Skocz do zawartości
LionelPL

Medal Of Honor: Warfighter

Rekomendowane odpowiedzi

Beta? No tak, ale grafiki nie zmienią, destrukcji nie dodadzą ani jako tako większych zmian nie będzie. Beta służy do wykrywania wszelkich błędów gry i do poprawy balansu całokształtu. MoH wkroczył na ostatnią ścieżkę produkcji w której zmiany są jedynie kosmetyczne. Nie oczekujcie super grafiki, zajebistej destrukcji bo na zrobienie tego nie ma po prostu czasu! Serio oczekujecie, że Dice zmieni grę diametralnie chwilę przed premierą? Hehe, otwórzcie oczy bo jedyne co zmienią to statystyki wszystkich broni, większe błędy i literówki. Jeśli to by była wersja alfa to okej, ale to jest beta. I to na dodatek publiczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beta? No tak, ale grafiki nie zmienią, destrukcji nie dodadzą ani jako tako większych zmian nie będzie. Beta służy do wykrywania wszelkich błędów gry i do poprawy balansu całokształtu. MoH wkroczył na ostatnią ścieżkę produkcji w której zmiany są jedynie kosmetyczne. Nie oczekujcie super grafiki, zajebistej destrukcji bo na zrobienie tego nie ma po prostu czasu! Serio oczekujecie, że Dice zmieni grę diametralnie chwilę przed premierą? Hehe, otwórzcie oczy bo jedyne co zmienią to statystyki wszystkich broni, większe błędy i literówki. Jeśli to by była wersja alfa to okej, ale to jest beta. I to na dodatek publiczna.

Grałeś w Betę BF3 na konsoli? Bo z tego co mówisz to chyba nie grałeś. Producenci gier sieciowych udostępniają takie publiczne bety tylko i wyłącznie po to aby przetestować przepustowość serwerów i te wersje gier mają bardzo mało wspólnego z finalną grą. Od wersji beta do gold jest na prawdę długa droga tworzenia... I po raz kolejny nie wiem czemu każdy myśli, że DICE ma coś wspólnego z tą grą. Ta gra jest w 100% tworzona przez Danger Close zarówno single-player jak i multi-player. Deadmau wyszukaj sobie jakiś filmik z bety BF3 na YT i porównaj to z tym co jest teraz, wtedy zobaczysz jak to bardzo się różni.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałeś w Betę BF3 na konsoli? Bo z tego co mówisz to chyba nie grałeś. Producenci gier sieciowych udostępniają takie publiczne bety tylko i wyłącznie po to aby przetestować przepustowość serwerów i te wersje gier mają bardzo mało wspólnego z finalną grą. Od wersji beta do gold jest na prawdę długa droga tworzenia... I po raz kolejny nie wiem czemu każdy myśli, że DICE ma coś wspólnego z tą grą. Ta gra jest w 100% tworzona przez Danger Close zarówno single-player jak i multi-player. Deadmau wyszukaj sobie jakiś filmik z bety BF3 na YT i porównaj to z tym co jest teraz, wtedy zobaczysz jak to bardzo się różni.

Nie zmienia to faktu,ze ta gra nic nowego nie wnosi.Kolejny fps,jakich pełno na rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grałem w betę BF3 i od bety do finalnego produktu nie wiele się zmieniło, voice chat jak leżał i kiwczał w becie, tak i w finalnej wersji nie działał poprawnie, a może nawet działał nieco gorzej, grafika fatalnie była kiepska i w finalnej wersji została poprawiona, ale na PC, na PS3/360 jest i była taka jak w becie, jedyne różnica może być tak że ten Sarajevo Stadium to taka BFowa Autostrada do Teheranu :D

rafał76: a co miałby miałby wnieść? możliwość rozwiązywania krzyżówek podczas wczytywania map lub grania w tetrisa podczas meczu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednym dla mnie słowem wygląda - zjebanie. Trailery zawsze spoko, pięknie, destrukcja itp, a tu gówno. Jedyny + to chyba odgłosy broni. Frostbita sie nigdzie nie dopatrzyłem. Teraz to już rozważam kupno Assasina haha, albo powrot do BF'a. A miało być tak pięknie, niestety nawet napis GROM na mundurze niewiele zdziała : l

