Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

. Pontiac  jest ciężki ,wielki , i najmniej pasuje do stawki.

 

 Już wcześniej miałem o tym pisać, zamieniłbym go na np. Chevy camaro z28/ss lub mercury cougar xr7. Któryś z Pony carów lepiej by pasował do reszty stawki niż wielki, spasiony Muscle car. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Yogi, nie o to mi chodziło.

Jak to będzie wyglądać, kiedy będzie powiedzmy 20 osób zainteresowanych wyścigiem?

Czy teamy będą dwuosobowe (i unikalne samochody dla teamów)?

O to też pytałem. Dla tabeli indywidualnej nie ma to znaczenia ale dla drużynowej - wielkie. Jak pisałem, jeśli wypadnie mój partner z teamu a brak osobowy uzupełni ktoś z teamu konkurencyjnego to mamy w jednym wyścigu trzech na jednego (w kontekście potencjału punktowego). Ciężko mi sobie wyobrazić uczciwe wyjście z takiej sytuacji. Jeśli jednak konkurencję drużynową potraktujemy z przymrużeniem oka (tj. jako jedynie dodatkową statystykę) to problem się chyba rozwiązuje.

 

Na pewno nie zaszkodzą wstępne deklaracje gdzie każdy oszacuje swoje preferencje co do auta i np. przewidywaną frekwencję. To może  się przydać przy budowie zespołów/przydziale aut oraz w polityce zastępstw.

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze zrozumiałem Nervusa to zamysł jest taki że wybieramy zespoły podstawowe z 16 zawodników najbardziej regularnych i jeden lub dwa teamy tzw.''niezależne'' Każdy zespół ma swoje unikalne auto. Co do listy strtowej , to będzie tak jak teraz . Zgłaszamy się przed wyścigiem i jeśli będzie więcej chętnych niż miejsc to pierwszeństwo mają zawodnicy z lepszą frekwencją. Kazdy startujący punktuje dla swojego unikalnego teamu. Jeśli znajdzie się 10 fajnych aut to było by 10 dwu osobowych zespołów. Jeśli nie to zespoły 4 osobowe i 5-6 aut:)


Panowie , mamy za soba lata doświadczeń i sporo eventów drużynowych. Nie martwcie się zbytnio , nie warto:) 

Kiedyś Nervus po prostu ogłaszał lub losował zespoły i autka i było cacy. Teraz poświęcamy czas na testowanie aut , dobieramy teamy nie losowo ale z klucza , różnice zawsze jednak pozostaną ale na koniec już dodam '' Panie ,będzie Pan zadowolony... będzie Pan zaadowoolny'':)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Co do listy startowej to ja sie dowiem pewnie dopiero w czwartek a moze dopiero w piatek :(

Poniewaz ida wakacje a ja pracuje na kuchni mozliwe ze piatki wieczory mi odpadna i wtedy mogl bym np. Jezdzic w teamie z kims tam i z PLEBANEM bo on nie moze w pon a ja w piatki choc jeszcze nie wiem napewno.

Wtedy jeden staly zawodnik w teamie w poniedzialki by jechal ze mna a w piatki z plebanem w ten sposob ani ja ani pleban nie zostaniemy pominieci w tym evencie.

Ale najpierw pogadam z szefem co do piatkow

Edytowane przez laker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra , może nie potrzebnie się produkuje bo Nervus ma już wszystko gotowe? Gdyby jednak nie to wydaje mi się że fajniej będzie dobrać 5 , 4 osobowych zespołów. Jezdziliśmy już w teamach 2 osobowych i jak się akurat partner nie pokaże to jedziesz sam:( Do tego łatwiej dobrać 5 zrównoważonych aut z tamtej epoki niż 10. No i co do myśli technicznej przy setupie , co 4 głowy to nie 2:)

Zespoły dobierał bym pod kątem frekwencji i w drugiej kolejności szybkości.:) Jak by co to niedługo podam propozycje zespołów do przemyślenia:) 

Nervus daj tylko znać jeśli masz już gotowe wszystko , żebym bez sensu nie siedział nad tym:)))

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yogi, przez takich jak Ty wpadam w uzależnienie. Demn you!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do listy startowej to ja sie dowiem pewnie dopiero w czwartek a moze dopiero w piatek :sad:

