Skocz do zawartości
Żywy

PlayStation 4

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiecie czy nie ma w jakichś sklepach internetowych oferty wymiany ps3 na ps4 za jakąś tam opłatą? Bo coś mi się o uszy obiło ale nie moge nic podobnego znaleźć.

 

Taka wymiana będzie możliwa w Biedronce. W gratisie dostaniesz też dwie bagietki czosnkowe. 

.

.

.

 

Jprdl... Skąd ludzie biorą takie teorie? :blink:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:rofl:
 

 

Jprdl... Skąd ludzie biorą takie teorie?

Desperacja :laugh:
Tak jest już gro takich sklepów. Wymiata działa na zasadzie door-to-door, musisz posiadać własne orginalne pudełko i instrukcje.
Sony ogłosiło także, że oddając xbox'a gratis otrzymasz 2 wybrane gry AAA :biggrin:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, może jakieś sklepy sobie wruzcą jakąś dziwną ofertę. Poza tym do kupna itp. jest osobny temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry dobre i bardzo dobre:

 

Same "jednorazowki" na 2-4 dni, nic do pogrania na dluzej oprocz BF3, ktory wyszedl DWA LATA po premierze, serio, wolalbym ta kase na PS+ przeznaczyc na gre, ktora sam wybiore i wiem, ze starczy mi na rok albo i dluzej, dla mnie ilosc<jakosc.

 

 

@szyma45

Jeśli uważasz że utrzymanie infrastruktury sieciowej, serwerów, opłaty za prąd i pensje dla ludzi nad tym czuwających to nic, to zajmij się prowadzeniem takiego biznesu i pogadamy po pół roku.

 

Ale to robia i tak i tak, bo PSS chodzi 24/7, a samo aktualizowanie zawartosci to akurat najmniejszy pikus, ktory rzeczywisce NIC ich nie kosztuje.

 

 

@szyma45

Czy ktoś z was miał styczność z XBox Live Gold i dlaczego na teoretycznie słabszej konsoli MS działa Cross Game Chat a Na PS3 nie?

 

Bo ta konsola jest slabsza  w teorii, a w praktyce jest dokladnie odwrotnie ;P Wszystko rozchodzi sie o RAM - X360 majac 512MB potrzebuje tylko 32MB na OS, wiec sporo zostaje dla gier i innych "ficzerow" jak wlasnie XGVC, i to juz od poczatku istnienia konsoli, podczas gdy PS3 majac 256MB ostatecznie po wielu latach i update'ach FW zeszlo do 43MB na OS, no ale to i tak niewiele pozostaje w porownaniu do X360.

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żywy teraz to doj.....eś.

 

Jednorazówki na 2-3 dni,nie wdaje się w takie polemiki ale to co piszesz to już idiotyzm bo inaczej tego nie można nazwać.

 

Jakie gry starczą ci na rok??to,że przez rok grasz w jedną grę to ci współczuje,takie gry jak BF czy np Fifa oczywiście są na rok ale do popykania między normalnymi tytułami.

 

Proszę Cię jak masz pisać takie głupoty to lepiej zachowaj je dla siebie i nie wypisuj ich na forum publicznym.

 

 

W sumie One cię podsumował:

 

 

 

Gry z plusa to crapy... dobry rodziny. Jeżeli weźmiemy pod uwagę ich średnią, to wychodzą tam tylko gry dobre i bardzo dobre. Niebawem FC3 i DD, w które zawsze miałem ochotę zagrać. Niestety, jeżeli ktoś ogranicza sie tylko do BF czy CoD, to jest sobie sam winien.

Edytowane przez Siudak83
  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, znowu zaczynamy osobiste wycieczki.

Obaj równo pojechaliście.

Niektórzy maja gry na 2 - 3 dni - przejść i kolejna - a niektórzy graja w jedną grę parę lat.

Sam grywałem w FPS'y na PC, wiem o co chodzi więc postarajcie się bez jechania po sobie być tolerancyjni wobec innych zapatrywań na granie.

 

Powtórzę ponownie - nikt nikomu nie każe kupować PS4, (chyba że deal z Biedronki - to tylko głupi by nie brał) :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Same "jednorazowki" na 2-4 dni, nic do pogrania na dluzej oprocz BF3, ktory wyszedl DWA LATA po premierze, serio, wolalbym ta kase na PS+ przeznaczyc na gre, ktora sam wybiore i wiem, ze starczy mi na rok albo i dluzej, dla mnie ilosc<jakosc.

