Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zostawcie piotrasowi 500 abarth , prosil zebym przekazal to na forum bo nie moze sie zalogowac :p

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

callaway c12 został pominięty w puli aut ;) a on ma więcej wspólnego z autem tuningowym niż np. AC cobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

callaway c12 został pominięty w puli aut ;) a on ma więcej wspólnego z autem tuningowym niż np. AC cobra.

A kto powiedział że c12 został pominęty?? Lista którą zamieścił Plebann jest tylko poglądową pomocą. Rozumiem że C12 to ztunowana Vetta:) Jak masz ochotę i zostanie to bierz śmiało:)

1) NICEMAN--- RE AMEMIYA FD3S RX-7

2) PRZESTEPCA-- Nismo Fairlady Z Z-tune (Z33)'03

3) TOMEK --- Amuse S2000 GT1 `04

4) PLEBANN -- RUF 3400S '00

5) ŁYSY-- RUF Yelow Bird ?? nie pamiętam czy ten model ostatecznie wybrałeś Łysy??

6) CIENGLASZ--- RUF CRT 2'96

7) REMIGIO

8) BLACK

9) LAKER-- SRT Viper GTS'02

10) NAMING

11) NERVUS

12) PELA

13) YOGI

14) GRANDE

15) LALEK

16) MATTA

17) JASKI

18) PIOTRAS

19) MEDMAX

20) ROBERTO

21) ZIEMNIAK

Remigio , Black i Naming się nie odzywają , myślę że Nervus i Pela powinni się szykować!! :)

A i co do specyfikacji w której jedziemy. Nie wiem czy w sobote byłem pijany czy było już zbyt pozno?? :sad: Wczoraj testy zaczeliśmy na Nurbie i jednak przy oponach ST występuje ''bug'' pitstopu. Niewielki ale jednak widoczny i dla tego zostajemy przy specyfikacji 500PO i opony KM:)

Edytowane przez dr-yogi-reborn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

zostajemy przy specyfikacji 500PO i opony KM

Nie wiem Yogi jak inni ale ja pierwsze czytam na temat tej specyfikacji. Wybierałem brykę pod 540 i ST.

Trochę słabo.

 

Naming się nie odzywają

Spokojnie, pewnie opóźnia hamowanie...

Edytowane przez plebann
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Yogi jak inni ale ja pierwsze czytam na temat tej specyfikacji. Wybierałem brykę pod 540 i ST.

Trochę słabo.

No to szybciutko zmień i po problemie. Jak poczujesz się lepiej to ja zaraz otworze listę przygotowana dzięki twojej uprzejmości i wybiorę coś co mi się podoba z nazwy ;-) bo żadnym z nich nie jechałem ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, zmieniać nie będę bo nie mam możliwości technicznych. Bardziej szkoda mi tych 3 czy 4 godzin wybierania ;)

Ale dobrze, ja i tak szczęśliwie nie jestem złym położeniu, moje auto wyjściowo jest poniżej progu 500PP, więc po prostu mniej je podtunuje. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wtopa z tym viper-em na fuji 235km/h max po skundleniu do 324KM i 500PO jaski wypadl z pierwszego zakretu a przzed drugim i tak mnie wyprzedzil yogi w "blitz" odjezdzal mi tak samo na prostej viper to masakra .jedyne atuty to wyglad i nazwa :( niech ktos wezmie vipera pls :) cjetnie bym go zamienil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy 540 różnorodność aut była naprawdę imponująca i aż zacierałem łapy na te widoki na torze (wybiegłem nawet dalej - do fotorelacji Nervusa :)). Teraz każdy będzie już podchodził ostrożnie do aut wymagających obcięcia mocy, sam zastanawiam się nad tym jak brak 40 PO wpłynie na mojego ciężkiego Porszaka. W tej sytuacji pewnie zastanowiłbym się nad Yellow Birdem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciegło, co ty za bzdury piszesz, przecież YB też grubo ponad 500 PO. 

Laker, a ty w ogóle wybrałeś tego Vipera? Z tego co zapamiętałem z wczoraj to jedynie nim jeździłeś, a wpisał go po prostu Yogi przy twoim wyborze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: specyfikacja 500PO KM była od początku jedyną oficjalną specyfikacją. Med zapytał czy nie można by pojechać 550PO i ST a ja odpowiedziałem ze nie ponieważ istnieje błąd pitu. Postanowiłem jednak poświęcić czas i to sprawdzić. Po pierwszym dniu testów na krótszym torze błąd był niezauważalny i dla tego proponowałem! zmianę specyfikacji.Drugiego dnia na dłuższym Nurbie błąd był już widoczny i stąd brak akceptacji dla TESTOWANEJ specyfikacji. Sam przez ostatnie dwa dni testowałem przy 550-540 PO i nie widzę w tym żadnego problemu.