Dziś jest czwartek:)) Jak się dowiesz to zalajkujesz , powtarzam że jest to lista porządkowa bardziej i ułatwiająca organizacje wyścigu. Jeśli ktoś ze stałej ekipy z jakichś przyczyn  nie może się zapisać na listę a przed wyścigiem sie zaloguje i będzie chciał jechać to pojedzie:) Proszę tylko , jeśli jest to możliwe, określać się jednak przed wyścigiem i lajkować się na listę nawet wieczorem, przed startem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz rozmawialem jutro wolne wiec mnie zapiszcie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yogi, przez takich jak Ty wpadam w uzależnienie. Demn you!

Hehe wiem co czujesz , też tak miałem jak się dopisywałem do pierwszych eventów GTbN:) Czułem że przede mną setki godzin MEGA wkrętki i czystej przyjemności :) Przez ten okres powstał u mnie nawet ''urlop specjalistyczny'' ten zwykły to taki który  biorę z rodzinką na wakacje a ten ''specjalistyczny'' to taki kiedy wysyłam wniosek do szefa argumentując że mam ważną sprawę rodzinną lub że jestem przemęczony , lub że dzieci chore a ja na opiekuńczym :) A w domyśle , dom , GT i testowanie furek do eventu czy inne takie tam wyscigowe przyjemności:) Ile to już takich piątków czy poniedziałków wpadło....:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W sumie to nie miejsce na familijne opowiesci :)

Edytowane przez laker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Serce mówi: Ferrari. Proszę o uwzględnienie tej preferencji przy ewentualnym konstruowaniu zespołów :) Mam nadzieję, że na tle konkurencji jeździ toto dobrze, nie sprawdzałem (najwięcej kilometrów pokonałem w świeżej Italii). Z drugiej strony jeśli jest jakiś pomysł/algorytm na przydział odgórny to nie będę się wyłamywał.

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak odnośnie nowego eventu. Czy przypadkiem nie jeździmy od początku GT6(jeden event na SM w tc) na komfortowych w dość słabszych autach tylko dlatego, że był błąd, który nam bardzo przeszkadzał? Ja naprawdę uwielbiam stare autka(cenię je bardziej od współczesnych) i pomysł z drogowymi klasykami był dla mnie mega do czasu wiadomości o poprawce największej wady Gt6. Czy nie fajnie by było coś takiego pojechać dla odmiany po kilku seriach w jakiś mocniejszych autach i w końcu w pełni skorzystać z gry? Wspomniałem o Shelby Cobra bo był to pomysł Nervusa, a w luźnych treningach gadaliśmy, że szkoda tak wspaniałym autem jechać na pół gwizdka i do kiedy nie ma naprawionego błędu można wykorzystać to czym da radę fajnie pośmigać na KM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez chetnie bym wsiadl np. Do corvette zr1 bez tuningu i na sportowych twardych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nerwus czy to ty w tym m3 na nurbie cisniesz? Ja bylem na nurbie w 2011 w swojej leciwej hondzie prelude mam nawet filmik na karcie SD nie ma czym sie chwalic ale jak bym wiedzial jak to bym wrzucil :) nie posiadam kompa niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeśli mowa o kolejnym evencie, to pojedziemy historycznymi furami. Naprawiony błąd pitu nie oznacza, że od teraz wszystkie serie będziemy jechać mocnymi autami i na WM. Jeszcze zdążymy się najeździć ;) Pewnie też nie raz i nie dwa wrócimy do opon KM lub S. Aut jest cała masa, pewnie więcej niż tych pod WM.

Shelby Cobra jest świetna, ale też sporo kosztuje (4,5mln) i myślę, że wielu osób nie stać na to auto w tej chwili. Można to rozważyć w kolejnych eventach, ale wszyscy muszą mieć więcej czasu, żeby chociażby mieć szansę zarobić sobie na nie. A co z tymi, którzy nie mają czasu w ogóle?

 W zaproponowanym przeze mnie evencie jest też jedno b. drogie auto, Ferrari 250 GT (7,5mln), ale tutaj musi się znaleźć tylko powiedzmy 3-4 chętnych.

