Skocz do zawartości
Fenderek

Battlefield 3 Aiming Lag

Rekomendowane odpowiedzi

Próbowałem dzisiaj pograć w tej niższej rozdzielczości, no i faktycznie jest to jakieś rozwiązanie, ale na dłuższą metę wymiękłem :biggrin: Jednak między 540p a 720p jest przepaść w grafice :wacko:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje podłączyć ps3 do tv przez adapter hdmi/dvi zmniejsza laga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz mnie to meczy gram na 576p

Edytowane przez Ziele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w 576p non stop. Gram praktycznie tylko TDM bo mapki male i nie ma czasu sie denerwowac rozdzielczoscia. Wydaje mi sie ze DICE ignoruje ten problem i nic z tym nie zrobia lub nie potrafia. Pewnie to taka przypadlosc frostbite 2.0 na ps3 (optymalizacja). Obym sie mylil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlaczenie funkcji deep color poprawiło u mnie input lag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlaczenie funkcji deep color poprawiło u mnie input lag

hmm faktycznie jest lepiej ale czy tak dobrze jak w 576p? sprawdze wieczorem pardon.gif. thx

<edit>

niestety po dluzszym ograniu stwierdzam ze nadal KICHA !!!

Edytowane przez splacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wybranych modelach samsunga w opjach "ogolne" wystarczy wlaczyc tryb gry (jak w wiekszosci TV) i problem input laga znika. Tak samo zmiana ze 100Hz na wyrazny a nie plynny bo to nie dosc, ze rozmywa kontury to jeszcze jest o ulamek sekundy wolnijsze, zeby przeliczyc klatki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w monitorze samsunga tryb dynamiczny i poza zmianą kontrastu i jasności to chyba nic więcej się nie zmienia bo nadal jest lag..

Sprzedam -> PS3 160GB + bonusy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wybranych modelach samsunga w opjach "ogolne" wystarczy wlaczyc tryb gry (jak w wiekszosci TV) i problem input laga znika. Tak samo zmiana ze 100Hz na wyrazny a nie plynny bo to nie dosc, ze rozmywa kontury to jeszcze jest o ulamek sekundy wolnijsze, zeby przeliczyc klatki.

Mozna wiedziec w jakich modelach, bo w najblizszym czasie chce sobie kupic TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna wiedziec w jakich modelach, bo w najblizszym czasie chce sobie kupic TV.

Ja mam samsunga mam rownież tryb gra i mam tez laga ;)

Proponuje wziasc ps3 ze sobą i podłączyć do tv w media markecie włączyć kampanie i zobacz gdzie bedzie najmniejszy lag ;)

Edytowane przez Ziele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już to widzę jak kolega biega od tv do tv z konsolą i rozgrywki rozkminia :D Mam osobiście monitor samsunga z tunerem tv i jest również opcja trybu gry.... włącza się ona automatycznie przy załączaniu konsoli. Jeżeli to niweluje lagi to nie chcę wiedzieć jak jest bez tego trybu. Wydaje mi się, że najlepsza jak na chwilę obecną opcja to zmiana rozdzielczości na 576.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać ze po zmianie na 576p widać ogromną róznicę, gra się o wiele wygodniej ale oczy aż szczypią od tej grafiki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać ze po zmianie na 576p widać ogromną róznicę, gra się o wiele wygodniej ale oczy aż szczypią od tej grafiki :P

Coś za coś ;) trzeba poczekać napewno coś z tym zrobią ;)!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam samsunga mam rownież tryb gra i mam tez laga ;)

Proponuje wziasc ps3 ze sobą i podłączyć do tv w media markecie włączyć kampanie i zobacz gdzie bedzie najmniejszy lag ;)

Moim zdaniem to nie wina tv. Sam sprawdzałem na tv 26" samsunga, tv 32" phillipsa oraz na monitorze 22" samsunga z tunerem tv. 3 różne kable hdmi w tym jeden oryg. sony. 2 oryginalne pady w tym jeden nowiutki specjalnie dokupiony do bf3. Wszedzie taki sam lag na padzie. Moim zdaniem wszyscy tego laga maja tylko nie wszystkim on przeszkadza. Nawet na yt brak filmików pokazujacych brak laga. Ktos nawet wrzucil filmik ze wszystko u niego ok, niestety sie mylił. Filmow z lagiem jest pełno. Nie wiem jak oni mogli wydać grę z takim bykiem i jeszcze walą głupa że nie wiedzieli o tym. 576p to porażka, ludzie 21 wiek już jest !

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to nie wina tv. Sam sprawdzałem na tv 26" samsunga, tv 32" phillipsa oraz na monitorze 22" samsunga z tunerem tv. 3 różne kable hdmi w tym jeden oryg. sony. 2 oryginalne pady w tym jeden nowiutki specjalnie dokupiony do bf3. Wszedzie taki sam lag na padzie. Moim zdaniem wszyscy tego laga maja tylko nie wszystkim on przeszkadza. Nawet na yt brak filmików pokazujacych brak laga. Ktos nawet wrzucil filmik ze wszystko u niego ok, niestety sie mylił. Filmow z lagiem jest pełno. Nie wiem jak oni mogli wydać grę z takim bykiem i jeszcze walą głupa że nie wiedzieli o tym. 576p to porażka, ludzie 21 wiek już jest !

Zgadzam sie z tobą a mało tego ze jak grałem w bete to wszystko było ok i nie było laga a oni piszą ze nic nie zmieniali w ustawieniach z bety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W becie też był taki dziwny lag. Przynajmniej grało mi się tak samo jak w KZ3 (też miało laga)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W becie też był taki dziwny lag. Przynajmniej grało mi się tak samo jak w KZ3 (też miało laga)

W becie raczej go nie było, albo był minimalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W becie raczej go nie było, albo był minimalny.

był, strasznie mnie wqrwial ale w porownaniu do pelnej wersji to byl malutki, jakies 50%.

btw. dzisiaj pierwszy raz od miesiaca zagralem podboj (RTK tez) i powiem tylko ze przez te patche ktore nic nie naprawiaja ta gra w tym trybie juz jest niegrywalna jesli chodzi o piechote. wbilem 45 lev i odpuszczam, nie chce oslepnac wpatrujac sie w piksele w 576p. TDM juz mi sie znudzil, nowe mapy BTK mnie nie podniecaja w 576p. szturmu nigdy nie trawilem. nie licze juz na jakies cudowne poprawienie laga na padzie. czyli ... bf3 laduje na polce. pozdr

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem dac ci plusa, zeby ten minus zniknął, bo szanuje twoje zdanie... ale jakieś gówno pisze, że "nie posiadasz uprawnien do tej strony".

Edytowane przez Kisiel49

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mógłby mi ktoś powiedzieć jakie dokładnie ustawienia dzwieku trzeba ustawić zeby nie było input laga

przeczytaj 1 strone, tam sie duzo rzeczy dowieszthumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te całe zmiany z ustawieniami dźwięku aby można było zmniejszyć imput laga to pic na wodę.. jest może delikatnie mniejszy ale nadal jest za duży aby dało się normalnie grać.. Trzeba czekać aż DICE to naprawi o ile w ogóle to naprawią.. jak nie to zostaje 576p :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

toż to jakieś jaja,kupiłem tv za 3500,konsolę za 1200,grę za 200 i muszę grać na 576p,taniej było kupić WI,albo grać na ps1 .Komedia

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×