Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ustawka ustawką, ale różnica jest taka, że bracia Diaz to prawdziwi twardziele a Connor to pozer. Mam nadzieję, że jego pierwsza porażka w UFC trochę go zmieni, bo kolega trochę odleciał - wyzywać Werduma? Hehehe

Wysłane z mojego SM-N920I przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawka ustawką, ale różnica jest taka, że bracia Diaz to prawdziwi twardziele a Connor to pozer. Mam nadzieję, że jego pierwsza porażka w UFC trochę go zmieni, bo kolega trochę odleciał - wyzywać Werduma? Hehehe

Wysłane z mojego SM-N920I przy użyciu Tapatalka

 

Pajac nie pajac, szanuje go za to co pokazuje i jak walczy w oktagonie, jaki jest poza nim mnie nie interesuje. Wnosi powiew świeżości i grubej kasy do UFC której starzy mistrzowie, wyjadacze widocznie już nie dawali. To jest biznes, show kolego, Conor dobrze się sprzedaje i twoje czy moje zdanie nie ma z tym nic wspólnego, on bije wszystkie rekordy kasowe w tym sporcie.

 

Silva był, jest i będzie wielkim mistrzem, a w walkach również pajacował strasznie co mi się średnio podobało, ale był najlepszy więc jakie to miało znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bracia Diaz to moi ulubiency. Diaz pewnie nie da mu rady ale spokojnie, jeszcze się nadzieje clown ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie same klauny i trasztalkerzy jak i Conor, ale mniejsza z tym ;)

Zobaczymy, szczerze to wolałbym starcie Conor - Kowboj ale nie ma co wybrzydzać, dobrze że walka się w ogóle odbędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Conor to sztuczny twór, Diazowie na serio nienawidzą tej gry i maja wyje.. na wszystko :) za to ich lubię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pajac nie pajac, szanuje go za to co pokazuje i jak walczy w oktagonie, jaki jest poza nim mnie nie interesuje. Wnosi powiew świeżości i grubej kasy do UFC której starzy mistrzowie, wyjadacze widocznie już nie dawali. To jest biznes, show kolego, Conor dobrze się sprzedaje i twoje czy moje zdanie nie ma z tym nic wspólnego, on bije wszystkie rekordy kasowe w tym sporcie.

 

Silva był, jest i będzie wielkim mistrzem, a w walkach również pajacował strasznie co mi się średnio podobało, ale był najlepszy więc jakie to miało znaczenie.

Powinienes wiec szanowac kazdego z glownego rosteru, bo pokazuja wiecej niz McGregor - niestety. I smutne tez jest to, ze ten sport, sprowadza sie do pieniedzy, a walki mozna sobie ustawic przez pyskowanie na twiterze a nie ze wzgledu na ranking.

Co do wyciagania pieniedzy, to McGregor nie jest mistrzem. Brock Lesnar wyciagal wieksze kwoty i wiecej wykupien PPV. Z reszta nie tylko Brock.

I owszem - wazne jest - w kazdym sporcie - co poza nim robi dany zawodnik. Pewne rzeczy mi sie podobaja, pewne nie, ale mistrz powinien jednak zachowywac sie godnie. I nie, ze mnie jakos zueplnie zniesmacza jego zachowanie, czy bulwersuje, po prostu stwierdzam fakt.

Mam nadzieje, ze jutro (dzisiaj) dostanie lanie - to bedzie najlepsze dla sportu i dla McGregora.

