Skocz do zawartości
Żywy

PlayStation 4

Rekomendowane odpowiedzi

To jest teoretyzowanie i snucie planów na przyszłe nie miesiące ale lata.

Jeżeli Gaikai wypali na PS4 co ma w Europie nastąpić MOŻE w 2014, to jest opcja na jego rozwinięcie na większa gamę urządzeń.

W pierwszeństwie TV Sony a później MOŻE inne urządzenia.

Jest to czyto teoretyzowanie i snucie dalekosiężnych planów.

Jeżeli usługa wyjdzie poza Sony TV to może działać równiez na PC.

Powodzenia w oczekiwaniu!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mało wiesz, nie takie rzeczy się robi w korporacjach aby mieć przewagę nad konkurencją. Myślisz, że M$ bardziej zależy na ilości sprzedanych gier czy konsol? Ale tego nie wyczytasz tutaj na forum :) Prawdziwa wojna dopiero przed nami.

 

Producenci mówią, że do konsol dopłacają a zarabiają na grach. Zależy im, żeby sprzedać jak najwięcej konsol, dopłacić do tego gruby hajs i mniej zarobić na grach. Seems legit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie na serio. PCciarze mowią że będa grać dzięki Gaikai w gry z ps4 na PC i że blablabloa nie trzeba kupowa konsoli. Nie wiem o co chodzi, bo jeżeli tak, to troche strzał w stopę.

Pewnie nawet jeżeli coś takiego wyjście to jakaś licencja na to będzie równa cenie konsoli ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2miesiące.

 

Hype mnie powoli ogarniia. PS4 zapowiada się pod każdym wględem lepiej od PS3. Zaczynając na padzie ,a kończąc na tytułach startowych. Biorę na premierę wraz z AC IV , WATCH_DOGS, KILLZONE : SF. Byle do 29.11 ;)!

Edytowane przez unknown3d
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up...Ps4 zapowiada się pod każdym względem lepiej niż Ps4 ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W drugim newsie dodano info, że deweloper celuje w dwie identyczne wersje. Niema co się napalac. MS zapewni sobie identyczne wersje najważniejszych tytułów. To nie sega czy nintendo z którymi można zdrowo konkurować. To buraki z kasą którzy na e3 płacili wydawcą żeby nie wspominali że wersje na ps4 w ogóle istnieją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam taką nadzieje , chodz zdaje sie ze ps3 tyle wytrzymało bo bylo bardzo inne od pc

Tak was to boli  że ktoś gra za darmo a wy bulicie  ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak was to boli  że ktoś gra za darmo a wy bulicie  ?

Bo nie tolerujemy zlodziejow?

 

 

 

BF4 on PS4 runs at 720p upscaled to 1080p and solid 60 fps.

 

Czytalem, gdzies ze ledwo 60 bedzie na multi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak was to boli że ktoś gra za darmo a wy bulicie ?

Troll included?
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W drugim newsie dodano info, że deweloper celuje w dwie identyczne wersje. Niema co się napalac. MS zapewni sobie identyczne wersje najważniejszych tytułów. To nie sega czy nintendo z którymi można zdrowo konkurować. To buraki z kasą którzy na e3 płacili wydawcą żeby nie wspominali że wersje na ps4 w ogóle istnieją.

Muszę potwierdzić, zewsząd napływają informacje, że BF4 mógłby wyglądać lepiej na PS4, ale nie będzie :)

Jeśli różnica w mocy byłaby nieznaczna (PS3, X360) to bym na to większej uwagi nie zwracał.

Niestety tutaj wychodzi, że przy odrobinie chęci BF4 na PS4 mógłby śmigać w natywnym 1080p.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdura kompletna ze strony Dice, w wersje PC upychają co się da od strony wizualnej, a przecież tylko mały ułamek graczy ma takie kompy żeby zobaczyć wszystkie fajerwerki na ultra detalach, większość pewnie będzie grać na średnio-wysokich więc dlaczego również na mocniejszej konsoli nie zrobić więcej tak jak na mocniejszych kompach. Tłumaczenie że musi być identycznie w sytuacji kiedy wyszło na jaw że ps4 jest sporo mocniejsze do mnie nie trafia. Powinni kożystać z tego co oferuje sprzęt. Jeśli nie będzie 1080p to odpuszczam BF'a na premierę i kupię na kompa lub za rok za połowę ceny.

Edytowane przez zyga101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za morony z tych devsów. Ciekawe kto od nich to kupi mając na uwadze, ze sprzęt może tylko oni nie chcą wyciągnąć więcej bo biorą w łape. Skoro są w kieszeni Microsoftu to nie potrzebują naszych pieniędzy skoro sa już finansowani. Oby im się odbiło to czkawką, a Microsoftowi zycze rychłego upadku, świat bez monopolistów bylby piękniejszy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupi to kilka milionów ludzi i co do tego nie ma żadnych wątpliwości.

