Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Na spodzie jest mały przycisk do resetowania, który wciskasz np. szpilką.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Niedawno kupiłem konsolę ps3 lecz z jakąś chińską podróbką pada z kable, wczoraj załatwiłem sobie Dualshocka 3 oryginała i wszystko było ok dopóki pad się nie rozładował, gdy przyszedł moment ładowania spostrzegłem, że coś jest nie tak (nic na padzie nie migało, w zależności czy pad był włączony świeciła się (nie mrugała) bądź nie dioda nr.1) Przy podłączeniu pada do ps3 przez kabel i kliknięciu ps button przy napisie z ładowaniem pada widnieje prosta kreska, a powinno być chyba coś innego. Po podłączeniu do pc to samo, pad nie mruga a z tego co wyczytałem na forach to powinien. Dodam iż resetowałem pada. Jakieś pomysły ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam DOKŁADNIE ten sam problem, oba moje pady (oryginalne) nie ładują się, objawy są takie same jak u ciebie :/

Edytowane przez Marduk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, też mam problem z padem, nagle przestał działać, po podłączeniu kablem świecą diody przez ok 2min i gasną. Pad nie działa nawet na kablu, żadnej reakcji. W srodku wszystko ok, reset też nic nie daje. Sprubowałem wgrać sterowniki przez kompa programem MotionJoy (http://forums.motion....php?f=3&t=1186). Po zloadowaniu sterowników program wykrywa pada, działa wibracja, 2 joysticki L3 i R3, start i select, reszta nie reaguje. Proszę o pomoc bo nie wiem o co kaman. :)

Chciałbym nadmienić, że robie to bez bloototha bo nie posiadam :)

Edytowane przez PrzemoKG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka!

Przymierzam się do zakupu pada DualShocka 3. Zależy mi, aby był on oryginalny. Z tego co widziałem w sklepach, cena za niego to około 200 zł. Na Allegro widzę, że są od 120 zł (nie licząc tych z Chin).

Mam kilka propozycji:

1. KLIK

2. KLIK

3. KLIK

4. KLIK

5. KLIK

Jak widać prawie każdy ma inne opakowanie, które z nich są oryginalne i które polecacie kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym nie ryzokowal z tymi padami, na allegro jest wiele podrobek ktore ciezko rozroznic po zdjeciach, wolalbym dolozyc do 150-160 zl i kupic w markecie. Sam kupilem uzywanego na allegro i teraz dzieja sie z nim dziwne rzeczy, np. nie chce sie ladowac :confused: albo szybko sie rozladowuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, jestem nowy na forum i nie dokopałem się do tematu o kierownicach, więc zapytam tutaj :)

Jestem posiadaczem kierownicy Logitech Formula Vibration Feedback, używam jej do gry na PC, jednak w niedalekiej przyszłości zamierzam kupić ps3 i ciekaw jestem czy ta kierownica będzie kompatybilna z konsolą?

z góry dzięki

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemanko, wczoraj przysłali mi DS'a3. "na sucho" działa świetnie, lecz w grze tragedia. w BO, MW2,WaW'ie nie da się tym grać po prostu. nie da się dokładnie nacelować, po prostu tak jakby schodzi itp. na innych padach, których używałem nigdy tak nie miałem. pad kupiony był nowy, w blisterze. czy może tak się dziać, ponieważ pad jest nowy i nierozruszany?

dzięki za odp, pozdrawiam ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki dziwny problem. Wiecie gdzie sa strzałki po lewej stronie pada? To one mi się ruszaj,jak rusze to prawa strzalka ciezej działa. I wtedy muszę ruszać aby były porawnie na swoim miejscu. Wiem że troche chaotycznie napisane. Też tak macie? Chyba trzeba kupic nowego pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie ponieważ zauważyłem bardzo dziwną rzecz a więc tak posiadam 3 pady sony dualschock 3 i tak ten który został dołączony bezpośrednio do konsoli działa bez zarzutu tzn. da się nim włączyć konsole a gałki bardzo lekko działają. 2 pad kupiony na allegro (posiada czerwona naklejkę) nie ma możliwości by włączył konsolę a gałki chodzą bardzo ciężko 3 pad również zakupiony na allegro posiada niebieską naklejkę nie da się nim włączyć konsoli a gałki chodzą lepiej niż na tym 2 lecz gorzej niż na dołączonym do PS3. Myślałem że wina tkwi w czerwonej naklejce lecz pad nr 3 nie potwierdził tego . Moje pytanie brzmi co jest tutaj wgrane, nie rozumiem pady są oryginalne SONY a jednak różnią się jak cholera

