Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wieczorem trening do Apricot a potem może jakieś testy oldtimerów :) Tylko BMW jezdziłem i miło wspominam więc może założymy z Buggarkiem klub i wymienimy Vette na BMW , hehe.

Właśnie kupiłem Jaggga w kolorze ''Cream'' , fajny. Autko świetnie odpala i podobno niezle jezdzi. Najszybsze na prostej w tamtych czasach chyba??:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Pela mnie uświadomił, że też muszę złożyć wniosek o urlop, na pierwsze 3 wyścigi czerwca, także można mnie w rezerwę wpisać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swietnie wspominam Merca 300SL z GT5 :)

To ile kierowcow mialoby byc w teamie? 

 

Tomek, robimy team? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

You'd

EDIT

Sorki to moja córka dorwała telefon i postanowiła włączyć się w dyskusję;-)

Edytowane przez pela222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swietnie wspominam Merca 300SL z GT5 :)

To ile kierowcow mialoby byc w teamie? 

 

Tomek, robimy team? :)

Sprawdź poprzednią stronę wątku, Nervus już dokonał wstępnego podziału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zauwazylem, faktycznie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kupiłem dzisiaj wszystkie autka z wyjątkiem Ferrari, za drogi:) Spojrzałem na parametry Ferrari i jest ono najlżejsze. Różnica miedzy Ferrari a Vett np. jest spora i wykombinowałem jeden wspólny punkt zaczepienia dla wszystkich aut. Przy specyfikacji moc/masa było by to ograniczenie: 300KM/1160kg. Przy takiej specyfikacji wszystkie auta mją ten sam stosunek moc/masa i mogą dołożyć balast by otrzymać pożądany rozkład masy. Wszystkie z wyjątkiem Vetty :sad: Vetta z natury jest najcięższa i przy tej masie nie ma czym zmieniać rozłożenia 57p 43t , auto bedzie mega podsterowne i zeżre szybko przednie opony. Większego limitu wagi się nie da założyć bo do Ferrari można dołożyć max 200kg.To powód dla którego zastanawiam się nad BMW które po tuningu mocy ma aż nadto. Dla Vetty nie mówię nie:) ale BMW też mnie kusi , jeśli będzie można wybrać ewentualnie. Reasumując specyfikacja 300km/1160kg wydaje się ok. Można by dodać trochę kucy ewentualnie np.330km Choć nie wiem czy to nie za dużo na opony KM ,auta bez docisku z lat 60'.

 

Jeśli znowu jako limit uznalibyśmy PO , to dało by większe możliwości tuningu , grę masą w celu uzyskania najlepszego dla auta rozkładu i dało więcej możliwości. Np . takie 450PO , lub 470PO. :)

Nie wiem tylko która specyfikacja będzie bardziej zbliżać auta w osiągach?? Sprawdzimy to dzisiaj lub w najbliższych terminach:)

 

Zaraz się podłącze :)

Edytowane przez dr-yogi-reborn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja frekwencja w przyszłym evencie może być na prawdę kiepska, także raczej proszę mnie traktować jako independent. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cienglasz i plebann jestescie na "celowniku" biorac pod uwage wasze tempo z treningow powinnismy powallcczyc dzis na torze nie wiem tylko czy wam tez tak kapcie zrzeraja wasze 4x4 bo ja po 6 okr. Mam juz opony 8-ki a zeby pojechac na 3 pity musze przejechac 10 okr. Bedzie ciezko :)

Wczoraj mialem potrenowac ale nie wyszlo bo kumpel mnie odwiedzil :)

Edytowane przez laker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebisty wyścig się nam kroi dzisiaj:) Po dokładnym objeżdżeniu toru stwierdzam że to marzenie kierowcy wyścigowego. Jest dość krótki a posiada wszystko: długa prosta do draftu, ciasne i złożone zakręty, otwarte szybkie łuki, zdradliwa acz przyjemna i szeroka szykana ,jak zresztą cały tor:) Czego chcieć więcej:))  Będzie tłoczno , będzie szybko , będzie się działo:)

