZESTEPCA-- Nismo Fairlady Z Z-tune (Z33)'03

3) TOMEK    ---  Amuse  S2000 GT1 `04

4) PLEBANN

5) ŁYSY

6) CIENGLASZ

7) REMIGIO

8) BLACK

9) LAKER

10) NAMING

11) NERVUS

12) PELA

13) YOGI

14) GRANDE

15) LALEK

16) MATTA

17) JASKI

18) PIOTRAS

19) MEDMAX

20) ROBERTO

21) ZIEMNIAK


Buick jest marką, nie zajmuje się tuningiem.

 

Cieglo, a po co Ci ten ranking? Mało Ci popularności?

Dozwolony jest ''Buick Special'' Zdobywca nagrody Gran Turismo na targach samochodów tuningowanych ''SEMA'' 2003:) Auto wygląda kozacko, na oko  ma duży gabaryt ale waży tylko 1364kg , silnik 7,5l!!:) 550km i 800niutków :) Chyba zaraz kupię:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) NICEMAN--- RE AMEMIYA FD3S RX-7
2) PRZESTEPCA-- Nismo Fairlady Z Z-tune (Z33)'03
3) TOMEK --- Amuse S2000 GT1 `04
4) PLEBANN -- RUF 3400S '00
5) ŁYSY
6) CIENGLASZ
7) REMIGIO
8) BLACK
9) LAKER
10) NAMING
11) NERVUS
12) PELA
13) YOGI
14) GRANDE
15) LALEK
16) MATTA
17) JASKI
18) PIOTRAS
19) MEDMAX
20) ROBERTO
21) ZIEMNIAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Łysy nie wybierze do 18, to Twoja kolej Cienglasz:)


A może i do 17 , nie ma Go od 2 dni na PSN i chyba żadko zagląda na forum więc jest zagrożenie przestojem. Cieglasz i Remigio bądzcie gotowi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....juz pisalem ze ja nie czuje roznicy offline,online itd pewnie juz dawno naprawili.. to ze podobno skrzynia byla krotsza po pit stop to jakis idiotyzm (mechanik "sabotazysta" nie mial by czasu)

Nic nie naprawili, a krótsza skrzynia po pitstopie (opony wyścigowe) i różnice w czasach online/offline to fakt.

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno się wypowiem, dajcie mi czas do wieczora.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostalo czterech potem ja wybieram a wybralem 5 aut

1.viper gts '02

2.schelby series 1

3.ruf rgt

4.nismo 270r

5.nismo 400r

Jak zadne nie bedzie wybrane to biore viper-a jak nie bedzie to schelby itd.w tej kolejnosci co zapisalem.

No to juz wiecie co i jak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybór naprawdę bardzo trudny, wiele pięknych bryczek, które dostają kosza :) Myślałem nad Cobrą ale to bardzo trudne auto (będę kibicował temu, kto je wybierze - jeśli znajdzie się taki śmiałek) i ostatecznie stwierdziłem, że wybiorę coś bardziej przewidywalnego. Poproszę o czteronapędowe RUF CTR2 '96 :) Brzmi świetnie, wygląda podobnie, prowadzi się pysznie :) Jestem ciekawy ile Porschaków pojawi się na starcie, póki co dwa :)

Co do statystyk to ja przyznam się do bzika na tym punkcie - od ciężkich lat siedzę w dyscyplinie, w której wszelkie porównania, rankingi, analizy są sednem zabawy, wszystko kręci się wokół tego i dodatkowo cementuje społeczność a także przyciąga nowych. Kto to ma robić? Oczywiście ja :) Jeśli pomysł się przyjmie - super, jeśli nie - umrze śmiercią naturalną. Obowiązku czytania zestawień także nie lansuję :) Zastanowię się nad formą i jak coś przygotuję to podeślę Nervusowi.

PS. Przepraszam za zwłokę, nie mogłem tego przyspieszyć.

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) NICEMAN--- RE AMEMIYA FD3S RX-7
2) PRZESTEPCA-- Nismo Fairlady Z Z-tune (Z33)'03
3) TOMEK --- Amuse S2000 GT1 `04
4) PLEBANN -- RUF 3400S '00
5) ŁYSY
6) CIENGLASZ--- RUF CRT 2'96
7) REMIGIO
8) BLACK
9) LAKER
10) NAMING
11) NERVUS
12) PELA
13) YOGI
14) GRANDE
15) LALEK
16) MATTA
17) JASKI
18) PIOTRAS
19) MEDMAX
20) ROBERTO
21) ZIEMNIAK


Remigia dawno nie widziałem na PSN i nie wiem też czy śledzi forum?? Black jesli jesteś gotowy to podaj swoje 2 typy powiedzmy , jak się Remigio nie pojawi to będziemy wiedzieć co i jak. Laker juz podał swoje typy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×