I przypomne: podobny wytwor wyobrazni, jakim byla "once in a life time" Ronda, zostala absolutnie osmieszona, pobita i brutalnie znokautowana, przez numer 8. - utalentowana i przede wszystkim ciezko trenujaca i doswiadczona Holly Holm. Zeby nie bylo podbnie teraz. Connor nie walczyl z nikim tak duzym (dlatego kazdego nazywal karlem), posiadajacym atrybuty swiatowej klasy w boksie i JiuJuitsu. Malo tego, Nate cale zycie trenuje z bratem, ktory tez jak Connor walczy southpaw. Wiadomo, to jest MMA i wszystko sie moze zdarzyc, ale po prostu nie widze tego jako lekkiej przeprawki dla Connora - a raczej stawiam na wypunktowanie na korzysc Nate´a - choc KO byloby cudowne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywistość jest jaka jest, pobożne życzenia warto jednak porzucić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna ta Tate, dobry przedsmak przed ME :)

WOW

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Miszka pojechała :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdrowe dziewczę, zasłużyła na pas swoją determinacją. Szacunek dla HH, że nie poddała. Tymczasem czas na wariatów ;)

Koniec!!!!

Co za młócka. Był sobie Connor, haha :D

Co za gala

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha co za walka :biggrin:

Nie no, pojedynek roku po prostu, maszynka do drukowania się zwiesiła niestety.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i bańka pękła.

Świetne dwie walki końcowe.

Chyba jednak gazu zabrakło. Poza tym kiepską ma głowę Conor. Przeskoczenie dwie kategorie wyżej to jednak nieporozumienie :)

A Dana chyba się popłacze :D najpierw Tate, potem Diaz :D

I na koniec "i'm not suprised motherfuckers" :D :D hahahah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa oba wyniki wytypowałem że przez poddanie tylko rund nie trafiłem

 

Mogłem grać na kasę byłbym bogaty :)

Zawsze wiedziałem ze Holm jest słaba a Conor to zero w parterze

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem sobie walke jeszcze raz i uważam że Conor przesadził z przejściem dwie wagi wyżej, facet wazyl w tej walce 10 kilo wiecej niż przy Aldo. Ręce ok, może mu zostały. Ale nogi to totalna klapa. Po raz kolejny udowodnił (przy Mendesie bylo on to samo) ze obrona przed obaleniami u niego nie instnieje, ogólnie dość kiepsko w parterze. Nie żeby mi go szkoda bylo, mam to gdzieś, ale to zawodnik na conajwyzej wagę lekką. Trochę za szybko pomyślał że jest nieśmiertelny, taki pstryk w nos zdecydowanie mu się przyda. Brawo dla Diaza, wykorzystał i obnażyl słabości Irola, ogólnie bardzo fajna walka dla postronnych kibiców ;)

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gościu ma wybujałe ego, chciał walczyć z RDA, Lowlerem, nawet z Floydem :D to, że jest świetnym strikerem nie znaczy, że każdy będzie walczył tak jak on by chciał. MMA szybko weryfikuje takich zawodników. Zawsze lepiej mieć opanowaną średnio stójkę i parter niż samą stójkę.

Teraz ciekawe z kim będzie bronił pasa piórkowej. Czy z Aldo czy z Edgarem :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie, to nie boks to MMA.

W sumie Conor oprócz lekkich śmieszkow nie stracił nic a nawet zyskal to co najcenniejsze czyli doświadczenie jak to jest po porazce, pas ma dalej, kasa rekordowa.

Pstryczek w nos mu się przyda, niech trochę zejdzie na ziemię, a jesli nie na ziemię to przynajmniej do swojej wagi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosta piłka. Niech kogucik wraca do swojej wagi, a nie udaje indora. Takie akcje, to można jeszcze uskuteczniać w boksie, w niższych kategoriach, ale nie w MMA, a tym bardziej w UFC, gdzie nie walczą ogóry z KSW, czy z jakiegoś FEN ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kasy to Nate tez pięknie zarobił. 500 tys. za walkę + 100 tys. za walkę wieczoru i występ wieczoru. Do tego coś pewnie od Reeboka no i za ppv :) będzie pewnie ponad milion baksów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywistość jest jaka jest, pobożne życzenia warto jednak porzucić ;)

To nie sa pobozne zyczenia tylko podalem fakty.

No i sie sprawdzilo.

McGregor poczul Stockton Slap buahahahhahahahhahahahahahahhahaha

Jeszcze ktos ma jakies watpliwosci, jakby potoczyla sie walka z RDA?

