Skocz do zawartości
Patricko

GRID 2

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko dzieki za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem wam, ze gra wyglada ciekawie jesli chodzi o multi w PC - nie wiem jak jest na konsoli, ale zastanawiam sie nad kupnem, bo zabawa w necie (na PC) jest przednia :)


Ktos moze cos napisze o multi - PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wrocilem do grida jakos wczoraj, a tak od nowosci lezal sobie.Moje obwy sie spelnily.Grida 1ke przypomina tylko w nazwie.Przejde kariere i sprzedam gre.

Piachu co do multi to wlasnie dzisiaj zamierzam cos tam poscigac sie i ogarnac jak to wyglada i z czym sie to je.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitka

 

(Panie i ) Panowie. Tak wiec zassalem 1 godzinny trial. I mam rozterke.

Z racji iz jest to tylko godzinka gry - jaki kontroler.

Posiadam DFP i tu pytanie czy warto podlaczyc - czy konfiguracja jest szybka i bezbolesna jesli chodzi o kolko np miesci sie w 10 minutach (w Grid1 na PC stacilem 1h po czym odlaczylem kierownice bo nie dalo sie grac - ale mozliwe ze cos zle robilem). I pograc 30 minut na kierownicy a potem przelaczyc sie na pada.

Czy moze proby dostosowania kierownicy sa upierdliwe i zeby lepiej wykorzystac czas triala lepiej grac na padzie?

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitka

 

(Panie i ) Panowie. Tak wiec zassalem 1 godzinny trial. I mam rozterke.

Z racji iz jest to tylko godzinka gry - jaki kontroler.

Posiadam DFP i tu pytanie czy warto podlaczyc - czy konfiguracja jest szybka i bezbolesna jesli chodzi o kolko np miesci sie w 10 minutach (w Grid1 na PC stacilem 1h po czym odlaczylem kierownice bo nie dalo sie grac - ale mozliwe ze cos zle robilem). I pograc 30 minut na kierownicy a potem przelaczyc sie na pada.

Czy moze proby dostosowania kierownicy sa upierdliwe i zeby lepiej wykorzystac czas triala lepiej grac na padzie?

 

pozdro

Polecam grac na padzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś może mi wytłumaczyć o co chodzi z trofeum : Global domination , oraz keep your frends close ...

O jaką dominację chodzi ? Porobiłem wszystkie zadania w wyzwaniach globalnych i byłem 1 wobec listy znajomych we wszystkich zadaniach

odliczanie się skonczyło i dalej nic a wszystkie zadania muszę jechać jeszcze raz !!!

Co do pobicia rywala to skąd go mam wziąść ? serwer niby mi znajduje kogoś ale zawsze koleś jest nie osiągalny

Zostały mi tylko te dwa trofea do wbicia ..

Dzięki z góry za odpowiedź

Edytowane przez qleeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś może mi wytłumaczyć o co chodzi z trofeum : Global domination , oraz keep your frends close ...

O jaką dominację chodzi ? Porobiłem wszystkie zadania w wyzwaniach globalnych i byłem 1 wobec listy znajomych we wszystkich zadaniach

odliczanie się skonczyło i dalej nic a wszystkie zadania muszę jechać jeszcze raz !!!

Co do pobicia rywala to skąd go mam wziąść ? serwer niby mi znajduje kogoś ale zawsze koleś jest nie osiągalny

Zostały mi tylko te dwa trofea do wbicia ..

Dzięki z góry za odpowiedź

 

Dołączam się do pytania, o co chodzi z tym trofeum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qleeg - wczoraj mi wpadło trofeum "GLOBAL Domination"... jak to zrobiłem, po prostu pierwszy raz od miesiąca chyba wszedłem do trybu sieciowego, a potem wszedłem w zakładkę Globalnej dominacji, i bez żadnego ścigania wpadło. Wcześniej jakiś miesiąc temu, porobiłem wszystkie te wyzwania które były do zrobienia, zrobiłem je chyba na 1-sze miejsca. No i wczoraj wpadło. Zostało mi: 60 second oraz 250 tyś w jednym drifcie...  Z tym 60 sekund to miałem problem, w najlepszym razie brakowało mi 1,5 sekundy... jakiś trik jest na to? Macie pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak każda gra kupowana z PSS posiada, oczywiście arcade w czystej postaci

Edytowane przez DarkShadowPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez kodu online można pograć w SP? Od 10 minut gra się wczytuje i nic. :mellow:

Edit: już nieważne, jak odpaliłem darmowy kod na 48 godzin to się wczytało.

