Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zazwyczaj w wyscigach online , sa proste/znane tory z normalnymi warunkami no i jeszcze na oponkach WM . Yy nie u nas. Dawno tak w dupsko nie dostalem jak wczoraj i az wstyd ze wymieklem, pipa ze mnie..wczoraj;) Tym bardziej szacun dla wszystkich twardzieli ktorzy cisneli do konca:)

Error nie ogladalem jeszcze powtorki ale z relacji Peli nie ladnie to wyglada:( Wiem ze to mogl byc blad, nie umyslny, zblokowanie hamulcow czy zlapanie trawki ale... po takim zajsciu nalezy oddac zyskana pozycje , w tym przypadku trzy;) Prosze zapamietac i stosowac na przyszlosc:)

Edytowane przez dr-yogi-reborn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie... Dlatego napisalem ze nalezy mi sie kara. Ja przelecialem przez teb zakret cos mi zaswiecilo...chcialem wyprostowac jakies bum bylo... A ze mialem rozwalone auto to nawet na ranking nie patrzalem a jak na niego spojrzalem to bylem nagle 9... Ogolna propozycja jest taka ze przesuncie mnie o 3 pozycje nizej. Te warunki to bylo dla mnie za duzo... Jak napisalem po wyscigu przynajmniej 4 kolka zrobilem na zupelnie innym torze.... Zatem na kare sie zgadzam i obiecuje poprawe

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@error

Ja o nic poza wyciągnięciem wniosków i innym zachowaniem w przyszłości po takiej sytuacji nie wnioskuje ;-) Jak się rozumiemy to spoko... A widzę że się rozumiemy.

Edytowane przez pela222
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic mnie nie usprawiedliwia.... Ale niesmak pozostaje. Musze ustawic moje ustawienia tv na ewentualnosc ..podpisze gtbn setting.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie wypada zapytac pozostalych 2-ch dzieki ktorych zyskalem pozycje czy nie wnosza o kare rowniez.

Ja nigdyyy w takich warunkach nie jechalemm. nigdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że jestem jednym z nielicznych, którym wyścig się podobał, zwłaszcza ostatnie 25% dystansu. Po 3 kółkach zapowiadało się na kompletną porażkę. Na 2 kółku roztrzaskał mnie Jaski, na 3 rozwaliłem się sam w głupich okolicznościach (zacząłem przeżywać tego dzwona) i wydawało się że już po zawodach. Pomyślałem, że czas najwyższy się ogarnąć i coś powalczyć. 4 kółka, 2 pity i konkretna misja. Flat Out i ścigam każdego, kogo mogę złapać :hunter:  Towarzycho zjeżdża do mechaników i po kilku kółkach widzę Errora, i Nice'a. Z tym drugim od połowy dystansu świetna walka. W pierwszych dwóch sektorach nie miałem żadnych szans, bo tam liczyła się prędkość, ale w dwóch kolejnych siadałem mu na zderzak i naciskałem jak tylko mogłem, żeby zmusić do błędu. Nice się nie dawał i musiałem wykminić coś inego. Po kilku kółkach takiej jazdy zdecydowałem się na wcześniejszy, trzeci już zjazd do boksu. Nice zjechał 2-3 okrążenia później i to pozwoliło mi go wyprzedzić. Trochę szczęśliwie wyjechałem także przed Jaskim z którym miałem obłędną walkę do samego końca. Początkowo o P3, jednak w nocy i deszczu udało się złapać Cataniego, więc walczyliśmy o P2. Można powiedzieć, że ostatecznie przegrałem bitwę, ale wygrałem wojnę. P3 po takim wyścigu to wspaniały prezent, zwłaszcza po takiej zabawie  :biggrin:  Tor jest świetny, a mój Lotus to autko, które daje mi najwięcej satysfakcji z jazdy od kiedy jeżdżę w GTbN :thumbsup:, Nie mogę się już doczekać MP ;)

 

Piotras, gratuluję najwyższego stopnia podium :clapping:

Jaski, graty za P2 i dzięki za świetne chwile w deszczu. Momentami było na limicie, momentami z mojej strony może nawet trochę poza, ale satysfakcja nieziemska :thumbsup:

Catani, graty za P4 i świetną bezbłędną jazdę. Od dzisiaj jak tylko zobaczę Cię w pokoju włączamy deszcz i ciśniemy. Kiedyś też miałem spory problem z deszczem, nie mogłem się odnaleźć i nie kończyłem większości wyścigów w takich warunkach, ale trochę potrenowałem i jest nieco lepiej ;) Spokojnie to ogarniesz :)

