Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A mi czarnula padła :shok: Właśnie sobie odpaliłem po dwóch dniach i takie coś:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To kiedy event GT3? :)

Lalek, masz fata?

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak, mam fata. Za 3 razem odpaliła normalnie i ciągnie łatkę do GT6. Od 20 minut chodzi jakby nigdy nic. Zostawię włączoną i zobaczę czy się sama nie wyłączy, aczkolwiek jakby nie było to uważam że to może być początek końca. W sumie półtora miesiąca temu konsola była na spa, zaraz tam zadzwonię i posłucham co mi mają ciekawego do powiedzenia. Gwarancja to jak pamiętam 9 miesięcy, więc w najgorszym przypadku znowu ze 2 tygodnie bez PS3. Rozumiem, że kiedy zgram savy i jakieś inne pierdy i wrzucę na drugą konsolę to będę mógł dalej grać jakby nigdy nic? Bo jak miałbym od początku zaczynać GT6 to krew by mnie zalała.

Edytowane przez lalek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lalek współczuję , może faktycznie na szybkości ''nową'' starą gdzieś wyczaisz:)

 

Co do opon , to jeśli faktycznie naprawili to się chyba zaraz posikam:)  

 

Nervus , pomysł ze starymi drogowymi klasykami jest super ale jeśli błąd pit zlikwidowany to może pojechać na fali entuzjazmu i ....:)

 

Shelby Daytona na WT , jedna marka, bez tuningu , byłbym za:)

Albo mistrzostwa GT3 : Merc SLS vs BMW!!( Nervus) vs GTR vs Lexus nie pamiętam czy są jeszcze jakieś auta z tej serii w grze? Tu można by było jechać zespołowo i bez lub z tuningiem:))

 

Czasu jest jeszcze trochę , dziś można z testować dokładnie ''błąd pitu'' jeszcze , chociaż jeśli Jaski mówi że sprawdzał to mi wystarcza:) Cokolwiek byśmy pojechali to i tak jestem szczęśliwy bo naprawili jedyną poważnie przeszkadzającą mi rzecz w GT6:)))) 

 

Stabilnie, płynnie i tłoczno już jest a teraz odblokowały się WSZYSTKIE AUTA:)))))) Kurwa , muszę zwiększyć zapas KAWY:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, mam fata. Za 3 razem odpaliła normalnie i ciągnie łatkę do GT6. Od 20 minut chodzi jakby nigdy nic. Zostawię włączoną i zobaczę czy się sama nie wyłączy, aczkolwiek jakby nie było to uważam że to może być początek końca. W sumie półtora miesiąca temu konsola była na spa, zaraz tam zadzwonię i posłucham co mi mają ciekawego do powiedzenia. Gwarancja to jak pamiętam 9 miesięcy, więc w najgorszym przypadku znowu ze 2 tygodnie bez PS3. Rozumiem, że kiedy zgram savy i jakieś inne pierdy i wrzucę na drugą konsolę to będę mógł dalej grać jakby nigdy nic? Bo jak miałbym od początku zaczynać GT6 to krew by mnie zalała.

U mnie też raz jeszcze ruszyła. Pamiętam że nawet coś tam sobie robiłem ale w końcu konsola się zawiesiła i po wyłączeniu już więcej się nie włączyła. Oby u ciebie było inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ściągnąłem update i go instaluję, pokazuje się komunikat ''pozostało 260 min'' :( !!!

Tez tak mieliście???


Ok , zeszło do 20 min, ale dłużyzna straszna. Widać było co naprawiać:)


Kurde teraz podskoczyło do 50 :( To zgroza jakaś, paseczek zapełniony jest w stanie ledwo widocznym, TO CAŁY DZIEŃ SIĘ BĘDZIE INSTALOWAĆ:((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra przemyslalem i postanowilem ze potrenuje przed "apricot hill" wycisne pot z auta "opera bedzie spiewac chorem" a potem drzyjcie ze strachu bo "Super Hyper Turbo Laker" skopie wam tylki i bedziecie wachac spaliny no i oczywiscie "objade was jak laski na gokartach ) :D

Tym razem Nervus sie nie rozczarujesz ;)

