Skocz do zawartości
unknown3d

The Last Of Us

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsza gra generacji? Good Joke. Choć w sumie jak ktoś ciupie tylko w exy od Sony robiąc sobie przerwę tylko na GTA czy inne gry z mega nachalnym marketingiem olewając wszystko inne, to taszczenie bachora może okazać się szczytem tej generacji. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe. A przecież niedawno dokładnie to samo pisali o Bioshocku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy czy reszta serwisów będzie tak piać z zachwytu, embargo na recki mija 5 czerwca.

 

Z forum psxe

W jakimś podcaście stwierdzono, że TLoU ma jedno z najlepszych (albo i najlepsze) rozpoczęć w historii gier video. I że dzisiejsze demko słabo reprezentuje całokształt.

 

Mają w pamięci otwarcie U2, to już zżera mnie ciekawość co tym razem przygotowało Naughty Dog. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet wolne w pracy biorę ze względu na ten tytuł...

Premiera jest w piątek (14.06.2013) więc wydaję mi się przez weekend spokojnie ukończysz TLoU ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(gdyby ktoś pytał) dla posiadaczy GOW: Ascension demko TLOU będzie dostępne od 19:00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

nawet wolne w pracy biorę ze względu na ten tytuł...

Premiera jest w piątek (14.06.2013) więc wydaję mi się przez weekend spokojnie ukończysz TLoU ;)

Niestety, ale obecnie gry na 8h zajmują mi kilka dni. Mało czasu, sporo obowiązków, a jak mam już czas to odpalam multi U3. Ostatnio tylko nowy Bioshock mnie wciągnął i udało się przejść w 5 dni. TLoU to najdłuższa gra ND, przejście ma zająć od 12 do 15h. Poza tym jeżeli multi będzie równie miodne co w Uncharted, to jest szansa, ze gra zagosci w mojej konsoli na dłużej. Edytowane przez ONE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TraceGuitar: Skąd wiesz że multi jest do dupy na podstawie trofeów? Czy może jakiś wielki news mnie ominął? :P

 

Ja się tam nie stresuję, zamówienie już poszło, recenzje już mnie zbytnio nie obchodzą, sam sobie wyrobię opinię na temat gry. Preorder to zawsze jest jakieś ryzyko, dlatego staram się zamawiać gry które mają małe szanse na bycie porażką, a nie jakieś MoH-y czy inne Alieny. 

 

Za 4-5 Dni będę już ogrywał TLoU w wersji promo z podobno działającym multi...ale może macie racje,sugerowanie się nazwami trofeów które zdradzają tryby może mnie zmylić...napiszę wam później jak to naprawdę się sprawuje i czy jednak to multi będzie ssało czy ujdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to od lutego nie oglądalem zadnego materiału z TLOU :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale obecnie gry na 8h zajmują mi kilka dni.

W sumie to Ci zazdroszczę - potrafisz delektować się grą. Dla mnie to jest zawsze na zasadzie „jeszcze jeden etap i kończę” - ale rzadko się kończy ;) szczególnie gdy gra jest wciągająca, a na taką zapowiada się TLoU. Brakowało mi takiej gry już od dawna!

Teraz mam dylemat, czy oglądać filmiki z demka, bo pewnie za 1,5 h youtube zostanie zalany takimi materiałami :) ehhh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam GOW i znikło gdzies te demo THE LAST OF US w głównym menu było bodajże na kwadrat nie pamietam

o co chodzi tez tak macie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Spanky87: Jak jesteś niezdecydowany co do zakupu gry, to śmiało oglądaj :P. Jak już wspominałem, ja już grę zamówiłem i staram się ograniczać trailery/newsy/gameplaye do minimum, bo nie chcę połowy gry w internecie obejrzeć. Naprawdę fun jest wtedy większy, pamiętam jak mnie U3 zmiotło etapem w statku, wogóle się tego nie spodziewałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie mam aż takiego hajpu na gry by wydać na jedną ok 250 zł a potem sprzedać za 50% ceny...

 wystarczy choćby miesiąc poczekać i 80 zł w kieszeni...

 

 

jedyne co kupuję na premierę to GTAV ale tylko dlatego, że ma kod na 50% rabatu...