 

Bo ta konsola jest slabsza  w teorii, a w praktyce jest dokladnie odwrotnie ;P Wszystko rozchodzi sie o RAM - X360 majac 512MB potrzebuje tylko 32MB na OS, wiec sporo zostaje dla gier i innych "ficzerow" jak wlasnie XGVC, i to juz od poczatku istnienia konsoli, podczas gdy PS3 majac 256MB ostatecznie po wielu latach i update'ach FW zeszlo do 43MB na OS, no ale to i tak niewiele pozostaje w porownaniu do X360.

 

...Rzekł gość, który nawet nie posiada Plusa i nie miał okazji zagrać w żadną z oferowanych gier. Aż pokusiłem się o sprawdzenie Twojego profilu na PSN, z którego można wyciągnąć bardzo fajne wnioski. Przecież Ty nawet w tych swoich zajebistych strzelankach na cały rok grania, ugrałeś stosunkowo niewiele. Jeżeli tak bardzo nie interesuje Cię oferta Plusa, to po kiego grzyba przyłazisz tutaj i siejesz ferment? To samo tyczy się rzekomej wyższości Xboxa360 nad PS3. Skoro tak kochasz i wielbisz maszynkę Microsoftu, to może lepiej czmychaj na forum Xboxa i tam wychwalaj jedyną i najlepszą według Ciebie konsolę wszechczasów, razem z grą dekady - Titanfallem. 

Pozdrawiam.

Edytowane przez _Matheo_
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@szyma45

Obrażę cie ale czytając twoje wypowiedzi sam się o to prosisz, albo jesteś po prostu głupi - w tym przypadku nic nie poradzisz i szczerze współczuję - albo się na idiotę lansujesz,. Co jest jeszcze bardziej żałosne.

Po tym jednym zdaniu rozmowa merytoryczna o Plusie i "dymaniu przez Sony" przestaje mieć sens. Jeśli uważasz że utrzymanie infrastruktury sieciowej, serwerów, opłaty za prąd i pensje dla ludzi nad tym czuwających to nic, to zajmij się prowadzeniem takiego biznesu i pogadamy po pół roku.

Co do reszty twoich wypowiedzi - wstawienie emotki na końcu nie uczyni jej mniej żałosną.

 

Na koniec pytanko dla wszystkich bluzgających na obowiązkowego Plusa.

Czy ktoś z was miał styczność z XBox Live Gold i dlaczego na teoretycznie słabszej konsoli MS działa Cross Game Chat a Na PS3 nie?

A czy ja piszę o utrzymywaniu infrastruktury etc. etc. ? Nie.

Co do emotek, nikt mi nie zabroni ich wstawiania:)

 

Co do reszty moich wypowiedzi ... Wolę się zapytać i wiedzieć, niż żyć w niewiedzy.

Edytowane przez szyma45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@_Matheo_

Gwoli scislosci to od dwoch-trzech lat praktycznie nie tykam PS3, raz na 2-3 tygodnie odpale GT5 i to wszystko, bo raz - nie bawia mnie gry w 20-25FPSach, a dwa to jeszcze mniej bawia mnie gry nastawione wylacznie na kampanie SP, w ktorej brak tak podstawowej wydawalo by sie rzeczy jaka jest AI, wiec dopoki ten aspekt bedzie kulal tak dlugo gry nastawione na SP w ogole nie beda mnie interesowaly, a ze praktycznie tylko takie daja w PS+ tak DLA MNIE ta usluga jest w ogole nieatrakcyjna.

 

 

To samo tyczy się rzekomej wyższości Xboxa360 nad PS3. Jeżeli tak bardzo nie interesuje Cię oferta Plusa, to po kiego grzyba przyłazisz tutaj i siejesz ferment? To samo tyczy się rzekomej wyższości Xboxa360 nad PS3. Skoro tak kochasz i wielbisz maszynkę Microsoftu [...]

 

Nie wielbie tylko stwierdzam oczywisty fakt, nawet samo Sony otwarcie przyznalo, ze brak XCVC wynika tylko i wylacznie z mniejszej ilosci RAMu, no ale OK, jak ktos jest az tak zaslepiony firma Sony, ze nie akceptuje slowa krytyki nawet od nich samych to chyba nie mamy o czym rozmawiac. A poza tym to sa serwisy specjalizujace sie w porownywaniu gier na obie platformy, i tam czarno na bialym widac, ktora konsola w 90-95% przypadkow wypada gorzej.

