Skocz do zawartości
DaraS

UFC Undisputed 3

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

P1, od października trenuje ;)

Edytowane przez Selo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra jest po prostu swietna nie gralem w 2010, ale progres od 2009 ogromny, grafika i ujecia super. Nie mowie nawet o Pride bo dla mnie osobiscie ta opcja jest najwazniejsza, Jak wlaczylem menu i uslyszalem muzyczke i te zapowiedzi zawodnikow, wooow wrocily wsponmnienia, kiedy to pride ogladalem jeszcze gdzies na kopiowanych cd. albo slabej jakosci materialach w sieci. i moej pierwsze zaiteresowanie mma i bjj, Mimo tego ze teraz poziom w ufc jest duzo wiekszy, a walki bezpieczniejsze, to jednak Pride zapadl mi na dlugie lata a walka ta ktora mamy w demie to jedna z najlepszych walk dla mnie. jedna z niewielu gier jakie kupie w dzien premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P1, od października trenuje ;)

Też swego czasu trenowałem, ale musiałem przerwać treningi:( U was też tak jest, że uczą tylko "obrony":)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Krav Maga generalnie jest sposobem na samoobronę więc uczą obrony ;) A skoro uczymy się ciosów mających jeden cel - znokautować przeciwnika to z atakiem w razie potrzeby nie powinno być problemu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale Krav Maga generalnie jest sposobem na samoobronę więc uczą obrony ;) A skoro uczymy się ciosów mających jeden cel - znokautować przeciwnika to z atakiem w razie potrzeby nie powinno być problemu :P

Chodziło mi to , że u nas na treningach mówili, że mogą tylko uczyć obrony(nie mają prawa nam pokazywać chwytów, którymi możemy zaatakować) i np. jak mówił, że mamy uderzać to nie mógł powiedzieć, że w krtań tylko pokazywał, że w okolice szyi i się uśmiechał:) Wszyscy wiedzieli o co chodzi, ale prawnie nie mógł nam tego pokazać(było to z 6 lat temu, więc mogło się coś zmienić) I super były teksty w stylu. "Honor? Jebać honor, na ulicy czegoś takiego nie ma, kop w jaja, wal z bani wszystko tylko ,żeby zniszczyć" albo był jeden koleś, który miał największy stopień i był tak wielki, że masakra. I jak uczyli dźwignie na łokieć leżąc, to mówił"Nikt z tego nie wyjdzie, no chyba, że Jarek(ten wielki), bo on 90% ludzi podnosi razem z tą ręką" Ogólnie fajnie było, a i tak najlepszy były dziewczyny. Nikt nie chciał z nimi ćwiczyć, bo waliły jak opętane. Każdy bał się im krzywdę zrobić, a one z całych sił prosto w klejnoty z kolana:)

Edytowane przez Seto Da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przedstawiono listę wszystkich DLC i niestety straszna lipa, ale może to i dobrze bo się nie wykosztuję.

Niektórzy to jacyś zupełni anonimowi, aż musiałem poszperać w wikipedii żeby zobaczyć kto to. Ten nie niemiec to jakiś zupełny żart.

Pominięto masę fajnych zawodników, że tylko wymienię tych najbardziej znanych jak Werdum , Gustafsson czy Hendricks.

Z zawodników to może interesuje mnie tylko Korean Zombie. Lauzon, MacDonald w miarę znani, ale bez przesady, żeby za nich płacić.

Johnson ostatnio "zabłysnął" ale głównie tym że go wyrzucono z UFC.

Pewnie cena u nas to będzie 5$= 5 euro= 18zł za paczkę

Ciekawe jak będzie się sprawowało to ultimate fights collections, bo niektóre zestawienia wyglądają zachęcająco, ale na szczęście mamy 2 darmowe paczki aby się o tym przekonać.

http://www.ufcundisp...the_season_pass

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nam czasem coś z krtanią wspólnego pokazuje itp. ale myślę że nie miałbym odwagi komuś sprzedać strzała prosto w krtań chyba, że rzeczywiście w przypadku zagrożenia życia. Czasem nam coś pokaże, ale zabroni tego w ogóle próbować/trenować na treningach. Pokazuje że jest taka opcja ale mamy tego nie szkolić nawet pod groźbą wywalenia z treningów całkowicie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nam czasem coś z krtanią wspólnego pokazuje itp. ale myślę że nie miałbym odwagi komuś sprzedać strzała prosto w krtań chyba, że rzeczywiście w przypadku zagrożenia życia. Czasem nam coś pokaże, ale zabroni tego w ogóle próbować/trenować na treningach. Pokazuje że jest taka opcja ale mamy tego nie szkolić nawet pod groźbą wywalenia z treningów całkowicie ;)