Moja Hondzia nie jest szybka na prostej ale w zakrętach jest niebywała:) Sprawia to jednak że manewry wyprzedzania przyprawiają mnie o siwe włosy.....na klacie:) Masakra ,palpitacja i przepocona koszulka po każdym treningu:) Tor jest jednak szeroki i pozwala na kilka linii , dzięki Panowie za dżentelmeńską postawę i zostawianie miejsca. Wielokrotne pojedynki w łukach z Cienglaszem , Jaskim i innymi pokazują że można świetnie orientować się gdzie znajduje się przeciwnik na torze:) Dzięki Panowie , super jazda i świetna rozgrzewka przed dzisiejszym wieczorem:)

 

Co do kolejnego eventu to :

 Auta wyglądają wręcz bajecznie, docenia się to dopiero na torze:) 16 takich cacek na gridzie sprawi że fotograf oniemieje z wrażenia:) Do tego prowadzą się świetnie , jedne łatwiej inne trudniej , ale z tuningiem ze wszystkim sobie poradzimy:) Po wczorajszej jezdzie wygląda też że auta są zbliżone do siebie osiągami i zabawa będzie przednia. Z powodu rozłożenia masy i wyglądu chciałbym zmienić Vette na BMW 507. Jest przepiękne i lepiej wyważone niż Vetta, oczywiście przy zgodzie kolegów z Teamu. Wiem że Buggarka mam już za sobą:)

Jeśli chodzi o osoby zgłaszające swoje nie obecności to uważam że nie ma co ich przenosić do independent. Zespoły są 4 osobowe i w każdym ktoś zgłaszał nieobecność więc się wyrówna:) Do tego kuriozalnie dobrze że wśród stałych , ''strarych'' graczy zdarzają się nieobecności bo dzięki temu nowi ściganci mogą zdobywać doświadczenie w GTbN:) Co do Lalka to uważam że powinien zostać w zespole niezależnym , przyda się ktoś do testów , ustawień no i Sam czuje mięte do Jagga:) Jednak z racji tego że ostatnie nieobecności były tylko zapowiedzianym urlopem odpoczynkowym, powinien wrócić do grona stałych ścigantów i będzie mu przysługiwać miejsce w kolejnym evencie:)

 

DO WIECZORA PANOWIE :pooh_lol:


A i jeszcze jedno!!! Jest spore prawdopodobieństwo że kolejnym eventem po autach klasycznych będzie ściganie w ''Shelby Daytona '' Auto kosztuje 4,5 mln. kredytów i fajnie żeby wszyscy którzy jeszcze nie mają tego auta :) zdążyli je zakupić:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja mam wręcz odwrotne wrażenia.

Na tym torze przewaga S2000 będzie miażdżąca, tor szeroki i nie ma szans na obronę w zakręcie. Można liczyć na błąd, ale szanse na to znikome (szczególnie, jak dołożymy zdarzenie zależne "sam nie popełnię błędu"). W zasadzie brak miejsca w którym przewaga 4WD może zostać wykorzystana, zostaje łapanie optymalnej linii i próba blokowania zakrętów (gdzie się da). Plus masakryczne zjadanie opon (zrobić 14 okrążeń to nierealne) i mamy wyścig na 3 stopy. Gdzie czołówka luźno na 2 (1 może się ktoś pokusi?).

Dodatkowo jazda w nocy (wybaczcie, ale same niecenzuralne słowa pchają się na usta jak chce to skomentować)...

Ale pojeździmy, myślę miejsce 12 będzie sukcesem.

 

Co do kolejnego "drogiego" eventu - nie wszyscy muszą wziąć w nim udział przecież :D. Ja zdecydowanie nie mam jak zarobić takiej kwoty, wczoraj objeździłem wszystkie sezonale i na koncie coś koło 1,5M, zostało jeszcze GTA (ale nie po drodze mi z tym...). Vettela nie mam jak jeździć, bo wcześniej trzeba wygrać mistrzostwa a to dla mnie niewykonalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, masakryczne zjadanie opon (zrobić 14 okrążeń to nierealne)

14???? Plebann ja tyle na 2 pity pojade chyba :) na mnie mozesz liczyc 3 to absolutne minimum z przygodami 4-5 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli dziś testujemy Vette :)

Mam nadzieję, że BMW też Ci się spodoba :) Zostało podmienione z Vettą.