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Żywy

No to konsole nie są dla ciebie, nie grasz na PS3 to nie będziesz grał na PS4. Ale teraz mi się wszystko układa. Po cholerę ci plus, jak na PC masz może wszystko za darmo :D Ktoś kto kupuję gry , zawsze doceni ps plus nawet jak zainteresuje go tylko kilka gier w ciągu roku. Teraz się tłumacz :P Praktycznie nie znam osoby która by nie piraciła na PC gier single player, więc mam podstawy zapytać czy plus cię nie interesuje bo piracisz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu PS3 mialo swoj czas, a to, ze Sony na sile przedluza jego zywot to nie znaczy, ze ja musze z nim obcowac do samego konca, jak PS4 zacznie niewyrabiac to tez je porzuce i wroce na PC czekajac na PS5, proste. I nie, nie pirace gier, od 2och lat jedyne w co pogrywam to LoL, ktory jest darmowy, a poza tym jak mowilem - spiracone gry tez nie maja AI, a co za tym idzie oferuja zerowy fun z gry.

Edytowane przez Żywy
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie czy nie ma w jakichś sklepach internetowych oferty wymiany ps3 na ps4 za jakąś tam opłatą? Bo coś mi się o uszy obiło ale nie moge nic podobnego znaleźć.

w niemieckim gamestop jest taka opcja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w niemieckim gamestop jest taka opcja

Oddaj nam swoja stara konsole, a dostaniesz rabat na nowa  ps4 z tego co pamietam, to najwiekszy rabat jest jak oddasz konsole i dwie wybrane przez nich gry.

Edytowane przez wili23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Same "jednorazowki" na 2-4 dni, nic do pogrania na dluzej oprocz BF3, ktory wyszedl DWA LATA po premierze, serio, wolalbym ta kase na PS+ przeznaczyc na gre, ktora sam wybiore i wiem, ze starczy mi na rok albo i dluzej, dla mnie ilosc<jakosc.

 

 

 

Ale to robia i tak i tak, bo PSS chodzi 24/7, a samo aktualizowanie zawartosci to akurat najmniejszy pikus, ktory rzeczywisce NIC ich nie kosztuje.

 

 

 

Bo ta konsola jest slabsza  w teorii, a w praktyce jest dokladnie odwrotnie ;P Wszystko rozchodzi sie o RAM - X360 majac 512MB potrzebuje tylko 32MB na OS, wiec sporo zostaje dla gier i innych "ficzerow" jak wlasnie XGVC, i to juz od poczatku istnienia konsoli, podczas gdy PS3 majac 256MB ostatecznie po wielu latach i update'ach FW zeszlo do 43MB na OS, no ale to i tak niewiele pozostaje w porownaniu do X360.

 

 

To że Tobie nie pasują te gierki nie zmienia faktu, że to są dobre i bardzo dobre gry i w plusie było ich tyle, że trzeba palców u paru łapek a nie jednej ;) A z tymi kosztami to Ty na serio myślisz, że wstawienie gry do plusa to dla Sony tylko zaktualizowanie sklepu i nic nie płacą wydawcy który ma prawa do tytułu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@_Matheo_

Gwoli scislosci to od dwoch-trzech lat praktycznie nie tykam PS3, raz na 2-3 tygodnie odpale GT5 i to wszystko, bo raz - nie bawia mnie gry w 20-25FPSach, a dwa to jeszcze mniej bawia mnie gry nastawione wylacznie na kampanie SP, w ktorej brak tak podstawowej wydawalo by sie rzeczy jaka jest AI, wiec dopoki ten aspekt bedzie kulal tak dlugo gry nastawione na SP w ogole nie beda mnie interesowaly, a ze praktycznie tylko takie daja w PS+ tak DLA MNIE ta usluga jest w ogole nieatrakcyjna.

 

Więc ponawiam pytanie... Po co przyłazisz tutaj i siejesz ferment? Od dłuższego czasu większość Twoich postów w różnych tematach na tym forum jest atakiem na Sony, PS3, PS4, oraz na ofertę Plusa. Tak Cię boli, że większość graczy (już nie tylko w Polsce, ale i na świecie - patrz słupki sprzedaży) uważa, że maszynka Sony jest lepsza, ma bogatszą ofertę i po prostu daje im więcej funu niż Xbox360? Naprawdę polecam przerzucenie się na forum ze znakiem "X" w nazwie.

Nie wielbie tylko stwierdzam oczywisty fakt, nawet samo Sony otwarcie przyznalo, ze brak XCVC wynika tylko i wylacznie z mniejszej ilosci RAMu, no ale OK, jak ktos jest az tak zaslepiony firma Sony, ze nie akceptuje slowa krytyki nawet od nich samych to chyba nie mamy o czym rozmawiac. A poza tym to sa serwisy specjalizujace sie w porownywaniu gier na obie platformy, i tam czarno na bialym widac, ktora konsola w 90-95% przypadkow wypada gorzej.

