Skocz do zawartości
Emir

Assassin's Creed

Rekomendowane odpowiedzi

pomyłka, nie ten temat.

Edytowane przez lipek90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojęcia o czym mówicie, JB kojarzy mi się tylko z alkoholem i sobotą :D

a tym, którzy nie mają patcha a gra się zawiesza (freeze) polecam zaraz po rozpoczęciu gry zabić się i niech się poziom wczyta od nowa - przez przypadek to odkryłem i sie sprawdza u mnie (ps3 250gb + ac eng wersja)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Mam pytanie. Mam zamiar kupić AC, przeczytałam kilka wypowiedzi na różnych forach na temat tej gry na PS3. Jedna osoba napisała, że gra strasznie zamula. Czy ktoś miał z Was taki przypadek? Od razu piszę że nie mam konsoli podłączonej do neta i pobieranie łatki nie wchodzi w rachubę...

Gram w GTA 4 i beż łatki gra nie jest płynna.

Z góry dziękuję za pomoc! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Mam pytanie. Mam zamiar kupić AC, przeczytałam kilka wypowiedzi na różnych forach na temat tej gry na PS3. Jedna osoba napisała, że gra strasznie zamula. Czy ktoś miał z Was taki przypadek? Od razu piszę że nie mam konsoli podłączonej do neta i pobieranie łatki nie wchodzi w rachubę...

Gram w GTA 4 i beż łatki gra nie jest płynna.

Z góry dziękuję za pomoc! :)

Na czy ja osobiście nie miałem problemów z płynnością bo to miałeś na myśli mówiąc "zamula"? Aczkolwiek pewne osoby narzekają na ilość klatek na sekunde.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A grałeś z łatką? Jak już pisałam, nie ma dostępu do internetu.

Z tego co mi się wydaje to po włączeniu gry wyskoczył mi czy chce pobrać aktualizację także grałem z patchem. No tak... a Ty brak dostępu do neta. A nie ma tam u Was kawiarenek internetowych w Australii ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe; )

No nic, muszę sobie kupić kabel ethernet czy jakoś tak...nie znam się na tym. Wiem ciemna jestem ;). No, ale cosik sie wykombinuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dostałem assassyna pod choinke hehe w media expert były też przed świętami za 50zł wiec na moje mega okazja. a co do płynności to fakt faktem jest różnica jak się gra w assassyna a uncharted 2 np na korzyść oczywiście u2. jak sie mape odkrywa gdy wchodzi się na różnego rodzaju wieże itp. to jest spadek płynności i wogóle jak się gra czuć lekko że to mogłoby płynniej chodzić. ale ogólnie gra spoko. na początku się wciągnałem potem troche nudnawo się robi bo w sumie w kółko to samo uratuj mieszkańca, zadanie od informatora itd. więc robie wszytsko żeby na końcu wykonać zadanie główne. a propo nudy jeszce, akurat jak zaczęło mnie troche nudzić przeciwnicy zrobili się silniejsi np. podczas ratowania mieszkańców co mi się podoba bo trzeba bardziej kombinować z walką i obroną itd. Poza tym historia fajna klimat fajny jak już tu ktoś pisał owiany tajemniczością i można się wciągnąć bo co najbardziej mnie pcha to poznać o co biega wtym wszystkim hehe bo np zbieranie flag to se daruje chyba że jakąś widze, heh i aż się prosi żeby tu trofea były, wtedy nawet bym flagi zbierał. gierkę polecam i 2 pewnie kupie a 3 na pewno. jak stanieją :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe; )

No nic, muszę sobie kupić kabel ethernet czy jakoś tak...nie znam się na tym. Wiem ciemna jestem ;). No, ale cosik sie wykombinuje.

