Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Bileciki na KSW w Sopocie kupione. Od 10:00 weszła II tura biletów. 

 

 

 

Edit:

 

6f91969b0762a316d2448bc750164c1c.gif

 

Mam żonę, mam żonę, mam żonę...ok to rzucę okiem na chwilę

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy jak Ronda wygra z Mieshą, to dostanie rewanż z Holly? I kogo dostanie teraz Holm na przetarcie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładna gównoburza się zrobiła po gali. Aldo przeszedł do kontrofensywy i mówi, że Conor ma słaby cios xD oj będzie się działo w rewanżu.

Cain przeszedł operację kręgosłupa i chce wrócić na UFC 200. Szkoda, że jest taki kontuzjogenny, bo to mój ulubiony zawodnik i uwielbiam go oglądać. Myślę jednak, że najlepsze czasy ma już za sobą :(

Co do McGregora to naprawdę wyszedł z twarzą z tego pojedynku. Fajne oświadczenie złożył, poza tym zjawił sie na afterparty z fanami po gali. Można mówić, że często przegina, ale dla UFC zrobił naprawdę bardzo dużo.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to było?

Wysłane z mojego SM-N920I przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mittrione przeszedł do bellatora. Szkoda. Lubiłem jego walki.

Wysłane z mojego SM-N920I przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piszesz tak jakby umarł.

 

UFC z powodu swojej umowy z Reebokiem nie jest już tak atrakcyjnym pracodawcą.

Konkurencja wpływa na zarobki zawodników i bardzo dobrze. 

Sytuacja gdzie UFC płaci 12-16k za walkę i jakieś ochłapy od reeboka solidnym zawodnikom to patologia. W NBA ostatni na ławce rezerwowych zarabia kilka baniek

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisze tak, bo bellatroa ogladam rzadko. Nie dlatego, ze robia ustawki, jakich nie powstydziloby sie KSW (Dada-Kimbo, Shamrock-Gracie) ale dlatego, ze mam malo czasu. I co prawda maja odrzutkow z UFC, ale ta grupa robi sie coraz liczniejsza, wiec chybatrzeba bedzie sie zapoznac dokladnie z rozkladem gal Bellatora. Henderson, Mitrione, Koschceck vs Daley, pewnie Ellenberger (przed chwila zwolniony z UFC), jest calkiem kuszaca propzycja. Rizzo czy jak to sie tam zwie, tez ma jakies ruchy: Fedor, wiadomo, ale teraz i Wanderlei. Cos sie dzieje - to dobrze.

A zarobki? Tak, jesli nie jestes top 5 w UFC to zarabiasz troche lepiej niz dzieciaki w Macu. Przykre to, ze ta lysa pala placi takie grosze.

PS. Kiedys szukalem najwiekszej dysproporcji i znalazlem ze jak Chuck przegral z Jardinem, to dostal banieczke, a Keith - 20 patoli heheh.

Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepsi też nie mają lepiej.

 

Np teraz Rory McDonald. Kończy mu się kontrakt , gdzie obecnie zarabia 40k$.

40k$ za swoje niesamowite walki. Gdzie max 2 w roku takie stoczy, a jednocześnie zabiera mu się możliwość posiadania sponsorów.

 

To może być kolejny transfer do Belllatora o ile nie dostanie 10x tyle od UFC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna fajna gala. Kibice australijscy mogą być wziebowzięci. Wielkie brawa dla Kelly'ego i Magny'ego. No i Samoan też szybko się uwinął.

Mam nadzieję, że nasi na kolejnej gali w Polsce też tak nas miło zaskoczą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wczoraj w FEN Szostak dostal lanie od Tyberiusza,z czego sie ciesze,gwiazda facebooka juz nie byla taka madra jak w swoich opowiesciach na swoim profilu:)

Edytowane przez Pirat_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UFC jeszcze nie widziałem ale typowalem Hunt ko w pierwszej. Lubię mira ale myślę że powinien pomyśleć o emeryturze. Jest strasznie wolny i mam wrażenie że nie chce mu się walczyć. To z pewnością przyszły HOF i na zawsze wpisał się w historię tego sportu za sprawą swoich świetnych umiejętności BJJ, ale czas nie stoi w miejscu niestety i każdy się starzeje.

