Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Który NFS najlepszy na trójke ? Przede wszystkim chodzi mi o online i przyjemny model jazdy ( ale znów nie za łatwy :D ) We wszystkich częściach NFS jest online pass ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który NFS najlepszy na trójke ?

 

Ale co przez to rozumiesz?

 

Przede wszystkim chodzi mi o online i przyjemny model jazdy ( ale znów nie za łatwy :biggrin: ) We wszystkich częściach NFS jest online pass ?

 

 

Online pass do NFS mozesz sprawdzic w PSS jest teraz za free wiec spokojnie mozna brac uzywane produkcje.

 

Mnie z modelu jazdy podszedl NFS HP - nie wiem jak online bo tu akurat tego trybu nie odpalalem.

 

Z modeli jazdy bardziej wymagajacych to oba Shifty ale tutaj musialem grac na kierownicy bo ja osobiscie bylem niekompatybilny ze sterowaniem na padzie. W Shift1 gralem troche w online ale ten zbyt przyjemny nie byl bo ludzie jezdza tak jakby to bylo Destruction Derby.

 

NFS MW 2012 - mi zupelnie nie podszedl, online moze i bylby znosny jak gra sie z ekipa ale czekanie az wszyscy dojada do punktu zbornego bywa nieco nudne do tego model jazdy mi nie pasowal i gra ogolnie moim zdaniem byla troche gorsza od poprzedniej czesci.

 

Wszystkie powyzsze opinie sa czysto subiektywne.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety multi jest jak w prawie każdym nfs'ie...jeżeli nie ma opcji przenikania pojazdów co 90% wyścigu to jest spychanie się na ściany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy według was warto zakupić South Park: Kijek Prawdy??


Osobiście gniję w przekonaniu, że rpg to coś co nie jest dla mnie  :P  


Grę chcę zakupić w celu przekonania się do tego właśnie gatunku, gdyż po zwiastunie i gamepley'u naprawdę urywa mi dupę  :biggrin:


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie zwracam się do was z ogromną prośbą, ponieważ chcę sobie zrobić listę gier, które warto ograć kiedyś w przyszłości bo wiadomo, że wszystkich na raz nie kupię i nie ogram tylko będę kupować po 1/2 grach i przechodzić i potem znów, tylko chcę sobię zrobić taką listę, żeby nie pisać tutaj co trochę. Więc tak gry jakie posiadam : GT5, Wrestle Mania, NFS HP,MW, inFamous 1,2, The last of us, Hitmanm GTA IV, V, Uncharted 2,3, Dark Sector, Fifa 09,10,11,13, Star wars The force unleashed I,II, COD MW 3, BF3, RDR, LBP Batman AC. Na dzień dzisiejszy planuje zakup Batman AA plus GOW collection a potem następne części, co jeszcze możecie polecić do mojej listy :) ?

Edytowane przez Aerox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted 1, Beyond Two Souls, Heavy Rain, God Of War 1-2-3 w sumie Wstąpienie dla singla też warto, Journey, Demons Souls, Dark Souls, Just Cause 2, Resistance 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkich na raz nie kupię i nie ogram tylko będę kupować po 1/2 grach i przechodzić

 

Uwazam ze jesli nie masz zboczenia ze gra musi byc w pudelku to zrobilbym 2 listy:

- gry ktorych nie ma w PSS - i warto kupic w pudelku: tutaj Heavy Rain polecam mimo iz malo gry w grze to moim zdaniem doprawdy warto zagrac.

- gry ktore sa w PSS - i tutaj warto czekac na promocje, wyprzedaze itp - styczniowwa pokazala ze mozna calkiem zacne tytuly wyrwac za okolo 20pln co w porownaniu do pudelek jest cena rewejacyjna. W tej kategorii bezapelacyjnie polecam Cal of Juarez: Gunslinger - chyba jeszcze jest na promocji.

 

Kazdy ma nieco inny gust wiec bardzo ciezko za kogos przygotowac liste i powiedziec masz graj....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted 1, Beyond Two Souls, Heavy Rain, God Of War 1-2-3 w sumie Wstąpienie dla singla też warto, Journey, Demons Souls, Dark Souls, Just Cause 2, Resistance 3

 

Dziękuję :)

Uwazam ze jesli nie masz zboczenia ze gra musi byc w pudelku to zrobilbym 2 listy:

- gry ktorych nie ma w PSS - i warto kupic w pudelku: tutaj Heavy Rain polecam mimo iz malo gry w grze to moim zdaniem doprawdy warto zagrac.