Do tego wiele bym dał za PRZYWILEJ PIERWSZEŃSTWA!!! w wyborze i nie wiem jak można się z tego nie cieszyć . Do wyboru nikt nikogo nie zmusza. Laker powiedziałeś że SPECJALNIE wybrałeś to auto bo jest bardziej drogowe i mało Tuningowe ,a teraz się dziwisz że odstaje szybkościowo!! Jak chciałeś Vipera to trza było brać SRT ACR '10 czy jakoś tam wiadomo , najszybsza wersja z fajnym dociskiem , ale nie wybrałeś drogowego kloca:(

Powiem tak na koniec, jak dla mnie wszyscy niezadowoleni ze swojego wyboru mogliby wybierać jeszcze raz po zakończeniu całego cyklu. Jak wszyscy wybiorą i zostaną wolne auta to osoby ''oszukane przeze mnie '':) mogą się przesiąść w co innego . To oczywiście tylko moja luzna propozycja , tak samo było ze specyfikacją a wszyscy ''nowi'' muszą pamiętać że dopóki Nervus czegoś nie zatwierdzi to jest to tylko propozycja:)


Laker podał listę kolejności swoich 5 bodajże wyborów  nr.1 to Viper:)


Nervus teraz Twoja kolej , jak masz już coś upatrzonego to napisz:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciegło, co ty za bzdury piszesz, przecież YB też grubo ponad 500 PO. 

Laker, a ty w ogóle wybrałeś tego Vipera? Z tego co zapamiętałem z wczoraj to jedynie nim jeździłeś, a wpisał go po prostu Yogi przy twoim wyborze?

Muszę w takim wypadku odświeżyć sobie YB, może coś pomerdałem. Wydawało mi się, że max. YB to 525 PO więc przy limicie 540 nawet nie brałem go pod uwagę.

 

Laker dał swoją listę aut, po której wybór miał nastąpić "automatycznie" :)

 

Yogi: nie żadne oszukaństwa tylko po prostu nieporozumienie :) Fakt, że od początku była mowa o 500 ale w międzyczasie pojawiła się opcja 540 i chyba została klepnięta jako ostateczna (przynajmniej ja w takiej świadomości żyłem). Zostawienie furtki by po zakończeniu wyborów zezwolić na zmianę na auta, które zostają w puli wydaje się uczciwe :) Ja pewnie nie będę kombinował zbytnio i pozostanę i tak przy RUFie bo mi się po prostu podoba. Tutaj pytanie techniczne do życzliwych: jakim ustawieniem najlepiej tchnąć więcej nadsterowności w auto czteronapędowe (a raczej zmniejszyć podsterowność)?

 

PS. Albo w sumie nie piszcie mi tutaj nic - sam się pobawię w pierwszej kolejności :) Czasu chwilkę mamy :)

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zdziwilem sie bo ten viper ma 516po i myslalem ze wystarczy odjac troszke mocy i bedzie jak seryjny.

Ale po zalozeniu spojlerow wrocilem na tor i mialem juz 531po przez co musialem mu zabrac chyba 100 kucy.wczesniej przejevhalem kilka okr w schelby series 1 i wydawal sie szybszy bez tuningu przy 486po

Fakt ze w viperze nie zmienilem skrzyni

Spoko moge nim jechac i tak nie bede sie liczyl w tym evencie nie zalicze wielu wyscigow

Ja wybieralem sercem nie rozumem poprostu lubie te auta i nic nie testowalem

a jak yogi zrobil 1.44.xxx na fuji to mi szczena opadla :)

Edytowane przez laker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yogi mam prośbę. Jak wszyscy już wybiorą przypisz mnie do najbardziej "rozsądnego" autka z pozostałych. Czasu na jazdę nie mam prawie wogóle, a jak go już znajdę to wolałbym pośmigać z Wami niż spędzić czas na testach.

 

Konsolka już po naprawie i śmiga aż miło. Chętnie bym dziś pojechał o ile będzie miejsce :biggrin:.

Edytowane przez ARU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Aruw, dobiorę Ci coś fajnego z aut które zostaną:)  Co do dzisiejszego wyścigu to wpadaj śmiało , miejsce się znajdzie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział że c12 został pominęty?? Lista którą zamieścił Plebann jest tylko poglądową pomocą. Rozumiem że C12 to ztunowana Vetta:) Jak masz ochotę i zostanie to bierz śmiało:)

 

A i co do specyfikacji w której jedziemy. Nie wiem czy w sobote byłem pijany czy było już zbyt pozno?? :sad: Wczoraj testy zaczeliśmy na Nurbie i jednak przy oponach ST występuje ''bug'' pitstopu. Niewielki ale jednak widoczny i dla tego zostajemy przy specyfikacji 500PO i opony KM:)

 

Nikt nie powiedział ale też nikt nie poprawił Plebana jak wstawiał listę dopuszczonych aut, więc robię to dopiero teraz ja. Sam też nie uwzględniłeś go w swojej rozpisce, więc po co te nerwy ?

 

Aha, czyli jednak będziemy szybciej wyglądać niż jeździć  :mellow: Lipa panie. Aż tak bardzo jest te nadmierne zużycie po picie zauważalne ? Może ustawić zużycie zamiast szybkie/ bardzo szybkie na normalne i pojeździć autami o osiągach adekwatnych do wyglądu ?

