Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

No rzeczywiście, chyba ten tryb będzie swoistym wypełnieniem wszystkiego tego czego można oczekiwać po (mimo wielu niedociągnięć) najlepszej strzelance na rynku. Dla mnie bf3 zrobił się grą kompletną. Jedyne co bym w niej zmienił to niemożliwość przejęcia i niszczenia latadeł i czołgów na respie. No i auto admin, bo teraz po wyeliminowaniu większości bugów to złośliwi idioci najbardziej psują zabawę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to podziwiam tych ludzi co mają przegrane ponad 600h + i nadal nie znudziła im się gra. Ja przegrałem ponad 240 i już mam czasami tak, że nie mam ochoty odpalać. Wiadomo po kilku dniach już ciągnie i wciąga na nowo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego w jakim towarzystwie grasz . Ja ostatni tydzień wegetowałem na serwerach sam, próbując ogarnąć jety . Wczoraj po krótkiej przerwie wróciło trochę ziomków z klanu i sam nie wiem jak przed konsolą przeleciało mi ponad 6 godzin!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego w jakim towarzystwie grasz . Ja ostatni tydzień wegetowałem na serwerach sam, próbując ogarnąć jety . Wczoraj po krótkiej przerwie wróciło trochę ziomków z klanu i sam nie wiem jak przed konsolą przeleciało mi ponad 6 godzin!

no i tutaj masz racje. 95% meczy gram sam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem sobie czego w tych walkach powietrznych brakuje. Przypomniała mi się mapa Alborz Mountains i jeden ciekawy detal, którego na innych mapach nie spotkamy - chmury. Wiadomo, że BF3 to nie symulator myśliwców, ale teraz walki tych maszyn wyglądają biednie. Kręcenie się w kółko z prędkością 315km/h w maszynie, która na prawdę wyciąga 2250km/h (wiem, wiem to tylko gra) i puszczanie ECM co jakiś czas próbując wejść na ogon przeciwnika. Na mapach innych niż Alborz po wleceniu na maksymalny pułap 1,000m (oczywiście w BF3, tak na prawdę to taki pułap wynosi 15,000m) chmury wiszą nad nami dziesięć kilosów dalej... Jakby dali większy pułap i dodali chmury co najmniej takie jak na Alborz na wysokościach większych niż jeden kilometr to stworzyłoby to ciekawy sposób na zgubienie przeciwnika i na urozmaicenie rozgrywki. Bo jak widzę, że te latające flagi latają gdzieś na wysokości 350m (w 28 sekundzie myśliwiec jest na wprost tego sterowca, a licznik pokazuje 342m) to trochę nieciekawe to wygląda biorąc pod uwagę, że latamy myśliwcami a nie puszczamy latawiec.

Następna sprawa niekoniecznie związana z lataniem, ale o czymś co można byłoby wprowadzić w End Game - nocne mapy. Nie chodzi mi o noc sztuczną jak orgazm waszych dziewczyn (:D) z map Death Valley/Tehran - dzień posmarowany niebieskim kolorem tu i owo (blue tint), tylko prawdziwa noc. Zdaję sobie z tego sprawę że na takie coś nie mam co liczyć, ale byłby to fajny element w BF4. W Battlefield 2, bodajże w dodatku Special Forces była prawdziwa noc. Noktowizory były wymagane aby zobaczyć coś dalej niż kilka metrów i to było na prawdę coś. Do tego doszłyby latarki i celowniki IRNV, którymi można sobie teraz tyłek podcierać.

Polecam zobaczyć co mogą zrobić twórcy modów:

