Skocz do zawartości
LionelPL

Medal Of Honor: Warfighter

Rekomendowane odpowiedzi

W future soldier opcja breach była cudownie rozwiazana. Tutaj albo wybijesz wszystkich albo giniesz. Kumpel zaczyna strzelac dopiero jak ustrzela moja postac. 99% moich zgonow zawdzieczam "wejsciu z buta"

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedz mi jak wyglada sprawa z lagiem? czy jest taki jak był w b3? wszak to ten sam silnik...

Ktoś z grających może coś na ten temat napisać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kogoś to interesuje to sklep gram.pl wysyłał mi już dziś MoH Warfigter co prawda na PC (bo jednak w FPS wole grać myszką) ale myślę że ne PS3/X360 też już wysłane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupie pytanie - ktoś wie, kiedy Euro RTV będzie wysyłać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego Moha otrzymam jutro i mam nadzieje że wciagnie mnie tak jak bf3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezy co uznasz za realizm. Bede robil walkthrough medala i wstawie dzis kolejna misje + trening, wiec jesli chcesz to obadaj. Klimat podobny do BF3,ale misje jak CoD. Jednym podejdzie, innym nie

EDIT: Pogralem kolejna misje i tutorial. CoD pelna geba. Efekciarstwo i akcja, nie do konca realizm. Ogolnie gra sie fajnie. Breach juz tak nie wkurwia jak na poczatku i ten patent z headshotami jest calkiem niezly.

Dodaje filmik z tutka i pierwszej misji. Jezeli ktos chce ogladac to droga wolna, wiecej filmow dodawac nie bede. Zapraszam na kanal po wiecej

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytam ponowne.. jak wygląda sprawa z lagiem? czy jest taki jak był w b3? wszak to ten sam silnik... (jak włączą serwery to sprawdź to na multi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją kopię będę miała myślę, że jutro i szczerze wątpię żeby lag występował. Inne studio, gra nie robiona na szybko więc nie powinno być takich sytuacji. OBY !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do ludzi zamawiających preorder'a w Euro, czy dostaliście potwierdzenie rezerwacji? Zamówiłem tydzień temu i do dzisiaj, nie dostałem oficjalnego potwierdzenia rezerwacji, a do tego na stronie piszą od wczoraj, że edycję limitowaną mają niedostępną. Teraz nie wiem czy wycofać rezerwację i brać gdzie indziej, czy dalej czekać w niepewności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do ludzi zamawiających preorder'a w Euro, czy dostaliście potwierdzenie rezerwacji? Zamówiłem tydzień temu i do dzisiaj, nie dostałem oficjalnego potwierdzenia rezerwacji, a do tego na stronie piszą od wczoraj, że edycję limitowaną mają niedostępną. Teraz nie wiem czy wycofać rezerwację i brać gdzie indziej, czy dalej czekać w niepewności.

Pewnie już im się skończyła, albo minął termin do jakiego można było ją zamawiać...

Ja zamawiałem wcześniej (i już zapłaciłem) i jakieś potwierdzenie przyszło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytam ponowne.. jak wygląda sprawa z lagiem? czy jest taki jak był w b3? wszak to ten sam silnik... (jak włączą serwery to sprawdź to na multi)

A ja rozumiem że ktos ma kłopoty z czytaniem więc zacytuję kolegę Breakre`a:

Multi nie działa. Można wejść w multi odpalić mape obczaić ustawienia zerknąć co i jak ale grać się nie da...

Podkreślenie moje.

Więc jak myślałem nie ma się co gonić i czekać spokojnie do czwartku :/

Edytowane przez Mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj tj. 23 października jest premiera światowa, 25 jest premiera w Polsce także bez problemu powinien tryb multiplayer działać... Jeszcze jedna miła wiadomość wyczytałem, że na start będzie dostępna aktualizacja z ponad 100-ma poprawkami, więc dużo może się zmienić mam nadzieję, że na lepsze...

P.S. na youtube są już filmy z multiplayer

Edytowane przez pg5frankie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja rozumiem że ktos ma kłopoty z czytaniem więc zacytuję kolegę Breakre`a:

Podkreślenie moje.

Więc jak myślałem nie ma się co gonić i czekać spokojnie do czwartku :/

Chodzi o input lag, nie o lagi na łączach/serwerach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hym - to może jeszcze raz cytat - i podkreślenie adekwatnego momentu w dyskusji kolegi Edmunda:

Zapytam ponowne.. jak wygląda sprawa z lagiem? czy jest taki jak był w b3? wszak to ten sam silnik... (jak włączą serwery to sprawdź to na multi)

Doskonale wiem że chodzi o magiczego/mitycznego AIM LAGA - nie input laga - z powodu to niektórzy uważali BF3 za niegrywalny.

Zapewne jaku ruszą serwery to pojawia sie nie tylko opinie o tym czy ów aim laga jest czy go nie ma ale tez pojawia sie filmiki na YT, więc każdy będzie mógł sprawdzić osobiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja singla już rozwaliłem i powiem że jest bardzo fajny, zróżnicowany. Jest pare fajnych nowości których nie widziałem w innych grach tego typu. Na pewno jednak będzie cała masa ludzi którzy właśnie dlatego okrzykną tą grę największym betonem wszech czasów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do ludzi zamawiających preorder'a w Euro, czy dostaliście potwierdzenie rezerwacji? Zamówiłem tydzień temu i do dzisiaj, nie dostałem oficjalnego potwierdzenia rezerwacji, a do tego na stronie piszą od wczoraj, że edycję limitowaną mają niedostępną. Teraz nie wiem czy wycofać rezerwację i brać gdzie indziej, czy dalej czekać w niepewności.

Ufff.... Dostałem od Euro odpowiedź, że potwierdzenie dostanę jak gra dojdzie do sklepu. Steelbox też będzie:D Podobno tylko osoby składające zamówienie do 18 X dostaną steelbox'a (przynajmniej w Euro), więc radzę dopytywać przy zamawianiu w innych sklepach jak komuś zależy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hym - to może jeszcze raz cytat - i podkreślenie adekwatnego momentu w dyskusji kolegi Edmunda:

Doskonale wiem że chodzi o magiczego/mitycznego AIM LAGA - nie input laga - z powodu to niektórzy uważali BF3 za niegrywalny.

Zapewne jaku ruszą serwery to pojawia sie nie tylko opinie o tym czy ów aim laga jest czy go nie ma ale tez pojawia sie filmiki na YT, więc każdy będzie mógł sprawdzić osobiście.

Przeciez juz w singlu BF3 bylo czuc,ze cos jest nie tak ze sterowaniem i nie trzeba bylo czekac az multi uruchomia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W EMPiKu już mam do odbioru :)

A zamawiałeś przez neta czy kupiłeś steelboxa w sklepie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×