Skocz do zawartości
LionelPL

Medal Of Honor: Warfighter

Rekomendowane odpowiedzi

a tak szczerze? chce kup[ic dzis ale tylko dla single bo multi mnie nie interesuje i nie wiem czy warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak szczerze? chce kup[ic dzis ale tylko dla single bo multi mnie nie interesuje i nie wiem czy warto

Na hardzie pewnie z 6h max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24 godziny.

Pytanie ważniejsze brzmi czy jak dzisiaj wyrwę w MM czy innym Jowiszu to będzie można pograć online, czy serwery odpalają dokładnie 25?

Pewnie tak samo jak w przypadku GT5 czy BF3 , serwy rusza po premierze ;) ale ręki uciąć nie dam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś chciałby zobaczyć, jak gra wygląda w ruchu (wersja na X360; wszystkie części oprócz pierwszej są z teksturami HD):

Edytowane przez Kilgore_Trout

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No po filmikach to nie stwierdzę czy jest lepiej czy gorzej w stosunku do BF3 ale myślę że powinno być tak samo wkońcu ten sam silnik no a nawet lepiej bo chyba działa w 60fps a nie 30fps no chyba że się mylę to proszę o poprawienie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watpie zeby ta gra dzialala w 60fps na konsolach. Roznica graficzna moze byc tak samo wielka jak w przypadku BF3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam swoją kopie zaraz odpalam singla :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam swoją kopie zaraz odpalam singla :)

A multik już działa czy serwery ruszą dopiero jutro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam swoją kopie zaraz odpalam singla :)

zdaj relacje jak obadasz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A multik już działa czy serwery ruszą dopiero jutro?

Zaraz sprawdze i dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multik powinien działać. Przynajmniej w FIFA13 działał od wtorku, gdy zaopatrzyłem się w grę. A premiera była w czwartek, czy piątek. 189zł w Media zapłaciliście? Dobra cena, no ale to gra od EA. Taki Dishonored w dniu premiery stał po 230... Bardzo ciekaw jestem relacji nt. długości singla i czy czasem nie ma powtórki z poprzedniej części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multik powinien działać. Przynajmniej w FIFA13 działał od wtorku, gdy zaopatrzyłem się w grę. A premiera była w czwartek, czy piątek. 189zł w Media zapłaciliście? Dobra cena, no ale to gra od EA. Taki Dishonored w dniu premiery stał po 230... Bardzo ciekaw jestem relacji nt. długości singla i czy czasem nie ma powtórki z poprzedniej części.

Czwartek, piątek to premiera w Polsce, a światowa jest zazwyczaj we wtorek, Warfighter światową premierę ma jutro, dlatego pytałem czy już dzisiaj działają serwery bo jutro to na 100%. Aczkolwiek dla mnie to i tak bez większej różnicy bo grę najwcześniej będę miał pewnie w piątek.

Btw. Breaker jeśli masz wersję polskojęzyczną to daj znać jak głosy polskich aktorów. Pasują do gry czy średnio?

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może wie czy gra jest już w Empikach?

Możliwe, że od jutra będzie, bo dzisiaj dostałem info o zmianie statusu zamówienia na "wysłane z magazynu". Z resztą na Twitterze MoH już rano pojawiła się wiadomość czy gracze są gotowi na jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czwartek, piątek to premiera w Polsce, a światowa jest zazwyczaj we wtorek, Warfighter światową premierę ma jutro, dlatego pytałem czy już dzisiaj działają serwery bo jutro to na 100%. Aczkolwiek dla mnie to i tak bez większej różnicy bo grę najwcześniej będę miał pewnie w piątek.

Btw. Breaker jeśli masz wersję polskojęzyczną to daj znać jak głosy polskich aktorów. Pasują do gry czy średnio?

Ponoć dubbing jest ten co w BF3 wiec chyba będzie wybornie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24 godziny.

Pytanie ważniejsze brzmi czy jak dzisiaj wyrwę w MM czy innym Jowiszu to będzie można pograć online, czy serwery odpalają dokładnie 25?

Premiera w USA to 23 października więc pewnie pograsz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watpie zeby ta gra dzialala w 60fps na konsolach. Roznica graficzna moze byc tak samo wielka jak w przypadku BF3

Czytałem niedawno wywiad z Kristofferem Bergqvistem z Danger Close, który powiedział, że wersja konsolowa działa w 30 klatkach.

Edytowane przez Kilgore_Trout

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zamawiałem w empiku i status jest wysłane także jutro będę w sieci :) jeszcze raz przypominam o sobie moje psn: pg5frankie

widziałem kilka filmów i wydaje mi się, że gra będzie mega tak jak bf3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

219 w Piotrkowie w MM ,jeśli ktoś ograł trochę multi to proszę o opnie,czy bliżej mu do B3 czy ostatniego Moha który mnie nie porwał wcale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem chwile w singla i powiem że graficzne ok, dabing kwestia gustu, myślę że jet gites wojaki nie przebierają w słowach i walą łaciną aż miło. Później odpalę multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem chwile w singla i powiem że graficzne ok, dabing kwestia gustu, myślę że jet gites wojaki nie przebierają w słowach i walą łaciną aż miło. Później odpalę multi.

powiedz mi jak wyglada sprawa z lagiem? czy jest taki jak był w b3? wszak to ten sam silnik...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi nie działa. Można wejść w multi odpalić mape obczaić ustawienia zerknąć co i jak ale grać się nie da. Wszystko jest jak w BF3 upgradey podobne, lufa czy jej wylot. Wszystkie statyski z gry można sprawdzać w Battlelog. Tryby z tego co widze też z BF3. Można wybrać operatora GROMU :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AI naszych kolego to jakas kpina jest. Przy breach nic nie robia i jak tylko ominiemy jakiegos przeciwnika to zgon 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AI u naszych kompanów stoi na wysokim poziomie. Poprostu są ostrożni i dbają o swoje k/d ratio ;-)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AI naszych kolego to jakas kpina jest. Przy breach nic nie robia i jak tylko ominiemy jakiegos przeciwnika to zgon 100%.

Hm trochę szkoda, w poprzednim MoHu z tego co pamiętam byli wyjątkowo pomocni w przeciwieństwie do wielu innych FPSów. Być może Danger Close uznało, że jednak za mocno pomagali i tym razem trzeba samemu nadłożyć pracy :)

Edit: Pewnie partner przy breach nie strzela, bo myśli o tym żeby gracz (a jego partner) nabił jak największego killstreak'a. No a jak padniesz to on nie ma wyboru i musi się ratować wówczas :D

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×