Ogólnie myślałem, że nazwa do czegoś zobowiązuje. End Game to koniec wspierania gry przez twórców. Powinni udostępnić narzędzia do tworzenia modów i dać utrzymywać grę przy życiu na następne grube lata. Mody takie jak DayZ do Arma, albo te z Counter Strike pokazują ile z gry można jeszcze wycisnąć. Nie sądzę, żeby motocykle i nowy tryb utrzymałby mnie przy tej grze na następne 500h... No ale liczy się kasa (nie dziwie im się, ale mnie to irytuje) i przygotowanie na wypuszczenie następnej gry, która próbuje zrobić z siebie tasiemca corocznego jak Call of Duty.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Myślałem sobie czego w tych walkach powietrznych brakuje. Przypomniała mi się mapa Alborz Mountains i jeden ciekawy detal, którego na innych mapach nie spotkamy - chmury. Wiadomo, że BF3 to nie symulator myśliwców, ale teraz walki tych maszyn wyglądają biednie. Kręcenie się w kółko z prędkością 315km/h w maszynie, która na prawdę wyciąga 2250km/h (wiem, wiem to tylko gra) i puszczanie ECM co jakiś czas próbując wejść na ogon przeciwnika. Na mapach innych niż Alborz po wleceniu na maksymalny pułap 1,000m (oczywiście w BF3, tak na prawdę to taki pułap wynosi 15,000m) chmury wiszą nad nami dziesięć kilosów dalej... Jakby dali większy pułap i dodali chmury co najmniej takie jak na Alborz na wysokościach większych niż jeden kilometr to stworzyłoby to ciekawy sposób na zgubienie przeciwnika i na urozmaicenie rozgrywki. Bo jak widzę, że te latające flagi latają gdzieś na wysokości 350m (w 28 sekundzie myśliwiec jest na wprost tego sterowca, a licznik pokazuje 342m) to trochę nieciekawe to wygląda biorąc pod uwagę, że latamy myśliwcami a nie puszczamy latawiec.

Następna sprawa niekoniecznie związana z lataniem, ale o czymś co można byłoby wprowadzić w End Game - nocne mapy. Nie chodzi mi o noc sztuczną jak orgazm waszych dziewczyn ( :biggrin:) z map Death Valley/Tehran - dzień posmarowany niebieskim kolorem tu i owo (blue tint), tylko prawdziwa noc. Zdaję sobie z tego sprawę że na takie coś nie mam co liczyć, ale byłby to fajny element w BF4. W Battlefield 2, bodajże w dodatku Special Forces była prawdziwa noc. Noktowizory były wymagane aby zobaczyć coś dalej niż kilka metrów i to było na prawdę coś. Do tego doszłyby latarki i celowniki IRNV, którymi można sobie teraz tyłek podcierać.

Polecam zobaczyć co mogą zrobić twórcy modów:

http://youtu.be/48oiNt2jccQ?t=8m50s

Ogólnie myślałem, że nazwa do czegoś zobowiązuje. End Game to koniec wspierania gry przez twórców. Powinni udostępnić narzędzia do tworzenia modów i dać utrzymywać grę przy życiu na następne grube lata. Mody takie jak DayZ do Arma, albo te z Counter Strike pokazują ile z gry można jeszcze wycisnąć. Nie sądzę, żeby motocykle i nowy tryb utrzymałby mnie przy tej grze na następne 500h... No ale liczy się kasa (nie dziwie im się, ale mnie to irytuje) i przygotowanie na wypuszczenie następnej gry, która próbuje zrobić z siebie tasiemca corocznego jak Call of Duty.

O ile mnie pamięć nie myli DICE podało, że nie porzuca wspierania BF3 po ostatnim dodatku :) Jestem pewny, że wyjdą jeszcze jakieś DLC np. mapki z BF:BC 2

Edytowane przez jodzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@deadmau

Z BFa nie robią tasiemca (jak na razie), trójeczka wyszła w 2011 teraz mamy 2013 i wszystko wskazuje na to, że BF 4 ukaże się dopiero w 2014 bo nie ma go w planach wydawcy na ten rok. Więc nie przesadzajmy, że to kolejny CoD bo tak nie jest, dodatek będzie ciekawy dla ludzi lubiących latać, no i dobrze że wspomniałeś o tym, że BF to tylko gra (choć takie chmurki to była by fajna sprawa).

Co do tego, że liczy się kasa to masz rację, ale tak jest od zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinni zrobić:

1. możliwość wybierania jakie pojazdy są dostępne na każdej z map (conquest, rush) oraz możliwość edytowania- czas i miejsca ich (pojazdów) spawnu.

2. możliwość edycji lokacji flag (i ilości)(conquest) i położenia przekaźników (rush, squad rush)

3. możliwość edytowania granicy "czarnej strefy" i rozmiaru mapy.

