Skocz do zawartości
unknown3d

The Last Of Us

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no zgadza się, ceny są z d...py to nie ulega wątpliwości.

Jednak patrząc na rząd ich wielkości to tutaj mamy już normę (niestety).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w jakich sklepach kupujecie gry po takich "zbliżonych cenach", ale ja za premierówki od Sony płaciłem zazwyczaj po 179.99. Więc sugerowana 239.99 czy nawet najniższa znaleziona 229.99 to jednak jest spora różnica.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zazwyczaj kupuję na Muve.pl, albo dostaję więc...

 

Ktoś ma zamiar skusić się na kolekcjonerkę?

 

@down - 279,99 - lol, ale to Empik... :D

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

preorder pojawił się w empik.com za jedyne 246,49 cena sugerowana 279,99 :)

Ja liczę na jakieś Tesco albo inny Carrefour

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

preorder pojawił się w empik.com za jedyne 246,49 cena sugerowana 279,99 :)

No to już jest Knockout :biggrin:

bez dwóch zdań :biggrin:

Niech to będzie jeszcze goła podstawka to już komplet :biggrin:

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, sklepe miał grę za 200 zł, ale nie zamawiałem, bo myślałem że dorzucą jeszcze jakieś fajne rzeczy. Cały czas czekam aż będzie gdzieś niższa cena + jakieś bonusy, ale się chyba nie doczekam. Muve na forum napisało że mają problem z dostepnością gry więc na tą chwilę nie ma co liczyć na dodatki, może coś tam jeszcze wygrzebią do premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo co i jak z tym komiksem ? czy będzie tylko ten jeden numer u nas czy będzie można kupić go oddzielnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z tą ceną to niezupełnie norma - chyba że mówimy o Empikach, które dowalają każdej nowości średnio 239PLN. To bardzo duża kwota i nie ma sensu udawać, że tak nie jest. Normalna cena za premierówkę to max 199, co i tak poza zasięgiem wielu, nie zapominajmy.

 

Zresztą ja za Kolekcjonerkę TR zapłaciłem 250zł, więc ;) Mimo że limitki Sony mi się podoba, to nie od dziś wiadomo, że ceny ustalają zaporowe czasem.

ale jak decydujesz się na konsolę to zdajesz sobie sprawę ile kosztują gierki ;) a one tak naprawdę we wszystkich sklepach kosztują podobnie. z empikiem jest o tyle wygodnie, że możesz u nich kupować i sprzedawać używki więc da się wyjść na tym taniej. nowości, a tym bardziej kolekcjonerki niestety swoje kosztują wszędzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ale jak decydujesz się na konsolę to zdajesz sobie sprawę ile kosztują gierki ;) a one tak naprawdę we wszystkich sklepach kosztują podobnie. z empikiem jest o tyle wygodnie, że możesz u nich kupować i sprzedawać używki więc da się wyjść na tym taniej. nowości, a tym bardziej kolekcjonerki niestety swoje kosztują wszędzie :P

Zależność która wynika z Twojego postu dotyczy pytania czy mówimy o kupującym czy o sprzedającym :)

Ty masz na myśli kupującego, lecz pamiętaj, że zazwyczaj taką grę będziesz chciał opchnąć dalej......

.....jednak coraz więcej gier posiada on-line pass, i na rynku wtórnym taka gra znacznie traci na cenie, chyba że sprzedający ma możliwość wiarygodnego zagwarantowania nietkniętego kodu (Allegro itp).

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ceny gier: nie ma co brać preordera- kto cierpliwy ten oszczędza. Miesiąc czy płótora poczekać nie jest trudno a wówczas gra bęzie pewnie po 180zł max w media markt zamiast premierowych 239... tak było z gow4 teraz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ceny gier: nie ma co brać preordera- kto cierpliwy ten oszczędza. Miesiąc czy płótora poczekać nie jest trudno a wówczas gra bęzie pewnie po 180zł max w media markt zamiast premierowych 239... tak było z gow4 teraz...