Edytowane przez radzia11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<p>Narzekanie narzekaniem ale mnie najbardziej zaskakuje wasze zdziwienie kiepską grafiką na konsolach (w full wersji pewnie będzie lepiej ale odrobinkę), przecież te konsole mają po parę lat, a taki PC może być ulepszany z roku na rok. PS3 ma 256MB ram ludziska, ja mam całkiem cienkiego PCta a w zasobach posiadam aż 4GB ramu, kartę graficzną 1GB i całkiem przyzwoity procek a to i tak za mało na komfortowe granie ze świetna grafiką w parze. Poza tym grafika na konsolach to także lenistwo twórców, popatrzmy na Uncharteda lub Gears of War, te gry pokazują co nasze staruszki potrafią ale na taki efekt potrzeba czasu i chęci, a EA wie, ze gra tak czy siak się sprzeda więc po co się wysilać?

Edytowane przez Babka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a EA wie, ze gra tak czy siak się sprzeda więc po co się wysilać?

Tak tylko klient płaci,klient wymaga i żeby tylko się nie przeliczyli z tym wysiłkiem.Poprzedni MOH też był wydany na siłę i przed terminem COD BO,i posiadł w sobie tyle błędów że co niektórzy to nawet singla nie przeszli.

(w full wersji pewnie będzie lepiej ale odrobinkę)

Nie robił bym sobie takiej nadziei,podejrzewam nawet że na PS3 będzie to najgorzej wyglądać oby tylko nie przypętał się aiming lag.W ogóle to bardzo podejrzana sprawa że na PS3 i PC nie dali bety,jedno co mi się nasuwa na myśl to przepaść pod względem grafiki.

a tu poprawiony link do gameplaya - musiałem powycinać te wszystkie EA itp bo już pojawił się napis:Twój film może zawierać następujące treści chronione prawami autorskimi

Edytowane przez portek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dice

]

Z tą grą DICE nie ma nic wspólnego i dobrze. Jedyna dobra gra od DICE to Bad Company 2. Zarówno tryb Multiplayer jak i Singleplayer tworzy Danger Close, wewnętrzne studio EA. Ale, domyślam się, że mogłeś się pomylić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czego ludzie wymagaja teraz od shooterow.Normalny fps,bez glupiego przygwozdzenia,tak aby sobie postrzelac casualowo.

Ta generacja konsol niczym juz nie zaskoczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wersji beta do gold jest na prawdę długa droga tworzenia...

Długa droga tworzenia? Czyli aż dwa tygodnie, bo tyle zostało do premiery. Serio łudzisz się, że coś zrobią przez ten czas? Gra będzie wyglądała tak jak wygląda teraz beta, nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Nie wprowadzą NIC nowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku! nie rozumiesz że ta Beta to wersja pewnie sprzed kilku miesięcy!! Beta BF'a wyglądała tak tragicznie i tyle było błędów przez co dużo ludzi odwołało pre-ordery później tego żałując...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długa droga tworzenia? Czyli aż dwa tygodnie, bo tyle zostało do premiery. Serio łudzisz się, że coś zrobią przez ten czas? Gra będzie wyglądała tak jak wygląda teraz beta, nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Nie wprowadzą NIC nowego.

Deadmau czy ty dalej nie rozumiesz, że ta BETA nie jest z obecnego stadium tworzenia gry tylko sprzed kilku miesięcy? Dokładnie taka sama sytuacja była z BF3 gdzie samochody na kaspianie zapadały się pod ziemię, żołnierze biegali bez broni lub z 2 metrowymi szyjami... A premiera gry była dokładnie w takim samym odstępie czasu jak to ma sytuacje z MOH. Pisząc takie rzeczy ciągle potwierdzasz, że nie miałeś styczności z betą BF3. Widzę, że jesteś jedną z tych osób, które wciąż mylą pojęcie BETA z DEMO:P Edytowane przez tomekzwzg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedni mowią tak a drudzy tak i weź tu sie człowieku zdecyduj ?! :pinch:

