Skocz do zawartości
DaraS

UFC Undisputed 3

Rekomendowane odpowiedzi

Co do książeczki nie byłbym taki pewien. Np. w Battlefieldzie zamiast książki instrukcję dali w grze i teraz coraz więcej firm tak robi, bo niby "ochrona środowiska":)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najważniejszą częścią UFC są spotkania z kumplami. Siedzimy w 4 i robimy turnieje w każdej wadze :D Zabawa przednia ;)

Na multi chętnie pogram, tylko pierw zrobię internet w PS3 bo mi się zdupiło coś i nie potrafię się do sieci podłączyć bezprzewodowej ;/ (żeby ściągnąć demo specjalnie skminiłem kabel ;D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najważniejszą częścią UFC są spotkania z kumplami. Siedzimy w 4 i robimy turnieje w każdej wadze :D Zabawa przednia ;)

Na multi chętnie pogram, tylko pierw zrobię internet w PS3 bo mi się zdupiło coś i nie potrafię się do sieci podłączyć bezprzewodowej ;/ (żeby ściągnąć demo specjalnie skminiłem kabel ;D)

Ja nie przeczę, bijatyki są najlepszy przy posiadówie, jednak jak napisałem, ja rzadko z kimś gram(praca, szkoła, są za słabi i nie chcą ze mną grać), więc liczę na dobrą karierę ponieważ to będzie główny tryb gry. A przecież nie będę kupował gry, żeby raz na miesiąc pograć 30 min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kariera ma być bardziej dopracowana. Obejrzałem kilka filmików z prezentacji trybu i zapowiada się smakowicie, jak wyjdzie w praniu to się dopiero okaże, ale poprawek w stosunku do 2010 jest cała masa. Mnie szczególnie zainteresowała możliwość dowolnego przechodzenia pomiędzy organizacjami Pride i UFC.

http://www.gametrail...disputed/726136

http://www.gametrail...disputed/725866

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się fajnie, kariera w 2010 była nudna i trochę bez sensu, head kicka mogliśmy się nauczyć zadawając lewe proste na sparingach xD Miejmy nadzieje, że takie absurdy wyeliminowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, wie ktoś coś o karierze? :D Bo w UFC 2010 była nudnawa dosyć, a sam single na każdemu starcza :D Wiem oczywiście, że jeszcze multi, ale tam też tylko zwykłe pojedynki... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już bardzo dużo. Opis via oficjalne forum. Jak ktoś byłby w stanie profesjonalnie przetłumaczyć to wszyscy byliby bardzo wdzięczni biggrin.gif

http://www.ufcundisp...Feature_Details

We know you want to know more and more and more about our new Career Mode. Here are top-level feature details. We have a new Inside the Octagon coming next week that delves even further and our next Q&A will FINALLY allow you to ask Career Mode questions. YEAH!

Don't forget to check out our new Career Mode trailer featuring Rampage discussing his career from PRIDE to WFA to a UFC Champ, hey guess what, you can traverse that same path in UFC Undisputed 3, bloody hell?! AWESOME - youtu.be/jN6vHH9WtgE

LESS MANAGEMENT AND MORE FIGHTING

This year’s emphasis on Career Mode is the fights and getting players back into the action more quickly. Less management of stats are needed with a new automated point allocation system and the removal of Stat Decay. Also, with less time for training in between fights and more ways to train, the variety of the player’s training routine becomes imparitive if he wants to be an all-around fighter.

FIGHTER BACKGROUNDS AND IMPROVED INITIAL STATS

When starting a career, players will be asked to choose their fighter’s background, which provides different starting stats and move sets. Additionally, fighters start out with much higher stats than previous iterations, allowing them to build well-rounded and complete fighters like never before.

TRAINING DRILLS

We’ve added 14 training/sparring games to UFC Undisputd 3, which allow players to practice isolated sections of gameplay and get better at playing the game.

REAL WORLD CAMPS

Players will travel to and train at six different real world camps, including Greg Jackson’s, American Top Team and Wolfslair MMA Academy. They will also have the opportunity to join and represent a real world camp during their career, at which point the camp’s trainer will become the player’s trainer and corner him during his fights.”

