Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

wyrobiona gałka

jest to uszkodzenie mechaniczne i gwarancja nie bedzie jego uwzgledniac

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy ktoś może wie, czy uszkodzony pad (wyrobiona gałka) uwzględnia gwarancja? Bo jak tak, to pojadę na wymianę do Media...

Kolejne pytanie, to czym, jakim śrubokręcikiem da się odkręcić pada (może być w link allegro)?

Jeśli mówiąc "odkręcić pada" masz na myśli jego rozłożenie, to nie potrzeba specjalnego śrubokręta - zwykły krzyżakowy wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam!

mam problem z padem dualshock3 w niektorych grach np cod bs infamous i resistance.pad w kazdej inej grze dziala tak jak powinien a w niektorych nie.zawsze jest naladowany:D nawet go resetowalem ale i tak nic nie daje.ps mam juz pol roku ale nie bylo to dla mnie na poczatku problemem bo mam jeszcze 1 pada ktory aktualnie jest zniszczony...pad od samego poczatku nie dzialal w niektorych grach.nie spadl mi nigdy nie pogryzl pies wiec nie wiem o co chodzi.prosze o pomoc

z góry dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna po czyms poznac czy pad jest orginalny? Zazwyczaj te dostepne w mm jak i na allegro (mowie tu o padach w 10 kolorach w cenie <60pln) sa pakowane w blister sony i wizualnie nie dostrzegam roznicy. Jednak niektorzy sprzedawcy maja wyszczegolnione, iz w zestawie nie ma przewodu do ladowania pada. Teraz pytanie do kogos kto kupowal pada w mm/saturnie czy podobnych sklepach w ktorych na 99,9% kupimy orginalnego DS3, czy w kupionych tam opakowaniach mamy dolaczony przewod usb ?. Czy jest jakis inny sposob na wykluczenie podrobek ?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uprzedzam na wstępie, aby mnie nie odsyłać do http://www.ps3site.pl/poradnik-ps3site-jak-podlaczyc-kontroler-ps3-do-komputera-klasy-pc/67272

Wszystko robiłem krok po kroku tak jak tam jest opisane, mimo to działa mi jedynie lewy analog i OX trójkąt, kwadrat.

Prawy analog (w fifie np.) kompletnie bez reakcji, to samo R1, L1 i spusty. Ma ktoś jakieś rady? Win7.

btw. nawet w konfiguratorze (w tym programie) jak każą mi ruszać podaj osią X czy tam Z (od prawego analoga) jest brak reakcji.

Pad w 100% sprawny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to jest haczykiem:

Ofertą jest usługa zamówienia opisanego na tej aukcji towaru bezpośrednio w kraju jego producenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój problem wygląda następująco. Odpaliłem sobie dziś ps3 po dwutygodniowej przerwie i na samym początku podczas włączania zdziwiło mnie to, że na padzie nie palą się kontrolki. Po załączaniu się wszystko i pojawieniu sie ekranu ps3 cały czas przelatywały ikony XMB co było powodem zacięcia się lewego analoga. Po kilkukrotnym poruszaniu nim gałka 'odcięła' się, no ale w ogóle nie reagował na ruchy, podobnie i strzałki prawie i środkowe przyciski działają, po podłączaniu kabla też się ładuje, więc z baterią wszystko jest ok.Pad nie lądował w ostatnim czasie na podłegę i nie sądzę żeby to była wynia kurzu, który jakoś się tam wcisnął.

Co może być powodem braku świecenia się tych kontrolek i nie reagowania analoga i strzałek? Najgorsze, że mam tydzień wolnego a konsola będzie stała i się kurzyła :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jak nazywa się przejściówka, dzięki której można podłączyć pada z PSX do PS3 ?

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam taki problem, iż jeszcze przedwczoraj oryginalny pad do ps3 działał super a już wczoraj gdy załączyłem fight night champion z kumplami okazało się że jest tak jakby wciśnięta strzałka w dół bądź w górę, i w ogólę dziwnie zacina się analog, trzeba kliknąć strzałkę żeby analog zaczął reagować i tak co 5 sekund, a także wydaje mi się, że inne przyciski nie chodzą jak powinny ale do tego pewności nie mam. Co to może być ? czy takie coś obejmuje gwarancja ps3 ( dokupywałem jakąś gwarancje + do tej co była na 2lata ), a jeśli nie obejmuje to wiecie gdzie w Poznaniu naprawiają takie sprawy w miare opłacalnej cenie ? Dzięki z góry za odpowiedzi.

Zauważyłem jakby strzałka do góry była cały czas wciśnięta. W menu cały czas do góry leci. Wciskałem wszystkie strzałki mocniej i słabiej ale nic nie pomogło. Gwarancja ps3 takie sprawy obejmuje ?