- gry ktore sa w PSS - i tutaj warto czekac na promocje, wyprzedaze itp - styczniowwa pokazala ze mozna calkiem zacne tytuly wyrwac za okolo 20pln co w porownaniu do pudelek jest cena rewejacyjna. W tej kategorii bezapelacyjnie polecam Cal of Juarez: Gunslinger - chyba jeszcze jest na promocji.

 

Kazdy ma nieco inny gust wiec bardzo ciezko za kogos przygotowac liste i powiedziec masz graj....

Wolę gry w pudełku jednak mimo wszystko, chociaż ograłem trochę gier cyfrowych dzięki ps+. Ogólnie większości się podobaja te same tytułu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wolę gry w pudełku jednak mimo wszystko, chociaż ograłem trochę gier cyfrowych dzięki ps+. Ogólnie większości się podobaja te same tytułu :biggrin:

 

W takim razie od siebie dorzucilbym jeszcze Killzone 2 i 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam pytanie co do God of War Collection. Widzę, że te dwie pierwsze części nie są po polsku, a da radę ogarnąć fabułę i całą grę z podstawowym angielskim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktora gra jest lepsza:

Last of Us czy Uncharted 3. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką bijatykę do piwa z kumplem polecicie? Tekken 6, Tag Tournament 2, Mortal Kombat czy jeszcze coś innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktora gra jest lepsza:

Last of Us czy Uncharted 3. ?

 

TLoU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa odmienne klimaty, dla mnie Pacific Rift lepsze, ale Apokalipsa zaraz za nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie chodzi o to która da więcej frajdy grając z kimś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką bijatykę do piwa z kumplem polecicie? Tekken 6, Tag Tournament 2, Mortal Kombat czy jeszcze coś innego?

Z wyżej wymienionych Mortal Kombat moim zdaniem - prosta do opanowania, dużo frajdy, brutalna :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką bijatykę do piwa z kumplem polecicie? Tekken 6, Tag Tournament 2, Mortal Kombat czy jeszcze coś innego?

 

Jeśli z kumplem i do piwka to Dead or Alive. Grafika ładna, duży wybór kobiet, skąpo ubrane, ale potrafiące dokopać :) W tekkenie liczy się raczej skill, reszta to taki mish mash. Ciskasz co masz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką bijatykę do piwa z kumplem polecicie? Tekken 6, Tag Tournament 2, Mortal Kombat czy jeszcze coś innego?

 

 

Mortal Kombat i DoA zdecydowanie ;) + UFC Undisputed 3

Edytowane przez Cuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką bijatykę do piwa z kumplem polecicie? Tekken 6, Tag Tournament 2, Mortal Kombat czy jeszcze coś innego?

 

MK

DOA5 - bo sa cycki i jest smiesznie szczegolnie jak oboje wybierzecie laski i sie okladacie :)

 

EDIT:

dodam ze nie mam zbyt wielkiego skilla w mordobiciach i gram czysto dla funu ot zeby sie pookladac posmiac miec zwale.

Edytowane przez MagEllan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką bijatykę do piwa z kumplem polecicie? Tekken 6, Tag Tournament 2, Mortal Kombat czy jeszcze coś innego?

 

Polecam Tekkena TT2, mam MK, DOA5 i właśnie ze znajomymi najlepiej się gra w Tekkena. Kumple nie ogarniali na początku ale po kilku sesjach przy piwku jest już lepiej, poza tym wkręciłem kumla na tekkena jeszcze na psp i powiem szczerze, że frajdy było sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie :) 

Właśnie jestem trochę Tekkenowym maniakiem :) od T3 na PSX przez TTT1, T5 i T6 na ps2. Nie wiedziałem natomiast jak się mają bijatyki na PS3 (chodzi o porównanie do  MK, Soul Calibur i  innych).

 

Jeszcze jedno. W co lepiej zainwestować na singla - God of War (wszystkie części bo nie grałem a słyszałem że jest fajne) czy The Last of Us?

PS3 mam od niedawna i chętnie przyjmę każde propozycje fajnych gier (głównie gier w które się coś dzieje; przygoda lub fps)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×