Nice, dzięki za wspaniały pojedynek w połowie wyścigu. Zmuszałeś mnie do nieziemskiego machania kółkiem :laugh:

Oczywiście graty dla całej reszty. Ciężko było :biggrin:

Dzięki wszystkim za ten wspaniały wyścig, mam nadzieję że fury już w samolotach czekają na transport do Australii :thanks: :thanks: :thanks:

Edytowane przez lalek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaden wniosek o kare pkt. za spowodowanie kolizji nie wplynal , na razie;) Zreszta biorac pod uwage okolicznosci i odpowiednie zrozumienie sytuacji mysle ze nie ma potrzeby takiego upomnienia:)

Jednak jesli do zdarzenia doszlo w koncowce wyscigu?? a gdyby nie ono nie zyskal bys tych trzech pozycji to zmienil bym kolejnosc koncowa. Zgodnie z Twoja, moim zdaniem sluszna, sugestia Error:)

To wniosek do rozpatrzenia Nervus, Jaski:)

Mam jeszcze pytanko , mam faze na testy jakies dzisiaj;) Moze koledzy testerzy by wpadli tez , poznym wieczorem hehe??. Zarty oczywiscie im wiecej ludu tym lepiej:) Chwile po meczyku bede smigal , jakby co to wpadajcie;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: Jak wrócę do domu i żona będzie spać, to pojeżdżę. A jak nie, to nie :pardon: :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No po meczyku może jak gadzina będzie grzecznie spać to na 1h bym zajrzał pojeździć bez spiny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisalem ostatnio ze zaczalem sie bawic w lekki off-road no wiec dzis wjebalem sie w jakies torfowisko ugrzeznalem tak ze nie moglem otworzyc drzwi ,podkopywanie nic nie dalo bo auto zawisnelo na podlodze 3 godz. Czekania na pomoc i okazalo sie ze fergusson(marka traktorow) nie dal rady mnie wyciagnac wiec jeszcze godzina minela zanim sciagneli mocniejszy traktor ja z dwojka dzieci na pokladzie sensacja na cala wies :) . Kur.. niestety rozp...em miske olejowa i co ja teraz powiem zonie? Znowu dostane kare i nie bede mogl grac

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale lipa w pore zgasiłeś silnik, żebbyśsilnika nie zatar.

Ojciec za dobrycgh czsów prowadzenia firmy miał Passata b5 2,8 V6 benzynkę pięknie się tym jeżdziło ale wyprzedzał na trzeciego i uciekał w pobocz gdzie właśnie czasnąl tak w kamień, że poszła płyta ochronna i miska. Dodam, że wyjechał z pobocza i zobaczył kontrolkę na zegarach od oleju, jednak pojechał dalej ale nie daleko bo auto stanęło. Następnego dnie mechanik zobaczył opiłki  w misce olejowej co oznaczło lipęęęęęęęęęęęęęę

Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwością na Mount Panoramę  :biggrin:  Poćwiczę dopiero w poniedziałek po pracy.....będę cisnął i zobaczymy co z tego wyniknie. Założenie jest takie żeby znowu pojechać czysto i bezbłędnie i mieć z tego frajdę  :banana: , a niewątpliwie z wami mogę być tego pewien :thanks: 

:offtopic: 2:0 dla nas i dwóch panów na M strzeliło dla nas: Milik i staruszek Mila  :biggrin2:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malmo opilki w misce to chyba normalka stad tez magnez w misce.

Mniejsza z tym dojechalem do domu.

Czyzby szykowal sie event GT500? Chetnie bym usiadl za sterami ARTA NSX a jesli nie bedzie mozna wybierac to byle nie do Lexusa bo jest mdly jak flaki z olejem. HSV to samo jeszcze gtr jest w miare znosny

Edytowane przez laker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy, wstępny mini terning w GT by Night zaliczony :) Niestety nie obyło się bez kilku uślizgów za sterami wczorajszego potwora, czasy też były słabsze od reszty ścigantów o jakieś 1 - 2 sekundy na okr - o ile był czysty przejazd. Domyślam się, że był to tylko ułamek zabawy, którą macie podczas wyścigu na serio, co motywuje i zachęca mnie jeszcze bardziej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w piątek nadrabiałem zaległości rodzinne i nie mogłem dopisać, widzę, że działo się tam wszystko a znajomość toru nie miała wielkiego znaczenia :)

 

W poniedziałek muszę być, Panorama to świetny tor. Treningu nie będę miał wiele, pewnie zostanie ostatnia godzina przed startem ale dobre i to.

