Skocz do zawartości
ONE

Heavy Rain: The Origami Killer

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie w związku z trofeum "Wszystkie zakończenia" - czy muszą być robione na jednym slocie? Chodzi o to, że dwa razy przeszedłem już grę - mam kilka zakończeń na jednym slocie i kilka na drugim - czy to oznacza, że z obydwu slotów mi zaliczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heavy Rain zamówione-już nie długo zaczynam swoją prywatną potyczkę z grą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w związku z trofeum "Wszystkie zakończenia" - czy muszą być robione na jednym slocie? Chodzi o to, że dwa razy przeszedłem już grę - mam kilka zakończeń na jednym slocie i kilka na drugim - czy to oznacza, że z obydwu slotów mi zaliczy?

Kurcze, ciężka sprawa. Zależy jak gra to potraktuje. Nie chcę tu źle prorokować, ale ja bym raczej powiedział, że nie. Możesz spróbować. Najwyżej te brakujące zrobisz na drugim slocie. A tak na marginesie, to po co w ogóle dwa sloty zrobiłeś?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko,jeżeli nie skończylem Heavy Raina a chciałbym powtórzyc rozdział(zła decyzja) to po ukończeniu tego powtarzanego rodziału zacznie się kolejny dział czy gra wróci do menu wybierania rozdziałow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanko takie dość dziwne.... mianowicie czy jeśli kupie grę (region 2) Europa to czy gra będzie zawierać polski język. Dodam iż okładka i pudełko są tylko w języku angielskim ?

z góry dzięki pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie z tego co się orientuje to Polska wersja HR dostępna tylko w egzemplarzach kupionych w naszym kraju, od SCE PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ się srogo zawiodłem na tej grze. Może zbyt dużo po niej sobie obiecywałem... Gra się w to nijak, mechanika i niewidzialne ściany nawet w zamkniętych pomieszczeniach to jakaś padaka.

A ogląda się to nie lepiej. Historia jest ckliwa i nawet w połowie nie tak mroczna jak opisują ją recenzenci. Mam wrażenie, że Cage nie mógł się zdecydować czy chce zrobić grę czy film i w skutek tego niezdecydowania wydano twór słaby zarówno jako film i gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ się srogo zawiodłem na tej grze. Może zbyt dużo po niej sobie obiecywałem... Gra się w to nijak, mechanika i niewidzialne ściany nawet w zamkniętych pomieszczeniach to jakaś padaka.

A ogląda się to nie lepiej. Historia jest ckliwa i nawet w połowie nie tak mroczna jak opisują ją recenzenci. Mam wrażenie, że Cage nie mógł się zdecydować czy chce zrobić grę czy film i w skutek tego niezdecydowania wydano twór słaby zarówno jako film i gra.

Cóż... każdy ma prawo do swojej opini, ale ocena w ten sposób chyba jednej z najlepszych gier na PlayStation 3 to przesada.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż... każdy ma prawo do swojej opini, ale ocena w ten sposób chyba jednej z najlepszych gier na PlayStation 3 to przesada.

Moze przesada, ale faktycznie niektorym ta gra nie podchodzi. Dla mnie i moich znajomych ten tytul - mimo swoich wad - jest wybitnym i jednym znajlepszych na obecna generacje konsol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo to nie jest gra. Jak ktoś szukał gameplayu to może się zawieść

Znam kilku hardcorowych graczy którzy nigdy jej nie skończyli i mają o niej jak najgorsze zdanie.

Nie każdemu musi się podobać, to nie Uncharted

Główna wina nieprzychylnych opinii to złe podejście. nie szukajcie gry tam gdzie jej nie ma.