Edytowane przez medmaxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie nerwy Med?. W mojej wypowiedzi nie było nic nerwowego. Dodałem nawet po wypowiedzi uśmieszek , więc nie wiem skąd ten odbiór?? Przyznałem Ci rację i nic nie stoi na przeszkodzie żebyś pojechał tym autem:)

 

Co do błędu to jest widoczny bardziej lub mniej ale niestety jest.  Z tą skrzynią to też nie bajka. ~Wczoraj jak się przypatrzyłem to po pit na prostej S/M osiągałem 5-7 km /h mniej niż przed pit. Do tego wygląda na to że po pit opony schodzą szybciej. Same czasy na krótszym torze jak Fuji są porównywalne  ale na dłuższym będą znaczące.

 

I na koniec, jezdziłeś już w specyfikacji 500PO i KM że twierdzisz że będzie wolno i ślamazarnie?:)


Black , jak tam Twój wybór? Coś już masz???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

I na koniec, jezdziłeś już w specyfikacji 500PO i KM że twierdzisz że będzie wolno i ślamazarnie? :)

 

Nie, ale wystarczy że sobię wyobrażę ~350 HP Vipera objeżdżanego na prostej przez Evo VI, nie grzeszącego niskim współczynnikiem Cx ;) Po prostu nie pasuje mi tutaj możliwość wzięcia auta seryjnie mającego 580 PO i zejście nim do granicy 500. No nic, sam osobiście wybiorę coś co ma seryjnie poniżej tych 500 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybór Black_Crisa to: RE Amemiya AsparaDrink RX7 '06

 

re_amemiya_asparadrink_rx7__06_by_gt6_ga

 

 

1) NICEMAN--- RE AMEMIYA FD3S RX-7

2) PRZESTEPCA-- Nismo Fairlady Z Z-tune (Z33)'03
3) TOMEK --- Amuse S2000 GT1 `04
4) PLEBANN -- RUF 3400S '00
5) ŁYSY-- RUF Yelow Bird ?? nie pamiętam czy ten model ostatecznie wybrałeś Łysy??
6) CIENGLASZ--- RUF CRT 2'96
7) REMIGIO
8) BLACK RE Amemiya AsparaDrink RX7 '06
9) LAKER-- SRT Viper GTS'02
10) NAMING
11) NERVUS
12) PELA
13) YOGI
14) GRANDE
15) LALEK
16) MATTA
17) JASKI
18) PIOTRAS
19) MEDMAX
20) ROBERTO
21) ZIEMNIAK

Edytowane przez lalek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pomoc Lalek :) . Niestety dzisiaj i w piatek mnie nie bedzie, powod jak co miesiac nocna zmiana.

powodzenia w dzisiejszym wyscigu i do zobaczenia za tydzien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co :)

 

A dla ARU może ten HPA Audi TT Twin Turbo? Mam dobry setup, który zamienia go w niezły bolid - w sam raz dla kogoś kto nie ma czasu się pie... z ustawieniami :P

Poza tym nie chcę żeby wybrał go Ziemniak, bo będzie po zawodach już na początku :biggrin: Bez urazy Ziemniak, no nie :P

Edytowane przez lalek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde co jest z Wami , ogarnijcie się troche. Tylko narzekanie i wybieranie nie właściwych aut. Aspara RX7 jest niedozwolona bo to auto serii GT 300. Nie jedziemy GT300. Pisałem że z tej stajni dostępne jest tylko jedno auto i już zostało wybrane przez Nicemana . Uprzedzam też że ARTA Garaya też jest nie dopuszczona jak inne GT300 , GT500 , Touring Cary , Race Cary i Concept Cary:) PLS:)

Black wybiaj jeszcze raz a w między czasie niech podadzą swój wybór Nervus i Pela. Jak każdy jeden gracz będzie wybierał jeden dzień to event zaczniemy za miesiąc:(


1) NICEMAN--- RE AMEMIYA FD3S RX-7

2) PRZESTEPCA-- Nismo Fairlady Z Z-tune (Z33)'03
3) TOMEK --- Amuse S2000 GT1 `04
4) PLEBANN -- RUF 3400S '00
5) ŁYSY-- RUF Yelow Bird ?? nie pamiętam czy ten model ostatecznie wybrałeś Łysy??
6) CIENGLASZ--- RUF CRT 2'96
7) REMIGIO
8) BLACK --Audi TT by HPA:)
9) LAKER-- SRT Viper GTS'02
10) NAMING
11) NERVUS
12) PELA
13) YOGI
14) GRANDE
15) LALEK
16) MATTA
17) JASKI
18) PIOTRAS
19) MEDMAX
20) ROBERTO
21) ZIEMNIAK

Edytowane przez dr-yogi-reborn
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałem o tym, że to auto jest niedopuszczone do eventu. Black poprosił mnie o pomoc ze wględu brak czasu i wybrałem auto ze stajni tuningowej. Trudno, jeżeli nie to proszę mu wklepać to Audi HPA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×