Skocz do zawartości
LionelPL

Medal Of Honor: Warfighter

Rekomendowane odpowiedzi

jako że zastanawiam(łem) się nad kupnem nowego moha , kilka spostrzeżeń ode mnie . nowy warfajter to jak dla mnie taka próba sklonowania bf i coda. wiadomo że bf3 podszedł rzeszy fanom ale była też spora grupa która mówiła że gra jest za trudna ( opanowanie recoila broni). imo, ea sprytnie chciała wykorzystać lukę między tymi dwoma tytułami. czy im się uda ? nie wiadomo . jak dla mnie gra troszkę za łatwa . co prawda opieram się tylko na filmikach z bety , ale jak widzę gościa który ładuje cały magazynek i wszystko leci w punkt , albo co druga seria z biodra, to mnie trochę odrzuca. myślałem o kupnie moha , ale chyba zainwestuję w kolejne dlc bf3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W MoHu nie ma recoila? Co jak co ale tam to akurat recoil jest a w przypadku jakiegoś LKMu celownik lata ci po całym ekranie, nawet LKMy w BF3 mają mniejszy rozrzut... Nawet szturmowym karabinem GROMU ładnie potrząsa, bez recoila to tam jest chyba MP7 ale w BF3 ta broń zamiata wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... jak widzę gościa który ładuje cały magazynek i wszystko leci w punkt , albo co druga seria z biodra, to mnie trochę odrzuca...

stronę wcześniej portek wrzucił filmik, na którym oddał swobodną serię z biodra w ciężarówkę, z odległości pi razy drzwi 2-3m rozrzut jest (może nawet identyczny jak w bf3),

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ 2x up

widziałem , a oglądnij sobie ten filmik dalej , gdzie zabija gościa po przejściu na kolimator , mrówka mocniej tupie ;) . wiadomo , każdy ma swoje odczucia , ja jeszcze w grę nie grałem , swoje zdanie opieram na filmikach a te mogą być mylne.( ktoś wie czy będzie beta na ps3?). poza tym jak ekipa robiąca tę grę będzie robiła pacze podobnie jak dice to pewnie co pacz to każda z broni będzie przemeblowana :) . czekam na wersję ostateczną i komentarze, a nóż widelec kupię ? zima idzie , co innego można robić oprócz grania ;)

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ 2x up

widziałem , a oglądnij sobie ten filmik dalej , gdzie zabija gościa po przejściu na kolimator , mrówka mocniej tupie ;) . wiadomo , każdy ma swoje odczucia , ja jeszcze w grę nie grałem , swoje zdanie opieram na filmikach a te mogą być mylne.( ktoś wie czy będzie beta na ps3?). poza tym jak ekipa robiąca tę grę będzie robiła pacze podobnie jak dice to pewnie co pacz to każda z broni będzie przemeblowana :) . czekam na wersję ostateczną i komentarze, a nóż widelec kupię ? zima idzie , co innego można robić oprócz grania ;)

bety na ps3 nie będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poza tym jak ekipa robiąca tę grę będzie robiła pacze podobnie jak dice to pewnie co pacz to każda z broni będzie przemeblowana :)

polecam ten wywiad

http://games.on.net/2012/10/the-only-moh-warfighter-interview-you-need-to-read-danger-close-on-hacking-graphics-authenticity-balance-and-more/

szczególnie fragmenty o:

