Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie GT300? Stoi na poznańskich blachach :P

 

Też myślałem, że te wybory jakoś szybciej będą szły  :biggrin: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za opóźnienie :)

 

1) NICEMAN--- RE AMEMIYA FD3S RX-7

2) PRZESTEPCA-- Nismo Fairlady Z Z-tune (Z33)'03
3) TOMEK --- Amuse S2000 GT1 `04
4) PLEBANN -- RUF 3400S '00
5) ŁYSY-- RUF Yelow Bird ?? nie pamiętam czy ten model ostatecznie wybrałeś Łysy??
6) CIENGLASZ--- RUF CRT 2'96
7) REMIGIO
8) BLACK --Audi TT by HPA:)
9) LAKER-- SRT Viper GTS'02
10) NAMING
11) NERVUS -- OPERA Honda S2000 '04
12) PELA
13) YOGI
14) GRANDE
15) LALEK
16) MATTA
17) JASKI
18) PIOTRAS
19) MEDMAX
20) ROBERTO
21) ZIEMNIAK

 

Dzisiaj wpadnie na trening, a może na wyścig nowy znajomek zolek1968. Jest zainteresowany jazdą z nami. Obadamy go i zobaczymy (jest dość szybki ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amuse NISMO 380RS Super Legged albo NISMO400R '96 wybierz mi lepszego yogi;-) a jak nie wiesz który lepszy to ten pierwszy.;-)

Zdaje się na ciebie. Dzieki.

Edytowane przez pela222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) NICEMAN--- RE AMEMIYA FD3S RX-7

2) PRZESTEPCA-- Nismo Fairlady Z Z-tune (Z33)'03
3) TOMEK --- Amuse S2000 GT1 `04
4) PLEBANN -- RUF 3400S '00
5) ŁYSY-- RUF Yelow Bird ?? nie pamiętam czy ten model ostatecznie wybrałeś Łysy??
6) CIENGLASZ--- RUF CRT 2'96
7) REMIGIO
8) BLACK --Audi TT by HPA:)
9) LAKER-- SRT Viper GTS'02
10) NAMING
11) NERVUS -- OPERA Honda S2000 '04
12) PELA--NISMO 380RS SUPER LAGGERA
13) YOGI-- AMUSE S2000 R1 '04
14) GRANDE-- SHELBY SERIES ONE SUPER CHARGED '03
15) LALEK
16) MATTA
17) JASKI
18) PIOTRAS
19) MEDMAX
20) ROBERTO
21) ZIEMNIAK


Pela Nismo Laggery nie testowałem bo wiedziałem że Nervus się na niego nastawiał:)  400r chwilę jezdziłem i nie przypadł mi do gustu, nie lubię zbyt szybko startować, hehe.


Lalek i Matta teraz Wasza kolej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) NICEMAN--- RE AMEMIYA FD3S RX-7

2) PRZESTEPCA-- Nismo Fairlady Z Z-tune (Z33)'03
3) TOMEK --- Amuse S2000 GT1 `04
4) PLEBANN -- RUF 3400S '00
5) ŁYSY-- RUF Yelow Bird ?? nie pamiętam czy ten model ostatecznie wybrałeś Łysy??
6) CIENGLASZ--- RUF CRT 2'96
7) REMIGIO
8) BLACK --Audi TT by HPA:)
9) LAKER-- SRT Viper GTS'02
10) NAMING
11) NERVUS -- OPERA Honda S2000 '04
12) PELA--NISMO 380RS SUPER LAGGERA
13) YOGI-- AMUSE S2000 R1 '04
14) GRANDE-- SHELBY SERIES ONE SUPER CHARGED '03
15) LALEK--Mine's EVO VI '00
16) MATTA
17) JASKI
18) PIOTRAS
19) MEDMAX
20) ROBERTO
21) ZIEMNIAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) NICEMAN--- RE AMEMIYA FD3S RX-7

2) PRZESTEPCA-- Nismo Fairlady Z Z-tune (Z33)'03

3) TOMEK --- Amuse S2000 GT1 `04

4) PLEBANN -- RUF 3400S '00

5) ŁYSY-- RUF Yelow Bird ?? nie pamiętam czy ten model ostatecznie wybrałeś Łysy??

