Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

czyli co ja miałem bez sensu jechać 3-4 kółka starty  czy zaparkować auto w picie do końca i uniknąć kary takim wywodem cwaniackim ? 

Mnie bokiem już wał korbowy wylazł i 4 gary mniej chodziły i już nie chciałem nikogo psuć.

Jechac do konca oczywiscie:) Wiem ze trudno , ale moge sie zalozyc ze nie jeden pojedynek straciles Gustaw:) Zawsze jest z kim powalczyc , a chyba wszyscy mieli jakies problemy wiec nawet przy tak duzych klopotach , byl sens jechac:)

No i pamietaj Gustaw ze pod zadnym pozorem nie piszemy w czasie wyscigu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem ale przepraszałem tylko kurczę żony nie ma do niedzieli mogę jechać, jutro dostaję Thrustmastera RS500 używanego wydarłem za 800,- a mnie bana zakładasz na rejsa gdzie w sumie nie było nadkompletu chlip chlip ;( 

a tak mam czekać do pierwszego poważnego wyścigu w poniedziałek ej no serio , przecież Yogi weź wyjątek zrób jakieś upomnienie a nie jak Policja mandat 500,- i  10 pkt karnych.

Chyba że ogół ma mi za złe że tak skończyłem w madrycie to sie przychyle do kary bez dyskusji.

 

Pozdro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem powtórkę pod kątem zdarzeń Mikael/Remigio i dalszego karambolu.  Mikael przydzwoniłeś w szykanie i zbyt szybko chciałeś wrócić do gry. Gdy cofałeś na wstecznym Remigio już najeżdżał na szykanę. Trzeba było wstrzymać się z gazem i Go przepuścić. Gdyby było zagrożenie że nie zdążysz z manewrem trzeba było przepuścić cały peleton. Takie zagrożenie właśnie było więc proszę pamiętaj o tym na przyszłość. Najpierw spojrzenie na mapkę i dopiero gdy jest bezpiecznie, dalsze ruchy:)

 

Co do karambolu to już zdarzenie losowe , fatalne w skutkach. Remigio wali w bandę a potem to już reakcja łańcuchowa jak w filmach Luca Bessona. Tam zawsze policyjne złomy wpadały na siebie dziesiątkami:) Tak też było i teraz tylko autka warte miliony , do kasacji:) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yogi przyjąłem uwagi do wiadomości :thumbsup: na przyszłość postaram się poprawić. Jeszcze raz przepraszam Remigio

PS. Z opisiu zdarzenia powyżej kara mi się należy

Edytowane przez mikael-v6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze znowu nie mogłem pośmigać. Jeździliście spa wczoraj? Podajcie jakieś orientacyjne czasy ze spa no i z nurba jeśli śmigaliście ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze znowu nie mogłem pośmigać. Jeździliście spa wczoraj? Podajcie jakieś orientacyjne czasy ze spa no i z nurba jeśli śmigaliście ;)

 

Na SPA z raz mialem 2:21 ale to wszystko idealnie trzeba przejechac. Tak to 2:23 z 2 kółka jestem w stanie zrobić tym klockiem :biggrin: Poźniej musze zwalniac mocno w eau rouge i w wolnych sekcjach, masa robi swoje :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na SPA gościliśmy krótko, ale jeździ się super fajnie i super szybko. Będzie ciekawie. Nurb potrenowałem w kilku autach i jednak zdecydowałem się na BRZ. Najprzyjemniej mi się w nim jeździło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SPA , tor szybki a w tych autkach wyjatkowo techniczny:) Co do czasow to nie wiem czy dobrze pamietam : 2.22.xx bylo grane;)

Bedzie sie dzialo:) Tor legenda , nie bez powodu:) Sa momenty ktore zawsze generuja we mnie skok adrenaliny i licze na dobre pojedynki w piatek:)

Dzis wieczor ostry trening o ile kolano pozwoli;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Spa legenda, eau rogue  jak i pierwszy zakręt został chyba niezmieniony od samego początku. Nawet teraz tor jest w takim starym stylu. Gdy zacząłem jeździć online(jeszcze nie jeździłem z wami) poleciałem szybko kupić GT5 academy edition, która miała w sobie wszystkie dodatki(w tym spa) oprócz motegi. Od tamtej pory SPA to mój ulubiony tor. Nie wiem jeszcze jak tu Ford się spisuje, ale może nie będzie źle. Dzisiaj chce coś pojeździć i mam nadzieję, że ktoś też będzie.