Edytowane przez bigdo07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że gra wyląduje w Plusie, chciałbym zapytać czy wersja która jest w store jest z językiem polskim? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to kpina. Wiem, że to arcade, ale nawet symulatory oferują o wiele większą radochę z modelu jazdy niż ten crap. Na szczęście czy nieszczęście rozdają to za darmo (ps plus).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Grida 2 chciałem kupić dopiero teraz ale po zagraniu w demo jakoś mi przeszło ... :huh: Lepiej wrócić do Burnout paradise już nie mówiąc o nowym NFS

Edytowane przez skapol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest całkowicie po polsku, mi gra podeszła, całkiem fajnie się jeździ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wkurza was to że przeciwnicy taranują was muśnięciem w tylne nadkole, a my praktycznie odbijamy się od nich jak piłeczki starając się zrobić podobne akcje?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę bardziej podeszła mi niż NFS most wanted, całkiem przyjemna. Jak dla mnie jest nawet więcej niż OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się strasznie podoba ta cała otoczka. Drobiazgi typu zwracanie się do Ciebie po imieniu, czy sponsorzy pokroju Meguiar's itd. bardzo dopieszczają grę pod względem najdrobniejszych szczegółów i z przyjemnością załatwia się kolejne wyścigi. Denerwujące jedynie jest to długie ładowanie się pomiędzy wyścigami, okraszone niby Twoimi wynikami, osiągnięciami ale w dalszym ciągu nudne i denerwujące ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) Denerwujące jedynie jest to długie ładowanie się pomiędzy wyścigami, okraszone niby Twoimi wynikami, osiągnięciami ale w dalszym ciągu nudne i denerwujące ;)

Z każdym następnym wyścigiem będzie jeszcze dłużej wczytywało..... aż zwiesi konsolę.

Każdy mój znajomy grający w GRID 2 ma ten sam problem - konsola zawiesza się przy 3-cim wyścigu 3-ciego sezonu lub trochę później.

Wszystko zepsuł patch 1.04. Żeby grać karierę do końca trzeba wywalić patcha.

Jednak wtedy musimy zacząć wszystko od początku bo save nie bedzie działał bez patcha.

Jako, że ja mam wersję z PSS musiałem pobierać od nowa bo wywaliło mi tylko darmowe dodatki.

Bez patcha możemy grać tylko offline..... Ale nic nie stoi na przeszkodzie zabrać się za online po przejściu kariery...

Aktualnie kończę 4-ty sezon (bo jadę od nowa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z każdym następnym wyścigiem będzie jeszcze dłużej wczytywało..... aż zwiesi konsolę.

Każdy mój znajomy grający w GRID 2 ma ten sam problem - konsola zawiesza się przy 3-cim wyścigu 3-ciego sezonu lub trochę później.

Wszystko zepsuł patch 1.04. Żeby grać karierę do końca trzeba wywalić patcha.

Jednak wtedy musimy zacząć wszystko od początku bo save nie bedzie działał bez patcha.

Jako, że ja mam wersję z PSS musiałem pobierać od nowa bo wywaliło mi tylko darmowe dodatki.

Bez patcha możemy grać tylko offline..... Ale nic nie stoi na przeszkodzie zabrać się za online po przejściu kariery...

Aktualnie kończę 4-ty sezon (bo jadę od nowa)

Czyli zeby pokusic sie o platyne trzeba grac bez patcha, zrobic wszystko w singlu a pozniej zainstalowac zeby dobic trofiki online?

 

taki sredniak ten grid, 2 stowek bym za to nie dal. Trasy sa nudne i sie powtarzaja, niestety brak kamery z wewnatrz tez robi swoje. Na 2 podejscia do gry 2 razy przysypialem podczas grania (za 1 razem pozno wieczorem wiec zmeczenie ale 2 raz gdzies o 16 normalnie podczas grania oczy sie zamykaly i obijalem sie o bandy taka nuda, wyscigi te same tylko trasy odwrocone). No nic trzeba zrobic kolejne podejscia i sie bardziej przekonac do gry.

 

btw. jak odpalic ten dodatek destruction derby? sciagnalem z ps store ale nigdzie w grze tego trybu nie moge znalesc zeby pograc online czy cos.

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli zeby pokusic sie o platyne trzeba grac bez patcha, zrobic wszystko w singlu a pozniej zainstalowac zeby dobic trofiki online?

 

Jedyne rozsądne wyjście... ale zawsze można poczekać na łatę naprawiającą ten błąd, choć wątpię żeby się w ogóle pojawiła bo 1.04 wyszło w czerwcu...

 

Destruction Derby - auto z dodatku pojawiło się u mnie w grze z patchem. Po jego usunięciu pomimo zainstalowania dodatku - auta nie widać.

W karierze jak do tej pory (4-ty sezon) nie pojawiło się nic w tym temacie.

Do trzeciego sezonu z patchem również nic.

Podejrzewam, że to ma zastosowanie w online.... lub na koniec kariery.... 5-ty sezon ?

Edytowane przez INO1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od poczatku tez musze grac? wywalam save kasuje patcha i jazda?

 

Bo ogolem moze z 10 wyscigow wygralem jak dotychczas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×