Edytowane przez Hubcio-com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja wam napiszę co ja myślę o teksturach na Xboxie w becie MoHa. Otóż Deadmau masz BFa na PCta no nie? Sprawdź ile waży folder z texturami w owej gierce. Ja obstawiam gdzieś około 6GB, z czego około 50% odjąć na rzecz konsol co daje nam gdzieś 3GB samych tekstur. Teraz doliczyć do tego mechanikę, animację i inne duperele będzie gdzieś z 2GB (mogę się mylić bo na prawdę jestem zielony w tym temacie). A teraz beta. Z tego co pamiętam beta BFa miała gdzieś około 1.8GB w przypadku MoHa jest to 1.6GB, a w dodatku jest to wersja na Xboxa gdzie jak wszyscy wiemy trzeba zainstalować dodatkowe tekstury (BF3) aby cieszyć się grafiką na poziomie PS3. Do tego dochodzi wygładzanie, które zapewne jest wyłączone przy becie i inne tego typu duperelki. Wszystko owocuje przeciętną oprawą graficzną w becie. Oczywiście mam świadomość, że mogę się mylić ale tego dowiemy się po premierze PEŁNEJ WERSJI gry. Co do powstania bety. Z tego co wyczytałem jest to wersja z przed 2-3 miesięcy od dnia dzisiejszego. Cholera, wiem że to jest już desperacka obrona tej gry ale nie można z góry skreślać tytułu po becie. Wejdzie jakiś użytkownik, który nie za bardzo wie o co kaman a zastanawia się nad kupnem gry. Poczyta troszkę tych negatywnych opinii i być może ciekawy FPS przemknie mu koło nosa... Miłego wieczoru panowie i z dystansem do takich wersji gier bo jeszcze trochę i będą narzekania na gry w fazie alpha.

Edytowane przez Babka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam MOH:W się podoba, co więcej pozostał sentyment do tej serii.

BTW chętny ktoś do pogrania w starego MOHa 2010 na PS3. Mam HS ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to pewnie ta sama wersja, która została pokazana na gamescomie, czyli z końca sierpnia, poprawiona tylko pod online, ale i tak olbrzymiego skoku nie będzie, co najwyżej jakieś kosmetyczne zmiany w UI i takie tam,... dlaczego tak mało waży? bo to jest sam silnik bez campanii singleplayer, bez tektur i dźwięków pozostałych mapek etc. // w gruncie rzeczy nocne mapki w bf3 wypadały najgorzej, tu spodziewam się tego samego,.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz bardziej wiarygodne fakty. EA potwierdziło, że pełna wersja MoHa na Xboxy będzie miała dodatkowe teksturki na drugim DVD, które będą w wyższej rozdzielczości i z większymi szczegółami. Informacja na 99.9% pewna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to ja jestem po tej becie zawiedzony. Wiem, że to jest beta, a nie demo, ale ona mało pokazała. Chyba anuluje PRE-ORDERA i kupie Black Ops'a II.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA potwierdziło, że pełna wersja MoHa na Xboxy będzie miała dodatkowe teksturki na drugim DVD, które będą w wyższej rozdzielczości i z większymi szczegółami. Informacja na 99.9% pewna.

A wiadomo coś na temat konsol PS3, bo szczerze... Konsola Microsoftu mało mnie interesuje ;( Sądzę, że powinni postarać się z tą wersją na PS3, bo jak to tak, no...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo coś na temat konsol PS3, bo szczerze... Konsola Microsoftu mało mnie interesuje ;( Sądzę, że powinni postarać się z tą wersją na PS3, bo jak to tak, no...

A co ma być wiadomo? Przecież PS3 odtwarza płyty, które pomieszczą 2 takie Medale. Jedyne co jest minusem to niewiedza na temat imput laga, którego mam nadzieje, nie uświadczymy w MoHu na PS3.

@Hubcio-com

To będzie najlepsze rozwiązanie dla osoby, która nie zamawiała pre-ordera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lub z 2 metrowymi szyjami...

To chyba jeden z najfajniejszych bugów ever :biggrin:

Dla przypomnienia:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrze zrozumiałem, jeśli zamówi sie grę przez PSN to otrzyma się dostęp do bety BF4?

Tak. Oraz dostęp do DLC (Mapy "POLOWANIE").

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beta? No tak, ale grafiki nie zmienią, destrukcji nie dodadzą ani jako tako większych zmian nie będzie.

By zmniejszyć rozmiar bety MoH: W, nie został do niej dołączony pakiet tekstur HD, który użytkownicy X360 będą mogli opcjonalnie zainstalować. Stąd średnia grafika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×