I co yogi taka postawa ci sie podoba ? :) do zobaczenia wieczorkiem

LALEK ja mam podobny problem tylko u mnie jak swieci red-led i chce wlaczyc playa to po chwili gasnie i musze resetowac przyciskiem z tylu dopoki nie zaskoczy mam juz tak gzies od roku czasem sie to zdarza ale jakos daje jeszcze rade wspolczuje ci takze ,predzej oddal bym psa niz playa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra przemyslalem i postanowilem ze potrenuje przed "apricot hill" wycisne pot z auta "opera bedzie spiewac chorem" a potem drzyjcie ze strachu bo "Super Hyper Turbo Laker" skopie wam tylki i bedziecie wachac spaliny no i oczywiscie "objade was jak laski na gokartach ) :biggrin:

Tym razem Nervus sie nie rozczarujesz ;)

I co yogi taka postawa ci sie podoba ? :) do zobaczenia wieczorkiem

 

Raczej :yes:   Do wieczora, o ile update mi sie zainstaluje :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

U mnie już wgrane. Wszystko zajęło jakieś 20 minut. Kurcze, nie wiem. Gadałem z żoną i powiedziała mi, że jej też się tak stało jakieś 2 tygodnie temu, tyle że nic mi nie powiedziała, (te baby :P ) bo uważała że się nic nie stało (no proste, nie :P ). Włączałem teraz i wyłączałem 5 razy na prośbę ziomka z serwisu, sprawdziłem też bluray. No niby wszystko jest ok. Zgłoszenie poszło, a konsola na gwarancji, więc dopóki nie pozrywam plomb to mogę ją wysłać bez stresu. I tak sobie myślę, że wyślę, bo normalne to nie jest, a jak to oleje to w końcu pewnie padnie i jak znam moje szczęście to w czasie wyścigu :P

 

 

LALEK ja mam podobny problem tylko u mnie jak swieci red-led i chce wlaczyc playa to po chwili gasnie i musze resetowac przyciskiem z tylu dopoki nie zaskoczy mam juz tak gzies od roku czasem sie to zdarza ale jakos daje jeszcze rade wspolczuje ci takze ,predzej oddal bym psa niz playa ;)

 

No właśnie u mnie się tak stało, tyle że nie resetowałem tego przyciskiem z tyłu, a po prostu przytrzymałem przycisk do uruchamiania. Za pierwszym razem piknęło po ok. 3 sekundach, za drugim po 6-7, a za trzecim normalnie się włączyło. Teraz chodzi cały czas normalnie, włącza się i wyłącza bez problemu. Nie świeciło się żółte światełko, tylko czerwone, tak jak na filmiku powyżej.

Edytowane przez lalek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lalek, to początek końca tej konsoli. Zgrywaj save'y na pena i będzie wszystko śmigać na nowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawde mam zamiar potrenowac a reszta to byl zarcik z- nie gniewajcie sie prosze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yogi, na PC gracie w FPS? My z Tomkiem od dlugiego czasu BF na PC trzaskamy.

Sorry za OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lalek, to początek końca tej konsoli. Zgrywaj save'y na pena i będzie wszystko śmigać na nowej.

 

Właśnie tego się obawiam i dlatego jutro wyślę ją w ramach gwarancji. Ale to jutro, a dzisiaj mam zamiar coś pograć, bo póki co wszystko chodzi cacy. Save z GT6 zgrał się elegancko, znalazłem już nawet zamienniczkę. Dogadałem się tak, że jeżeli z tą obecną będzie lipa, to dostanę zwrot pieniędzy za spa lub ewentualnie mogę sobie wziąć drugą. Po krótkiej rozmowie kompromis ustalony: 120gb slimline za 66 funtów + ubezpieczenie i 90 dni bezpłatnej gwarancji. Wszystko myślę zamknie się w stówie, więc chyba nie będzie dramatu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pamiętajcie, że dzisiejszy pacz to prawie 1GB. Tak w kontekście treningu czy coś...

Ta, giga zajmuje ale się dłużej instaluje niz pobiera...

Edytowane przez plebann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w dealerships jest znaczek "NEW"??? nie widze zadnych zmian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laker zmień pit crew :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Laker zmień pit crew :D

przekupiles ich :)

a tak powaznie wie ktos jaka jest skrajna roznica w czasie podczas pitu?

I skad to wynika? Zawsze tak jest?

