Skocz do zawartości
Patricko

GRID 2

Rekomendowane odpowiedzi

od poczatku tez musze grac? wywalam save kasuje patcha i jazda?

 

Bo ogolem moze z 10 wyscigow wygralem jak dotychczas

Jeżeli tylko 10 to się ciesz..... i zaczynaj od początku... save i tak Ci się do niczego nie przyda...

Ja mam w plecy 49 wyścigów, 30 fur i prawie 9.000.000 fanów

Ale nadrobiłem straty z nawiązką...... szkoda tylko, że przekonałem się na własnej skórze o tym błędzie....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no coz dzieki za info i powodzenia, to teraz wbije trofiki online a pozniej ogarnie sie z czasem singla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@INO1 - Dzieki za informacje o bledzie.

Jesli wystapi on w moim przypadku to z racji iz GRID2 jest pozycja plusowa - po prostu podziekuje tej grze. Sorry ale wydawanie latek ktore psuja rozgrywke?

 

Co do samej gry. Jest to arcade wymagajace dobrego wyczucia triggerow - cisniecie gazu do techy i hamowanie na skreconych kolach bedzie czesto punktowane pieknym bum.

Niemniej ja osobiscie nie moge wyczuc tego sterowania  czasami mimo iz staram sie delikatnie operowac gazem hamulcem i kierownica (lewy analog)  to  dzieja sie rzeczy niespodziewane. Z racji iz gram dla przyjemnosci to zeby miec jakies szanse to poziom trudnosci ustawilem najlatwieszy.

Za mna kazdy jeden wyscig z Sezonow 1 i 2. nie powiem WSR chapionship ostani wyscig w sezonie 2 dal mi popalic.

 

Szczerze Grid2 to gra ktora jest mi ciezko ocenic bo moje odczucia sa dosc skrajne. Z jeden strony mamy jako taka grafike, fruwajace czesci przy uderzeniu, czuc ducha rywalizacji ktory powoduje ze jednak chcialo by sie grac. Z drugiej strony mamy poczatek gry w muscle car ktory ustawiony jest pod drift i doprawdy ciezko go opanowac dopiero pozniej w grze dostajemy inne wozy ktore maja ustawienia balanced czy grip. To ze jadac czasami ten sam wyscig ktorys raz mam wrazenie ze mimo iz nauczylem sie trasy to jednak zawsze gdzies dzwona zalapie. I tu pojawia sie kolejna rzecz - powtorki - tak mozna sie cofnac o ladnych pareset metrow i powtorzyc co nie wyszlo - fajnie - ale subiektywnie w moim przypadku 80% powrotek konczylo sie jeszcze gorszym rozwalem wozu wiec juz wolalem restart wyscigu zrobic.

Trasy - ladnie wykonane ale dosc szybko nabralem wrazenie ze juz gdzies to widzialem.  Zawody 1 na 1 na poczatku mnie zaskoczyly negatywnie czemu do cholerki mam jechac 3 razy ta sama trasa. Wygrywanie aut poprzez time trial jest  ok. Zadania specjalne jak np wyprzedzanie ok ale bez szalu.

 

Grid 2 moze sie podobac ale mnie do konca nie kupil, przeszedlem sezon 1 zeby dac tej grze szansze, zaczalem 2gi bo to jednak jest scigalka a ja takowe lubie...

Jesli faktycznie patch 1.04 powoduje blad i jesli ten pojawi sie u mnie to pewnie to bedzie koniec mojej przygody z Grid2

Edytowane przez MagEllan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nie bynajmniej ja zadnego takiego trofa nie widze (jedynie wyscig na najwyzszym poziomie bez flashbacka trzeba zaliczyc). Niech ktos poprawi jesli sie myle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie rozpisujecie że chyba jednak się skusze na tego grida 2 w używce ... :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziom trudności wpływa na platyne?

Skiba94 dobrze gada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale znów co to za radocha grać na łatwym, czy bardzo łatwym poziomie. Średni moim zdaniem jest fajnie wyważony dla niedzielnych ścigantów i można się poemocjonować do samego końca wyścigu. Niech mi ktoś uświadomi za to ile można retrospekcji w czasie wyścigu wykorzystywać. Bo rozemocjonowany nawet nie liczę i czasem w pewnym momencie pojawia się zonk, że już nie ma żadnej, a w niektórych wyścigach ratują pośladki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jest, wcześniej przeoczyłem i nie widziałem.