Może EA/Dice zrobiły rachunek i wyszło, że jeśli kopia na PS4 będzie dużo lepsza to ludzie posiadający tylko konsolę X1 oleją ten tytuł.

Nawet jeśli MS otworzyło portfel to przecież nie mogą tego robić przy każdym tytule multiplat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do brania w łapę to bym nie przesadzał.

Pisałem o tym w temacie BF4, ale skoro wątek się rozwija tutaj to powtórzę pokrótce.
BF3 było robione przez cały ten zespół przez dwa lata na 3 platformy. Teraz BF4 jest robiony na 5 platform i to w tym samym czasie a informacje aby ekipa DICE znacząco się rozrosła jakoś brak.

Nie sugerujcie sie pie...m o hamowaniu wersji na PS4 przez XBox One`a. Zwykła ściema ze strony DICE, staropolskie powiedzenie mówi "bierz siły na zamiary a nie zamiar podług sił" A DICE zabrało się od dupy strony.

Przykład najbardziej adekwatny? Wymagania PCta aby BF3 śmigał w Full HD i 60 klatkach:
- 4ro rdzeniowy procek
- 4 GB RAM, podobno "wystarczą DDRy3
- karta grafiki z 1GB RAMu, DDR5 zalecane
- no i 64 bitowy system.
Jeśli się mylę to proszę o sprostowanie, ale takie informacje znalazłem na PCtowych forach.
Specyfikacji PS4 czy XBone`a chyba podawać nie muszę?
Więc wytłumaczyć mi dlaczego na teoretycznie dwukrotnie mocniejszym PS4 i XBone chłopaki z DICE nie potrafią wykręcić FHD na konsoli, czyżby:

 

PS. PS3 ma 256 MB  a X360 512 MB RAMu i BF3 śmiga w HdReady w 30 klatkach.

Edytowane przez Mori
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AC4 i WD tez sa robione na 5 platform, i zapowiada sie, ze podobnie jak BF4 rozniez beda chodzily w 720p na next-genach, widocznie taki urok cross-genow. Trzeba poczekac, az deweloperzy porzuca PS3/X360 i poswieca 100% pracy wylacznie na next-geny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WD jest 1080p30 na PS4, rozdzielczość na X1 nie została jeszcze ogłoszona.

Dla mnie jedyną grą która w tym momencie zasługuje na miano nextgen to Resogun i Killzone: SF (jeśli to 60fps będzie częściej niż rzadziej).

Reszta to takie prawie nextgen :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WD jest 1080p30 na PS4, rozdzielczość na X1 nie została jeszcze ogłoszona.

Dla mnie jedyną grą która w tym momencie zasługuje na miano nextgen to Resogun i Killzone: SF (jeśli to 60fps będzie częściej niż rzadziej).

Reszta to takie prawie nextgen :P

 

PS4 w bundle z KZ na start a Resogun w Plusie został zapowiedziany tylko nie pamiętam czy razem z DriveClub czy na następny update ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WD jest 1080p30 na PS4, rozdzielczość na X1 nie została jeszcze ogłoszona.

To mnie uspokoiłeś bo jakby WD nie było FHD to już  była by troszkę porażka. Swoją drogą dobrze że w USA premiera trochę szybciej bo przez te dwa tygodnie do europejskiej Eurogamer rozbierze te gry na czynniki pierwsze i zobaczymy w co warto zainwestować kasę, a co jest tylko nędzną multiplatformą. Liczę jeszcze na 1080p w Black Flag

Edytowane przez zyga101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie źródło dotyczące fhd w WatchDogs.

 

Na ppe czytałem, że dyrektor kreatywny nie jest pewien, czy tytuł będzie działał w 1080p na next-genach. Mówi się też o 900p na PS 4 (720p na Xbone) skalowanym do 1080p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy instalacja gier na dysku będzie opcjonalna, czy wymagana. Jeżeli opcjonalna to czy będzie dostępna dla każdego tytułu? KZ : SF zajmie 50gb miejsca na dysku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ma być opcjonalna pełna instalacja z dysku BD-ROM i tylko na wewenętrzny dysk.

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro już Sony wskrzesza Psygnosis to ja bym się wcale nie obraził na jakiś remake albo kontynuację najlepszych, wydanych przez nich gierek na PS4: "Drakan" i "Discworld". Action-RPG z lataniem na smoku?, nowe klimatyczne "Discworld Noir" w pieknej oprawie pod np. "Dishonored"? Fuck YES! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×