Ad1 czyste urozmaicenie- kompletnie inaczej by się grało np kaspiana bez pojazdów powietrznych- ludzie byly by bardziej skupieni na walce o flagi. Inny przykład fajnei by było zamiast czołgów na pustynnej zobaczyć niszczyciele itd itp

Ad2

chodzi o to że walka jest zdeterminowana przez lokacje przekaźników i flag- na dużych mapach w jest jeszcze dużo miejsca w których się nie walczy bo nei ma tam flagi czy przekaźnika.

ad3

podstawa- dzięki temu można by na np pustynnej zagrać coś co przypominało by metro- zwężając obszar po którym można się poruszać.

Kambinacja tych 3 rzeczy doprowadziła by że moglibyśmy de facto stworzyć nowe mapy w tych już istniejących i kompletnie odmienić grę na wielu mapcha (pomyślcie o 3 flagach na bandar deser ściśnietych w miasteczku na wzór metra czy coś w tym rodzaju).

Jednego jednak ciągle nei rozumiem? Czemu oni tego jeszcze nie zrobili? Przecież to oczywiste i proste a zastąpiło by nie jedno DLC. Jak dla mnie to byłby BF3 do kwadratu lub nawet sześcianu.

W mojej wizji pomijam noobów którzy robli by "głupie rzeczy" z mapami- nikt chyba z takimi ludźmi nie chciałby się bawić w bf3. Oczywiście dalej normalne serwery byłyby dostępne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@deadmau

Z BFa nie robią tasiemca (jak na razie), trójeczka wyszła w 2011 teraz mamy 2013 i wszystko wskazuje na to, że BF 4 ukaże się dopiero w 2014 bo nie ma go w planach wydawcy na ten rok. Więc nie przesadzajmy, że to kolejny CoD bo tak nie jest, dodatek będzie ciekawy dla ludzi lubiących latać, no i dobrze że wspomniałeś o tym, że BF to tylko gra (choć takie chmurki to była by fajna sprawa).

Co do tego, że liczy się kasa to masz rację, ale tak jest od zawsze.

EA powiedziało że będą wydawać 1 shootera rocznie a że MOH'a zamknęli to na zmianę pewnie będą dawać bf i bfbc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Myślałem sobie czego w tych walkach powietrznych brakuje. Przypomniała mi się mapa Alborz Mountains i jeden ciekawy detal, którego na innych mapach nie spotkamy - chmury. Wiadomo, że BF3 to nie symulator myśliwców, ale teraz walki tych maszyn wyglądają biednie. Kręcenie się w kółko z prędkością 315km/h w maszynie, która na prawdę wyciąga 2250km/h (wiem, wiem to tylko gra) i puszczanie ECM co jakiś czas próbując wejść na ogon przeciwnika. Na mapach innych niż Alborz po wleceniu na maksymalny pułap 1,000m (oczywiście w BF3, tak na prawdę to taki pułap wynosi 15,000m) chmury wiszą nad nami dziesięć kilosów dalej... Jakby dali większy pułap i dodali chmury co najmniej takie jak na Alborz na wysokościach większych niż jeden kilometr to stworzyłoby to ciekawy sposób na zgubienie przeciwnika i na urozmaicenie rozgrywki. Bo jak widzę, że te latające flagi latają gdzieś na wysokości 350m (w 28 sekundzie myśliwiec jest na wprost tego sterowca, a licznik pokazuje 342m) to trochę nieciekawe to wygląda biorąc pod uwagę, że latamy myśliwcami a nie puszczamy latawiec.

Świetnie latamy myśliwcami ale pojęcia o HUD to nie mamy. 315 po lewej stronie to węzły, czyli nie 315km/h tylko 583km/h a po prawej stronie to nie metry (przynajmniej w większości myśliwców na świecie, wyjątek to rosyjskie myśliwce) tylko stopy. Myśle że dowiedzieliście się coś od przecietnego pilota.

Edytowane przez Thrasher8888

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Świetnie latamy myśliwcami ale pojęcia o HUD to nie mamy. 315 po lewej stronie to węzły, czyli nie 315km/h tylko 583km/h a po prawej stronie to nie metry (przynajmniej w większości myśliwców na świecie, wyjątek to rosyjskie myśliwce) tylko stopy. Myśle że dowiedzieliście się coś od przecietnego pilota.

