Skocz do zawartości
DaraS

UFC Undisputed 3

Rekomendowane odpowiedzi

Zwykła bez DLC i tak się opłaca :thumbsup:

wiadomo ile kosztuje osobno ten dlc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiał bym u siebie sprawdzić bo Fifę w sumie też w MM kupiłem 1,5 tygodnia przed premierą :thumbsup:

Aaa właśnie bym zapomniał zapytałem znajomego o multi i z tego co mówi to nie ma lagów(ale to może być kwestia tego że mało ludzi w tej chwili grę posiada :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo ile kosztuje osobno ten dlc?

Ma być dostępny później, najpierw ma być eksluzywny dla wersji rozszerzonej.

Obstawiam cenę 5$ = 18 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na Ebayu jeden grzbiet ma UFC 3 ponoc od reki, a w kometarzach ma jedna pozycje z dzisiaj od kogos, kto kupil UFC na Xa. Wiec UFC juz jest.

PS. Ebay niemiecki i angielski. Cena ok 50-55 funtow

Edytowane przez MichuV12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Ebayu jeden grzbiet ma UFC 3 ponoc od reki, a w kometarzach ma jedna pozycje z dzisiaj od kogos, kto kupil UFC na Xa. Wiec UFC juz jest.

PS. Ebay niemiecki i angielski. Cena ok 50-55 funtow

Zamówione, pozostaje czekac ten tydzien. Oj bedzie sie działo :)). W samo demo ciskałem z koleszkami ładnych pare godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pre order juz w styczniu byl zamowiony, jakis turniej forumowy mozna zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na undisputed.pl będą na pewno turnieje, już nawet teraz startuje jeden. Z tego co sie dowiedziałem, to bedzie ich kilka w ufc, pride, a nawet k-1 :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożyczyłem sobie od kumpla Xboxa wraz z UFC3 i pograłem parę godzin głównie w trybie kariery, tak jak ktoś pisał mamy tutaj możliwość gry gotowym już zawodnikiem w karierze, jest normalny turniej, legendarny walki (odtwarzamy daną walkę i robimy dane kombinacje). Ja postanowiłem pograć własnym zawodnikiem i na początku wybieramy w jakiej kategorii wagowej będziemy walczyć(To jest oczywiste). Ja wziąłem Ciężką, ale ciekaw jestem, czy podczas wyboru wagi np. średniej możemy przybrać na masie i po wygraniu pasa w tej kategorii wagowej przenieść się do półciężkiej. Od razu mówię, że w UFC2009 i 2010 grałem, ale głównie normalne pojedynki i multi, ale wracając do kariery, jest fajny kreator postaci, mamy multum opcji, naprawdę jest tego sporo, do tego podczas wyboru np. nosa czy oczu możemy wybierać już gotowe kształty, ale to oczywiście kosmetyka.

Następnie wybieramy styl w jakim walczymy, preferowaną rękę itd. Na początku wybieramy poziom trudności poprzez walkę testową z przykładowym zawodnikiem i ona weryfikuje nam jaki powinniśmy wybrać poziom trudności, od razu zaznaczam, że Ultimate nie był dostępny nie wiedząc czemu. Ja wygrałem walkę i system zaproponował mi Advanced, ale i tak wybalem Expert, może gdyby system zarekomendował nam expert, zapytałby nas czy chcemy Ultimare, tego nie wiem i wam nie powiem. Później możemy "nauczyć" się grać w stójce/parterze i klinczu za co dostajemy po 5pkt za zapełnienie 3 pasków, czyli walka w stójce, udane ciosy = zapełniający się pasek. Po skończeniu tego mini tutorialu. Wybieramy naszego pierwszego zawodnika i mamy 2 formy treningu i tak zwany plan na daną walkę.

Pierwsza forma treningu, to normalne zdobywanie doświadczenia (punktów), uderzanie w worek, wciskanie odpowiednich kombinacji, przenoszenie wielkich opon itd. (w resztę nie grałem).

Druga forma to bodajże wybór sponsora tzn. każdy sponsor posiada swoich zawodników i uczy odpowiedniego elementu walki np. u sponsora "AKA" mamy Cain'a Velasquez'a , Fabrico Werdum i kogoś jeszcze i uczymy się danych ciosów. Ja wybierając styl bokserski od początku posiadam tylko 3 ciosy, kolejnych uczę się właśnie tam. Wygląda to tak, że wybieramy dany cios ( możemy bodajże tylko jeden, po jednorazowym zakupie sponsora, albo kupujemy je za tak zwane punkty CRED, za które kupujemy koszulki i coś tam jeszcze) i uczymy się go pod okiem właśnie Velasqueza, Werduma itd. Każdy sponsor posiada 3 innych zawodników, dlatego(chyba), że jeden uczy ciosów ręką,drugi nogą, a ostatni w parterze. Dokładnie nie wiem, jutro jeszcze zobaczę. Krótko mówiąc wygląda to mniej więcej tak jak w EA SPORTS MMA, tam też jeździliśmy po całym świecie i uczyliśmy się nowych ciosów. W UFC3 możemy uczyć się chyba każdego ciosu, nawet jeśli mamy boksera, to spokojnie możemy nauczyć się wysokich kopniaków itd.

