Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

a do czego służy m320? bo klikam :l1: i mi przybliża celownikiem klikam każdy klawisz i nic nie strzela ani nic, wiadomo jak kliknę :l2: to pojawi się nóż,a :r2: granat ale pozostałe klawisze oprócz :l3: :r3: nic nie robią.... więc o co chodzi w tym m320?

dałbym głowę że się z nas nabijasz

co to te m320 ?

oglądałeś rambo? takie coś podwieszonego pod lufą karabinu , ciska pocikami których wybuch przypomina eksplozję granatu ,stąd niektórzy mówią na to granatnik.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 1. po co miałbym miał się z was nabijać :pinch: ?

po 2. wiem jak to wygląda, tylko nie rozumiem, tego, że to mi się zacina za każdym razem /?/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh sam niewiem co mam Ci odpisac.Ja nie mam takich przygod.Jedynie brak ammo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a do czego służy m320? bo klikam :l1: i mi przybliża celownikiem klikam każdy klawisz i nic nie strzela ani nic, wiadomo jak kliknę :l2: to pojawi się nóż,a :r2: granat ale pozostałe klawisze oprócz :l3: :r3: nic nie robią.... więc o co chodzi w tym m320?

A tak się zapytam czy wybrałeś go krzyżakiem :dpad: ? :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaak? da się wogle inaczej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie łap mnie za słowa - wyraźnie napisałem że znika ale masz na nim to ostatnie odrodzenie, PRAWDA? Ty za to sadzisz tu farmazony z tym spadochronem i o tym że znika tylko jeśli się na nim odrodzisz osobiście i jeszcze piszesz mi tu o czytaniu ze zrozumieniem? Skończ proszę, bo rację to miałeś ale tylko w kwestii guzika, a resztę wytrzasnąłeś z "bomisiętakwydaje".

Edytowane przez Danny Boy
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomaszz

Z kazdym kolejnym postem coraz bardziej się kompromitujesz :down:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o kompromitacje tylko czy rzeczywiście robi sobie jaja czy ma jakis problem z gra lub systemem :) I czy jest jakies rozwiazanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o kompromitacje tylko czy rzeczywiście robi sobie jaja czy ma jakis problem z gra lub systemem :) I czy jest jakies rozwiazanie.

lub z klawiszologią , wciąż się nie doczytałem czy wciskał R1.

@Tomaszz

krzyżak -przełączasz z broni głównej na granatnik , potem L1- dokładniejsze celowanie z podziałką , R1- strzał.

czy po takiej wycieczce palcami po klawiszach nic się nie dzieje ? nic nie strzela?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic nie strzela. aż taki głupi nie jestem, żeby nie wiedzieć, że strzał jest na :r1: -,-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M320 po patchu wogóle coś strasznie zbugowane jest, ja ostatnio miałem w nim celownik holograficzny ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Z MASS to jest tak że jak się raz nie trafi to dead murowany więc przy niem trzeba być w miarę ogarniętym i miec dobre odruchy. Co do M320 to jest ciut słabsze ale idzie grac i mam wrazenie że jak jest na szynie to to ze strzałkami jest też dość mocne próbowane na M16A3, na pewno mocniejsze niż samo.

MASSowato dziś grałem większość deadów przez to co wspomniałem

http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/44290252/4/331062822/

Edytowane przez iceice33

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M320 po patchu wogóle coś strasznie zbugowane jest, ja ostatnio miałem w nim celownik holograficzny ;]

:laugh: :laugh: To przebiło wszystko! Zdjęcie mogłeś zrobić! Haha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na hardcore niema HUD'a, mapy, celownika, 3-osobowej kamery w pojazdach, zdrowie się nie regeneruje i gracze są bardziej podatni na obrażenia. Chyba nic nie ominąłem.

Wczoraj pierwszy raz grałem na serwerze 4FUN na HC ( metro) i oczywiście zostałem wyrzucony za zabicie swoich. Trzeba bardzo ostrożnie dozować :r1: i granaty. Chyba jeszcze jest dodatkowa "kara" bo chociaż wygraliśmy to nie dostałem beretki.

Ale grało się fajnie :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hmmm dziś mają jakąś konserwację na serwerach?? Około 11 chciałem sobie postrzelać i niestety nie dało rady się połączyć :angry: Internet normalnie hula w konsoli, bez problemu się wpisałem - tylko w BF3 nie działa.

Edytowane przez krettinio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Relax mam to samo pewnie pozniej wszystko bedzie git :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja resetowalem ze 3x router i dupa.a dzis na zatoce w CQ dwie zwiechy z rzędu.Niech te patalachy z DICE to naprawia.bo juz dosc mam resetu konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać! Szczególnie czekam na drugi map pack z dużymi mapami! No i tydzień wcześniej na PS3! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby buga z Massem naprawili na czas Close Quarters bo bedzie mordownia w bialy dzien !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dlaczego tak marudzicie

w większości gram na serwach no mass itp i ludzie z tym nie latają

jak wbiję do jakiegoś bez zasad i ktoś wyciągnie m26 to i tak najbardziej ja z tego korzystam

największa masakra jest na TDM i kanały ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, od niedawna zacząłem latać heli. Na kanałach w szturmie atakujący mają litle bird-a odblokowałem w nim rakiety kierowane. Nie mogę nic tym namierzyć i strzelić, muszę bardzo blisko podlecieć pod pojazd aby go namierzyć? Problem w tym że samo namierzanie nawet się nie zaczyna nie chodzi o to że dym ktoś wypuści tylko nic w ogóle nie zaczyna namierzać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×