Nie mówię, że to co mówisz mija się z prawdą, bo jestem pewny, że tak jest, ale jednak trzeba wziąć pod uwagę, że to gra i ostatnie czego bym się po Dice spodziewał to dokładnych szybkościomierzów i wysokościomierzów zgodnych z obecnymi normami. Ale, przykładowo jeśli zawiśniemy nad flagą w trybie Podboju w helikopterze, to licznik nad jej ikoną (flagi) pokazuje 50, a nasz wysokościomierz także tyle pokazuje to oznacza, że ten licznik nad flagami też liczy odległość w stopach? Jako, że nie ma nigdzie sprecyzowane jaka jednostka miary jest używana (a może jest?) to zostaje przy metrach i km/h (w czołgach jest - khm = km/h).

Co jak co, prędkość 583km/h wydaje się bardzo mało prawdopodobna biorąc pod uwagę "szybkość na oko" przelatującego obok naszego czołgu myśliwca, który leci strasznie wolno jak na myśliwiec oczywiście. A zazwyczaj takie myśliwce lecą w linii prostej znacznie szybciej niż podane wcześniej 315 (km/h / kn), które utrzymuje się tylko robiąc pętle i manewry. Zazwyczaj jest to 400 i jeśli to są węzły to prędkość w km/h wynosiłaby 740, a to ciut za dużo jak na pojazd, który można zestrzelić z RPG/pocisku czołgowego bez jakiś większych problemów :biggrin:

PS. Może masz rację, gra była robiona w Szwecji, a tam odległość liczy się w milach/stopach, ale to już głupie gdybanie co by było gdyby.

Edytowane przez deadmau49

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

583 km/h w myśliwcu to też ściema ;)

Ilu ludzi tyle życzeń,ale jak się zastanowić,to frajda z tych trybów gry zależy wyłącznie od graczy.Było coś dla lubiących czołgi/pojazdy...fakt,kilka rzeczy można było zrobić inaczej,jak czekanie na pojazd itp.Ale wchodzą dwie drużyny składające się z ludzi lubiących taki tryb gry...taktyki,gra zespołowa itp.Można powymiatać? Nikt mi nie wmowi,że nie można...ale łatwiej jest wejść klanem na metro,poprzerzucać kilka osób i gwałcić leszczy na respie.Staty pikują w górę i można sygnaturami się polansować...Z nowym trybem będzie to samo,zobaczycie,jakie będą narzekania i lamenty,jak przy AK.Sam miałem duże oczekiwania co do tego dodatku,bo lubię pojazdy...ale granie w pojedynkę na tych mapach (a tak gram) generalnie mija się z celem.Przy walkach powietrznych będzie to samo...DICE daje wędkę,a w jaki sposób się ją wykorzysta będzie zależało tylko od graczy.I obiektywnie patrząc to też jest pewien plus...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

583 km/h w myśliwcu to też ściema ;)

Oczywiście wszyscy wiemy że to nie symulator lotu tylko BF, który tylko ma udawać symulator. Jeśli chciałbyś dajmy na to na mapkach z AK w wersji na PC przelecieć z prędkością 1,2Ma (myślę że wiemy co to za skrót :) ) to nie trawało by to zbyt długo, co nie? Tak samo wyhamowanie i zawrócenie trochę by się przedłużyło. Więc developerzy doskonale o tym wiedzieli i zmieniejszyli prędkości pojazdów powietrznych. "Nie uczmy ojca jak się ma golić".

Jako ciekawostkę dodam że najszybszy lot helikopterem to 577km/h (mogę się mylić czytałem o tym dawno).

Nie mówię, że to co mówisz mija się z prawdą, bo jestem pewny, że tak jest, ale jednak trzeba wziąć pod uwagę, że to gra i ostatnie czego bym się po Dice spodziewał to dokładnych szybkościomierzów i wysokościomierzów zgodnych z obecnymi normami. Ale, przykładowo jeśli zawiśniemy nad flagą w trybie Podboju w helikopterze, to licznik nad jej ikoną (flagi) pokazuje 50, a nasz wysokościomierz także tyle pokazuje to oznacza, że ten licznik nad flagami też liczy odległość w stopach? Jako, że nie ma nigdzie sprecyzowane jaka jednostka miary jest używana (a może jest?) to zostaje przy metrach i km/h (w czołgach jest - khm = km/h).

