Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

1. Jak się 'taguje' przeciwników?

2. Polecacie jakieś Polskie serwery?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To mi wyglada na najbardziej spier..dodatek zaraz po CQ i AK.Co oni tam cpaja! jakie motocykle? jakie helikoptery? Zaoloze sie ,ze na konsoalch to bedzie nuda...

Ludzie, przeciez to filmik testowy developer'ow. Jak byk, na poczatku video jest informacja " END GAME DIRT BIKE TEST DEV VIDEO". Poza tym ClOSE QUARTER to najlepszy dodatek BF3! Jak sobie na nim nie radzisz, to masz do wyboru, do koloru inne tryby.

Edytowane przez kabotyn
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

1. Jak się 'taguje' przeciwników?

2. Polecacie jakieś Polskie serwery?

jesli chodzi ci o oznaczanie to :select: select :biggrin: jest sporo Polskich ale nie kazdy dobry obadaj kazdy po trochu to zobaczysz ;)

Edytowane przez jajnica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W tym tkwi problem. Jakbym chciał pośmigać na motorach to pograłbym w MX vs. ATV: Reflex albo inną grę tego rodzaju. Niech się skupią na elemencie FPS bo ja sobie chce postrzelać, a nie pojeździć i poskakać po rampach. Szkoda, że nie dali punktów za jazdę na jednym kole, albo za zrobienie Can Can'a. Napisali, że stworzyli cztery nowe mapy z myślą o tych jednośladach, no wybacz, ale jak można tworzyć grę FPS pod pojazdy transportowe niepełniące innej roli niż z punktu A do B?

może dlatego że od samego początku seria BF to First Person Simulator :)

wierzysz w to że te mapki zostały specjalnie stworzone pod motory? raczej pod walkę pojazdów jak kaspijska, chark, firestorm

Edytowane przez nathrent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi ci o oznaczanie to :select: select :biggrin: jest sporo Polskich ale nie kazdy dobry obadaj kazdy po trochu to zobaczysz ;)

Dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może dlatego że od samego początku seria BF to First Person Simulator :)

może dlatego, że od samego początku seria BF to First Person Shooter ? :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wierzysz w to że te mapki zostały specjalnie stworzone pod motory? raczej pod walkę pojazdów jak kaspijska, chark, firestorm

Cytat z newsa na Battlelogu (http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/news/view/2832654791270855908/)

Jak zapewne wiecie największą nowością w nadchodzącym dodatku Ostateczne Starcie będą motocykle. Pod te małe, szybkie i zwinne dwuosobowe pojazdy przygotowywane są specjalnie wszystkie cztery, nowe mapy, na których znajdziecie mnóstwo skoczni i tras dla tych nowych pojazdów. Dodatkowo do mechaniki gry został dodany nowy model jazdy na motorze. Dzięki temu jazda na „Dirt bike’ach” będzie niezwykle realistyczna i widowiskowa. Kluczem do udanych skoków jest odpowiednie wybicie się z rampy (skoczni). Co możecie zobaczyć na zdjęciach poniżej:

Jak oni wolą mieć mapy ułożone pod "widowiskową i realistyczną" jazdę na motorach to ja dziękuję. I do tego kawałek tekstu z "odpowiednim wybiciem się z rampy" szczególnie mnie rozbawił.

może dlatego że od samego początku seria BF to First Person Simulator :)

Battlefield to First Person Shooter. Nie ma czegoś takiego jak First Person Simulator..

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mi wyglada na najbardziej spier..dodatek zaraz po CQ i AK.Co oni tam cpaja! jakie motocykle? jakie helikoptery? Zaoloze sie ,ze na konsoalch to bedzie nuda...

zmień na PC :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie w jaki sposob w czołgu działą kierowana P-Z? Bo namierzam strzelam z 10m i ona nie trafia..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie w jaki sposob w czołgu działą kierowana P-Z? Bo namierzam strzelam z 10m i ona nie trafia..

Jeśli strzelasz do innego czołgu/lava to może on wypuścić dym który powoduje że P-Z nie trafia w cel tylko obok niego, czasami zdarza się tak że kogoś zabijesz nie trafiając w czołg bo P-Z trafi w jakiegoś nieszczęśnika który biega obok (pozdro Maniuś :D).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli strzelasz do innego czołgu/lava to może on wypuścić dym który powoduje że P-Z nie trafia w cel tylko obok niego, czasami zdarza się tak że kogoś zabijesz nie trafiając w czołg bo P-Z trafi w jakiegoś nieszczęśnika który biega obok (pozdro Maniuś :biggrin:).

Biednemu zawsze wiatr wieje w oczy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz na tym celu ten czerwony kwadrat z kropką w środku, bo sam kwadrat nie wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez kropki, jak wlacza sie namierzanie na czołg/jeep wyskakuje sam kwadrat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to musisz chyba dłuzej namierzać bo powinna po chwili w tym kwadracie pojawić się ta kropka i wtedy jest namierzony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatki do broni są głupie w nie których powinno być mniej modyfikacji . Ktoś mi napisze po co mi w strzelbie lunta 12x ??? Mam tym do snajperów strzelać?? Xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

870 sabot i podobno najlepsza snajperka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Idę wypróbować xd (bez kitu). Realacje zdam tutaj

EDIT: Lol no bez kitu XD 1 head i gościu pada. Tylko bullet drop jest mocniejszy niż w snajperce.

Edytowane przez wwseba97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idę wypróbować xd (bez kitu). Realacje zdam tutaj

EDIT: Lol no bez kitu XD 1 head i gościu pada. Tylko bullet drop jest mocniejszy niż w snajperce.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to musisz chyba dłuzej namierzać bo powinna po chwili w tym kwadracie pojawić się ta kropka i wtedy jest namierzony.

Gram na hardcorze i faktycznie chyba tylko jak ktos sofalmem namierzy wtedy jest tak kropka ;x to kijowo troche.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calkiem calkiem

dokładnie, gdyby zrobił beczkę lub korkociąg to byłoby coś :D

Gram na hardcorze i faktycznie chyba tylko jak ktos sofalmem namierzy wtedy jest tak kropka ;x to kijowo troche.

nie bardzo potrafię zrozumieć jaki masz problem z tym jevelinem, jego działanie wygląda tak

nie bardzo pamiętam czy na HC pojawia się kwadrat namierzania czy nie, wiem że na normalu potrafi się zbugować i się nie pokazać ale jest sygnał namierzania i to wystarczy, nie ważne czy ktoś jest namierzony przez soflam czy też nie, to używając dymu może uniknąć trafienia, jeżeli jest namierzany bez soflamu, może uniknąć pocisku chowając się za jakąś przeszkodę, jak czołg ma opancerzenie to pierwszy pocisk wyrządzi mu niewielką szkodę; problem podczas gry na HC może być banalnie prosty - bez ładunków drużynowych masz tylko dwa pociski, jak je zużyjesz, to dalej możesz namierzać ale nic nie wystrzelisz;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×