 

Dzisiaj zapowiada się znowu komplet zawodników :D Tor nadaje się świetnie do takiej dużej grupy ścigantów i liczę na świetną zabawę. Trzeba tylko być mocno ostrożnym na starcie (nowy system świateł startowych potrafi zaskoczyć) i w pierwszych zdradliwych zakrętach.

 

Odnośnie kolejnej serii, to podam podstawową specyfikację: 315KM, 1160kg, opony KM, tuning dozwolony, całkowity zakaz montażu części aero (spojlery, podłogi itp.), lakiery dobrze jakby oddawały ducha epoki (bez chromów, zmiennych itp.), ale zdaję się tutaj na Wasz gust ;)

Auta wyglądają przepięknie, ale są wymagające w prowadzeniu (przynajmniej moje 250GT). Czeka nas masa frajdy przy ujeżdżaniu tych klasyków, a jak dołożyć do tego zmagania zespołów, to już bym najchętniej odpalał :D Start już 23/05 :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to ? Corvette nie bedzie? :( szkoda tylko jedna ekipa yankees-ow zostanie? Taki ziemniak jaski czy poiotras dali by rade a gdyby ktos mi pomogl z tuningiem to sam bym sie podjal tego wyzwania :) wszysko po to by grid wygladal ladniej szkoda tez ze nie ma 2000GT ja byl bym za tym zeby niezrzeszeni kierowcy jadacy goscinnie mogli wybierac sposrod innych aut z tej epoki dodalo by to troche pikanterii do eventu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kolejnego "drogiego" eventu - nie wszyscy muszą wziąć w nim udział przecież :biggrin:. Ja zdecydowanie nie mam jak zarobić takiej kwoty, wczoraj objeździłem wszystkie sezonale i na koncie coś koło 1,5M, zostało jeszcze GTA (ale nie po drodze mi z tym...). Vettela nie mam jak jeździć, bo wcześniej trzeba wygrać mistrzostwa a to dla mnie niewykonalne.

Też miałem kłopot z uzbieraniem kasy na to autko. W końcu ospaliłem gokarty Vettela i przy premi za logowanie 200% kosiłem non stop jeden 3 minutowy wyścig za który wpadało ok.200tys. kredytów. 20 takich 3 minutowych wyścigów i masz kasę na Shelby. Jak się wkręcisz dalej to na małych Redbullach tez można dobrą kasę zarobić a na dużych wpada 2,5mln w 20min:)

Ale tez nie lubie jezdzić RedBulem i dla tego polecam gokarty:) Poza tym to jeszcze luzna odległą sugestia , ale....lepiej być gotowym:)

Laker jak chcesz jechać Vettą w super independent to też jestem za  :P  I tu nie chodzi o tuning , bo auto prowadzi sie banalnie prosto a ze z użyciem też potrafię sobie poradzić:) Po prostu z tych 2 aut bardziej pasuje mi BMW:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że BMW też Ci się spodoba :) Zostało podmienione z Vettą.

Ja vol, gut maszinen :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 lakiery dobrze jakby oddawały ducha epoki (bez chromów, zmiennych itp.)

 

Fajnie by było jakby każda ekipa brała kolor najbardziej pasujący do danego auta:

- Ferrari - czerwony

- Shelby - biały z niebieskimi paskami

- Jaguar - wyścigowa brytyjska zieleń

- Mercedes - srebrny

Nie wiem co tam do BMW pasuje (google pokazuje najwięcej czarnych i jasnych, chyba białych)

 

Wszystkie kolory tak jak z fabryki wychodziły ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tamtych czasach kolory byly przydzielone do poszczegolnych krajow np.