Wczoraj wciągnąłem się w tryb sieciowy i grałem ze dwie godziny. I albo ludzie, na których trafiałem byli słabi (graliśmy po 10-12) albo mi tak dobrze idzie, bo non stop plasowałem się na miejscach 2-4 mając niski poziom i seryjne auta, choć dobiłem w 3 godziny od poziomu 2 do poziomu 6. Podoba mnie się ten GRID :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chce pośmigać online w Gridzie 2 mój nick PSN: Nervusek

Póki co ogrywam singla ale niedługo przerzucam się na multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,

Gram na średnim poziomie i jest w sam raz. Ile sezonów trwa wątek fabularny?
W singlu jest 5 sezonów WSR. Edytowane przez Nervusek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj chyba WSR .... ale wiadomo o co loto :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj chyba WSR .... ale wiadomo o co loto :yes:

Dzięki, poprawiłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a poziom trudnosci w trakcie gry mozna zmienic?

ok taka opcja jest, ale mam pytanie jak tego patcha wywalic z wersji gry z plusa bo tam juz jest chyba wgrany a na dysku go nie ma. Ktos moze napisac czy splatynowal gierke z patchem w wersji pss eu?

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudność możesz zmieniać. Co do tego patcha - mam go zainstalowanego i jestem w połowie czwartego sezonu a zamulania nie zauważyłem. Póki co wszystko działa jak należy, może przez weekend skończę singla to napisze czy coś mi przycinało.

GRID 2 pobrałem z Playstation Plus.

Edytowane przez Nervusek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jutro odbieram swojego Grida 2 i jak mam uniknąć problemów z patchem ??? Zainstalować z płyty i nie robić żadnych aktualizacji czy o co kaman ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instalacja i anulowanie 1.04.

Po przejściu kariery instalacja 1.04 i tryb online.

Ale zawsze możesz sprawdzić czy u Ciebie 1.04 nie powoduje problemów i go zainstalować od razu...

Jednak problem możesz wykryć dopiero w połowie gry i szkoda zaczynać wszystko od początku szczególnie, że ta gra aż tak nie wciąga żeby się poświęcać do tego stopnia....

Edytowane przez INO1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam w wersji z ps + jade normalnie jak wywali blad w polowie kariery trudno, gra wylatuje z dysku. Jak bedzie wszystko ok to mozna pokusic sie o platynke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi coś gra świruje. Wczoraj mi dwóch trofeum nie zaliczyła :/ Specjalnie pompowałem 10lvl multi żeby puchar wpadł a tu nic. Potem robiłem drifty i znowu "tokio drift" nie wpadło, wkurzające trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi w online nie wpadło trofeum za wygraną w tuningowanym aucie, a miałem Alfę na max. Wyścig to ten gdzie są 3 okrążenia i wygrywa ten co zrobi najlepszy czas. Za drifty weszły bez problemu.

 

Tokio Drift - trzeba na trasie Okutama w RX-7 lub w Nismo R34

Edytowane przez DarkShadowPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja trofeum o wygranie wyprzedzania bez szwanku zaliczyłem dopiero za trzecim razem bezkolizyjnej jazdy.

Edytowane przez Nervusek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi w online nie wpadło trofeum za wygraną w tuningowanym aucie, a miałem Alfę na max. Wyścig to ten gdzie są 3 okrążenia i wygrywa ten co zrobi najlepszy czas. Za drifty weszły bez problemu.

 

Tokio Drift - trzeba na trasie Okutama w RX-7 lub w Nismo R34

Znam kryteria trofeum "Tokio Drift", tylko w tym problem że to już 3 trofeum które nie wpadło wtedy kiedy powinno.

 

Ja trofeum o wygranie wyprzedzania bez szwanku zaliczyłem dopiero za trzecim razem bezkolizyjnej jazdy.

Miałem tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale znów co to za radocha grać na łatwym, czy bardzo łatwym poziomie. 

 

Ja rozumiem ze to mialo byc pytanie retoryczne. 

 

Niemniej odpowiem - w tej grze z tego co czytam i rozmawiam tutaj na forum nie tylko takiemu noobowi ;) jak ja sterowanie sprawia pewne problemy.

Tak wiec skoro juz wyzwaniem jest opanowanie pojazdu to radocha jest z tego ze uda mi sie do mety dojechac :)

 

Przypomne kazdy gra jak lubi. Dla mnie gry to przedewszystkim rozrywka. Owszem sa takie ktore z racji tego ze mnie czyms urzekly chce poczuc wyzwanie ale GRID2 nie jest jedna z tych pozycji. 

 

Wczoraj doszedlem do WSR w sezonie 3. rozegralem jeden wyscig i pojawily sie promo eventy - wyprzedzanie astonem skonczylo sie tym ze wylaczylem konsole i odlozylem pada (po 10 glebokich wdechach bo mialem ochote padem rzucic o sciane). 

 

W tym wyscigu odnioslem wrazenie ze gra jest nastawiona na punktowanie gracza - o ile rozumiem ze kolizja z mojej winy pozbawia mnie punktow o tyle kolizja w ktorej AI mnie taranuje a ja jestem pozbawiany mnoznika zupelnie mnie do tego eventu zniechecila. Ze juz nie wspomne o dysproporcji w punktach...

 

Coz powalcze troche jeszcze z GRIDem bo mam w sobie cos z masochisty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×