6) CIENGLASZ--- RUF CRT 2'96

7) REMIGIO

8) BLACK --Audi TT by HPA:)

9) LAKER-- SRT Viper GTS'02

10) NAMING

11) NERVUS -- OPERA Honda S2000 '04

12) PELA--NISMO 380RS SUPER LAGGERA

13) YOGI-- AMUSE S2000 R1 '04

14) GRANDE-- SHELBY SERIES ONE SUPER CHARGED '03

15) LALEK--Mine's EVO VI '00

16) MATTA--Mine's BNR34 SKYLINE GT-R N1 base '06

17) JASKI

18) PIOTRAS

19) MEDMAX

20) ROBERTO

21) ZIEMNIAK

Pozabierali najlepsze fury i bądź teraz mądry :P Idę w wygląd :D

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszedłem z wyścigu ponieważ 3 razy pedały przestawały działać :/ Szkoda, fajnie się jechało mimo całkowitego braku treningu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do końca miesiąca prawdopodobnie będę bez internetu bo zmieniam dostawcę przez co chwilowo nie będę miał wglądu do tematu. Nie mam na razie ròwnież za bardzo czasu na testy dlatego wybiorę coś co znam czyli RUF RGT, jeżeli oczywiście nikt przede mną go nie wybierze. Jeżeli nie będzie dostępny to w ostateczności pojadę czymś na bazie S2000, Spoonem lub Mugenem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam już po wyścigu, bo się pali i wali akurat zawsze kiedy jadę. Poza tym polecieliście w kulki z tym deszczem - wszystko mokre :blink: Lany poniedziałek był tydzień temu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pela i nerwus - sorki za balagan :(

Jak dla mnie Spox...Miałem całe szczęście uszkodzone tylko przednie prawe kolo i dało się spokojnie jechać dalej... Ale nie wiem w kogo wpadłem po strzale od ciebie? Bo w kogoś wjechalem :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Spox...Miałem całe szczęście uszkodzone tylko przednie prawe kolo i dało się spokojnie jechać dalej... Ale nie wiem w kogo wpadłem po strzale od ciebie? Bo w kogoś wjechalem :-(

no wlasnie w nervusa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Awaria silnika na tym torze to niekoniecznie wyrok, ja swoją wykorzystałem na wycieczkę krajoznawczą - od początku zakładałem, że to dla mnie nie jest tor do ścigania a bardziej trasa widokowa :) Event zamknięty, graty dla liderów i dzięki za fajne ściganie. Wrażenia po jeździe Mazdą mam takie sobie, było ok ale szczytów ekstazy to auto nie zapewnia.

 

Co do kolejnego eventu - wczoraj nieco pośmigałem kilkoma autami zaczynając od wybranego przez siebie pierwotnie RUFa. Ciężkie bydle - będę chciał go pewnie zmienić. Zdania o YB nie zmieniam w tym sensie, że jest to zdecydowanie lepszy wybór w tym przedziale PO (ale faktycznie wyjściowo ma ponad 500 PO i trzeba go tłamsić jak młodszego brata) - Łysy, gdybyś ewentualnie zdecydował się na inne autko, ja z chęcią przytulę Twojego RUFa :) Jeśli nie, szukam dalej, mam nadzieję, że ostanie się coś co nie jest S2000 albo ciężkim Amerykańcem. No i czekamy na listę torów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej kolejności , temat dotyczący Naszych startów gdy w pokoju jest 15-16 osób. Jak dla mnie to już drugi taki wyścig gdzie na dohamowaniu do 1 zakręty jestem mega ostrożny , niby wszystko mam pod kontrolą. W swojej powolności od razu spadam na sam koniec a mimo to zaskakuje mnie że w samym zakręcie trzeba się właściwie zatrzymać. tak było na Ascari i teraz. Jest tak ciasno że peleton aby sie nie po uszkadzać zatrzymuje się właściwie w miejscu. Jaski hamuje ale jednak puka Nervusa , ja hamuję a mimo to stukam Jaskiego:( Sorka Jaski , u mnie bez uszkodzeń. Mam nadzieję że u Ciebie kufer również przetrwał , prędkość była minimalna. Nie wiem jak twoje puknięcie w Nervusa, na nie miarodajnej powtórce u Ciebie uszkodzony przód a u Nervusa bez uszkodzeń? Na przyszłość muszę pamiętać że przy 16 graczach płynny przejazd przez 1 zakręt jest raczej niemożliwy i trzeba być gotowym na zerową prędkość. No nic jedziemy dalej ale po chwili Laker zle dohamowuje i wali w Pelę wpychając Go na Nervusa, tu uszkodzenia były na bank. Nervus stara się jechać dalej ale kawałek po wjezdzie na pętle łapie trawkę , spinuje i bezwładnie leci na bandę zabierając ze sobą Lakera.Taka karma chyba. Tego co działo się pozniej bardzo , bardzo Wam współczuje chłopaki i ciężko mi pisać o wyścigu przez pryzmat waszego pecha:(