Edytowane przez Myster-Y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie ponieważ zauważyłem bardzo dziwną rzecz a więc tak posiadam 3 pady sony dualschock 3 i tak ten który został dołączony bezpośrednio do konsoli działa bez zarzutu tzn. da się nim włączyć konsole a gałki bardzo lekko działają. 2 pad kupiony na allegro (posiada czerwona naklejkę) nie ma możliwości by włączył konsolę a gałki chodzą bardzo ciężko 3 pad również zakupiony na allegro posiada niebieską naklejkę nie da się nim włączyć konsoli a gałki chodzą lepiej niż na tym 2 lecz gorzej niż na dołączonym do PS3. Myślałem że wina tkwi w czerwonej naklejce lecz pad nr 3 nie potwierdził tego . Moje pytanie brzmi co jest tutaj wgrane, nie rozumiem pady są oryginalne SONY a jednak różnią się jak cholera

Pytanie jest raczej takie, czy te 2 dodatkowe pady są naprawdę oryginalne. Polecam lekturę tego tematu Kup Pan Cegłę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem. Mam konsole PS3 od niedawna i z padem dzieją się dziwne rzeczy. Podczas gry co jakiś czasie samoczynnie załącza mi się przycisk R2, Bardzo mnie to irytuje bo podczas gry bez mojej ingerencji samochód dodaje gazu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie,

podczas gry np. w fife pad co jakiś czas samodzielnie "wciska" przycisk.

Na przykładzie powyższej gry: kierująca zawodnikiem, zdarzają się często momenty ze wykonuje on podani/lob/strzał bez mojej interwencji na padzie.

Dodam, ze mam dwie sztuki i jeden działa prawidłowo.

Jakies pomysły, co to moze byc??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema,

Co sadzicie o modach do kontrolerow, Rapid Fire z tego co widze to wiekszosc na necie juz na nich smiga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem z padem działa tylko na kablu po odłączeniu się wyłącza i gdy wciskam przycisk na nim PS migają wszystkie lampki te 4 po podłączeniu go z powrotem do kabla się wyłacza i po sciśnięciu PS włącza się i widzi ze jest jako 1 pad jedna lampka. wyłączenie pada z konsoli nic nie dało. ktoś się spotkał z czym takim?

pad oryginał ma około 4miesiące :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, 3 godziny temu kupiłem w Media Expert PS3 Slim 320gb z grą fifa 12 i drugiego pada. Z ciekawosci zobaczyłem tabliczki znamionowe na obu padach i okazało sie ze jeden ma 3.7v i 300mA a drugi 5v i 500mA oraz oznaczenei N1158 którego nie ma w drugim (nie wiem który był do konsoli,a ktory dokupiłem). czy mozliwe ze kupiłem podróbkę? proszę o szybką odpowiedz bo panikuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak kupiles drugiego pada w ME to watpie, zeby byla to podróbka, zresztą masz na niego normalna gwarancje (a nie wysylki do chin itp) wiec sie nie przejmuj :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.polygamia.pl/index.php?topic=7458.0 Tutaj jest tak samo jak u mnie.

w Instrukcji od konsoli jest napisane ze pad ma 5V o 500mA czyli jest taki : http://i53.tinypic.com/1054juu.jpg, sądze ze był dołączony do konsoli, boo takim był opis w instrukcji, ale jest troche pgrzej wykonany, ostre krawedzie w paru miejscach, dpad lata.

a na ppapierach od dokupionego pada jest napisane ze ma 3.7v i 610mA czyli taki : http://img683.imageshack.us/img683/6248/img0456cr.jpg i takiego pada mają kumple którzy tez maja ps3, jest chyba lepiej wykonany, krawiedzie mniej ostre i d-pad mniej lata. Stresuje sie bo ma inna wartosc mA w opisie i na padzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.polygam...hp?topic=7458.0 Tutaj jest tak samo jak u mnie.

w Instrukcji od konsoli jest napisane ze pad ma 5V o 500mA czyli jest taki : http://i53.tinypic.com/1054juu.jpg, sądze ze był dołączony do konsoli, boo takim był opis w instrukcji, ale jest troche pgrzej wykonany, ostre krawedzie w paru miejscach, dpad lata.

a na ppapierach od dokupionego pada jest napisane ze ma 3.7v i 610mA czyli taki : http://img683.images...8/img0456cr.jpg i takiego pada mają kumple którzy tez maja ps3, jest chyba lepiej wykonany, krawiedzie mniej ostre i d-pad mniej lata. Stresuje sie bo ma inna wartosc mA w opisie i na padzie.

Oba to dualshock? Ja mam pada SIXAXIS (CECHZC1E) DC 3.7V = 30mA. Imo to kwestia modelu pada, wersji ktore zmienialy sie od fat do slim.

Ps. Gdzie kupic najtaniej pada, najlepiej bialego? Jakies promocje w sklepach ogolno polskich jak MM czy saturn ? (Allegro wchodzi w gre jezeli macie pewnosc w 100%, ze to orginal). Dzieki za infor i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy ktoś może wie, czy uszkodzony pad (wyrobiona gałka) uwzględnia gwarancja? Bo jak tak, to pojadę na wymianę do Media...

Kolejne pytanie, to czym, jakim śrubokręcikiem da się odkręcić pada (może być w link allegro)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×