Skocz do zawartości
Żywy

PlayStation 4

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiscie wolal bym PS4 za te 450$ (co i tak dalej bylo by nizsza cena niz X1) ale z darmowym multi.

http://www.eurogamer.net/articles/2013-09-20-sony-expects-to-recoup-playstation-4-hardware-loss-at-launch

No to mam 50$ w kieszeni. A PS+ będę dopiero przedłużał jakoś w przyszłym roku. Ja jestem zadowolony. I tak bym kupował plusa jakby było darmowe online tak jak teraz na PS3. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od początku uważałem to za bezczelny ruch i dalej tak uważam. Odbijanie sobie przymusowymi opłatami za usługi, które powinny być darmowe bo stanowią część danego produktu, za który już raz zapłaciliśmy. Ale widzę, że gracze lubią jak zabiera im się z każdej strony kasę i przez to wielkie korporacje czują się bezkarne w swoim postępowaniu.

 

Tym tokiem myślenia kupując grę która ma tryb multi powinni w paczce dodawać darmowy dostęp do internetu ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy nie rozumieją że tańsza konsola poszła kosztem płatnego multi.

Poza tym mając PS3 Plus jest bardoz opłacaln a do tego jak dojdzi ePS4 to już w ogóle taniocha.

Poza tym jakby multi nadal było darmowe to pewnie konsola byłaby 100 - 200 dolarów droższa i wtedy byłby płacz że czemu tak drogo i wolimy płatne multi i tańszą konsolę.

Poza tym kupujemy konsolę a nei dostęp do usług. Nikt nikomu nie każe grac po sieci.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym wielu ludzi używa  PS+ a dla nich nic się nie zmieni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wczoraj przedłużyłem plusa na rok i do tego 3 miesiące gratis i ciekawi mnie jak często będą darmowe gry w plusie na ps4 bo raczej na co miesięczną porcję nie ma co liczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...no właśnie zapowiedziana na targach była gra co miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie może nie bezpośrednio związane z PS4. Czy kupując produkt sony patrzycie na taki aspekt na co te pieniądze dana firma wydaje? Chodzi mi o to że Sony jest jednym ze sponsorów Ligi Mistrzów ale i pewnie nie tylko tego, czy ma to dla was jakieś znaczenie. Dla mnie jest to dość marginalne znaczenie ale zawsze gdy nie mogę się zdecydować na produkt jednej firmy to sprawdzam która co lub kogo sponsoruje żeby wiedzieć gdzie niejako część moich pieniędzy pójdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie patrzylem na to pod tym katem ;) Chce dostac dobry produkt. A gdzie hajs pojdzie to juz ich sprawa :p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy nie rozumieją że tańsza konsola poszła kosztem płatnego multi.

Poza tym mając PS3 Plus jest bardoz opłacaln a do tego jak dojdzi ePS4 to już w ogóle taniocha.

Poza tym jakby multi nadal było darmowe to pewnie konsola byłaby 100 - 200 dolarów droższa i wtedy byłby płacz że czemu tak drogo i wolimy płatne multi i tańszą konsolę.

Poza tym kupujemy konsolę a nei dostęp do usług. Nikt nikomu nie każe grac po sieci.

Skoro przy ps3 doplacali 250 $

I nie bylo platnego plusa to dopłacanie 60 $ przy ps4 to tyle co kot napłakał

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalk 4

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tłumaczyć nie musisz.

Mam Plusa do kwietnia 2015 roku. :P

Moi znajomi (ci któych znam osobiście) dzielą sie na takich któży się zawzięli i nie chcą Plusa w PS3 tak dla zasady, oraz na takich któży mają Plusa i sobie go bardzo chwalą. Nie znam osoby która zrezygnowała z Plusa bo uważa że usługa jest kiepska czy coś.

Zachowania Sony nie pochwalam (tak dla zasady), ale jestem dużym chłopcem i rozumiem prostą zależność: Tańsza konsola + przymusowy Plus żeby wyjść na zero. Tyle że sama w sbie usługa jest rewelacyjna, i chociażby paswowałą nam tylko jedna/dwie gry na rok - to i tak wychodizmy na zero + dostajemy jeszcze masę innych gier które można ograć jak się chce.

Najgorzej wyjdą na tym posiadacze tylko jednej konsoli (PS4) a zwłaszcza ci co kupują konsolę dla 2 - 3 tytułów w które zamierzają grać przez parę lat. Ci woleli by zapłacić więcej za PS4 ale mieć darmowe multi.

Niestety moje podejście jest subiektywne.

Mam PS3, będę miał PS4, Plus jest opłącalny i tak czy siak bym go przedłużał więc ja tam sie ciesze z tańszej konsoli.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle gier z plusa i tyle crapow, a dobrych gier mozna policzyc na jednej lapce...  A teraz na ps4 jakis crap i niepelna wersja za friko na plusa, ale mi rewelacja bullshit!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, plus jest opłacalny, ale przedstawię mój punkt widzenia:)

Sony, postanowiło sobie odbic kasę z ps4, której cenę obniżyło, aby więcej ludzi ją kupiło, co się wiąże z większym zarobkiem.