MULTIPLE ORGANIZATIONS AND CHAMPIONSHIPS

This year, players will compete in three different organzations: WFA, UFC and PRIDE Tournaments. Players start in the WFA and must capture and defend the WFA title before moving to the UFC. From there, they can compete in and win PRIDE tournament championships, as well as the coveted UFC Championship.”

MORE WEIGHT CLASS SWITCHING

Players have more opportunities to switch weight classes this year. They will compete in single one-off fights in a new division, switch after cleaning out a division, or, if they’re struggle in one division, switch divisions to try and turn things around.

CAREER LIVE MOVIES

UFC Undisputed 3 captures the in-game cutscenes in career mode with real-life fight footage, backstage footage and exclusive interviews with some of today’s top UFC fighters. The videos players will encounter during their careers mirror what real world fighters go through during their careers. For example, when a player has his first professional fight, he will hear fighters talk about what their first professional fight was like. Get a title shot, and the player will hear what was going through the minds of several fighters as they went into their title fights. With several variants of these types of videos, players will be able to unlock additional videos on multiple career play throughs.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że chcą zrobić trochę w stylu Fight Night 4 karierę co bardzo dobrze wróży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada sie fajnie, te treningi wydalnościowe, na siłe, cardio. Gameplany, ćwiczenie poszczególnych technik. Ale i tak znając mnie skupię się na multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pamiętacie jak po 1 filmiku był płacz, że nic się nie zmieniło :D? Wyszło demo i wszyscy zachwyceni ;)

UFC jest jedną z tych gier dla których mam konsolę (a nawet numerem 1, walki o pasy każdej wagi z kumplami na kanapie - największa przyjemność z konsoli ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty z kumplami a ja tylko z bratem, bo kumple to kaleki i padem sie nie umieją posługiwać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram z 2 typami co maja xboxa i jednym co gra na psp w ufc więc jest poziom w miarę utrzymany ;D Choć ten z PSP jest do innego sterowania przyzwyczajony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle nie kapuje tych switchów. Jak typek jest pod nami i chce się wydostać to prawą gałką robię prosty ruch w prawo/lewo czy obrót w prawo/lewo?

I ma ktoś jakieś rady co do parteru? Jak mnie Rampage dosiądzie to praktycznie zawsze kończy się TKO bo nie potrafię mu uciec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle nie kapuje tych switchów. Jak typek jest pod nami i chce się wydostać to prawą gałką robię prosty ruch w prawo/lewo czy obrót w prawo/lewo?

I ma ktoś jakieś rady co do parteru? Jak mnie Rampage dosiądzie to praktycznie zawsze kończy się TKO bo nie potrafię mu uciec

Jak jesteś w parterze na plecach, to najlepiej zakręcić prawą gałką (nie pamiętam jak bo robię to raczej instynktownie już) i wtedy łapiesz gościa, który jest na górze klinczujesz w parterze, co jest dobrym początkiem do zmiany pozycji, do przetrzymania aż sędzia podniesie walkę itd. To co opisałem jest skuteczne jak przeciwnik jest w pełnym dosiadzie. Jak np. jest w pozycji bocznej to najlepiej zrobić przejście (kręcąc rolką).

Mam nadzieję, że w miarę się wysłowiłem :P

Edytowane przez Kpt.Bomba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie rzeczy to ja wiem :D Tylko gdy próbuje wstać to typek odskoczy na bok i od nowa to samo, a jak chce przeczekać na podniesienie to często mnie zmuli i kończy się na TKO. Dobrze byłoby wiedzieć jak zrobić ten przewrót z dołu tak żeby być na górze, ale to jest dla mnie niewyjaśnioną zagadką od czasów poprzedniej części

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie rzeczy to ja wiem :D Tylko gdy próbuje wstać to typek odskoczy na bok i od nowa to samo, a jak chce przeczekać na podniesienie to często mnie zmuli i kończy się na TKO. Dobrze byłoby wiedzieć jak zrobić ten przewrót z dołu tak żeby być na górze, ale to jest dla mnie niewyjaśnioną zagadką od czasów poprzedniej części