 

Opiłki w oleju to zawsze zły znak :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy, wstępny mini terning w GT by Night zaliczony :) Niestety nie obyło się bez kilku uślizgów za sterami wczorajszego potwora, czasy też były słabsze od reszty ścigantów o jakieś 1 - 2 sekundy na okr - o ile był czysty przejazd. Domyślam się, że był to tylko ułamek zabawy, którą macie podczas wyścigu na serio, co motywuje i zachęca mnie jeszcze bardziej :biggrin:

Graty za dobry , czysty trening Mikael:) Na początku czasy kręciłeś słabsze ale pod koniec dobiłeś do 1.35 czyli było bardzo dobrze:) Co do emocji to było przyjemnie , jak zawsze na treningach ale nie da sie tego porównać do adrenaliny głównego wyścigu. Tooo zupełnie inna bajka, ale mały przedsmak juz poczułeś  :thumbsup: Teraz czas na kolejny trening  :biggrin:  I być może wyścig główny , ostatnio było nas 14 więc jest jakaś szansa na miejsce na gridzie ;)  Pozdro i do zobaczenia na torze :biggrin:

Edytowane przez dr-yogi-reborn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaden wniosek o kare pkt. za spowodowanie kolizji nie wplynal , na razie;) Zreszta biorac pod uwage okolicznosci i odpowiednie zrozumienie sytuacji mysle ze nie ma potrzeby takiego upomnienia:)

Jednak jesli do zdarzenia doszlo w koncowce wyscigu?? a gdyby nie ono nie zyskal bys tych trzech pozycji to zmienil bym kolejnosc koncowa. Zgodnie z Twoja, moim zdaniem sluszna, sugestia Error:)

To wniosek do rozpatrzenia Nervus, Jaski:)

Dokładnie tak zrobiłem. Za samo zajście error wielkiego żalu nie mam, ale za zachowanie po, już tak. Warunki, warunkami, ale chyba można się domyślić, że się zdemolowało kilka aut?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz trochę o testach które prowadziliśmy :biggrin:  Nervus jakiś czas temu rozmawialiśmy że kolejny event to powinna być jakaś seria wyścigowa. Stanęło na GT500 i podjarany tym tematem zacząłem kupować furki.  Potem zacząłem testować , frajda zajebista z jazdy tymi autami:) Testowałem w dwóch różnych specyfikacjach:

 

1) Opony WT, brak tuningu, zmieniony olej. Auta w specyfice wyjściowej.  Okazało się że auta grubo różnią się mocą , czasami wagą i są spore różnice w szybkości. Między najszybszym autem a najwolniejszym miałem 4 sekundy róznicy w B/L i około 25 km/h w prędkości Vmax. Poniżej wyniki:

 

1) Nissan Xanavi Z- auto najmocniejsze i najszybsze a przy tym niebezpiecznie nadsterowne, lubi zespinować na wyjściach z zakretów. Średnio trudne w prowadzeniu:) Świetny widok z kabiny idealne auto dla jeżdżących z tego widoku:)

2) Nissan Xanavi GTR, Yellow Hat GTR, Honda HSV auta minimalnie wolniejsze od Z ale za to mega komfortowe w prowadzeniu:)

3) Honda Arta , Takata , NSX '0,6 auta minimalnie wolniejsze od Z i tak samo szybkie co GTRy czy HSV ale prowadzenie bardzo trudne. Auta mega nadsterowne , tylko dla MANIAKÓW:) hehe

4) Toyoty Supry , testowałem ze 4 i wszystkie są szybkie na prostej , wolniejsze w zakretach , lekko podsterowne , czasy minimalnie gorsze od GTRów, NSXów, HSV. Słabszy docisk od wczesniej wymienionych. . Bardzo fajne w prowadzeniu:)

5) Lexusy , zdecydowanie najwolniejsze auta w wyjściowej specyfikacji. Najsłabsze czasy i Vmax ale za to MEGA STABILNE i bezpieczne w prowadzeniu. Trochę nudne na 1 rzut oka ale dzieki komfortowemu prowadzeniu mozna i trzeba jechać na granicy przyczepności trochę jak bolidem F1 co daje mnóstwo funu.

 

2) Druga specyfikacja to: opony WT,brak tuningu,zmieniony olej, 500km max, 1090kg min. 