Trening bardzo fajny myslalem ze jestem szybki w miare ale wszyscy sa szybcy a jak wszyscy sa szybcy to ja jestem ostatni :)

Smokey w ostatnim sprincie wypchnales mnie na pierwszym zakrecie (zdarza sie nawet mnie :D ) ale trzeba oddac pozycje bo bedzie kara :) a ty fru...i cie nie ma ,spoko to tylko sprint ale w wyscigu bym sie zagotowal chyba :) mowilem do ciebie ale mialem hs wyciszony :)

Jedno okr. 1.33.6xx 1.34.5 to standard ale jezdzilismy na oponach 10-9 jak beda 8-7 to juz nie bedzie tak fajnie w moim przypadku to auto jest przyjemnie nadsterowne ale trudne

Jeszcze jedno

NERWUS podczas jednego ze startow naming zrobil fallstart 4 sec. Ja 2 sec.kiedy ja go wymijalem ty juz nadjezdzales z tylu z duza predkoscia zajechalem ci droge minales mnie "fartem chyba" czulem sie winny ale teraz zajarzylem ze bylem calym autem z przodu w razie kraksy czyja byla by to wina? Wedlug CRC chyba twoja (byles za mna) ale na chlopski rozum moja . Teraz z tymi swiatlami moze dojsc do takich sytuacji czesciej :)

Edytowane przez laker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł na nowy event zacny, ściganie drużynowe może dodać nowego blasku GTbN.

Kwestia tylko... zupełnie nie dla mnie. Ale to trzeba przeczekać, ewentualnie poobserwować z boku (nie mogę teraz jeździć w poniedziałki).

 

Ciekawi mnie też jak rozwiążecie problem 16 miejsc na gridzie w przypadku drużynowych startów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Światła - fajny klimat tylko nie jestem pewny czy one gasną zawsze po określonym czasie (i wystarczy policzyć) czy jednak w różnych momentach i wtedy decydujący jest refleks. Ktoś to wie/sprawdził?

 

Co do pitu, nieźle się zdziwiłem kiedy po wjechaniu i zmianie opon byłem na wylocie szybciej niż Laker (który wjechał przede mną). Wychodzi na to, że pit w takich sytuacjach to loteria.

 

HS - ja wczoraj nie używałem, głośność tv miałem ustawioną umiarkowanie i tylko strzępy dyskusji docierały do mnie ale wydaje mi się, że Lalek i Laker mają bardzo podobne głosy :) Nawet w sytuacji z pitem w pierwszej chwili myślałem, że komentuje ją Lalek, który w "zajściu" nie uczestniczył :D

 

Czasy: jeżdżąc samemu robiłem dość regularnie niskie 1:34 z BL na poziomie 1:33:7XX. Z Wami już poniżej 1:34 nie udało mi się zejść co mnie dziwi bo z reguły przy pogoniach za kimś/ucieczkach udawało mi się pobijać czasy z treningów. Tak czy inaczej na torze jest sporo miejsca do wyprzedzania, jest długa prosta, trasa szeroka a - co zwróciło moją uwagę szczególnie na tym torze - niektóre auta (4WD?) biorą zakręty szeroko by katapultować się na wyjściu (ja tak robię) a inne (choćby S2000) mocno zacieśniają tor jazdy i często łykają po wewnętrznej. Ja w takiej sytuacji znalazłem się wielokrotnie i często to co straciłem na wejściu odrabiałem z nawiązką na wyjściu. Taka specyfika aut widocznie ale boję się, że może to często rodzić problemy/stłuczki - właśnie na wejściu w zakręt kiedy ten atakujący ciasno minimalnie spóźni manewr (tudzież ten jadący szeroko nieco zacieśni). Mimo wszystko - z dotychczasowych obserwacji - jest zaskakująco pewnie, może dzięki szerokości toru. Ostatnie kilka wyścigów pokazuje, że ludzie w poważnym wyścigu jeżdżą z dodatkową ostrożnością (w stosunku do wciąż dzikich momentami sprintów).

 

Frekwencja zapowiada się ponownie na wzorową, wczoraj chyba przybyło kilka nowych grillów spoza regularnego grona GTbN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Światła - fajny klimat tylko nie jestem pewny czy one gasną zawsze po określonym czasie (i wystarczy policzyć) czy jednak w różnych momentach i wtedy decydujący jest refleks. Ktoś to wie/sprawdził?