Pomysł Yogiego z 4 osobowymi zespołami jest dobry. Skupmy się teraz nad wyborem, powiedzmy 5 aut i można składać już zespoły. 2 osoby z największą frekw. + 2 z mniejszą do teamu. Ostatni 5 zespół składał by się z 4-5-6 osób z najniższą frekwencją?? Yogi masz pomysł na algorytm? ;) Ja mogę brać Ferrari, jakby coś, bo ją również już posiadam. Ale nie jest to konieczne.

 

Może te? Moc i waga wyjściowa.

 

Ferrari 250 GT 1961 - credits 7,500,000      267 HP 960 kg FR

Chevrolet Corvette Coupe (C2) 1963 - credits 84,890   249 HP 1370 kg FR

BMW 507 1957 - credits 85,000 148 HP 1240 kg FR

Shelby GT350 Mustang 1965 - credits 50,000     306 HP 1270 kg FR

Jaguar E Type 1961 - credits 50,930       265 HP 1219 kg FR                          

Mercedes Benz 300 SL 1954 - credits 237,690 212 HP 1295 kg FR

Edytowane przez NERVUS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hmmm, nie myślałem, że to Ferrari takie drogie. Kasa jednak jest. Pytanie jak będą wyglądały zespoły i czy warto inwestować jednak w takie auto.

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferrari 250 GT 1961 - credits 7,500,000      267 HP 960 kg FR

Chevrolet Corvette Coupe (C2) 1963 - credits 84,890   249 HP 1370 kg FR

Shelby GT350 Mustang 1965 - credits 50,000     306 HP 1270 kg FR

Jaguar E Type 1961 - credits 50,930       265 HP 1219 kg FR                          

Mercedes Benz 300 SL 1954 - credits 237,690 212 HP 1295 kg FR

 

Tej Beemki się nie da wrzucić? :P  bo ostrzyłem sobie na nią ząbki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tej Beemki się nie da wrzucić? :P  bo ostrzyłem sobie na nią ząbki

 

Jednak Biemdablju jest w stanie powalczyć i po wczorajszych testach zostało dopuszczone :biggrin:

 

Mam już wstępny plan podziału teamów i aut :devil: Czekam na pytania, lamenty i sprzeciwy ;)

 

TomekDaria / ziemniak82 / smokey76er / laker81gt - Shelby GT350 Mustang 1965 - credits 50,000

 

pela222 / jaskiniowiec1995 / niceman20001 / black_cris - Mercedes Benz 300 SL 1954 - credits 237,690

 

NERVUS_PL / piotras_GT / cienglasz / medmaxx89 - Ferrari 250 GT 1961 - credits 7,500,000 

 

buggarek / dr-yogi-reborn / Namingway_PL / mattaman_PL - BMW 507 1957 - credits 85,000 / Chevrolet Corvette Coupe (C2) 1963 - credits 84,890

 

lalek_ / plebann / on_Remigio / GrandeBombik / aruw_77 / lysy_polska / PRZESTEPCA - Jaguar E Type 1961 - credits 50,930

Edytowane przez NERVUS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O cholera, w takiej paczce to ja Wam ręczniki mogę podawać :) Nie ma wyjścia, trzeba kupować Ferrari :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dla mnie GITara

Cienglasz nervus cie wzial do siebie ze wzgledu na twoje przekrety w pitstopie :)

Edytowane przez laker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ba :) Na torze mamy się szanować, nie było mowy o boksach ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wróciły stare dobre czasy Nervus:) Pstryk myk i wszystko już mamy:) Zespoły dobrze wybrane , autka też :) Vette lubie i dawno żadną nie jezdziłem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche mi wstyd ze zostalem wybrany jako rownowaga dla ziemniaka

Super hero + mega zero daje srednia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak intensywnie piszecie o kolejnym evencie wiec ja musze zgłosić ze nie mogę pojechać w datach od 2/06 do 16/06 włącznie. Weź to pod uwagę Nervus i nie pogniewam się jak jestem cały event w rezerwie ;-)

... Kurcze, nigdy w życiu nie myślałem ze będę musiał zgłaszać nieobecność w grze komputerowej ;-) czy wniosek o urlop tez jest gdzieś do wypisania ;-)

Edytowane przez pela222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×