UK-british racing green- lotus,jag,bentley,aston

Niemcy- bez lakieru :) zdrapali farbe z w125 bo byl za ciezki przed startem stad wziely sie srebrne strzaly :)

Italia-czerwone oczywiscie nie tylko ferrari tez alfy i maseratti

Francja-blue-matra,simca,itd.

Mozna by sie tym sugerowac

Ziemniak co ty na to zebysmy pojechali w tych samych barwach? Tomekdaria zgadzasz sie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No nie wiem Plebann, według mnie S2000 nie jest aż tak szybkie żeby wyprzedzać nasze AWD bez stresu. Med, Yogi, Nervus, Roberto, czy Subaru dokręcali się do mojego Lancerka bez większych problemów, ale wyprzedzanie było trudne i najczęściej odbywało się w pit :P Z kolei mam świadomość, że kiedy mnie wyprzedzą to już ich nie dogonię jeżeli nie popełnią błędu, ale nie szkodzi. 4WD jest kilka, więc zobaczymy jak będzie w tej klasie aut, bo przecież jesteś Ty, Cieglo, Smokey i ja ;) Poza tym myślę, że Zetki są w zasięgu, więc będzie dobry bój na tym torze. 16 osób i czas 1:3x:xxx na jedno kółko = walka przez całą godzinę :laugh:

 

Dzięki za Jaga :biggrin: Ekipa konkret więc będzie git :thumbsup: Ważne, żeby było bez pie*****nia na temat wirtualnych punktów, co czuję że uda się osiągnąć w JAG Team :P

Edytowane przez lalek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie mówisz o mojej Zetce :P Bo tu raczej tylko moje tylne lampy zobaczysz, w najlepszym przypadku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje modły zostały wysłuchane :biggrin: BMW już polerowane w garażu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mamy komplet:) Naming się wczoraj zgłaszał , więc mamy 16:) Co do przewagi S2000 , to ostatnio Lalek zmniejszył dystans do 0,5 sekundy , żadna dominacja:) Jak do tego dołożysz tłok i start z końca to wiadomo że nie będzie łatwo. Wyobrazmy sobie jak byśmy nie startowali w odwrotnej kolejności:)

 

Bugg, Mata, Naming, mi BMW kojarzy się z czarnym lub niebieskim (M) . Może by maznąć się na czarno?:) I czarne felgi ze złotą opaską, nie pamiętam jak się zowią , ale są na samym dole do wyboru, w ostatniej linii chyba:)


Jeszcze co do aut klasycznych. Zastanawiam się czy jednolita barwa dla teamu to dobry pomysł? Będzie tylko 5 kolorów na torze:( A w sumie jest sporo ciekawych kolorów do wyboru, nawet fabrycznych np: Kremowy Jaguar:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laker jak chcesz jechać Vettą w super independent to też jestem za  :P  I tu nie chodzi o tuning , bo auto prowadzi sie banalnie prosto a ze z użyciem też potrafię sobie poradzić:) Po prostu z tych 2 aut bardziej pasuje mi BMW:)

No spoko tylko nie wiem czy mu tu mamy demokracje? Bo nervus juz przydzielil mi mustanga ktory tez jest wypas.Ale jak by sie znalazl ktos chetny do zespolu corvette to ja chetnie.

z drugiej strony strasznie mnie kreci to jak bardzo zle wypadne" na tle ziemniaka" i szczerze mowiac szkoda mi opuszczac ten team bo ziemniak to dobra motywacja by jechac szybciej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lalek - wczoraj Yogi mnie bodaj na zakręcie nr 6 wyprzedzał jak chciał po zewnętrznej, nie sposób tego zablokować.

A z kolei wyjść po mocnych dohamowaniach w zasadzie brak (tylko zakręt nr 7 (ale tutaj ciężko mi tor utrzymać) i szykana 11, tyle).

 

Yogi - apropo zarabiana - wymieniłeś metody, które zwyczajnie powodują niechęć do włączania gry. Chyba pojeżdżę Like The Wind na Route X.

To kolejna rzecz, która mnie drażni w GT6 - cholerny grind. Albo glitch, do wyboru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×