Skocz do zawartości
Emir

Tekken 6

Rekomendowane odpowiedzi

Moje obawysie potwierdziły: Naightmare Train jest niesamowicie trudny, bez żadnych dobrych rzeczy nie ma nawet sie co zapuszczać. Najlepiej powiedzcie mi (od wielu osób chciałbym sie dowiedzieć) jaką postacią najlepiej grać na tym levelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Czy w Tekkena 6 można grać na dwa pady tylko w VS mode, czy jeszcze gdzieś indziej, np. scenario?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko versus. Ma pojawić się patch umożliwiający grę we dwóch w trybie Scenario Mode.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko versus. Ma pojawić się patch umożliwiający grę we dwóch w trybie Scenario Mode.

To wyśmienicie :) Dzięki za odpowiedź. Jeszcze jedno pytanie. Jaki jest szybki sposób na szybkie zdobycie itemów z dobrymi 'enchantami' w Scenario? Jak narazi equipnąłem Alisę w ciuszek dający 50% większy drop rate, ale nie wiem jakie lokacje maja tych skarbków najwięcej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch będzie umożliwiał grę we dwóch online. Co-opa offline ma nie być więc na 2 padach nie pograsz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej grywaj levele gdzie jest yoshimitsu i mokujin albo wróć się do poprzednich i zaliczaj je do skutku, oczywiście na poziomie hard.

Naightmare Train jest levelem średnim na jeża jeśli masz dobre ciuchy rangi S, bo bez tego jest praktycznie niemożliwy do przejścia.

Ja osobiście przechodziłem całe Scenario Campaign "" Devil Jinem"", jego laser jest bardzo dobry a na pociągu lepiej daleko od Alissy nie odchodź bo ta obstawa Devil Jina rozdzieli się i każdego z was rozwali, sam wiem bo mam już 100% trofeów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej grywaj levele gdzie jest yoshimitsu i mokujin albo wróć się do poprzednich i zaliczaj je do skutku, oczywiście na poziomie hard.

Naightmare Train jest levelem średnim na jeża jeśli masz dobre ciuchy rangi S, bo bez tego jest praktycznie niemożliwy do przejścia.

Ja osobiście przechodziłem całe Scenario Campaign "" Devil Jinem"", jego laser jest bardzo dobry a na pociągu lepiej daleko od Alissy nie odchodź bo ta obstawa Devil Jina rozdzieli się i każdego z was rozwali, sam wiem bo mam już 100% trofeów :P

Heh, dzięki wielkie za tę podpowiedź z itemkami. Męczyłem się z 3 godziny nad mokujinem i yoshimitsu, ale wkońcu wypadły mi 2 S ranki i wszystko łącznie z pociągiem poszło jak po maśle :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok juz dalem rade tydzien temu tylko nie podlaczylem soniaka do neta jeszcze tongue.gif wpadla platyna tongue.gif za 2 razem dalem rade alisa <spammowalem -> + kwadrat + trojkat> wink.gif

Edytowane przez Agent47PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie tekken 6 jest po prostu wspanialy, jedyne czego moge sie czepic i co zarazem strasznie mnie wkurwia to to ze jak gram na 2 pady w Vs z braciakiem (a robimy to czesto) to tylko jedna osoba moze miec costium taki jak sobie zrobi a 2 gracz ma te standardowe do wyboru.... wie moze ktos jak temu zaradzic bo naprawde wolalbym mojego przerobionego larsa a nie jakiegos pizdziocha :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeden z minusów , niestety narazie nie da się tego zmienić i tylko 1P może mieć customizacje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawiedza mnie ostatnio dziwny problem podczas gry online, mianowicie podczas "synching" lub po zakonczeniu walki pojawia sie BLACK SCREEN i nic sie nie dzieje, XMB działa, konsola się nie zawiesza za to tekken wisi jak na stryczku.. przy próbie wyjscia z gry oczywiscie konsola sie restartuje.. ktos miał podobny problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam prosbe w jaki sposob moge zaprosic znajomego do gry online? bo w menu jest tylko opcja odebrania zaproszenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy u was też za każdym razem kiedy włączycie T6 instalują się trofea i wyświetla się pytanie o preferowaną stronę walki?

A może tylko ja mam takie paranormalne zjawisko? ;)

@aniolek Najpierw to musisz utworzyć gre (custom match chyba) ;) Wtedy gdzieś na dole będziesz miał napisane, którym przyciskiem można wysłać zaproszenie.

Edytowane przez Kris94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam prosbe w jaki sposob moge zaprosic znajomego do gry online? bo w menu jest tylko opcja odebrania zaproszenia

Też się dołączę do tego pytania, a i mam 4 gry a pukam 90% w Tekkena 6,i od miesiąca czasu hm nie widziałem nikogo z Polski,często sprawdzam profile z kim gram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się dołączę do tego pytania, a i mam 4 gry a pukam 90% w Tekkena 6,i od miesiąca czasu hm nie widziałem nikogo z Polski,często sprawdzam profile z kim gram.

O ile dobrze pamiętam to musimy utworzyc custom match, wcisnac przycisk PS i przez menu friends chyba jakos sie wysylalo zaproszenia :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem teraz w misji gdzie pokonałem Jin'a i mam walczyc z Alina ale ona jest niemożliwa do zabicia nie moge jej nawet 50% HP zbić bo "time's up" gram Eddym, w ogóle nie podoba mi się system walki zamiast zrobić ta misje 1 vs 1 (2D) a nie jakieś 3D co to ma być nawet combosa się nie da walnąć, ale nie powiem gra się całkiem spoko :)

Da się odblokować Jin'a? Chętnie bym nim pograł.

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. pytam bo chyba zgłupiałem. tez macie taka brzydka grafike w t6? wszystko schodkowane, pikseloza ze sie patrzec nie da. to wina gry czy moze ja jakis ustawien na tv nie włączyłem (jakiś blurów albo coś) ? inne gry nie maja tego problemu A może za blisko od tv siedze %D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaki masz tv? mamy zgadywac czy grasz na 14 calowym dwudziestoletnim tv czy najnowszej 50 calowej plazmie?pozatym tekken nie ma oszalamiajacej grafiki

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro pytasz o tv to mniemam, ze tego problemu nie masz. mam 37' lcd full hd. ciężko problem opisać, ale to mniej wiecej o to chodzi, że modele postaci nie są gładkie tylko są takie schodki w miejscu kontaktu krawędzi z tłem. W erze grafy jak w U2 uważam, że programiści t6 dali d!@#. (swoją drogą na całym t6 się trochę zawiodłem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS3 i tak AA jest lepsze niż na X'ie. Wyłącz blur'a w menu powinno być lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noooo i Nightmare train ukończony!:) Jin wylecial z pociagu szybciej zanim wszedł jako boss:D hehe

Pozostał mi jeszcze jeden pucharek a mianowiciee Complete the Gallery  ale z tym to jakos pójdzie:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prześlij save z pociągu :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś jak odblokować Azazela bo gdzieś czytałem że da się go mieć jako grywalną postać :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś jak odblokować Azazela bo gdzieś czytałem że da się go mieć jako grywalną postać :confused:

Nie da sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×