Ostatnia forma, to jak już pisałem "plan na grę". Otóż wybierając sobie danego przeciwnika ( u wszystkich to chyba nie działa, ponieważ mogłem to wybrać podczas jednej walki, ale wybierając tą formę reszta była niedostępna ) możemy wybrać jaki będziemy mieli na niego sposób, trochę tego jest ( 10-15, strzelam ) np. styl Agresywny, uderzenia i bloku, kontr, parter itd. Ja wybrałem plan agresywny i właśnie w ten sposób odniosłem zwycięstwo (mocne ciosy, czasami blok, walka skończyła się w niecałe 2 minuty na poziomie Expert ). Za zwycięstwo otrzymałem w ten sposób otrzymałem dodatkowe punkty CRED. Fajna sprawa mówiąc szczerze

Na początku walczymy w organizacji WFA, a dalej chyba w PRIDE i UFC, szczerze mówiąc nie wiem, bo aktualnie rozegrałem 4 pojedynki.

Fajną opcją jest możliwość oglądania wszystkich 4 organizacji ( dochodzi jeszcze UFC Fight Night ). W każdej gali mamy po kilka walk i możemy obejrzeć wszystkie bądź interesujące nas starcia. Ma to raczej na celu podpatrzenia sobie stylu danego zawodnika i doboru na niego odpowiedniego planu, ale to tylko moje domysły.

To tyle jeśli chodzi o karierę, pograłem z 3-4 godzinki i w sumie tylko udało mi się zapamiętać, jutro pogram dalej i wyjaśnię dokładnie jak to jest z tymi punktami CRED itd. Z góry przepraszam za literówki i tego typu błędy, ale mamy 2 i idę spać. Mam nadzieję, że chociaż trochę rozjaśniłem wam tryb kariery, który jest bardzo interesujący i satysfakcjonujący ( mowa tutaj o wspinaniu się do coraz wyższej federacji )

  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

super sprawa dzięki za opis i czekamy na więcej plusy poszły.

w mm w Krakowie (przynajmniej na telefon) gry nie ma :(

Edytowane przez keil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Szczecinie ani w MM ani Saturnie nie było. Facet mówił, że jak dostają gry to od razu na półki wywalają ale nie liczy aby UFC było przed premierą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe sprostowanie, otóż punkty CRED są nam potrzebne do kupowania koszulek/spodenek/czapek, Programów treningowych, jest ich chyba 6 (Wytrzymałość, Siła, Szybkość) i każdy posiada 2 poziomy. Za CRED kupujemy również nowych sparing partnerów, ale nie kupiłem żadnego, więc nie wiem czym się różnią. Zaś formy treningu polegają na tym, że po każdej stoczonej walce dostajemy możliwość skorzystania z danej formy, czasem dostajemy dwie możliwości, w angielskim nazywa się to Action, więc za bardzo nie wiem jak to tłumaczyć, może działanie bądź operacja czy coś. W każdym bądź razie za to możemy sobie podtrenować naszego zawodnika, nauczyć się nowych ciosów ( zapomniałem dodać, że możemy awansować nasze dostępne już ciosy na lepszy poziom ) bądź wybrać plan treningowy i tutaj chciałbym dodać, że to dość ryzykowna próba tak myślę, ponieważ podczas wyboru stylu agresywnego siła i wszystko co z nią związane ( ciosy w parterze, ciosy w stójce ) wzrastają o 12 punktów, zaś cała obrona spada o 6, także jesteśmy silniejsi, ale bardziej podatniejsi na ciosy, więc w tym wypadku należy szybko skończyć walkę.Nie wiem jak z innymi formami, pewnie też coś się obniża, a coś zwiększa (form jest jednak 8)

Podczas całej gry towarzyszy nam prowadzący UFC, który uczy nas i mówi nam o wszystkich ważnych informacjach, czy danych możliwościach w grze, coś jak samouczek :)

Ostatnia rzecz, którą dzisiaj sprawdziłem to przechodzenie do innych federacji, otóż po wygraniu w federacji WFA, możemy po wygraniu pasa przystąpić od razu do walki w UFC, lecz nie polecam tego, bo można zarobić solidne baty, ponieważ zawodnicy tam są o klasę, a nawet dwie lepsi. Więc jeśli wybierzemy obronę pasa WFA otrzymujemy możliwość walki w UFC Fight Night, czyli UFC w okrojonym wydaniu ( bez wielkich aren czy widowiskowych wstępów ). Oczywiście zawodnicy Ci są lepsi od tych z WFA, ale gorsi od tych z UFC. Nie wiem tylko co z PRIDE, możliwe, że podczas walk w UFC dostaniemy możliwość walki w PRIDE.