 

Holm - Rousey - Tate - takie nozyczki, papier, kamien. Fajny mix. Zobaczymy jak dalej sie potoczy. Troche szkoda mi Holly, ale tak juz jest, jak sie ma tylko jedna dyscypline opanowana do pefekcjii. Podobnie moze byc z nasza JJ - oby jednak nie.

Kuźwa oba wyniki wytypowałem że przez poddanie tylko rund nie trafiłem

 

Mogłem grać na kasę byłbym bogaty :)

Zawsze wiedziałem ze Holm jest słaba a Conor to zero w parterze

To, ze Conor przegral przez gilotyne, nie zanczy, ze jest zerem w parterze. Do parteru zszedl, nadstawiajac karku niemal jak Cain Verdumowi, bo w stojce zostal po prostu oklepany i nie mial sily juz stac na nogach. Boks Diaza to nie przelewki. I najlepsze jest to, ze walke podjal z 11 dniowym wyprzedzeniem.

Holly jest slaba? Wsciekly jestes? Nie ma parteru po prostu, bo wywodzi sie z (kick)boksu. I pewnie tak jak Rousey zacznie pracowac nad stojka, tak Holm nad parterem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Holly jest na poziomie miejsca w rankingu z którego startowała do walki z Ronda. Czyli 7-8 w dywizji.Mma to nie boks.

Conora podawał jakiś anonim a malutki Mendes póki miał siły wybierał nim matę.

Oba wyniki dla mnie zero zaskoczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha ale piękna gala

papierowa mistrzyni Holy ponoć jeszcze śpi...

 

A Diaz miałem obawy ale pięknie poszedł z kogucikiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Holly jest na poziomie miejsca w rankingu z którego startowała do walki z Ronda. Czyli 7-8 w dywizji.Mma to nie boks.

Conora podawał jakiś anonim a malutki Mendes póki miał siły wybierał nim matę.

Oba wyniki dla mnie zero zaskoczenia.

Oficjalnie ranking nie zostal jeszcze zaaktualizowany, ale miejsce HH na pewno nie jest 7-8. 8 to jest Beth Correia, a nie sadze, zeby HH nie dala sobie z nia rady.

Drugiego zdania absolutnie nie potrafie rozszyfrowac:)

A typy podawaj przed walka a nie po;) Bo 3/4 internetu stalo za McGrubberem, a po walce nagle polowa gdzies zniknela;)

Obehrzalem wlasnie konferencje prasowa, i padlo stwierdzenie, ze RDA wyprawial impreze na czesc przegranej McGrubbera. Troche slabe zabranie, ale Brazylijczycy tak maja. Tak jak Silva (Anderson) ktory chce cofniecia ostatniego werdytku walki...

I z reszta inny SIlva tez pokazal jakim prostakiem mozna byc i robic gowniane zagrywki...

oOQZ57z.gif

 

Na szczescie karma nadeszla szybko hehe

 

b5feah.gif

 

@paichu - a to niby dlaczego papierowa mistrzyni?

A; jeszcze cos znalezione:)))))))

88Zuh74.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jakis dowod, ze tak typowales? Tez moge sobie tak wkleic:)

Nie no, spoko, wierze. Powiedz tylko jeszzce, gdzie mozna bawic sie w typera, albo stawiac jakies pieniazki.

 

PS: Widzeliscie, ze wszyscy trzej sedziowie punktowali druga runde 10-8 dla Mishy? Wow, wg mnie troche przegiecie. Tzn runda oczywiscie dla MT, ale 10-8? Rzadko kiedy (niestety) tak sie punktuje ale jesli juz, to nie za to, ze trzyma sie przwciwnika na ziemii, bez wiekszych szkod. Shane Carwin chyba nawet nie byl punktowany 10-8 jak rozkwasil twarz Brockowi w parterze...

Gdyby wiec piata runde wygrala MT, to bylby remis;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×