Co jak co, prędkość 583km/h wydaje się bardzo mało prawdopodobna biorąc pod uwagę "szybkość na oko" przelatującego obok naszego czołgu myśliwca, który leci strasznie wolno jak na myśliwiec oczywiście. A zazwyczaj takie myśliwce lecą w linii prostej znacznie szybciej niż podane wcześniej 315 (km/h / kn), które utrzymuje się tylko robiąc pętle i manewry. Zazwyczaj jest to 400 i jeśli to są węzły to prędkość w km/h wynosiłaby 740, a to ciut za dużo jak na pojazd, który można zestrzelić z RPG/pocisku czołgowego bez jakiś większych problemów :biggrin:

PS. Może masz rację, gra była robiona w Szwecji, a tam odległość liczy się w milach/stopach, ale to już głupie gdybanie co by było gdyby.

Skoro mówisz że jeśli zawiśniesz nad flagą i licznik (w stopach oczywiście) pokazuje 50 to jeszcze bardziej potwierdza to moje słowa bo 50 stóp to 15m a tyle patrząc na wysokość ma flaga (na oko). Nie wyobrażam sobie żeby miała 50m :D to żółnierz ile ma? 4m wysokości?

Edytowane przez Thrasher8888
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Oczywiście wszyscy wiemy że to nie symulator lotu tylko BF, który tylko ma udawać symulator. Jeśli chciałbyś dajmy na to na mapkach z AK w wersji na PC przelecieć z prędkością 1,2Ma (myślę że wiemy co to za skrót :) ) to nie trawało by to zbyt długo, co nie? Tak samo wyhamowanie i zawrócenie trochę by się przedłużyło. Więc developerzy doskonale o tym wiedzieli i zmieniejszyli prędkości pojazdów powietrznych. "Nie uczmy ojca jak się ma golić".

Jako ciekawostkę dodam że najszybszy lot helikopterem to 577km/h (mogę się mylić czytałem o tym dawno).

Jako gość,który kiedyś chciał się zawodowo związać z pilotowaniem samolotów wojskowych (niestety nie wyszło) nie neguję ani nie ujmuję niczego w zakresie Twojej wiedzy w tym temacie,bo na dzień dzisiejszy tylko się jaram zdjęciami i tapetami myśliwców,kórych nawet w BF nie potrafię z pewnych względów ogarnąć.Oczywiście jednostkę machów znam ;) Pisałem wyłącznie o idei rozgrywki,jednej czy drugiej :) Pozdrawiam :)

edit

P.S.

Mig 29 Fulcrum na amidze 500...to było coś :happy:

Edytowane przez horned-viper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że zmniejszyli. O tym wspominaliśmy od dawna ;) Zmniejszyli to tak, że pokazują prędkość w km/h, a nie jak powiedziałeś w węzłach tym bardziej w machach. Nie sądzę, żeby zawyżali te liczniki pokazując prędkość większą niż tą z jaką się poruszamy więc użyli jednostki, która jest wizualnie większa. W tym przypadku jest to 400 kilometrów na godzinę (które wygląda całkiem realnie widząc na oko jak szybko się przelatuje koło jakiś obiektów), a nie 215 węzłów czy 0.3 macha :D Takie 400 wygląda po prostu lepiej od 200 i mniej śmiesznie od prawdziwych prędkości myśliwców. Ale to tylko moje gdybanie, nie można być pewnym jakich jednostek używają, jako, że po prostu nigdzie nie ma tego wyraźnie sprecyzowanego. Równie dobrze mogą mierzyć prędkość w swojej zmyślonej jednostce dice na godzinę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Opóźniono premierę gry Fuse (na II kwartał 2013 roku), sporo cierpkich słów padło również pod adresem Medal of Honor: Warfighter. Ujawniono, że gra wypadła dużo poniżej oczekiwań, w związku z czym "wypada z rotacji". Oznacza to, że w 2014 roku nie dostaniemy kolejnego Medala, ale EA zamierza zachować zmienny cykl wydawania "dużych FPS-ów typu AAA" co dwa lata, tak by co roku jakiś pojawiał się w sprzedaży w gorącym okresie gwiazdkowym. W tym, będzie to najpewniej Battlefield 4, za rok... nie wiadomo co. Łatwy strzał to jednak gra studia Respawn Entertainment, weteranów Call of Duty. Jednocześnie pojawiła się informacja, że "nowa gra z serii Battlefield" pojawi się także w przyszłym roku. Battlefield: Bad Company 3