Yogi jak noga? Już skończyłeś sprawdzać powtórki? Jeśli tak, to rozumiem czemu już nie boli :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista startowa, orientacyjna na piątek.

 

SPA 12/12 23:00 klikajcie :thumbsup:

 

 

Będzie się działo. Tak jak w Madrycie. Na SPA pierwsza szykana będzie też ryzykowna. Na treningach wielu leciało prosto. Prędkości są wysokie i autka nie mieszczą się w zakrętach.

Na małą zachętę krótkie fotostory z dramatycznego dla mnie wyścigu w Madrycie ==> https://www.facebook.com/media/set/?set=a.336696196518053.1073741945.141213779399630&type=3&uploaded=26

Zapraszam!

  • Like 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Istnieje duza szansa ze nie pojade wiec poki co nie klikam lika... mam nadzieje ze sie wyrobie a jak nie to powodzenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista kolejnosci dla rezerwowych na dzisiaj:
1)Roberto 2)Artexx 3)Falo 4)Rholek 5)Error 6)Mikael 7)Gustaw

Do zobaczenia wieczorem Panowie:)

Edytowane przez dr-yogi-reborn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę pewnie dopiero przed 23. Także jak bym się się spóźnił proszę poczekać chwilkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista kolejnosci dla rezerwowych na dzisiaj:

1)Roberto 2)Artexx 3)Falo 4)Rholek 5)Error 6)Gustaw:)

Do zobaczenia wieczorem Panowie:)

Hmm czy na pewno taka kolejność? :)

Ostatnio była:

 

Jeśli chodzi o kolejność rezerwowych do dzisiejszego wyścigu to:

1)Roberto 2) Falo 3) Artexx 4) Error 5) Rholek 6) Mikael

 

System się zmienił? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aj myślałem, że uda się gdzieś wyżej wślizgnąć :biggrin: chociaż kliki na liście startowej dają nadzieję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki Panowie za to zamieszanie na początku, sorki Nervus bo Ty z tego co widziałem to dwa razy we mnie przyłożyłeś nawet. Nie wiem co się stało. Dlaczego w ogóle zahaczyłem trawę i dlaczego aż tak mnie obróciło. Prawdopodobnie po prostu za późno skręciłem na tym łuku w prawo i gdy koła były już na trawie to skręt kierownicy dopełnił reszty.

Wielka szkoda bo potem jechałem równym tempem,a deszcz tylko by mi jeszcze pomógł.

Gdy zaczęło padać, zanim % urosły, zaryzykowałem i zjechałem po KM. Opłaciło się bo mattamana szybko dojechałem gdy już wilgotność wzrosła:) Potem jeszcze dogoniłem Tomka. Po takim starcie i jeździe z uszkodzonym silnikiem przez całe okrążenie, z bonusowym pitem,to 9 miejsce nie jest takie złe:)

Gratulacje dla podium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie wyniki proszę :) 9. miejsca nie trzeba, już znam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tor legenda i wyścig legenda , niech żałują wszyscy którzy nie dali rady wczoraj:) Pokój zapełnił się jak zwykle , na maksa , chociaż nie wszystkie auta postanowiły wyjechać na grid. Mieliśmy jednego widza w postaci Cataniego:) Podejrzewam że goście uniemożliwiali start:) Mam nadzieję że miło się oglądało:) 