Czy naprawdę nikt nie potrafi mi odpowiedzieć ? jest to dość uciążliwa sprawa, nie mogę pograć z kumplem i teraz nie wiem czy zbierać na nowego pada czy robić coś z tym ?

Edytowane przez Szarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z Padem w mojej konsole;/ zakupiłem ją jakis czas temu ale od razu po zakupie zuważyłem pewien szczegół gdyż pad co chwile sie rozłącza z konsolą;/ nie jest rozładowany bo gdy sie go znów włączy to ma pokazane że jest pełny;/ można grać po 5/10 min i się rozłącza/ wyłącza;/ dodatkowo nie można do tej konsoli pada z innej konsoli dopisać !!:/ czy to wina konsoli czy pada?? oczywiscie w padzie był robiony reset itp itd;/ nic nie pomaga;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Pada mam od 2 lat i jak dotąd nie sprawiał trudności. Jest to pad Sony Sixaxis, bez DS3. Przy próbie włączenia nic się nie dzieje, tylko mrugają wszystkie 4 kontrolki. Po kablu też nei działa. Jeżeli był już taki temat to przepraszam, a jeżeli nie, to proszę o pomoc. Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim orginalnym padzie od ps3 nie działa klawisz X a reszta trybi... ? Co z tym zrobic? ; d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie. Pada mam od 2 lat i jak dotąd nie sprawiał trudności. Jest to pad Sony Sixaxis, bez DS3. Przy próbie włączenia nic się nie dzieje, tylko mrugają wszystkie 4 kontrolki. Po kablu też nei działa. Jeżeli był już taki temat to przepraszam, a jeżeli nie, to proszę o pomoc. Z góry dziękuję.

Już nie trzeba. WIELKIE dzięki za pomoc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupić najtaniej oryginalnego pada SONY do PS3?? Nie chcę podróbki z Chin. W sklepach kosztuje ok 179-209zł. Orientuje się ktoś gdzie można dostać taniej??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupić najtaniej oryginalnego pada SONY do PS3?? Nie chcę podróbki z Chin. W sklepach kosztuje ok 179-209zł. Orientuje się ktoś gdzie można dostać taniej??

na allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czasem zdarza mi się, że menu samo przewija się w górę, tak jakby strzałka do góry na padzie była cały czas wciśnięta. W grze też czasem tak się przytrafia, w bijatyki nie można grać bo postać ciągle skacze. Czy to problem z padem? Proszę o odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się łudzić, że pad z allegro będzie oryginalny, lub choćby, że będzie działał idealnie i wytrzyma tyle co prawdziwy od sony. I nie ma co sugerować się ceną, bo podróbki zdarzają się również w cenie przekraczającej 120zł. Ja miałem szczęście i na otwarcie kolejnego Media Expert w Kaliszu wyrzucili pady po 99PLN, akurat w momencie gdy szukałem czegoś dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wczoraj zakupiłem konsole PS3 i na dobry początek gre Gran Turismo 5. Po zainstakowaniu na dysku i pierwszych godzinkach grania wszystko było cacy.

Dzis odpalam z nadzieją na pobijanie kolejnych swoich rekordów toru i ....zonk.

Pad nie działa podczas wyscigu. Menu konsoli i gry działa bez zarzutu, jednak jak dochodzi juz do momentu scigania na padzie nie działa zaden przycisk.

Podpinanie pod inny port nie daje zadnych efektów.

Miał ktos podobny problem? Jak można to naprawic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey.

Mam maly problem z padem.. Nagle przestal działac.. nie moge go w ogole wlaczyc, pad jest naladowany.. podpiecie pod kabel tez nic nie dziala.. a jeszcze 2 dni temu wszystko gralo.. ;/ nie mam zielonego pojecia co sie moglo stac.. Mial ktos podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czasem zdarza mi się, że menu samo przewija się w górę, tak jakby strzałka do góry na padzie była cały czas wciśnięta. W grze też czasem tak się przytrafia, w bijatyki nie można grać bo postać ciągle skacze. Czy to problem z padem? Mam go odesłać w ramach gwarancji? Proszę o odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. 2 dni temu wlaczylem konsole i lewy analog nie dziala jak powinien. Mianowicie przy wychyleniu w prawo albo w dol dziala normalnie ale do gory i w lewo zachowuje sie jakby byl minimalnie wychylony (powoli przeskakuje np w menu). Wylaczylem go, zresetowalem, poruszalem szybko i dzialal juz normalnie. Sytuacja powtarza sie za kazdym razem gdy odpalam konsole po przerwie ( ok 8-10h). Mial ktos podobny problem?? Rozkrecenia, wyczyszczenie i posmarowanie pomoze??

z gory dziekuje za pomoc

P.S. Przepraszam za brak polskich znakow ale pisze z UK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×