Przy ograniczeniu mocy do 500km okazało się że cała stawka spłaszczyła się do 1sek!!! różnicy.  Wszystkimi autami , dokładnie wszystkimi zrobiłem czas około 1.35. 

Nissanem Xanavi Z, GTRami i HSV łatwo robiłem niskie 1.35. Toyotami , NSXami średnie 1.35  i nawet Lexusem zszedłem do wysokiego 1.35.

Ogólnie nic się nie zmieniło w klasyfikacji aut , tylko różnica między nimi spłaszczyła się do 1sec. Zmniejszyła się też różnica w Vmax między najszybszym i najwolniejszym autem do 15km/h.

 

Myślę że ta druga specyfikacja jest fajniejsza i mogli byśmy w niej pojechać :) Co wyboru aut to jest ich tyle że chyba dobrze by było wybierać co się lubi :) Laker i Piotras chcą się trudzić w NSXach, Jaski wczoraj jezdził wolniejsza Supra , dobry wybór dla Jaskiego  :thumbsup:

 

A i zapomniałem dodać że fajnie było by śmignąć bez ABS. Z tego co słyszałem w GT500 nie maja ABŚ:)

 

Tyle ode mnie w tym temacie :) To oczywiście luzne i nie wiążące przemyślenia , daj znać Nervus co sądzisz o temacie :)

 

Do zobaczenia wieczorkiem na torze :biggrin:  

Edytowane przez dr-yogi-reborn
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, GT500 to bym pojeździł :)

Supra w odpowiednich rękach to bardzo szybkie auto ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yogi a na jakim torze testowałeś te auta? Bo coś mi się nie che wierzyć w te różnice Vmax.  Jak poszedłeś w piątek po wyścigu to jeszcze trochę pojeździliśmy z Lalkiem i Catanim po fuji, a później dołączył Laker z Jaskim. Jeśli chodzi o Fuji to tam różnice Vmax to około 15-18 km/h między Lexusem a Suprą.  Tak jak na Tokyo najszybsza okazała się Zetka(1,32:5xx),ale potrafi zaskoczyć. Drugi czas to Hsv (1,32:9), GTR ten 1130 kg (1,33:1), Supra Castrol 97 (1,33:4), Supra Yellowhat i Nsx 06' poniżej 34, Lexus 08 1,34,1 a NSX 08' z wielkimi mękami 1,34,5. Nsx 06 jest już ledwo do opanowania, ale ten 08 to już przesada.

Co do prędkości maksymalnych to na fuji lexus 266, GTR(1130 kg) 273, HSV 273, Nsx 277,  Zetka 277, Supry ponad 280(castrol szybsza), ale zyskują dopiero przy wysokich prędkościach bo mają trochę mniejszy docisk. 

Co do ABS to: Electronic aids such as ABS, Traction Control and Stability Control are not allowed even if fitted to the road going variant, and ceramic brakes are prohibited.

Jeśli rzeczywiście będzie GT500 to zajebiście. Jak dla mnie to najciekawsza seria wyścigowa w GT. 


Zbijanie do 500 osłabi strasznie Zetke a lexus i tak będzie musiał być zdławiony. Jak dla mnie są dwie ciekawsze opcje na niedostatek mocy w Lexusie. Pierwsza to wszystkie auta jadą bez oleju oprócz Lexusa, a druga to wszystkie auta oprócz lexusa są zdławione o jakiś tam procent.

Edytowane przez piotras3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testowałem właśnie na Fuji i napisałem że różnica prędkości w 2 specyfikacji to ok. 15km/h . To samo piszesz Ty więc nie wiem o co cho?:) Do tego pisze o 2 specyfikacji a Ty testowałeś w wyjściowych:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis wzialem sick-off wiec cos posmigam pozniej ,ktos cos dzisiaj jezdzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w tej drugiej specyfikacji różnica między najszybszym i nawolniejszym to mniej niż 2 sekundy to zapowiada się epicko. I jeszcze do tego brak ABS - byłoby super. W piątek jeździłem po 2-3 kółka kilkoma autami i jakoś najbardziej podpasował mi Lexus. Nie pogniewałbym się gdybym go dostał. Nie ukrywam, że fajnie byłoby gdyby taki event był dłuższy niż zwykle, może nawet dwukrotnie dłuższy? :)

Spróbuję dzisiaj siąść za wirtualne kółko na chwilę, a jak nie dziś to jutro po wyścigu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×