Nooo jeszcze trza mieć gdzie podpiąć ten kabel ethernet :P Wiadomo pod PS3 a co dalej? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Mam pytanie. Mam zamiar kupić AC, przeczytałam kilka wypowiedzi na różnych forach na temat tej gry na PS3. Jedna osoba napisała, że gra strasznie zamula. Czy ktoś miał z Was taki przypadek? Od razu piszę że nie mam konsoli podłączonej do neta i pobieranie łatki nie wchodzi w rachubę...

Gram w GTA 4 i beż łatki gra nie jest płynna.

Z góry dziękuję za pomoc! :)

przeszedłem całego AC bez żadnych łatek (angielską wersję na ps3 250gb) i nie zaobserwowałem żadnego denerwującego zamulania, jedynie troche gra traci na płynności, gdy wchodz się już na wysokie punky widokowe,i jest obrót kamery ukazujący pokaźny kawał miasta. Bywa, że w niektórych miastach po uruchomieniu gra mi się zawieszała (freeze), postać stała w miesjcu, a gra chodziła nadal - pomagało wyłączenie i włączenie jej od nowa, i wtedy juz ten problem nie występował. To wszystko.W sumie więc nie potrzeba żadnego patcha - możesz grać śmiało bez internetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wam wszystkim dziękuję za pomoc !!! :). Trochę mi ulżyło. Jest to dosyć denerwujące, gdy kupujesz sobie konsole, by gry się nie cięły a tu nagle taka akcja. Pamiętam Tomb raider underworld. Z tym internetem muszę trochę pokombinować ;), coś się zawsze wymyśli.

PS: Jeszcze raz bardzo serdecznie Wam dziękuję za szybkie odpowiedzi :).

Edytowane przez Chloe Frazer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, o jakiej łatce mówicie?

Ja dziś odpalałem AC i nic się nie pobierało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łatka do AC poprawiająca błędy (freeze i takie tam), dokładniej Ci nie powiem...wpisz w google :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach ten patch 1.01? Wydano w grudniu 2007 jeśli się nie mylę, ten to już mam dawno, myślałem, że coś nowego się kroi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zaczynam pykac w tą grę i nie bardzo mi wychodzi kradzież jak podchodzę do kolesia to on wie, że coś jest nie tak odpycha mi i wyzywa od złodziejów. Ogólnie nie pamiętam też jaki guzik przytrzymac chyba kółko.

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jakiś błąd gry. Próbowałem chyba milion razy i się nie udawało. W tym momencie gra zniechęciła mnie do siebie i poleciała na półkę.

Gdy po ponad pół roku znowu się za nią wziąłem zacząłem grać od początku i gdy doszedłem do tego miejsca kradzież udała się za 1 razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko przy każdej misji trzeba ukończyć 2 śledztwa, jeśli ukończę, więcej niż 2 to będzie łatwiej w danej misji, czy to nie ma znaczenia???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko przy każdej misji trzeba ukończyć 2 śledztwa, jeśli ukończę, więcej niż 2 to będzie łatwiej w danej misji, czy to nie ma znaczenia???

Musisz ukończyć tyle, żeby wystarczająco się dowiedzieć o miejscu pobytu celu. Kiedy już ci się ten cel na mapie pokaże nie musisz robić dalszych śledztw. Ja jednak radzę wykonywać wszystkie misje poboczne gdyż ma to wpływ na życie naszego bohatera. Po prostu pasek życia jest większy :tongue: (Mogłem coś pokręcić - pierwszego Asasyna skończyłem dawno temu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Assassin's Creed" było pierwszą grą na PS3, którą ukończyłem. Jakoś szczególnie mnie nie zachwyciło - może dlatego, że grałem w nią 4 lata po premierze? Jakby nie patrzeć to dosyć sporo czasu w świecie elektronicznej rozrywki. Sama koncepcja, jak już wielokrotnie podkreślano, w praktyce została całkowicie spłycona i zmieniona. Gra zapowiadana jako "symulator średniowiecznego zabójcy" okazał się zwykłą akcją z widoku TPP. Ale to jest już szeroko wiadome, więc postaram się skupić na innych aspektach.