Ocena najczęściej jest 0/1.Albo się kocha albo nienawidzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest tak samo jak TWD...to nie do końca gra, to bardziej lekko interaktywny film/serial...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trzeba zauważyć że grając teraz nie trudno było się dowiedzieć kto jest zabójcą. (najczęściej przypadkowo przeglądając neta)

Przechodząc "grę" w nieświadomoći +200% do zajebi_tości

To tak jak oglądać powtórkę meczu w którym zna się wynik

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem to szczeście że w ogóle się nie interesowałem HR i dopiero dziołcha mnie namówiła do zagrania...no i jak usiadłem to gra pękła w dwie noce ;D a że neciora nie było jak sobie razem graliśmy to nikt nam frajdy nie zepsuł xD no i do samego końca nie wiedziałem kto zabijał xD i obstawiałem wszystkich na zmianę XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie Panowie rację :)

Co do samej gry to tak na raz jak dla mnie. Męczenie wszystkich możliwych zakończeń to ponad moje siły.

Sama gra też jest przewidywalna. Pod koniec już można się było domyśleć kto jest ten "zły".

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Heavy Rain właśnie zachwyciło mnie to że to nie jest gra a interaktywny film, zaraz po zakupie konsoli i wydaniu ponad 1 tysiaka poszedłem do będącego obok ME i zakupiłem HR, bo właśnie ta gra i jej gameplay zachęcił mnie do zakupu PS3 :biggrin: . Także z niecierpliwością czekam na Beyond oraz na jakąś zniżkę The Waking Dead choć gier z zombiakami nie cierpię.

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Męczenie wszystkich możliwych zakończeń to ponad moje siły.

A mnie właśnie to "męczenie zakończeń" dawało najwięcej frajdy. Tak zżyłem się z bohaterami, że musiałem odkryć i zobaczyć jak mogą zakończyć swoje historie na różne sposoby :biggrin:

I niestety należałem do tych nieszczęśliwców, którzy wiedzieli kto jest zabójcą jeszcze przed rozpoczęciem gry. Gdzieś przypadkowo w jakimś komentarzu na YT jakiś bałwan to napisał. Niemniej jednak wcale nie popsuło mi to zbytnio zabawy. Bawiłem się świetnie.

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pablos, chodzi mi również o to, że jako film HR też się nie broni. To taki trochę słaby thriller w klimatach Finchera ("Gra", "Siedem") tylko z większą dozą ckliwych momentów i z ambicjami na dramat psychologiczny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I niestety należałem do tych nieszczęśliwców, którzy wiedzieli kto jest zabójcą jeszcze przed rozpoczęciem gry. Gdzieś przypadkowo w jakimś komentarzu na YT jakiś bałwan to napisał.

Za takie rzeczy powinna byc kara smierci. Tak, Heavy Rain to byla taka gra ktora i mnie przekonala do zakupu PS3. Pozniej sie okazalo, ze to nei jest przygodowka w nwoym stylu jak sobie to wyobrazalem ;) ale i tak bylo swietnie.

Jednak czas pomiedzy HR a Beyond to przegiecie ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up quantic dream robi dzieła a nie masówkę, więc trudno, żeby nowa gra powstała w rok czy dwa :)

dla mnie HR był genialny a sam pomysł na naście zakończeń bardzo dobry, szkoda tylko, że za każdym razem 90% gry przebiegało w zbliżony, nudny za którymś razem już, sposób- przyjemniej by było, gdyby np grając 2 raz część fabuły się zmieniała ale tak konkretnie, jakieś inne "misje", inny scenariusz całości, np żeby można było zagrać tylko agentem FBI- zobaczyć całą grę z jego perspektywy wraz z dodatkowymi scenami :)

Mi po 3 razie gra obrzydła bardzo i ją opchnąłem zostawiwszy sobie uprzednio motywy i soundtrack...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, przy samym scenariuszu pewno Cage sleczy miesiacami .. Bez pospiechu, jasne. Ale dwie gry na jedna generacje to troche malo ;)

W Beyond pewno tez bedzie pare zakonczen przy liniowej fabule. Ja gralem w Heavy Rain dwukrotnie, dlatego, ze za pierwszym razem mialem to najsmutniejsze/najmniej szczesliwe zakonczenie. I nie powiem, na swoj sposob to bylo swietne. Ale potem bylo odwrotnie i tez ok.

Szkoda tylko, ze w calej branzy NIKT nie probuje robic czegos podobnego. No moze to Walking Dead, chociaz gralem w demo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×