Skocz do zawartości
Patricko

GRID 2

Rekomendowane odpowiedzi

 Dla mnie gry to przedewszystkim rozrywka.

 

Dla mnie też :thumbsup: Tylko nie wiem czemu ale dla mnie ta gra wydaje się bardzo prosta, jedyny problem na początku sprawiała mi jazda starymi amerykańskimi muscle ale po 3 sezonach każdy jeden samochód każdy zakręt pokonuje pięknym bokiem :)

 

Jedyny i denerwujący problem to trofik za bezkolizyjne wyprzedzanie - zrobiłem je już na kilku trasach kilkoma samochodami, a trofik nie wpada :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to niezle sa zglitchowane trofea. A wersja z plusa nie wiesza sie w polowie kariery jak pisal kolega w #146 poscie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to niezle sa zglitchowane trofea. A wersja z plusa nie wiesza sie w polowie kariery jak pisal kolega w #146 poscie?

 

Ukonczylem Sezon 3ci na wersji plusowej ani jednej zawiechy, male zacinki przy loadingach i na 2 sekundy urywany dzwiek to jedyne bolaczki ktorych doswiadczylem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O dziwo wczoraj wskoczyło trofeum za 10lvl (przy okazji awansu na 11) razem z trofeum "Globalna Dominacja" (które robiłem już drugi raz :P). Wczoraj zrobiłem przymiarkę do Tego driftu za 250k i o dziwo po wzięciu Agery (która driftuje przy każdym skręcie), zrobiłem to bez żadnego problemu i z dużym zapasem (ponad 300k i mnożnik x6). Jak ktoś ma problemy, to polecam tego Koenigsegga. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć potrzebuje pomocy w tym pucharku Zgoda buduje Niezgoda rujnuje! Udało ci się pokonać rywala na trasie.

i trzeba mieć konto na racenet jak by ktoś miał konto i chęci bardzo proszę o napisanie do mnie na ps3 nick Lukash_PL1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam wersje ps+, w piątym sezonie. Nie wystąpiły u mnie żadne zawieszenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam chętnego do wygrania z rywalem, wymagane konto race net, zaproszenia wsyłać na konsoli DarkShadowPL, na RaceNet nick DarkAngelPL

Edytowane przez DarkShadowPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem kariere bez żadnej zacinki. Gdyby ktoś chciał trofke online to jestem prawie codziennie online, nick jak na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To można grać na patchu bez problemu czy jak?

Bo znając CM to są w stanie zrobić z gówna jeszcze większe gówno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ma wgrany patch i raz mi się zawiesiła konsola przy custom evencie z driftem. Po resecie odpaliło i wczoraj skończyłem karierę.

 

 

 

też jestem chętny na trophie z online. będę mógł w czwartek wieczorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rany boskie, wersja z plusa nie ma angielskiego języka...

Takie debilizmy tylko u CM...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety za pozno zorientowałem się, że nie wystarczy wygrać wszystkich zawodów ale WSZYSTKIE wyścigi w każdych zawodach. Platyny nie będzie bo ta gra w mojej opinii nie jest warta grania w nią drugi raz.

Patricko ja grałem z patchem, tak jak pobrałem z PS+ tak grałem, nic nie zmieniłem i przeszedłem bez problemu całą kariere.

Edytowane przez Nervusek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jednego wyścigu nie wygrałem, tylko cały event, a i tak dostałem pucharek. Więc coś mi się nie zgadza z tym co napisałeś.

 

 

btw. powtórka przez chronologie nie pomoże?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rany boskie, wersja z plusa nie ma angielskiego języka...

Takie debilizmy tylko u CM...

 

Masz jakies jezyki do wyboru? czy tylko PL?

Wydaje mi sie ze wydawca decyduje o podziale jezykow (chwala tym co wrzucaja wszystkie jezyki i nie robia regionizacji). 

Ja majac PS+ kupionego na Szwedzkim koncie przy jezyku konsoli ustawionym na PL po pobraniu GRID2 mam w menu gier GRID2 (English) widac wrzucili rozne wersje dla roznych krajow. 

 

Ja regionalizacji mowie nie i optuje za wyborem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno ta wersja ma tylko polski, niemiecki i francuski i jeszcze jakiś tam.

Tego głąba w tle już wyciszylem, bo czułem zazenowanie jak tylko otwierał gębę.

CM to debile, potwierdza się to na każdym kroku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W chronologii wszystko na 1 miejscu, nie jestem w stanie sprawdzić które rundy wygrałem a które nie, chyba że się mylę to mnie poprawcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jest chętny zrobić ten trofik z rywalem to niech uderza do mnie, też jestem chętny :)

Koniecznie jest dodawanie siebie do RaceNetu przy tym pucharze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak konieczne i jeszcze w rywalach musisz wysłać zaproszenie z poziomu RaceNet'u, wyślij do mnie jak chcesz ja już zdobyłem dzięki pomocy jednego z użytkowników, wyślij zaproszenie na RaceNet: DarkAngelPL będę w piątek ok 20.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K..... w czwartym sezonie (praktycznie przed samym finałem) zwiecha i czarny ekran..... Czas zakończyć przygodę z GRID-em chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DarkAngelPL, mu już jesteśmy znajomymi na to wygląda :P To jak będę grał to dodam Cie jako rywala :)

Na RaceNet już wysłałem prośbę o rywala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok wrócę z pracy to zaakceptuje, będę dziś chwilę przed 20 do ok 21 to zaglądnij lub na weekendzie się zgadamy jak Ci będzie pasowało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark, jak coś to zrobiłem to już ze znajomym teraz, także dziękuję mimo wszystko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×