Widzisz :)

Jeśli chodzi o tę grę to ja akurat nie będę w stanie normalnie egzystować wiedząc, że leży na półce sklepowej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przecież można kupić za 200, przejść w tydzień i sprzedać za 180 :laugh:

Ja tam w żadne pre-ordery się nigdy nie bawiłem, bo wolę mieć wróbla w garści niż kota w worku (czy jakoś tak :P )

ale TLoU też biorę w premierę bo tęskno mi za Drakem a to przecież nie będzie nic innego jak Uncharted z nowymi postaciami.

Edytowane przez Przemek_07
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przecież można kupić za 200, przejść w tydzień i sprzedać za 180 :laugh:

Ja tam w żadne pre-ordery się nigdy nie bawiłem, bo wolę mieć wróbla w garści niż kota w worku (czy jakoś tak :P )

ale TLoU też biorę w premierę bo tęskno mi za Drakem a to przecież nie będzie nic innego jak Uncharted z nowymi postaciami.

Dajcie już spokój z tymi porównywaniami do Uncharted...

Dużo ludzi się czepia animacji, przecież nie będą nagle zmieniać całego silnika, skoro w poprzednich grach udało im się stworzyć dośc realistyczne animacje. Mają zrobić jakieś gówno i zrezygnować z mo-cap, byle żeby ludzie się nie czepiali że TLoU wygląda jak Uncharted?

Klimat będzie inny, fabuła będzie inna, gameplay będzie inny - przecież w tym wypadku twórcy skupiają się na skradaniu, zbieraniu przedmiotów, walce wręcz i stosunkach między Joelem a Ellie, zamiast na wybuchających budynkach i strzelaniu. Widzę że żeby ludzie się nie czepiali trzeba by było zmienić dewelopera, silnik gry, wydawcę, platformę i wydać grę na next geny za 10 lat żeby się komukolwiek przypadkiem nie skojarzyło z Uncharted. ND stara się zrobić coś nowego, to ludzie marudzą. Najsensowniej w tym wypadku jest zrobić Uncharted 4,5,6, bo niektórzy i tak nie widzą róznicy.

To jest cały czas tylko takie gdybanie, ale wątpie żeby w premierę okazało się że to zupełnie inna gra. Jeśli Joel w pewnym momencie będzie krzyczał "oh crap!" uciekając z płonącego budynku z nieskazitelną fryzurą i Chloe mu przyleci samolotem na ratunek, wtedy zwracam honor.

Edytowane przez adams1001
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie (mam nadzieję że nie padło bo nie chcę robić syfu ;) ) - czy dostępna będzie u nas w Polsce edycja specjalna TLOU w wersji Ellie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety z tego co widzę to wszystkie sklepy oferują Joela...widocznie małe dziewczynki się nie sprzedają tak dobrze jak faceci z latami na karku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ale TLoU też biorę w premierę bo tęskno mi za Drakem a to przecież nie będzie nic innego jak Uncharted z nowymi postaciami.

Muszę cię zmartwić, to będzie zupełnie inna gra. Poczytaj playtesty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie interesowałem się zbytnio grą, nie obejrzałem żadnego trailera, gameplaya i innych, jedynie obadałem obrazki z gry na oficjalnej stronie.

 

Oczywiście grę biorę w ciemno, ale to dopiero po zakończeniu roku szkolnego. Będzie w co grać w te wakacje, mam nadzieje, że jakoś sobie odbiję brak odcinków The Walking Dead w TV. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety z tego co widzę to wszystkie sklepy oferują Joela...widocznie małe dziewczynki się nie sprzedają tak dobrze jak faceci z latami na karku.

Hmm szkoda, bo szczerze powiedziawszy wersja z Ellie podoba mi się bardziej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

cicho obserwuje temat nic sie nie odzywajac - ale daje znac, tez biore gre w dniu premiery ;)

Edytowane przez piachu00
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cicho obserwuje temat nic sie nie odzywajac - ale daje znac, tez biore gre w dniu premiery ;)

To jest na więcej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×