link:

http://gry.interia.pl/newsy/news-wyniki-finansowe-ea-medal-of-honor-wypada-z-rotacji,nId,775118

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie bf3 zrobił się grą kompletną. Jedyne co bym w niej zmienił to niemożliwość przejęcia i niszczenia latadeł i czołgów na respie. No i auto admin, bo teraz po wyeliminowaniu większości bugów to złośliwi idioci najbardziej psują zabawę.

Odnosnie tych tanków i "iatadeł" nie jest tak źle bo na samego respa z buta albo pojazdem się nie dostaniesz tak jak to było w BC2. Ile razy darłem sie do mikro żeby dali gostką wyjść z respa bo pujdą w pizdu z serwera a i odwrotanie też się denerwowałem jak jakiś ciul siedział w krzakach na naszym respie z RPG 5m. od fligra i tylko czekał az w niego wsiądziesz

Jedyne co mi brakuje to możliwość destrukcji otoczenia tak jak to było w BC2, tu jest możliwość zniszczenia może 30% budynkow i kilku drzew reszta krzaków i jabłonek jest pancerna i niezniszczalna :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde mam mentlik w glowie co wybrać czy bf 3 premium czy nhl 13?

Bf mam podstawke,więc premium się mocno opyla?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej.

jaki upload trzeba mieć żeby grać w miarę komfortowo w BF3? Mam (niestety) 0,25 Mbps i nie chciałbym wyrzucić pieniędzy w błoto, a na zmianę neta tam gdzie mieszkam za bardzo nie ma alternatywy :( FIFA13 chodzi elegancko ale FC3 już troszkę gracze "znikają".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upload nie jest taki ważny jak download. Mój internet wygląda odrobinę lepiej od ciebie w wysyłaniu, a gra się bezproblemowo.

2480900184.png

Lepiej sprawdź sobie ping (www.pingtest.net) i typ NAT jaki masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej.

jaki upload trzeba mieć żeby grać w miarę komfortowo w BF3? Mam (niestety) 0,25 Mbps i nie chciałbym wyrzucić pieniędzy w błoto, a na zmianę neta tam gdzie mieszkam za bardzo nie ma alternatywy :( FIFA13 chodzi elegancko ale FC3 już troszkę gracze "znikają".

Ja tam slyszalem, ze najlepsi wymiatacze w BF3 maja choojowy net. Z takim upload'em mozesz grac w czolowych klanach Bf3 :laugh:

Przygotowani na lekki szok? Europejskie serwery znajduja sie w USA!!!!!!! LOL

Apparently according to this thread on BL the Euro servers have been moved to America.

http://battlelog.bat....48420733201/1/

After doing some checking myself it seems to be true, euro servers according to their IP locations are located in Redwood City, California eek.gif

Example:

This Euro server http://bf3stats.com/....6-9ea87a9cc78c

After putting its IP (159.153.80.141) into this tracker site http://www.iplocation.net/index.php

159.153.80.141 United States California Redwood City Electronic Arts Inc. troll.png

Euro server list use to find servers & their IP (check the server you rent or play on)

http://www.iplocation.net/index.php

or

http://www.ip-tracke...hois-lookup.php

Enter IP into one of the above links.

Oh! If this is correct, them ping bars you see on the server browser are just a fucking fabrication.

niezły przekręt: http://www.mordorhq....rica-(consoles)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

---- iiyama ProLite E2773HS-GB1

---- iiyama ProLite E2407HDS-B1

witam mam pytanie ktory z tych dwoch monitorkow byscie poradzili kupic uzywane beda tylko do gier w ps3 glownie w battlefield3 z gory dzieki za podpowiedz bo wlasnie waham sie miedzy tymi dwoma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×