Ktoś pytał w jakimś poście o łokcie, otóż w karierze można się ich nauczyć, ale widziałem tylko łokcie w parterze, nie wiem jak z stójką.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zamawiałem przed wyjazdem bo stwierdziłem, że poczekam aż wrócę i może cena trochę spadnie ale widzę, że nie ;P 175 na allegro z DLC i pykamy przez weekend jak dojedzie na czas :D

Co do tych turniejów K1 to jak będą organizowane? Po prostu bez parteru czy jakoś przez grę zostanie wyłączony?

Jeśli chodzi o same walki to chętnie popykam po premierze przez multi, ale tylko na podstawowych postaciach, granie z mutantami na wymaksowanych statach jest moim zdaniem nudne, bo nie ma zróżnicowania ;) Jeśli ktoś tak jak ja nie gra CAFami to możemy sobie poobijać mordki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tych turniejów K1 to jak będą organizowane? Po prostu bez parteru czy jakoś przez grę zostanie wyłączony?

Prawdopodobnie sama stójka z klinczem. Bez parteru i przyparcia do lin :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostał ktoś już kod na Overeema ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w premierę mieli dawać podobno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram.pl wycofał z oferty edycję rozszerzoną. dry.gif

Trochę za długo zwlekałem bo liczyłem że uda mi się kupić w weekend w MM. (narobiłem sobie tylko niepotrzebnie złudzeń)

Teraz zupełnie nie wiem gdzie zamawiać i czy w ogóle edycja rozszerzona będzie dostępna też po premierze.

A jak u was? sklepy stacjonarne, internetowe, allegro? Ruszyło się coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem stąd

http://allegro.pl/ufc-undisputed-3-ufc-3-ps3-bonus-s-bialystok-i2094362347.html

To jest już druga ich aukcja, ja zamówiłem w pierwszej. Jedna z najtańszych ofert na allegro, jeśli ktoś znajdzie tańszą to niech spojrzy na ceny przesyłek, tam sobie nadrabiają ;)

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ufam allegro, więc zamówiłem sobie z gram.pl bez tego dodatku, cóż spóźniła się wypłata. teraz tylko czekać na kuriera i wolny termin na nocną przygodę z krwią i sportem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo wziąłem z tej aukcji co podał kolega wyżej ;)

Jak ktoś nie wierzy allegro to może wziąć z oficjalnej strony tego sklepu który wystawia na allegro i będzie to samo co gram.pl czy każdy inny sklep ;) Tylko trochę szkoda, że tak późno wysyłka bo 17 czyli piątek, czyli przesyłki można się spodziewać koło wtorku na chacie, a liczyłem, że na weekend poszpilam ;) Na gram.pl pisali że wysyłka 14, ale tak czy inaczej nie narzekam bo cena w miarę jest (192zł z przesyłką pobraniową mnie wyszło)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo wziąłem z tej aukcji co podał kolega wyżej ;)

Jak ktoś nie wierzy allegro to może wziąć z oficjalnej strony tego sklepu który wystawia na allegro i będzie to samo co gram.pl czy każdy inny sklep ;) Tylko trochę szkoda, że tak późno wysyłka bo 17 czyli piątek, czyli przesyłki można się spodziewać koło wtorku na chacie, a liczyłem, że na weekend poszpilam ;) Na gram.pl pisali że wysyłka 14, ale tak czy inaczej nie narzekam bo cena w miarę jest (192zł z przesyłką pobraniową mnie wyszło)

a mnie 196 z przesyłką też z zapłatą przy odbiorze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z przesyłką 198 :P Ale to pewnie dlatego :

Sposób dostawy: Przesyłka kurierska pobraniowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie jak juz bedziecie mieli gre i ja zreszto tez to piszcie - piachu00, moze zalozymy camp ludzi z forum ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się na to pisze, tak się zastanawiam czy robić siebie czy np. kogoś kto np. walczy w Polsce, jak Mamed ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×