 

Mi udało się na milimetry wyminąć ten karambol i dalszy wyścig był jedną wielką wisienką na torcie:) Miód i malyna. Jadę spokojnie swoim tempem w głowie mając całkowity zakaz szarżowania. Po chwili doganiam Cienglasza i zasadzam się na jego zderzaku. Śmigamy tak w fajnej walce aż do dłuuugiej prostej. tam atakuje w drafcie i wyprzedzam. Prosta jest tak długa że Cienglasz ma jeszcze szanse na kontre. Drżałem bo prawie Mu się udało, na szczęście nie zdążył uzyskać overlapu i przed hamowaniem odpuścił. Dzięki ''stary'' za dobrą i czystą walkę :)) Lece dalej i mijam kolejnych ścigantów. Na kolejnej długiej prostej wyprzedzam Przestępce i siadam na zderzaku Aruwa. Widac że chłopak dawno nie jezdził bo po chwili nie wytrzymał cisnienia i przywalił w bandę :sad: Fajnie Aruw że wróciłeś , pare wyścigów i forma wróci:) Dalej dopadam mającego kłopoty Tomka i tu zaczyna się mój główny pojedynek wieczoru:)) Wyprzedzam Go myśląc że ma rozwalone auto, różnica prędkości była ogromna , myslałem że odjadę a tu Tomek przyśpiesza i siada mi na zderzaku:) Tak w bliskiej odległości lecimy całe drugie i trzecie kółko. Na trzecim zjeżdżamy do pitu i w samej już pitlane wyprzedzamy spinujacą Mazdę :)!! Kuriozalna sytuacja:) Wyjeżdżam z pitu po tankowaniu a za mną jak cień Tomek. Zapada zmrok , jadę troszkę wolniej:) Zaczyna padać , jadę jeszcze wolniej:) Noc ciemna jak .... leje strasznie . Po jakimś czasie Tomek zbliża się i wyprzedza na prostej. Jadę wydygany przez deszcz i ciemności i zostaje w tyle. Widzę że Tomek zwiększa tempo lub My zwalniamy bo po chwili dogania Mattamana który od dawna jechał przed Nami w równej odległości. Gdy już pogodziłem się z p6 , deszcz ustaje a ja zaczynam cisnąć. Pod koniec ostatniego kółka Tomek popełnia błąd dzieki czemu udaje się Go dojść ale nie wyprzedzić :sad:. Instalacja na zderzaku i czekanie na prostą. Wychodzę na nią trochę szybciej i zaczynam atak w drafcie. I tuataj jedyny zgrzyt w naszej rywalizacji. Przysługuje Ci jedna zmiana linii jazdy w celu uniknięcia draftu, naliczyłem cztery:( Ale nic to , prosta długa i udaje się jakoś wyprzedzić. Znowu jest szansa na kntre ale ostatecznie udaje się obronić pozycję i dowiezć p5. Podumowując MEGA jazda Tomek:) Wielkie dzięki za świetne ściganie przez tak długi okres . Było wszystko i było czysto , spociłem się jak świnia i zasnąć nie mogłem do 3 nad ranem:) Nigdy jeszcze nie przejechałem Nurba w ciągłym kontakcie z innym autem. Przy tak długim torze to się po prostu nie zdarza . Szok , wielkie dzięki Tomek:)

Graty Piotras za zwycięstwo , graty podium:)

Dzięki wszystkim za udział i fajne ściganie:) Przykro mi Nervus , Laker za to jak Wam się ułożył wyścig:( Oby to ostatni taki przypadek. Szkoda też Med , awarii pedałów.Jakieś czyszczonko pomoże??

Było super zajebiście:)

 ,  

Edytowane przez dr-yogi-reborn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały tydzień miałem zapierdziel a później z małym jeździłem po szpitalach ale już wszystko ok. Nie mam pojęcia jak fury latają-podoba mie się G37 High End Perfomance.Widzę że jest na liście aut do wyboru-jak jeździ zobaczymy... :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że z małym w porządku:) Rozumiem że G37 to Twój wybór?? Jezdzi pewnie i dość szybko. Nie jest topowy ale bardzo stabilny , no i nie zostało już chyba nic topowego:)


Ja też mam już po wyścigu, bo się pali i wali akurat zawsze kiedy jadę. Poza tym polecieliście w kulki z tym deszczem - wszystko mokre :blink: Lany poniedziałek był tydzień temu :P

