Skocz do zawartości
DaraS

UFC Undisputed 3

Rekomendowane odpowiedzi

Zamowil juz ktos z Was UFC3? :) Gdzies konkretnie wylapaliscie jaka promocje? :P

Ja osobiscie juz odliczam dni do zakupu :P Tylko nie wiem czy warto sie wstrzymac i kupic po tym pierwszym boom! jak cena spadnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze czekam, z każdym dniem coraz więcej sklepów ma grę w ofercie. Może w gazetkach sklepów stacjonarnych coś się ukaże.

Ostatnio poskąpiłem kilku zł i dostałem grę po weekendzie.

Chyba wolę dopłacić i mieć pewność, że dostanę grę w czwartek, najpóźniej w piątek. Na 90% będę zamawiał w gram.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony to prawda, chyba nie ma co sie napalac bo im blizej premiery to wiecej ofert bedzie i moze wpadnie jakas promocja.

P.S. Przyznam sie, ze nie wertowalem kazdej strony tematu, ale wiadomo cos czy bedzie jakis tryb kariery na zasadzie jakiejs fabuly jak w FNC? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze rozumiem ? Trzeba oddzielnie kupić Online Pass ? -,-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

bez jaj, to Twoja pierwsza gra będzie ?! w wersji pudełkowej masz pass ! jak kupisz używkę bez passa to musisz dokupić na PSN

PODSTAWY!

Edytowane przez keil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

demko bardzo mocno ograne, fanem K1,mma i ogolnie sportow walki jestem od dawna, jednak do tej pory mialem doczynienia tylko z demkiem ufc3 i ufc 2010 z czego to drugie pamietam jak przez mgłe, blad naprawiam bo juz wiem ze kupie ufc3:) Jednak czekam do "po premierze" i wtedy moze uda sie wylapać coś tanszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze przez ten Pass będzie trzeba nówkę kupić. No nic poczekam aż stanieje. A co do kolegi co pisał o trybie kariery to mam wrażenie, że rozwój postaci będzie bardziej jak w FN4, a nie taki schematyczny jak w poprzednich częściach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te gale historyczne pewno będą rozbudowane w taki sposób, że gra się po dwóch stronach i trzeba dane rzeczy zrobić np. zamroczyć przeciwnika w pierwszej rundzie dwa razy, poddać go w trzeciej itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te gale historyczne pewno będą rozbudowane w taki sposób, że gra się po dwóch stronach i trzeba dane rzeczy zrobić np. zamroczyć przeciwnika w pierwszej rundzie dwa razy, poddać go w trzeciej itp.

Jeśli dobrze pamiętam to były jeszcze w nagrodę za to możliwość obejrzenia filmiku z tej walki? Czy tu też będzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zassalem wczoraj demko UFC 3 i hmmmm.. grałem dosłowanie jakies 3 minuty więc dużo powiedzieć nie mogę i nie chce wyciągać pochopnych wniosków, ale jedyne do czego przez to pierwsze wrażenie bym sie przyczepił to chyba liczyłem na trochę lepsza grafikę, ale dosłowanie włączyłem grę na pare chwil więc zobaczymy później :)

P.S. Grałem w opcji PRIDE na ringu, nie wiem jak wyglada ta druga :-)

Edytowane przez asustive

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wykończenia stompami to hardcore jakich mało. Szkoda, że już Pride nie ma, ale wiadomo. Zawsze chodzi o kasę. Jak to kiedyś Fedor powiedział, że nie będzie walczył na UFC, bo tam tylko o pieniądze chodzi.

Fedor nigdy tak nie powiedzial. Glownym powodem, dla ktorego nie walczyl w UFC, to sprzeciw UFC wobec checi Fedora w dalszych zawodach sambo;)

Gdzie najlepiej zamowic UFC3?

1) kupic w Empiku w dniu premiery?

2) sciagac z angielskiego ebaya (40 funtow)

3) preorder w polskim sklepie internetowym?

i jak rozpoznac, czy w paczce sa dodatkowi 4 zawodnicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie osobiście wydaje, że empik to jeden z droższych sklepów, ale może maja czasem jakieś promocje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fedor nigdy tak nie powiedzial. Glownym powodem, dla ktorego nie walczyl w UFC, to sprzeciw UFC wobec checi Fedora w dalszych zawodach sambo;)

Gdzie najlepiej zamowic UFC3?

1) kupic w Empiku w dniu premiery?

2) sciagac z angielskiego ebaya (40 funtow)

3) preorder w polskim sklepie internetowym?

i jak rozpoznac, czy w paczce sa dodatkowi 4 zawodnicy?

Chyba preorder wyjdzie taniej niz zamowienie w empiku, bo tam cena pewnie okolo 200pln, wersja z dodatkami zwie si Rising Star

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, czy dlc rising star dostępne będzie tylko w pre-order'ze czy również będzie szansa zakupić tą edycję gry po premierze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli pewnie od jutra można spodziewać się kodu na niego ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Są już pierwsze recenzje. Ocenki wysokie. Czuję że będzie powyżej 90% na metacritic thumbsup.gif

http://uk.ps3.ign.co.../1218339p1.html

http://whatculture.c...-review-ps3.php

Coś mało szczęśliwy ten Rising Star pack

Davis został zdeklasowany w ostatniej walce a Diaz nie dość że przegrał to jeszcze wpadł na zażywaniu maryśki i pewnie czeka go rok dyskwalifikacji.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden znajomy z PSN już gra...w MM kupił za 169...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wszytko zależy czy sprzedawca ma w d_pie embargo.np Killzone 3 był 3 tygodnie przed premierą w niektórych MM, ale dostali OPR i jak zrobiła się afera to pochowali.

Profilaktycznie wysłałem brata do MM jak będzie rzeczywiście będzie to ma mi kupić.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj znać od razu czy jest w MM ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten kolega kupił wersję bez dlc? Bo jak z dlc to cena bardzo atrakcyjna i nie opłaca się zamawiać przez neta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykła bez DLC i tak się opłaca :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×