 

 

  • From the documented change When [Grid Start with False Start Check] is selected in [Race Settings], signal lights will be displayed as start indicators, the time between lights out and go varies from race to race, it's not a fixed interval.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Med, umknęło mi to, czytałem po łebkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smokey w ostatnim sprincie wypchnales mnie na pierwszym zakrecie (zdarza sie nawet mnie :biggrin: ) ale trzeba oddac pozycje bo bedzie kara :) a ty fru...i cie nie ma ,spoko to tylko sprint ale w wyscigu bym sie zagotowal chyba :) mowilem do ciebie ale mialem hs wyciszony :)

 

 

Sorka jeśli tak było Laker. Prawdę mówiąc sączyłem "rudą" od wieczora i 0:30 już na jedno oko widziałem. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Trening fajny , czasami miałem wrażenie że to już wczoraj odbędzie się główny wyścig:) 15 osób na torze i dobra atmosfera wyścigowa:) Tor jest idealny do scigania:) Jest szeroki i pozwala na obieranie przeróżnych linii. Trzeba tylko uważać żeby linie się nie przecieły w jakimś momencie. Tu odpowiedzialność większa jak zwykle na Tym z tyłu. Tor jednak jest tak szeroki że przy odrobinie dżentelmeńskiej postawy dwa auta mogą epicko powalczyć wymieniając się pozycjami nawet w samym zakręcie:) Wczoraj kilkakrotnie wyprzedzałem Cienglasza na wejściu a na wyjściu traciłem pozycję. Ja jechałem wąsko , On szeroko i fajnie żeśmy walczyli bez stłuczek i przepychania. Także da się :) Światła startowe to kolejny smaczek jaki PD dodało do naszego ścigania. Wczoraj kwiczałem z radości gdy musiałem czekać aż wszystkie światła zgasną, to trzeba przeżyć żeby zrozumieć. Okres oczekiwania potrafi zaskoczyć długością , nerwy mogą nie wytrzymać i falstartów wczoraj było sporo:) W takiej sytuacji trzeba zachować ostrożność, tutaj odpowiedz na Twoje pytanie Laker:) Też miałem kilka momentów że musiałem w ułamku sekundy wymijać kogoś kto złapał falstart , lub kogoś kto wjechał w moją linie bo wymijał inne auto. Gdybym nie zdążył i władował się w takie auto to był by to moja wina:) Chociaż taki dzwon na starcie z powodu czyjegoś falstartu czy spóznienia zazwyczaj rozpatrujemy w kategoriach incydentu wyścigowego , Ktoś nieintencjonalnie łapie falstart , ktoś nie intencjonalnie zajeżdża komuś drogę bo chce wyminąć stojące auto, jadący z tyłu zwyczajnie nie zdąża z reakcją. Pechowy incydent , aby jednak go unikać trzeba być mega ostrożnym na starcie:)

 

Nervus odpal już może listę startową na jutro:))  szykuje się mega batalia , już tupie nóżką ze zniecierpliwienia:)

 

Co kolejnego eventu to wczoraj pomyślałem że może faktycznie zakończmy pewien etap ostatnim eventem na KM ( na razie:) I dopiero po LM24 wskoczymy w coś szybszego:)

Pomysł z klasykami jest fajoski, przyjrzałem się wczoraj trochę autkom i taki pierwsze wnioski z samych danych na papierze:

Ferrari, Mercedes, Jaguar E-type i Corvetta to cztery w miare podobne sportowe autka. Mocne silniki ( między 250-300km) , mała waga i sportowa sylwetka:) BMW 507 i Toyota 2000GT również mają sportowe sylwetki , również są lekkie ale mają słabsze silniki ( 150km) i wydaje mi się że będą trochę lub bardziej odstawać. Pontiac  jest ciężki ,wielki , i najmniej pasuje do stawki.

4 auta wydaje się że będą konkurencyjne , dwa mogą być ale trzeba sprawdzić , no i może są jeszcze jakieś inne super autka z lat 60'-70'???

Co do zespołów i ustawieniu na gridzie to nie przejmuj się Plebann, nie będzie z tym zadnego problemu , nigdy nie było a jezdziliśmy teamowo już nie raz. Ustawiamy się normalnie według tabeli i jazda:) Auta teamowe nie muszą startować obok siebie , tylko w wyścigu warto aby wspołpracowały:) No i w garażu , oczywiście:)

 

Ehhh już się nie mogę doczekać wieczora , zapraszam na kolejny trening:) 

Edytowane przez dr-yogi-reborn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yogi, nie o to mi chodziło.

Jak to będzie wyglądać, kiedy będzie powiedzmy 20 osób zainteresowanych wyścigiem?

Czy teamy będą dwuosobowe (i unikalne samochody dla teamów)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×