Pogoda była zajebista. Cały dzień i wieczór suchy. Rozpadało się w środku nocy ale nad ranem wyschło zupełnie:) Idealmą:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że z małym w porządku:) Rozumiem że G37 to Twój wybór?? Jezdzi pewnie i dość szybko. Nie jest topowy ale bardzo stabilny , no i nie zostało już chyba nic topowego:)

 

Tak,to mój wybór.Pocieszyłeś mnie bardzo wolę auto które jest stabilne i dobrze trzyma się drogi...no i zajebiście mi się podoba!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ale jestem zawiedziony- jak nigdy,wiem po czesci na wlasme zyczenie :(

I co z tego ze gnalem jak opetany skoro mialem po pit stop prawie 8 minut straty :(

( wiem jechalem sam mialem latwiej ) czasy niezle odrabialem nawet strate do pierwszego ale co z tego nigdy nie jechalem wyscigu na nurbie w takim skladzie i jestem bardzo bardzo bardzo rozctzarowany wynikiem.

Zazdroszcze wszystkim( oprocz nervusa) musieliscie miec fajny ubaw

Mam nadzieje ze wroce na ten tor tutaj i w realu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezdzi pewnie i dość szybko. Nie jest topowy ale bardzo stabilny , no i nie zostało już chyba nic topowego:)

Pogoda była zajebista. Cały dzień i wieczór suchy. Rozpadało się w środku nocy ale nad ranem wyschło zupełnie:) Idealmą :)

A napisz mi Yogi jakie auta uważasz za topowe, tak z ciekawości :) Rozpiętość straszna a wszystko wtłoczone w ciasne 500 więc zastanawiam się czy topowe auto to takie, które nominalnie ma blisko 500 czy np. takie, które "degradujemy" do tej granicy z 580?

 

Pogoda niby deszczowa ale w moich rejonach toru nigdy nie przekroczyło 50% więc tragedii nie było. Ktoś miał inaczej (więcej)? :)

 

 Po chwili doganiam Cienglasza i zasadzam się na jego zderzaku. Śmigamy tak w fajnej walce aż do dłuuugiej prostej. tam atakuje w drafcie i wyprzedzam. Prosta jest tak długa że Cienglasz ma jeszcze szanse na kontre. Drżałem bo prawie Mu się udało, na szczęście nie zdążył uzyskać overlapu i przed hamowaniem odpuścił. Dzięki ''stary'' za dobrą i czystą walkę :))

No i właśnie, jeszcze niedawno komentowałem jak chyba na Ascari udało mi się uniknąć egzekucji z Twojej ręki (kierownicy) a tutaj mamy przykład na to jak to z reguły wygląda :) Dochodzisz i połykasz, nie ma przeproś - trudno tu mówić o walce ale ta chwila jazdy z Tobą na plecach emocjonująca. Sytuacja na prostej ciekawa - myślę, że mogłem jeszcze chwilę pozostać w drafcie i zaatakować później, może te 2-3 km/h więcej dałoby radę i przed linią startową mielibyśmy Twój kolejny atak i dalsze emocje.

 

Tak,to mój wybór.Pocieszyłeś mnie bardzo wolę auto które jest stabilne i dobrze trzyma się drogi...no i zajebiście mi się podoba!

Wczoraj śmigałem nieco tym autkiem na Fuji i mogę tylko potwierdzić - jest cholernie stabilne, trudno wyprowadzić je z równowagi (nie wiem czy skrzydło może mieć tu jakieś znaczenie). Fakt, że przy tym niezbyt szybkie ale nie można mieć wszystkiego :) Po bardzo zgrubnym zapoznaniu wydaje mi się, że to idealny rywal dla RUFa, którego wybierałem (jeśli przy nim pozostanę - będzie z kim jeździć).

 

PS. Ktoś pisał o czasie Yogiego na Fuji w okolicach 1:44 - mam nadzieję, że było to jeszcze na limicie 540 bo przy ograniczeniu 500 robiła się w stosunku do tego czasu przepaść - fakt, że wiele nie jeździłem ale do pewnych wniosków doszedłem  :) Yogi?