Start jak zwykle spokojnie i juz po 1 zakręcie jestem na końcu. Dzieki temu mam sporo czasu na odpowiednią reakcje na to co przede mną . A działo się trochę , kłęby dymu, hamulec na maksa i jakoś udaje się przemknąć :) Na powtórce dopiero zobaczyłem że Rholek wyjechał za szeroko na pobocze , złapał spina i przeciął bezwładnie cały tor wprost pod koła Nervusa. Pechowy babol niestety i dwa auta rozwalone.Smutno mi było bardzo z tego powodu ale trzeba było cisnąć dalej. Tor szybki z długą prostą i tu nie miałem już dylematów z wyprzedzaniem jak w Madrycie. Wszystkie wolniejsze furki udaje się wyprzedzić w drafcie lub ciaśniej w zakręcie. Dzięki Panowie z kulturalną jazdę , trzymanie linii i świetne pojedynki :thanks: W połowie wyścigu zasadzam się w czołówce i walczę z Piotrasem!! :biggrin:  Falo!! :biggrin:  Roberto!! :biggrin:  i troszkę z Jaskim :biggrin:  :biggrin:  Auto spisuje się świetnie i każdego z wymienionych ścigantów  udaje się wyprzedzić na torze ( na może Jaskiego nie:)Piotras  w końcu odbiero pozycję i odjeżdża:)  Dalej to już mój błąd przy wjezdzie do pitu po opony deszczowe ( KM:). Wale w bandę i zatrzymuje się przed wjazdem. Zanim zdążyłem się wygrzebać mija mnie Veyron i potem już do samego końca gonie czołową trójkę (Roberto, Piotras , Jaski) i uciekam przed ciśnieniującym do samego końca Falo :biggrin:  :biggrin:  Świetne zawody , pogoda trochę namieszała. Jaski bezpiecznie prowadził na suchym a w deszczu TVR....NIE JEDZIE:) Na prostej wyprzedza Go nawet Baby Lambo(Gallardo) Czad:)

Graty Roberto za wygraną ...o 0,026sec czy jakoś tak :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:

Graty Piotras za p2 i super jazdę przez cały wyścig :biggrin:  :biggrin:  Dzięki za dobre pojedynki.

I cóż graty Jaski za p3 :) oj nie lubisz już deszczu co??? :)

Dzięki wszystkim za start i fajne zawody:) Mega zajebiście że pojawili sie Aruw i Laker:) Fajnie było znowu z Wami ścigać sie w wyścigu ligowym :thumbsup:  :biggrin:  No igratulacje za dobrą jazdę i wynik:)

 

Szkoda Nervus tego pecha z początku i pozniejszego DCka:( Mam nadzieję że już w końcu wyczerpał sie Twój pechowy limit w tym evencie i na BH będzie juz miodzio:)

 

Mam też prośbę do wszystkich by na pierwszych kilometrach gdy jedziemy w ścisku wykazywać maksymalne skupienie i unikać takich błędów trawkowych jak ostatni i nie tylko. Było już parę takich przypadków i chciałbym abyśmy wszyscy mieli je z tyłu głowy wyjeżdżając do kolejnego wyścigu. Jedzmy wolniej ale w torze, tak by nie tracić kontroli nad autem szczególnie w takim momencie wyścigu jak start :thumbsup:

 

Do wieczora Panowie  :biggrin:  Dziś przed nami 3h miód malyna   :biggrin:

Edytowane przez dr-yogi-reborn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Nervus tego pecha z początku i pozniejszego DCka:( Mam nadzieję że już w końcu wyczerpał sie Twój pechowy limit w tym evencie i na BH będzie juz miodzio:)

 

Do wieczora Panowie  :biggrin:  Dziś przed nami 3h miód malyna   :biggrin:

Nie mam o czym pisać, bo mój wyścig skończył się, zanim się rozpoczął... Jeszcze przed drugim zakrętem. Nie wiem, czy się pozbieram na dzisiaj. Jestem jeszcze wkur***ony i rozczarowany po wczorajszym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×