 

To niech te serwisy pokażą mi argumenty w postaci Uncharted 2 i 3, God of War 3, Metal Gear Solid 4, Heavy Rain, Killzone 2 i 3, działające i wyglądające na Xboxie równie dobrze i bez żadnych spadków płynności. Te wszystkie branżowe porównania to można o kant dupy rozbić. O ile dobrze pamiętam, to nawet twórcy MGS4 stwierdzili, że X360 nie uciągnąłby ich gry. No ale przecież według Ciebie i tych wszystkich szanowanych serwisów - X360 jest lepszy, a my się nie znamy i jesteśmy zaślepieni. Tylko czy aby na pewno to my jesteśmy zaślepieni?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc ponawiam pytanie... Po co przyłazisz tutaj i siejesz ferment?

 

Bo to temat o PS4 a nie PS3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry z plusa to crapy... dobry rodziny. Jeżeli weźmiemy pod uwagę ich średnią, to wychodzą tam tylko gry dobre i bardzo dobre. Niebawem FC3 i DD, w które zawsze miałem ochotę zagrać. Niestety, jeżeli ktoś ogranicza sie tylko do BF czy CoD, to jest sobie sam winien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania co Zywy czyli uważam, że ps+ to wymuszona usługa, która nie jest dobra dla wszystkich. To, że wy lubicie sobie pograć co jakiś czas w różne tytuły nie oznacza, że wszyscy tak mają. Jak już wcześniej pisałem gram w 2 max 3 gry w roku i są to gry multiplayer. Jak interesuje mnie jakaś perełka singlowa to sobie ją kupuje sam a nie czekam po kilka miesięcy z nadzieją, że Sony może ją wyda w plusie. 

 

Jeżeli plus na ps4 nie zagwarantuje mi dedyków w grach multi, ktore mnie interesują to ta usługa jest dla mnie zbędna ale niestety przymusowa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do PS+ może przedstawię moje zdanie. Biorąc pod uwagę większość graczy na świecie zabieg z PS+ nic nie zmieni bo większość go używa. Po drugie używanie PS+ jest naprawdę korzystne bo kupując na rok Wychodzi około 17 zł większość z was w ciągu tygodnia wydaje takie pieniądze na pierdoły które może przeznaczyć na PS+ (osoby palące nie kupią sobie w miesiącu paczki fajek a pijące podarują sobie 3 piwa w pubie). Jak by PS+ kosztowało miesięcznie 40 + zł to wtedy można by było mieć o to pretensje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania co Zywy czyli uważam, że ps+ to wymuszona usługa, która nie jest dobra dla wszystkich.

 

Nie. To wy jesteście wymuszonym targetem dla PS+ i im szybciej to zaakceptujecie tym lepiej. Nikogo nie obchodzi, co myśli 1% społeczności. Mniejszość nie przynosi zysków, a tym bardziej zadowolenia. Jedyne co przynoszą wasze "postulaty" to pewność, że powinniście zmienić hobby.

 

A prawdę mówiąc Żywy jest na tym forum tylko dlatego, że lubię sobie popatrzeć, w jak inteligentny sposób wodzi ludzi za nos. Jak dzieci dają się nabrać na to podchwytliwe trollowanie i aż przyjemnie patrzeć jak z nich robi sieczkę.

 

P.S. To nie ja skasowałem całą stronę pitolenia. Ale następnym razem to ja rozdam całą stronę banów za pitolenie.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogole to jak bedzie wygladac sprawa z PSN na PS4 jesli ktos NIE bedzie posiadal PS+? Czyli wszelkie patche, DLC, itd. itd., to wszystko bedzie normalnie dostepne dla normalnego uzytkownika tak jak na PS3, czy PS+ bedzie wymagane do doslownie wszystkiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS+ potrzebny jest tylko do grania w multi i zapewne miejsca w chmurze na save;y reszta normalnie jak było

Edytowane przez Singularity
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czlowiek chcialby wejsc do tematu zobaczyc co sie dzieje na temat ps4.Ale nie...Lepiej poczytac milion razy na temat 30fpsow,slabej rozdzielczosci,braku gier,narzekania na plusa,komputerow za 5 milionow.

O tak to jest kurwa next gen trolling "Hej! święty Piotrze otwórz bramy nieba Takich ludzi nam potrzeba!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden się uspokoił (PonurakPS3) to drugi (Żywy) nadrabia jego zaległości. Do tej dwójki brakuje jeszcze trzeciego (LionelPL), bez nich ten temat miałby o połowę mniej stron :]

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kill jak zwykle rozje..al system lol Zywy, przykrywka spalona, trzeba bedzie wracac do starych i sprawdzonych bf vs kz vs cod ;D (chyba powinienem napisac w odwrotnej kolejnosci :p ) jakos Cie w Ni No Kuni vs Okami nie widze :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×