Skocz do zawartości
ONE

Far Cry 3

Rekomendowane odpowiedzi

Co do Far Cry 3 Blood Dragon,to ja mam na liczniku 2:05 i mam jakiś 10 % wszystkich sekretów itp.Tak wiec trochę jeszcze pogram.Może to też być spowodowane tym że gram na najwyższym poziomie trudności.

A sama gra jest naprawdę godna polecenia,począwszy od muzyki a skończywszy na zaje**** humorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zaraz, zaraz to idąc tym tropem to zaraz dojdziemy do wniosku że KAŻDA gra jest za droga bo przecież można kupić Fallouta 2, komplet Baldurów, Dark Colony czy inne hiciory wszechczasów za 10zł. A "Blood Dragon" jest pozycją: po pierwsze NOWĄ, po drugie samodzielną(jak do kogoś nie dotarło to nie jest to w sumie DLC tylko zupełnie odrębna, gra) to z jakiej racji ma kosztować tyle co np. paczka skinów i czelendży do AC ? Z tym że gry są za drogie to ja się w 100% zgadzam, ale rozwala mnie to że najpierw płacze że DLC to crap który został wycięty z głównej gry i że dodatki to kiedyś były z prawdziwego zdarzenia, a kiedy się już pojawia dokładnie to co chcieli to teraz płacz że kosztuje więcej niż tamte nic nie warte crapy. No niestety, nikt Ci, Patricko, nie da pełnej, nowej, rozbudowanej gry na 20h za 5$ - niespodzianka!

Rozumiem, że z takim podejściem kupujesz zawsze gry na premierę za 200+ zł i nigdy nie czekasz aż stanieje?

Edytowane przez Sushi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po huk czekać? Kupuję, ogram i leci dalej o 40 pln taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i macie do tego prawo, ale nie wiem, co jest ciężkiego w zrozumieniu, że ktoś może twierdzić, że 60zł za grę, która starcza na 4-5h to dużo i woli poczekać, aż będzie w promocji? A argument, że za te pieniądze można kupić masę innych, dłuższych gier, jest sprowadzany do absurdu przez wymienianie gier sprzed nastu lat.

Dobra, koniec off-topa, do dalszych dyskusji zapraszam na PW, chyba, że znajdzie się jakiś temat do tego odpowiedni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że z takim podejściem kupujesz zawsze gry na premierę za 200+ zł i nigdy nie czekasz aż stanieje?

Rozumiem że czytać ze zrozumieniem nie nauczyli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, Historie z 5h gry można włożyć między bajki - gram na hardzie(zaznaczam że rozpykałem zwykłego FarCry3 więc wiem co i jak) i po 2h zrobiłem jedną misję, odbiłem dwa bunkry i z@jebałem jednego smoka oraz odblokowałem 2 ulepszenia broni(jest ich w pierony i można stosować praktycznie wszystkie naraz) Wielkość i "gęstość" obszaru gry przypomina drugą wyspę z FC3. Nie chce mi się liczyć outpostów wroga,a le jest ich sporo. Wygląda na to że można dobić do 30 lvlu. Michael Biehn, muzyka, klimat - brać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabuła główna oraz wątki poboczne w Blood Dragon ukończone. Wszystkie trofea wbite a na liczniku 7 godzin. Powiem tylko że nie żałuję ani złotówki z kwoty 29,50 wydanej na slota. :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ta gra to czysta poezja - nie poprawia może wszystkiego co było do poprawienia w FC3, ale fajnie prezentuje tą bardziej efekciarską stronę mechaniki gry, wyrzuca za okno całą wymęczoną fabułę oraz postacie z podstawki i tryska klimatem. Co więcej mimo zastosowania wielu tanich sztuczek (90% obiektów z gry to reskiny) to dzięki kapitalnie podobieranym i filtrom i efektom świetnie się prezentuje. Do tego przegenialne giwery(szkoda tylko że nie pokusili się o jakiś tuning łuku) - tu nawet pistolet (prosto z Detroit ma się rozumieć) daje poczucie że trzymamy w łapie ostateczne narzędzie zniszczenia.

Do tego ten soundtrack, brzmiący jak nieślubne dziecko OST Vangelis do "Blade Runner" i ścieżki Brada Fiedela do T1.

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś inny w dodatku nie słyszy w grze dialogów? Wyświetlają się napisy, ale np. jak Rex narzeka na samouczek to nie slysze nic. tak samo czasami postac po prostu sie freezuje w miejscu, mozna skakc i obracac kamera ale njie moge sie ruszac. ma ktos podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giera ukończona, wszystkie outposty wroga zrównane z ziemią - to absolutnie najlepszy dodatek w historii gier. AMEN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Heh, a ja spodziewałem się czegoś znacznie lepszego, ode mnie ma 4+/10 za fajne animacje przeładowania broni :P, poza tym już po tutorialu jakoś nudą zaczęło wiać, a filmów z Seagalem, Van Dammem i całą plejadą twardzieli z VSH obejrzałem niemało za młodu, więc teoretycznie byłem targetem. No coż, gusta i guściki :smile:

Edytowane przez brzmiwtrzcinie
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4+/10? Rozumiem, że każdy ma swoją opinię i szanują ją bezwzględnie, jednakże myślę, że zbyt surowo oceniasz Far Cry 3. Osobiście bawiłem się przednio i dałbym tej grze nawet bardzo mocne 9 jak nie wyżej. Naprawdę, twórcy odwalili kawał świetnej roboty. Co najważniejsze, nawet przy tak otwartym świecie nie wieje nudą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale on mówi o Blood Dragon, nie o podstawce.