PS+ = na tym będzie sobie odbijac CO ROKU po 200 złotych w zamian dając klika gierek ( nic ich nie kosztuje udostępnienie kilku plików..)

Więc Sony to wszystko przemyślało i co roku sobie będzie "odbijac" po 200 zł.

Co nie zmienia faktu, że jest to usługa opłacalna :)

Edytowane przez szyma45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@szyma45

Dokładnie tak właśnie będzie.

Z którychś wpisów z rozmowy wychodziło że cena PS4 jest obniżona na tyle, że Sony potrzebuje chociaż jednej subskrypcji rocznej plusa i jednej kupionej gry żeby wyszli na czysto.

 

@Wili23

Na palcach jednej ręki w jakim okresie czasu? Jeżeli w ciągu roku to chyba i tak się opłacało, nie?

Na start przecież nie dadzą nam KillZone, Watch Dogs czy czegoś innego. Pomyślcie logicznie, zjedzmy te Indyki  które dadzą na początek i cierpliwie poczekajmy na lepsze tytuły.

W między czasie można ogrywać zaległości/nowe rzeczy z Plusa na PS3/Vita.

 

Na zakończenie konkluzja:

Sony wymyśliło (odgapiło od M$) taka a nie inną politykę - jedni się cieszą inni klną. Wszystkim na raz nie dogodzisz. Dla Sony jest to opłacalne "że hej".

"Sony nas okrada"?? Nikt nikomu na siłę konsoli nie wciska. Stara dobra zasada - jak cię stać na rozrywkę to za nią płacisz. Jak nie, to czekasz aż stanieje albo łapiesz się za coś innego.

Dyskusje na temat Plusa uważam za bezsensowne. Jest jak jest i nikt tego już nie zmieni.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle gier z plusa i tyle crapow, a dobrych gier mozna policzyc na jednej lapce...

 

Gry dobre i bardzo dobre:

 

 

inFamous 2

Motorstorm Apocalypse

LittleBigPlanet 2

Darksiders

Oddworld: Stranger’s Wrath HD 

Deus Ex: Bunt Ludzkości

Dead Space 2

Just Cause 2

Borderlands

Red Dead Redemption

Resident Evil 5: Gold Edition

Bulletstorm

Crysis 2

Ratchet & Clank: All4One

Batman: Arkham City

Vanquish

Bioshock 2

Mortal Kombat

Sleeping Dogs 

God of War HD

Mass Effect 3

Dead or Alive 5 

Okami HD

Lord of the Rings: War in the North

Hitman Rozgrzeszenie

Catherine

Kingdoms of Amalur: Reckoning

ICO and Shadow of the Colossus HD Collection

Demon’s Souls

Uncharted 3 - single player

Little Big Planet Karting

X-com Enemy Unknown

Battlefield 3

Mafia II

Spec Ops: The Line

Assassin's Creed 3

Jak & Daxter Trilogy

Far Cry 3

Dragons Dogma: Dark Arisen

 

 

To na samą Ps3 z pominięciem indyków, które też są czasami bardzo przyjemne. To ile Ty masz tych palców :P

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A te gry na ps3 będę mógł pobrać na ps4 ?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy będę mógł w nie grać na ps4?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry z plusa to crapy... dobry rodziny. Jeżeli weźmiemy pod uwagę ich średnią, to wychodzą tam tylko gry dobre i bardzo dobre. Niebawem FC3 i DD, w które zawsze miałem ochotę zagrać. Niestety, jeżeli ktoś ogranicza sie tylko do BF czy CoD, to jest sobie sam winien.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@szyma45

Obrażę cie ale czytając twoje wypowiedzi sam się o to prosisz, albo jesteś po prostu głupi - w tym przypadku nic nie poradzisz i szczerze współczuję - albo się na idiotę lansujesz,. Co jest jeszcze bardziej żałosne.

 ...nic ich nie kosztuje udostępnienie kilku plików..

 

Po tym jednym zdaniu rozmowa merytoryczna o Plusie i "dymaniu przez Sony" przestaje mieć sens. Jeśli uważasz że utrzymanie infrastruktury sieciowej, serwerów, opłaty za prąd i pensje dla ludzi nad tym czuwających to nic, to zajmij się prowadzeniem takiego biznesu i pogadamy po pół roku.

Co do reszty twoich wypowiedzi - wstawienie emotki na końcu nie uczyni jej mniej żałosną.

 

Na koniec pytanko dla wszystkich bluzgających na obowiązkowego Plusa.

Czy ktoś z was miał styczność z XBox Live Gold i dlaczego na teoretycznie słabszej konsoli MS działa Cross Game Chat a Na PS3 nie?

Edytowane przez Mori
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cross Game Chat - Na PS3 (przynajmniej oficjlanie) nie starczyło RAMu. Na PS4 nie będzie już tego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie czy nie ma w jakichś sklepach internetowych oferty wymiany ps3 na ps4 za jakąś tam opłatą? Bo coś mi się o uszy obiło ale nie moge nic podobnego znaleźć.

Edytowane przez Hubcio-com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×