Wysłane z mojego SM-N920I przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wczoraj w FEN Szostak dostal lanie od Tyberiusza,z czego sie ciesze,gwiazda facebooka juz nie byla taka madra jak w swoich opowiesciach na swoim profilu:)

Powiem Ci szczerze, że mam takie samo odczucie - sztuczny mi się wydaje ten człowiek, pozuje na gladiatora i twardziela, a dostaje te walki w związku z sam nie wiem czym. Każda kropla jego potu jest na fb. Żenujące, chłopaki latami trenują bijąc się gdzieś na amatorskich galach i nikt o tym nie wie tak naprawdę, a taki kolo wchodzi z biegu i robi biznes z tego.

Idę o skrzynkę wódki, że chłopaki odemnie z miasta (50tys) wytarli by nim matę - amatorzy, pasjonaci

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cormier kontuzjowany i wypada z walki z Jonesem... Ponoć Evans ma wskoczyć. Słabo .

Wysłane z mojego SM-N920I przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cormier kontuzjowany i wypada z walki z Jonesem... Ponoć Evans ma wskoczyć. Słabo .

Wysłane z mojego SM-N920I przy użyciu Tapatalka

No bez jaj.... Evans? Wtf...

To, że rozpiska z numeru 198 i 200 się rozsypie to jest prawdopodobne, ale nie sądziłem, że Jones-Cormier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma jednak być Johnson vs Jones. Cudownie. Mam nadzieję że Rumble urwie mu łeb.

Wysłane z mojego SM-N920I przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma jednak być Johnson vs Jones. Cudownie. Mam nadzieję że Rumble urwie mu łeb.

Wysłane z mojego SM-N920I przy użyciu Tapatalka

Nie sądzę ;) bo w zastępstwie wystąpi Saint Preux...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wtedy miał być Rumble ale Dana nie może ryzykować, że ostatniej jego kurze, znoszącej złote jaja, ktoś urwie głowę. Więc zmienili na SP. Wg mnie lipa, bo SP w żadnym aspekcie nie jest w stanie równać się z Jonesem. Jedyny plus to taki, że Jones może mieć "ring rust" I to może być dla niego rozgrzewka i ewentualnie SP może mieć jakieś choć minimalne szanse. Ale z kolei jak powiedział Cruz ostatnio, nie ma czegoś takiego jak "ring rust". Tak czy owak zobaczymy w jakiej kondycji jest Jones ale ja za takie ppv nie dałbym nawet 30 złotych ;)

PS. Jedyne czego nie rozumiem, to to, że walczą o tytuł tymczasowy. Z jakiej paki? Cormier zaraz będzie zdrowy a SP nawet nie wąchał pasa bo niewiele zrobił w ooctagonie.

Podobnie Aldo i Edgar. Mc Grubber powinien bronić pasa a nie szukać zemsty na Diaz ie, który w rematchu go zamorduje.

Dana white to śmierdzacy chuj który liczy tylko mamone a walki które wszyscy chcą obejrzeć, odkłada na świętego nigdy .

Wysłane z mojego SM-N920I przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Klaxxon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogląda ktoś dzisiaj naszych Polaków w UFC? :p Stasiak już ma na koncie zwycięstwo przez duszenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blachowicz na punkty, być może przedłuży sobie ta walka żywot w UFC. Tybura teraz, mega ciekawą mnie ten gość.

Edytka: już co nie co wiem ;)

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tybura - rozczarowanie.

Junior wypunktował Rothwella. Może jeszcze się doczeka walki o pas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

McGregor wycofany z UFC 200 bo przechodzi na emeryturę. To samo Diaz. Ponoć za tym stoją małe gaże dla nich za tą galę - lysa pala płaci mniej niż za ostatnią walkę. Jeśli to prawda, to fajnie, że w końcu jacyś zawodnicy działają w tej żenującej kwestii, ale mimo wszystko lekka hała, jeśli mamy już więcej nie oglądać Diaza i Mc Grubera...

Wysłane z mojego SM-N920I przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diaz to żartował. Ale pewnie chodzi o kasę. Conor pewnie chciałby kasę na poziomie największych walk bokserskich a łysy płaci bardzo słabo jak na zyski UFC.

 

Byle lepszy rezerwowy w NBA zarabia 10-20M$ za sezon a my się podniecamy że Conor dostał 1M$ podstawy za walkę z Diazem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×