- systemie zmian np. odrzutu broni czy obrażeń broni z poziomu serwera

- znacznej redukcji input laga

- wprowadzeniu dokładniejszych hitbox'ów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to po ograniu bety wiele osób ma watpliwości co do nowego MOH. Ja tam w dalszym ciągu jestem mocno najarany na ten tytuł. Parę dni temu skończyłem pierwszą część i szczerze powiem że zdecydowanie bardziej przemawia do mnie obrona rozbitego śmigłowca niż Białego Domu przed zmasowanym atakiem wojsk rosyjskich. Z całym szacunkiem do CODa czy Battlefielda (bo są to swietne gry) ale wolę brać udział w może mniej spektakularnych ale bardziej realnych (prawdziwych?) akcjach. Gdzieś czytałem że GROM będzie jedynym oddziałem specjalnym którego operatorów będzie można spotkac w trybie dla pojedynczego gracza. To prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zdecydowałem się na pre-order Medal of Honor Warfighter, do końca roku zostaje mi później tylko do zakupu Assassin's Creed III bo na Far Cry 3 i Black Ops 2 nie myślę się decydować... wracając do wątku jak usłyszałem o nowym MoH to pierwszą moją myślą było jeśli chodzi o multiplayer, że to będzie takie Call of Duty na silniku Frostbite 2... BF3 dla mnie jest genialną grą wbiłem w niej platynowe trofeum, ma duży otwarty świat a po MoH:W spodziewam się szybkiej rozgrywki z mniejszymi mapami coś jak z dodatku do BF3 Close Quarters. W bete niestety nie grałem ale z filmów mogę powiedzieć, że moje oczekiwania pewnie się spełnią... Tekstury na pewno pójdą w góre zależy z jakiej fazy produkcji była beta, jak pojawi się wygładzanie krawędzi to będzie bardzo dobrze taki max z tej generacji. Jeśli chodzi o Frostbite 2 to każda gra na nim zrobiona trzymała odpowiedni poziom tekstur czy to ww. BF3 czy nawet NFS TR i przyszły, nowy Most Wanted. Choc jestem fanem CoD w każdą część grałem BO2 odpuszczam bo zauważyłem, że seria od paru lat nie przechodzi ewolucji tylko stoi w miejscu, dlatego BF3 był dla mnie wyjątkowy a MoH:W będzie w podobnym stylu z moim ulubionym typem rozgrywki. Reasumując na tą chwile MoH: W, a w przyszłości BF4 będzie amazing!

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś jakiś kontakt ze sklepem PS3Site? W ogóle nie odpowiadają na maile...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś jakiś kontakt ze sklepem PS3Site? W ogóle nie odpowiadają na maile...

Pewnie chcesz odwołać preorder ... :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam czy to nie będzie coś w stylu MAG-a że wybieramy swój ulubiony oddział ( no wiadomo co wybiorą Polacy :D ) i gramy na inny oddział . Jeśli moje oczekiwania się sprawdzą to GROM będzie najlepszym oddziałem :D tylko oby nie dali np 30 serwerów na każdy oddział bo wtedy Polacy nie pograją bo się nie dopchają do serwerów lol , czekam a premiera coraz bliżej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Artikham

Sam nie wiem jaki ten PS3Skep jest, zamówiłem u nich MoHa ale słyszę, że często są problemy z wysyłką a na pytania od kupujących nie odpowiadają. Próbuj dalej albo w komentarzach pod jakimś newsem się spytaj, a może jakiś się znajdzie i ci powie co i jak. Ja mam nadzieje, że nie dostane gry po premierze....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra w pozostałych sklepach jest w tej samej cenie, ta sama zawartość, przesyłka też gratis, może innym bardziej zależny na sprzedaży i odpowiadają na pytania klientów. // z doświadczenia znajomego nie polecałbym ps3sklepu, zamówił fife 13 ut za pobraniem, dzień przed wysyłką zmienili mu cenę na wyższą, a samą grę zamiast otrzymać 2-3 dni przed primerą sklepową (co obiecywali w opisie) otrzymał w dniu premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje wiadomości również nie odpowiadali :( Widać szacunek do klienta jest na najwyższym poziomie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak tam zamówienia z Ultimy ?? Edytowane przez sagi79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie polecam używać sklepu ps3site. Kupowałem u nich Dragon Age 2 i dziękuję bardzo, więcej nie skorzystam choćby nie wiem jakie oferty mieli.

Brak kontaktu oraz koszmarny czas oczekiwania na grę. Co do czasu przesyłki to nie jest to reguła ale w tym sklepie nagminnie się trafia.

Wybór należy do was, ja radzę omijać ich szerokim łukiem.

Jakby kogoś interesowało. Limitkę można nabyć w sklepach Media Markt.Cena będzie pewnie ta sama a zawsze zaoszczędzi się na kosztach wysyłki.

Edytowane przez Valchall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupie tę gre z szacunku dla GROMU. (dla starego GROMU). To co EA zrobiło dla naszego oddziału to jest coś pięknego. Dla nas zmienili kawałek gry. :3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA raczej bardziej zrobiło to dla swojej kieszeni, ale... ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był wywiad z jednego z gromu. EA widziało jak jak przyjaźnimy sie z Seal's.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupiłem pro-loga (edycja limitowana) w empiku za 30zł i po kupnie całej gry dostane rabat w wysokosci 30 zł po okazaniu paragonu ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×