Przede wszystkim zdziwiło mnie klatkowanie, które występuje w kilku miejscach. Pierwszy raz na utrata płynności miała już miejsce na początku rozgrywki, bezpośrednio za wejściem do Masyafu. Co jak co, ale w grze na konsolę tego typu usterki nie powinny mieć miejsca. Nawet jeśli się zdarzą to powinny być usunięte w raz z pierwszym patchem. Być może miałem po prostu pecha..?

Z prędkością "Assassin's Creed" wiąże się też inny aspekt gry - dynamika fabuły. Wielokrotnie czytałem zachwalające komentarze na temat fabuły gry. Fabuła - owszem, ciekawa - ale sposób jej poprowadzenia jest wręcz tragiczny. Historia rozwija się mozolnie, z prędkością olbrzymiej stalowej lokomotywy ciągniętej przez żółwia ze złamanymi kończynami... I gdy wreszcie coś się zaczyna dziać, gra w bestialski sposób zostaje urwana. To przypadłość obu części "Asssassin's Creed" (aczkolwiek dwójka z opowiadaniem historii radzi sobie o wiele lepiej!)

Ostatnim moim zastrzeżeniem jest polskim dubbing, na który zostałem skazany przez polskiego dystrybutora. Strasznie nierówny. Niektóre głosy - Jak Al-Mualim czyli Daniel Olbrychski - są podłożone idealnie. Niestety większa część aktorów, na czele z Kopczyńskim jako Altairem, zaprezentowała się według mnie beznadziejnie...

Jak dla mnie "Assassin's Creed" z perspektywy czasu jest grą co najwyżej przeciętną. Oczko w górę za to, że otworzyła jednak drogę do dużo lepsze, drugiej odsłony gry! 6/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! kilka dni temu kupilem w gamestop gre uzywana assassin's creed 1 na ps3 i mam problem aczkolwiek niemam trofeuw do gry zainstalowalem patcha i gre i nic przeszlem cala i nadal nic prosze o odpowiedz (sorry sa jezyk ale ja w usa mieszkam :/ )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanie odnośnie drugiej części. Ile w niej potrzeba czasu aby przejść cały wątek głowny bez pobocznych.

I czy są jakieś doczytywania tekstur, spadki płynności??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi zajęło przejście na 100% czyli z pobocznymi wszystkimi sprawami - 21 godzin. Tylko, że przechodziłem grę 2 raz i dosyć dobrze w AC mi się gra.

Doczytywanie tekstur? Nie spotkałem się z takim czymś. Spadki płynności też raczej nie występują. Zdarzają się jakieś dziwne sytuacje - typu zawiecha w ścianie albo lewitowanie po próbie skoku na konia, ale to sporadycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja przygoda z Assassin's Creed powoli się kończy ( skończyła by się dawno, gdyby nie to, że robię 100 % gry, czyli wykonuję wszystkie śledztwa, ratuję wszystkich mieszkańców i zaliczam wszystkie punkty obserwacyjne, dodatkowo zbierając po 100 flag w każdym mieście oraz zabijając 60 templariuszy :) ) gra mi się podoba, dzięki temu zbieractwu poznałem kilka bardzo fajnych miejsc, szczególnie w Królestwie, do których nigdy bym pewnie nie zaszedł, nie zbierając znajdziek :) Monotonna ta część, ale... mi nawet przypadła do gustu, nie jest źle, i mimo braku trofeów chcę mieć w niej zrobione wszystko - a niewielu tego dokonało, ba, większość nawet nie ukończyła gry mimo wielu podejść :)

Podsyłam screna z bandą zdziwionych głupoli, no bo "przecież przed chwilą przed nami uciekał, gdzie on może być" Altair oczywiście schowany w sianku... :)

1002016jp_rnanasx.jpg

Edytowane przez Link396
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×