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) NICEMAN--- RE AMEMIYA FD3S RX-7
2) PRZESTEPCA-- Nismo Fairlady Z Z-tune (Z33)'03
3) TOMEK --- Amuse S2000 GT1 `04
4) PLEBANN -- RUF 3400S '00
5) ŁYSY-- RUF Yelow Bird ?? nie pamiętam czy ten model ostatecznie wybrałeś Łysy??
6) CIENGLASZ--- RUF CRT 2'96
7) REMIGIO
8) BLACK --Audi TT by HPA:)
9) LAKER-- SRT Viper GTS'02
10) NAMING
11) NERVUS -- OPERA Honda S2000 '04
12) PELA--NISMO 380RS SUPER LAGGERA
13) YOGI-- AMUSE S2000 R1 '04
14) GRANDE-- SHELBY SERIES ONE SUPER CHARGED '03
15) LALEK--Mine's EVO VI '00
16) MATTA--Mine's BNR34 SKYLINE GT-R N1 base '06
17) JASKI
--Art Morrison Corvette'60
18) PIOTRAS
19) MEDMAX
20) ROBERTO
21) ZIEMNIAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogoda była zajebista. Cały dzień i wieczór suchy. Rozpadało się w środku nocy ale nad ranem wyschło zupełnie:) Idealmą :)

 

Zjechałem do boksu przy 65% i kompletnej ciemnicy, a wróciłem 15 sekund przed końcem wyścigu, także nie kojarzę co się działo przez ostatnie 20 minut. Trudno, wyścig mi się nie udał. Byłem wczoraj zły na to, że tak wyszło z godziną startu. Następnym razem w ciemno wbijam "za 5", bo siedzieć godzinę i obserwować ten młyn, czekanie na kogoś i tak dalej - nie chce mi się. Nawet udało mi się chwilę kimnąć w oczekiwaniu na Przestępce i jakoś zgasł mi zapał do jazdy. Jak wkręciłem się raz jeszcze - bo fajnie działo się na pierwszym kółku - to najpierw wpadła żona z tekstem "mieliśmy umowę", chociaż miała rację, bo wyścig zaczął się w momencie, w którym powinien się kończyć, a później co chwilę tarabanił telefon i musiałem się zatrzymać na poboczu przez co straciłem z 1,5 minuty. Po powrocie pomyślałem, że jakoś wytrwam, ale kiedy zobaczyłem zestawienie noc+deszcz zjechałem do boksów, bo nie chciało mi się męczyć. Tyle na temat wyścigu.

Natomiast podsumowując event: był epicki - bez tuningu,jedna marka, słabe opony, fajne tory, mnóstwo wrażeń. Mi się bardzo podobało :) Jak pojawi się następny event "wsiadaj, jedź, nie kombinuj, bądź jak Tommy Lee Jones w ściganym", to się zjawiam ;)

 

Bawta się :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieglo, różnica między najszybszą Operą, a ciężkimi amerykankańcami to dobre kilka sek. na okrążeniu.

Co do godziny wczorajszego staru to faktycznie było przegięcie pałki. Czekamy na PSA który dodatkowo nie jest kompletnie zorientowany w zasadach i zadaje sto pytań.

I ostatnia uwaga. Tak cieżko sprawdzić tabelkę przed wyścigiem, aby wiedzieć za kim się ustawić na formującym?

Edytowane przez mataman
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak jak dla mnie to wole zaczekać na jedną osobę i wystartować w 16. Wyścig był epicki i i tak do 3 nie mogłem się uspokoić. Rozumiem układ z żoną i zmęczenie ale tak bywa i czasami trzeba odpuścić . Mnie jakoś ciągle cieszą te wyścigi , poniedziałek , piątek z tuningiem czy bez mam zawsze zajawkę na dobre ściganie:) A nowy event daje mi takiego kopa że ostatnie dwa dni chodzę spać po 3 a do roboty wstaje o 7 i....... nawet dzisiaj kawy nie wypiłem. Śmigam jak świeżo wypoczęty :) A jak kiedys nie będę miał siły to pójdę wcześniej spać i tyle:)

 

Cienglasz ten czas wykręciłem czymś tam , ale przy 550PO . A co do aut topowych to moje TOP 3 to: Opera S2000, Amuse S2000 GT1 i R , Shelby Super ONE:) Nie przepadam za autami 4x4 ale myślę że przy odpowiednim setupie jest kilku wymiataczy:) Aaaaa i oczywiście gdybym wybierał pierwszy to bez wahania wsiadł bym w Ammemiye Rx-7:))) To moja ulubina furka we wszystkich kombinacjach TC, Race Car, GT 300:)

 

Jaski , jak zwykle można na ciebie liczyć :) Kiedyś Merc teraz Vetta:)

Edytowane przez dr-yogi-reborn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×