 

No ja to samo poczekam i kupię za 160 zł :) A co do gry będzie dobra, co do multi OBY nie kalka TR ;)

 

Jak masz kod na MUVE to możesz pomarzyć bo na GTA V nie działa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja to samo poczekam i kupię za 160 zł :) A co do gry będzie dobra, co do multi OBY nie kalka TR ;)

 

Jak masz kod na MUVE to możesz pomarzyć bo na GTA V nie działa :P

Jeszcze nie działa - wkrótce podadzą cenę sugerowaną i będzie można zamawiać...

 

Ktoś z Was bierze edycję Joela?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

alfik miał gowa czekam na relacje (chyba że zaspał i zapomniał kodu wpisać)...

 

 

Po cichu nie oglądając ani jednego gameplaya (serio :) jakoś się uchowałem)... Mam nadzieję na w końcu dobry horror, 1 downpour na całą generację mnie nie jara "chcem" więcej...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale to nie będzie horror...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby nie horror, ale mam przeczucie że czasami gra będzie straszyła. Widziałem jeden gameplay, ten rozgrywający się po ciemku z "clickersami" i wyglądało to zarąbiście.

 

Ja zamówiłem edycję Joela z muve.pl za trzy stówy. Możliwe że gdzieś jest taniej, jednak wolałem u nich kupić, z powodu paczkomatów i darmowej przesyłki. Mam nadzieję że dojdzie na premierę, bo zawsze miałem do tego pecha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie horror zduniec, chociaż jak odpalisz w nocy na słuchawkach to te dźwięki wydawane przez Clickera powinny wywołać przynajmniej uśmiech na twarzy.

 

Jedno mnie dziwi - dlaczego w tym demie nie dali tych poziomów, które testowała prasa? Mianowicie Lincoln i Pittsbourgh, imho bardzo dobre poziome do przetestowania, wbrew temu co te tabloidy niektóre piszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dali ich ponieważ już były testowane i chcieli dać coś nowego, co mogłoby zaskoczyć graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa jak nazłość łatka 1,7 do Wstąpienia wiesza mi grę. Jest jakaś opcja pobrać to z poza gry ? Póki co usunąłem dane GoW i pobieram ponownie patche.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Można podobno za pomocą jakiegoś vouchera dodawanego do GoW...no i za pomocą właśnie gry.

 

 

Wszystkie instrukcje dotyczące sposobu pobrania wersji demonstracyjnej zostały zamieszczone na voucherze dołączonym do God of War: Wstąpienie. Jeśli jednak nadal mamy z tym problem możemy spróbować ściągnąć The Last of Us, poprzez specjalną opcję zamieszczoną bezpośrednio w GoW: Wstąpienie.

 

 

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czyżby błąd (cena będzie zobowiązująca) gra za 19,90 http://www.mediamarkt.pl/katowice/gra-sony-the-last-of-us-pre-order,id-865438#detail

 

Nic tylko zamawiać , cytat z opisu : Zestaw zawiera ico-info.png Gra The Last of Us, Kod odblokowujący dodatkową zawartość

Edytowane przez AdWolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ok nieaktualne pomogło przeinstalowanie patcha. Czas zabrać się za pobieranie. Czasem pojawiają się błędy związane z instalacją patchy.

Edytowane przez Firo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czyżby błąd (cena będzie zobowiązująca) gra za 19,90 http://www.mediamarkt.pl/katowice/gra-sony-the-last-of-us-pre-order,id-865438#detail

 

Nic tylko zamawiać , cytat z opisu : Zestaw zawiera ico-info.png Gra The Last of Us, Kod odblokowujący dodatkową zawartość

 

To jest na 84% pre-order pack, dodatkowe DLC do gry, ekskluzywne pudełko i 20zł zniżki w MM przy zakupie gry po premierze

Edytowane przez brzmiwtrzcinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest na 84% pre-order pack, dodatkowe DLC do gry, ekskluzywne pudełko i 20zł zniżki w MM przy zakupie gry po premierze

Dokładnie to jest tylko pre za 20 zł w dniu premiery dasz za grę 20 zł mniej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×