Wiem o co Ci chodzi. Najlepiej jak włączysz sobie UFC2010, włączysz tutorial i tam jest powiedziane jak to zrobić. Z tego co pamiętam to wystarczy "tapnąć" prawą rolkę w momencie zmiany pozycji gościa z góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak też mi się wydaje, ale w praktyce mi to zupełnie nie wychodzi ;<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy przeciwnik zmienia pozycję, wtedy ty szybko ruszasz prawą gałką w prawą stronę, takie jakby pchnięcie. I ot cała filozofia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hah znowu to samo :D

Ale chodzi mi o to czy to ma być prosty ruch w prawo czy taki okrężny, bo ani jedno ani drugie mi nie wychodziło xd i nie wiedziałem na czym się dokładnie skupić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konkurs związany z demem UFC 3

Z okazji premiery demonstracyjnej wersji UFC Undisputed 3, firma CD Projekt przygotowała specjalny konkurs dla wszystkich miłośników MMA, PRIDE oraz najlepszych gier walki. Zwycięzca otrzyma ufundowany przez CD Projekt bilet na Galę Konfrontacji Sztuk Walki (KSW), która odbędzie się już 25 lutego w Płocku. Wszyscy chętni już dzisiaj mogą nagrać swoje filmy z walk w demo UFC Undisputed 3, które zakończyły się znokautowaniem przeciwnika. Zwycięży film przedstawiający najszybszą wygraną poprzez techniczny nokaut. Technika zapisu filmu nie jest istotna i w konkursie wezmą udział także filmy nagrane przy pomocy telefonów komórkowych. Wszyscy chętni do udziału w konkursie już dzisiaj mogą wysyłać swoje klipy pod adres ufc3@cdprojekt.com . Termin zgłaszania prac to 17 lutego 2012 r.

http://www.cdprojekt.pl/news/5928/Zagraj_w_demo_UFC_Undisputed_3_i_wygraj_bilet_na_Gale_KSW

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konkurs związany z demem UFC 3

Z okazji premiery demonstracyjnej wersji UFC Undisputed 3, firma CD Projekt przygotowała specjalny konkurs dla wszystkich miłośników MMA, PRIDE oraz najlepszych gier walki. Zwycięzca otrzyma ufundowany przez CD Projekt bilet na Galę Konfrontacji Sztuk Walki (KSW), która odbędzie się już 25 lutego w Płocku. Wszyscy chętni już dzisiaj mogą nagrać swoje filmy z walk w demo UFC Undisputed 3, które zakończyły się znokautowaniem przeciwnika. Zwycięży film przedstawiający najszybszą wygraną poprzez techniczny nokaut. Technika zapisu filmu nie jest istotna i w konkursie wezmą udział także filmy nagrane przy pomocy telefonów komórkowych. Wszyscy chętni do udziału w konkursie już dzisiaj mogą wysyłać swoje klipy pod adres ufc3@cdprojekt.com . Termin zgłaszania prac to 17 lutego 2012 r.

http://www.cdprojekt...let_na_Gale_KSW

Mhm a jak sprawdza czy ktoś gral vs cpu :P a nie drugi kontroler i tko w sekunde:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo że do premiery jeszcze trochę czasu wraz z dzisiejszą aktualizacją mają się pojawić dwa darmowe DLC. Na razie szczegółów brak.

  • Ultimate Fights Pack 2 (Free)
  • Ultimate Fights Pack 3 (Free)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny taki konkurs :)

Ale nie będę brał udziału bo 25 lutego mam egzaminy z Krav Maga i zastanawiam się czy w ogóle dam radę obejrzeć to KSW w TV, a o wyjeździe nie wspominając. Także powodzenia, nie będę robił konkurencji bo i tak bym nie skorzystał ;D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pablos_83

Aktualizacji PS Store ? Nie rozumiem trochę dawania DLC skoro nie ma jeszcze pełnej wersji :P Jakby ktoś wiedział o co biega, to byłbym wdzięczny za info bo nie mam dostępu teraz do konsoli ;)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny taki konkurs :)

Ale nie będę brał udziału bo 25 lutego mam egzaminy z Krav Maga i zastanawiam się czy w ogóle dam radę obejrzeć to KSW w TV, a o wyjeździe nie wspominając. Także powodzenia, nie będę robił konkurencji bo i tak bym nie skorzystał ;D

Na którym poziom?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×