To jest najgorszy problem KM, że Ciężko jest się sparować, no chyba, że jacyś wariaci. Ale gdyby tak połączyć KM z powiedzmy Muai Tai to maszynka do zabijania:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam tak, jak dla mnie takie sztuki samoobrony nie oddadzą tego tak jakby to mogłobyć naprawdę, np. ktoś uderza, my kontrujemy itp. Ja trenuje MMA, BJJ, Muay-Thai i zapasy więc wiem jak ciężko w stójce cokolwiek skontrować. Dlatego nie ma to jak kogoś ciężko stłuc w ringu. Słyszałem też, że w UFC ma być taki tryb jak był w FN: R3, że można kariere poprowadzić już zawodnikiem, który istnieje np. Shogun, Evans, Wand itp. Zapowiada się kozacko!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam tak, jak dla mnie takie sztuki samoobrony nie oddadzą tego tak jakby to mogłobyć naprawdę, np. ktoś uderza, my kontrujemy itp. Ja trenuje MMA, BJJ, Muay-Thai i zapasy więc wiem jak ciężko w stójce cokolwiek skontrować. Dlatego nie ma to jak kogoś ciężko stłuc w ringu. Słyszałem też, że w UFC ma być taki tryb jak był w FN: R3, że można kariere poprowadzić już zawodnikiem, który istnieje np. Shogun, Evans, Wand itp. Zapowiada się kozacko!

Evans to jest taki duży murzyn co ma chwyty i rzuty Judo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol Rampage na advanced robi taką miazge że nie mam pytań. Od razu zasypuje takim gradem ciosów, że nie ma możliwości nawet się bronić. Z klinczu od razu ucieka, albo gdy uda mi sie go złapać, przejść za niego i uderzac kolanem, to po jednym uderzeniu od razu udaje mu sie uciec, dlaczego? Na poziom niżej nie było z tym problemów, ale na advanced niemożliwe jest zajście go od tyłu i wyprowadzenie 3-4 kolan. Jeśli dobrze rozumiem, to na najwyższym poziomie nawet w klincz złapać sie go nie da.. rofl.gifrofl.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem większość jest Single Player. A wiadomo coś o ON-line Pass?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online Journeyman trophy_silver.png Play 500 or more ranked Online matches.

Jeżeli lagi będą takie same jak w UFC 2010, to krzyżyk na drogę...

Tam od platyny powstrzymały mnie jedynie pingi na poziomie 250 i jedno totalnie zbugowane trofeum, a szkoda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zwierzaki, co daja te darmowe dlc ktore pojawily sie na psn ?

Edytowane przez convert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Macie Panowie jakiś pewny i rozsądny pre order z dlc ? ? pytam tu gdyż pewnie w "gdzie za ile" zginie post i dupa.

Edytowane przez keil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tego się obawiam, że na PS3 będą lagi, bo co jak co, ale na X 360 połączenie jest zajebiste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwierzaki, co daja te darmowe dlc ktore pojawily sie na psn ?

Ultimate Fights Collections

Ultimate Submission (FREE AT LAUNCH FOR EVERYONE)

The Ultimate Submissions collection, currently scheduled for release at launch and available free of charge on both videogame platforms, will include:

  • UFC 109: Mike Swick vs. Paulo Thiago
  • UFC 115: Mirko Cro Cop vs. Pat Barry
  • UFC 116: Brock Lesnar vs. Shane Carwin
  • UFC Fight Night 19: Nate Diaz vs. Melvin Guillard
  • UFC Fight Night 21: Kenny Florian vs. Takanori Gomi

Ultimate Rival (FREE AT LAUNCH FOR EVERYONE)


The Ultimate Rivals collection, currently scheduled for release at launch and available free of charge on both videogame platforms, will include:


  • UFC 92: Quinton “Rampage” Jackson vs. Wanderlei Silva
  • UFC 111: Georges St-Pierre vs. Dan Hardy
  • UFC 114: Quinton “Rampage” Jackson vs. Rashad Evans
  • UFC 117: Anderson Silva vs. Chael Sonnen
  • The Ultimate Fighter® Season 9: Diego Sanchez vs. Clay Guida

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sa pojedyncze gale? Bo przeciez wszyscy ci zawodnicy sa domyslnie w grze... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To są historyczne pojedynki, których przebieg będziemy się starać odtworzyć, np zakończyć w konkretny sposób.

Coś podobnego było w UFC 2010, ale być może będzie to bardziej rozbudowane.

Edytowane przez pablos_83
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

juz nic.

Edytowane przez piachu00
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak, Ufc Undisputed Online Pass

(£6.49/€7.99) zgodnie z przelicznikiem u nas prawdopodobnie 29 zł

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie 29 bo już jest na PSN :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×