Trzeba będzie zrobić osobny temat chyba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do podstawki
Prawdopodobnie jest to jeden z najlepszych FPS'ów, same tylko zadania poboczne mogłyby być dla wielu innych gier wystarczającą zawartością żeby sprzedać grę. Rozbudowany FPS, nareszcie coś ciekawego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak na ilość powierzchni, to wciąż uważam, że potencjał został niewykorzystany.

Można było tam upchać znacznie więcej różnych questów.

Gra jest genialna, ale niestety bardzo krótka jak na tego typu produkcje :(

Z tego typu grami to chciałoby się spędzić i ze 100 godzin, a po zrobieniu wszystkiego to niestety za wiele już do roboty nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zdecydowanie tak, jednak w porównaniu z innymi premierami w ostatnim czasie, gier w większości śmiesznie nazywanych "przełomowymi FPS'ami" FC3 jest o kilka klas wyżej w kwestii tego jaki produkt dostajemy
Jeżeli każda gra byłaby tak dobra, to byłbym zadowolony

Edytowane przez Mantf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszukałem na szybko wątek, ale nieznalazłem niestety informacji o wersjach językowych. A mianowicie, czy wersja z okładką francuską (najprawdopodobniej gra kupiona we Francji) będzie miała angielski język? czy są możliwe w tej wersji napisy PL ? tylko gra z okładką PL ma napisy ?

 

Jak tam z angielskim w tej grze ? wysoki poziom języka ? (porównajmy do GTA 4 np. :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszukałem na szybko wątek, ale nieznalazłem niestety informacji o wersjach językowych. A mianowicie, czy wersja z okładką francuską (najprawdopodobniej gra kupiona we Francji) będzie miała angielski język? czy są możliwe w tej wersji napisy PL ? tylko gra z okładką PL ma napisy ?

 

Jak tam z angielskim w tej grze ? wysoki poziom języka ? (porównajmy do GTA 4 np. :) )

Jeśli we Francji to nie bd miała Polskiego ja kupiłem we Włoszech i nie miałem Polskiego.

Według mnie gra zajebis.... tak jak mówi Patricko mogli tam coś jeszcze upchać. Ale i tak nie ma co narzekać w porównaniu z Far Cry 2 którego ukończyłem dlatego że szkoda mi było wyrzucić kasę w błoto to Far Cry 3 jest o niebo lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeśli we Francji to nie bd miała Polskiego ja kupiłem we Włoszech i nie miałem Polskiego.

Według mnie gra zajebis.... tak jak mówi Patricko mogli tam coś jeszcze upchać. Ale i tak nie ma co narzekać w porównaniu z Far Cry 2 którego ukończyłem dlatego że szkoda mi było wyrzucić kasę w błoto to Far Cry 3 jest o niebo lepsze.

 Dzięki za odpowiedź, a jak z poziomem angielskiego ? (pytam bo różny poziom ang. gry mają, tego dredziarza w GTA4 nie rozumiałem w ogóle :) )

Edytowane przez zxcvb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po zrobieniu wszystkiego to niestety za wiele już do roboty nie ma.

 

Tak zwykle bywa :P.

 

Ale zgadzam się, na tej mapie dałoby się jeszcze wrzucić milion rzeczy. Coop na splitscreenie/online byłby też genialny (chodzi mi o przechodzenie głównego wątku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

Jest ktoś jeszcze może chętny do co-opa? Brakuje mi dwóch ostatnich trofków do wbicia a nie wiem ile jeszcze z z randomami muszę grać żeby wbić te brakujące pucharki.

Jak coś to jestem dziś wieczorem trochę może w nocy i jutro cały wolny dzień.

 

Dodawać do znajomych z wpisem FarCry3 co-op lub jakoś tak.

 

Sedrik8.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dodatek The Lost Expedition w wersji gry Far Cry 3 z tym właśnie DLC znajduje się na płycie czy na kartce z kodem?

Jeśli jest to kod - warto go wykorzystywać? Pytam, bo jeszcze nie wiem, czy będę chciał w przyszłości sprzedać grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego muli nie działa. ? Pierwszy raz włączam multii w tej grze. Po rejestracji, wpisałem online pas, potem wybieram starcie drużyn i mapka cały czas się wczytuje. Po 5 min wyłączyłem grę i spróbowałem ponownie. Nadal nic, krótko było lobby gry, potem mapka - wczytywanie, są napisy różne typu tipsy, jednak nie chcę się mapa wczytać do końca. 

Spróbowałem szybką grę i weszło, dlaczego nie chcę wejść jak ręcznie wybieram starcze drużyn ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×